Založ si blog

Kde kúpiť náplň do laserovej tlačiarne v cene už od 5, 39 € s DPH ?

Rád by som nadviazal na svoj predošlý blog z 20.3.2020, v ktorom som písal o tom, kde je možné zakúpiť kvalitné atramentové kazety a to už v cene od 0,50 € s DPH.

Tak, ako som prisľúbil, zameriam sa v tomto článku na tonery (t.j. kazety, či cartridge) pre „LASEROVÉ TLAČIARNE“.

Tento článok síce nie je určený pre odbornú verejnosť, ale aby som mal čisté svedomie, musí čitateľa na niečo upozorniť. Aj keď obecne hovoríme tlačiarňam, ktoré používajú tonerové cartridge, že sú to laserové tlačiarne, v súčasnej dobe to už celkom nie je pravda, nakoľko je množstvo (akože laserových tlačiarní), ktoré v skutočnosti k tlači nepoužívajú laserový lúč, ale novšiu LED technológiu.

Na trhu je široká ponuka tonerových tlačiarní od množstva výrobcov, ako sú napríklad: Brother, Canon, Dell, Epson, HP, IBM, Konica Minolta, Kyocera, Lexmark, OKI, Samsung, či v našich končinách menej používaných, ako napríklad: Panasonic, Philips, Ricoh, Sharp, …… .

Obecne tu platí to isté, ako som uvádzal pri atramentových tlačiarňach. Ak si pred kúpou tlačiarne nepreveríme, koľko nás budú stáť nové náplne do kupovanej tlačiarne, môže sa stať, že pri každom nákupe nových tonerových cartridge zaplatíme podstatne viac, ako sme zaplatili za nákup celej tlačiarne aj s náplňami. A to je už „značné“, ale hlavne zbytočné mrhanie našimi financiami.

Kde však náplne kupovať, keď ponuka je taká široká. Jednoznačne u firmy, ktorá  sa danou problematikou zaoberá a ktorá je na trhu už dlhšiu dobu. Tu je predpoklad nielen seriózneho jednania, ale i odbornosti.

Kde teda môžeme bez obáv nakúpiť spotrebný materiál pre svoje laserové tlačiarne tak, aby sme mohli tlačiť kvalitne a pritom lacno?

Jednou z takýchto spoločností, pôsobiacich na našom trhu už 19 rokov je spoločnosť Grand – MS, s.r.o., ktorá je predajcom kompatibilného spotrebného materiálu pre tlačiarne. Tovar dodáva nielen predajcom k ďalšiemu predaju, výrobným firmám,  ale i drobným koncovým odberateľom, teda bežným spotrebiteľom. Aby čo najviac zvýšila spokojnosť svojich zákazníkov, týmto poskytuje aj bezplatné poradenstvo. Okrem toho, ako jedna z mála spoločností predávajúcich spotrebný materiál pre tlačiarne, zabezpečuje i pozáručný servis tlačiarní a ich profilaktiku.

Tonery pre laserové tlačiarne, ako i ostatný spotrebný materiál potrebný pre tlač, z portfólia spoločnosti Grand – MS, s.r.o., si môžete kúpiť nielen v jej kamennej predajni, ale i prostredníctvom jedného z jej e-shopov „Tonery do tlačiarne“.

Máme tu však ďalšiu takpovediac „chuťovku“, nakoľko kto je šikovnejší a má z danej problematiky skúsenosti, môže si v spoločnosti Grand – MS, s.r.o. zakúpiť všetko, čo je potrebné k „renovácii“ (opätovné naplnenie tonerovej kazety, výmena čipu, OPC, stierok, …..) svojich kaziet. A to od tonerového prachu až po stierky. A to je už výhra, nakoľko v takomto prípade dokážete oproti novej originálnej kazete ušetriť niekedy aj okolo 70 až 90%  z nákupnej ceny originálu.

