Založ si blog

Tlačme takmer ZDARMA, —- doplnenie info na základe dotazov.

Chcel som si dať zopár dní pauzu, avšak dostal som zopár naliehavých e-mailov, aby som viac upresnil, ako je to s čipmi pri doma plniteľných atramentových kazetách, lebo tomu celkom neporozumeli. Takže len v stručnosti a čo najjednoduhšie.

Opakovateľne plniteľné kazety je podľa toho do ktorej tlačiarne sa používajú a ktoré originálne kazety majú nahradiť rozdeliť do nasledovných skupín:

  1. Bez čipu: Tieto kazety, či náplne neobsahujú žiadny čip. Sú robené tak, že ich tlačiareň prijme a v pohode s nimi môžeme tlačiť. Stačí do nich len naliať atrament.
  2. S čipom, ktorý je potrebné resetovať: Do tejto skupiny kaziet patria opakovateľne plniteľné kazety, ktoré sú vybavené čipom, ktorý je po naplnení potrebné zresetovať. Zresetovanie sa vykonáva tzv. „resetérom“, ktorý môžete zakúpiť napríklad v ponuke spoločnosti „Grand – MS, s.r.o.“ , prostredníctvom jej e-shopu „Tonery do tlačiarne“.
  3. S čipom, ktorý je samoresetovateľný: V tomto prípade ide o opakovateľne plniteľné kazety, ktoré sú síce vybavené čipom, ale nie je ich potrebné resetovať, nakoľko po opakovanom vložení do tlačiarne sa automaticky samé zresetujú. Tieto kazety môžete taktiež zakúpiť prostredníctvom spoločnosti „Grand – MS, s.r.o.“ , a jej e-shopu „Tonery do tlačiarne“.
  4. S čipom, ktorý nie je potrebné resetovať: Do tejto skupiny patria opakovateľne plniteľné kazety, ktoré sú síce vybavené čipom, ale tento pracuje aj bez resetovania. Tieto kazety môžete taktiež zakúpiť prostredníctvom spoločnosti „Grand – MS, s.r.o.“ , a jej e-shopu „Tonery do tlačiarne“.
  5. Rôzne čipy – potom je ešte viacero rôznych iných typov čipov, napr. ktoré počítajú počet výtlačokov, ……. ale to už pre bežného užívateľa nie je potrebná informácia a to by sme už zabiehali do profesionálnejšej problematiky, čo nie je cieľom tohto blogu.

Jeden z mnohých typov resetérov, ktoré si môžete zakúpiť v e-shope „Tonery do tlačiarne“.

 

Nabudúce si povieme niečo o samostatných atramentoch, ktorými si môžeme doma sami naplniť atramentové kazety.

V súčasnosti je z dôvodu opatrení realizovaných na území SR v dôsledku šírenia sa koronavirusu „COVID-19“ je kamenná predajňa zatvorená, avšak tovar si môžete objednať prostredníctvom e-shopu „Tonery do tlačiarne“.

 

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  PhDr. Michal Hudák

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov. Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová stránka spoločnosti.

Tlačme takmer ZDARMA, alebo: Doma plniteľné cartridge!

24.03.2020

Ak Ste trochu šikovní, s použitím doma „opakovane“ plniteľných náplní, môžete tlačiť skutočne takmer zdarma! Úvodom sa ospravedlňujem, nakoľko dnes som mal písať tom, kde je možné zakúpiť samostatný atrament na plnenie atramentových kaziet. Avšak na základe viacerých e-mailových dotazov ku kazetám, ktoré je možné „opakovane“ plniť v [...]

Struny pre 3D tlačiarne už od 0, 53 € s DPH !

23.03.2020

Doba pokročila a po ihličkových, atramentových, laserových, či termo tlačiarňach sa už nejakú dobu prihlásili takzvané „3D tlačiarne“, ktoré si už na trhu vydobyli svoje pevné miesto. Široký sortiment spotrebného materiálu pre tieto tlačiarne Vám ponúka spoločnosť Grand – MS, s.r.o. a jej e-shop „Tonery do tlačiarne“. Spočiatku to boli len ich nesmelé [...]

Fotopapier v cene už od 1, 58 € s DPH !

22.03.2020

Kde kúpiť kvalitný – no lacný fotopapier. Rád by som nadviazal na svoje predošlé blogy z 20. a 21.3.2020, v ktorých som písal o tom, kde je možné zakúpiť kvalitné cartridge a náplne do tlačiarní a to už v cene od 0,50 € s DPH. Tak, ako som prisľúbil, zameriam sa v tomto článku na fotopapier pre atramentové tlačiarne, vhodný na používanie pre bežného [...]

Michal Truban

Truban povedie Progresívne Slovensko do volieb nového predsedu

30.03.2020 11:48

Tá sa má uskutočniť na sneme, ktorého termín pre súčasnú situáciu ohľadom šírenia koronavírusu nie je známy.

Francúzsko koronavírus bilancia

Testov by malo byť viac, zapoja sa súkromníci

30.03.2020 10:45

Zatiaľ uvádzané údaje o počte nakazených nezahŕňali výsledky súkromných laboratórií, od pondelka by sa to malo zmeniť.

Matovič, Krajniak

Lenč: Premiér by mal niekedy menej rozprávať

30.03.2020 10:28

V sobotu ubehol týždeň vlády Igora Matoviča, ktorá v mimoriadnej situácii nezaháľa. Podľa politológa Jozefa Lenča je prekvapujúce, ako rýchlo sa rozbehol parlament.

Španielsko, Madrid, koronavírus

Madridu ako márnica už zimný štadión nestačí

30.03.2020 10:20

Španielsko uzavrelo najtragickejší týždeň koronavírusovej krízy s bezmála piatimi tisíckami nových obetí.

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Na trhu pôsobí už 19 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 6
Celková čítanosť: 4860x
Priemerná čítanosť článkov: 810x

Autor blogu

Kategórie

Archív