Každého asi bude zaujímať kvalita, cena a servis. V týchto parametroch je spoločnosť Grand – MS, s.r.o. a jej e-shop „Tonery do tlačiarne“ takmer bezkonkurenčný. Takže pozrime sa na to:

1. Ceny tonerových kaziet začínajú už na sume 5,39 € s DPH !
2. Dodávaný tovar je vysokej kvality.
3. Poskytovanie bezplatného poradenstva.
4. Ako jedna z málo spoločností zaoberajúca sa predajom kaziet poskytuje aj pozáručný servis a profilaktiku tlačiarní.

Takže to by bolo úvodom k spoločnosti Grand – MS, s.r.o. a jej predmetu činnosti na úseku atramentových kaziet. Viac informácií si nájdete priamo v e-shope „Tonery do tlačiarne“.

Nabudúce si povieme niečo o ponuke spoločnosti v oblasti fotopapieru.

 

UPOZORNENIE:

V súčasnosti je z dôvodu opatrení realizovaných na území SR v dôsledku šírenia sa koronavírusu „COVID-19“ je kamenná predajňa zatvorená, avšak tovar si môžete objednať prostredníctvom e-shopu „Tonery do talčiarne“.

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  PhDr. Michal Hudák

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov. Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová stránka spoločnosti.

Tlačme takmer ZDARMA, —- doplnenie info na základe dotazov.

25.03.2020

Chcel som si dať zopár dní pauzu, avšak dostal som zopár naliehavých e-mailov, aby som viac upresnil, ako je to s čipmi pri doma plniteľných atramentových kazetách, lebo tomu celkom neporozumeli. Takže len v stručnosti a čo najjednoduhšie. Opakovateľne plniteľné kazety je podľa toho do ktorej tlačiarne sa používajú a ktoré originálne kazety majú nahradiť rozdeliť [...]

Tlačme takmer ZDARMA, alebo: Doma plniteľné cartridge!

24.03.2020

Ak Ste trochu šikovní, s použitím doma „opakovane“ plniteľných náplní, môžete tlačiť skutočne takmer zdarma! Úvodom sa ospravedlňujem, nakoľko dnes som mal písať tom, kde je možné zakúpiť samostatný atrament na plnenie atramentových kaziet. Avšak na základe viacerých e-mailových dotazov ku kazetám, ktoré je možné „opakovane“ plniť v [...]

Struny pre 3D tlačiarne už od 0, 53 € s DPH !

23.03.2020

Doba pokročila a po ihličkových, atramentových, laserových, či termo tlačiarňach sa už nejakú dobu prihlásili takzvané „3D tlačiarne“, ktoré si už na trhu vydobyli svoje pevné miesto. Široký sortiment spotrebného materiálu pre tieto tlačiarne Vám ponúka spoločnosť Grand – MS, s.r.o. a jej e-shop „Tonery do tlačiarne“. Spočiatku to boli len ich nesmelé [...]

Covid-19 / vírus /

Slovensko má 22 nových prípadov nákazy, dovedna ich je už 336

30.03.2020 12:29

Počet vyšetrených pacientov s negatívnym výsledkom za predchádzajúci deň bol 379, celkovo ich tak je 7 196.

Michal Truban

Truban povedie Progresívne Slovensko do volieb nového predsedu

30.03.2020 11:48

Tá sa má uskutočniť na sneme, ktorého termín pre súčasnú situáciu ohľadom šírenia koronavírusu nie je známy.

Francúzsko koronavírus bilancia

Testov by malo byť viac, zapoja sa súkromníci

30.03.2020 10:45

Zatiaľ uvádzané údaje o počte nakazených nezahŕňali výsledky súkromných laboratórií, od pondelka by sa to malo zmeniť.

Matovič, Krajniak

Lenč: Premiér by mal niekedy menej rozprávať

30.03.2020 10:28

V sobotu ubehol týždeň vlády Igora Matoviča, ktorá v mimoriadnej situácii nezaháľa. Podľa politológa Jozefa Lenča je prekvapujúce, ako rýchlo sa rozbehol parlament.

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Na trhu pôsobí už 19 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 6
Celková čítanosť: 4865x
Priemerná čítanosť článkov: 811x

Autor blogu

Kategórie

Archív