Založ si blog

Najlepšie Miesto na Nákup Cenovo Výhodných Kaziet pre Tlačiarne!

 

Máte doma, či na firme tlačiareň a chcete rádovo ušetriť?

Neuveriteľná úspora!

Bez tlačiarne sa dnes už prakticky nedá existovať. Potrebujú ju tak deti, ako i dospelí, či aktívny seniori. To už ani nehovorím o živnostníkoch, či firmách, kde je skutočne nepostrádateľná.

Prakticky každý spotrebiteľ vie, že najväčšou položkou nie je nákup tlačiarne, ale nákup spotrebného materiálu pre danú tlačiareň.

Obchodné praktiky výrobcov tlačiarní sú založené na princípe, že ponúkajú pomerne „lacné“ tlačiarne,  do ktorých sú však predávané „drahé“ atramentové, či tonerové náplne (kazety). Výrobca tlačiarne si postupne týmto spôsobom vynahradí cenovú stratu na predaji lacnej tlačiarne, pričom si ešte zabezpečí dostatočný zisk naviac, nakoľko keď chce spotrebiteľ tlačiť, musí si pre svoju tlačiareň kupovať stále nové a nové náplne, či kazety. Tento princíp je rovnaký ako u atramentových, tak i tonerových kaziet.

Veľkou výhodou je, že niektorí výrobcovia sa začali zaoberať výrobou tzv. „kompatibilných“, čiže náhradných kaziet, či náplní pre tlačiarne, čo je pre každého spotrebiteľa výhodné, nakoľko nákup takýchto náplní im umožní značné finančné úspory, pričom tlač takýmito náplňami, či kazetami je prakticky rovnako kvalitná, ako s originálnymi kazetami, či náplňami.

Preto je nákup takýchto kaziet, či náplní, pre každého majiteľa tlačiarne veľmi výhodný, čo sa odzrkadľuje v celosvetovom trende a miliónových predajoch kompatibilných kaziet, či náplní po celom svete.

Naša spoločnosť sa predajom uvedených kaziet a náplní úspešne zaoberá už viac ako 20 rokov!

V našej ponuke nájdete atramentové, či tonerové kazety a náplne prakticky pre tlačiarne a kopírky všetkých svetových výrobcov tlačiarní používaných na Slovensku, ako sú napríklad: BROTHER, CANON, DELL, HP, IBM, EPSON, KONICA MINOLTA, KYOCERA, LEXMARK, OKI, PANASONIC, PANTUM, PHILIPS, RICOH, SAMSUNG, SHARP a XEROX.

 

Aby sme boli konkrétni dnes Vám ukážeme „čiernu“ atramentovú kazetu kompatibilnú s originálom Canon PGI-550XL Bk s čipom (6431B001), a objemom náplne až 23 ml, ktorá je určená pre nasledovné atramentové tlačiarne CANON PIXMA MG5450, CANON PIXMA MG6350 a CANON PIXMA MX925, ktorú môžete v našich e-shopoch v súčasnosti kúpiť za neuveriteľných 0,89 € s DPH. Pričom cena takejto originálnej kazety sa v súčasnosti pohybuje približne od 12 do 20 € podľa predajcu.

Keď si v danom prípade porovnáte cenu 0,89 € s cenou 12, či 20 € myslím si, že výsledok je jednoznačný!


Kazety pre atramentové tlačiarne
BROTHER, CANON, HP, EPSON, LEXMARK a iné.

 

Aby sme uspokojili záujmy aj majiteľov laserových tlačiarní, tak tým dnes uvedieme „čiernu“ tonerovú kazetu kompatibilnú s originálnou kazetou HP CE285A, s výťažnosťou až približne 2000 strán, ktorá je určená pre nasledovné laserové tlačiarne HP LASERJET PRO P1100, HP LASERJET PRO P1102, HP LASERJET PRO P1102W, HP LASERJET PRO M1130 a HP LASERJET M1132, ktorú môžete v našich e-shopoch v súčasnosti kúpiť za neuveriteľných 6,50 € s DPH! Pričom cena takejto originálnej kazety sa v súčasnosti pohybuje približne od 70 do 80 € podľa predajcu. Keď si porovnáte cenu 6,50 € s cenou 70, či 80 € myslím si, že výsledok je jednoznačný!

Keď si porovnáte cenu 6,50 € s cenou 70, či 80 € myslím si, že výsledok je taktiež jednoznačný!


Kazety pre tonerové tlačiarne
BROTHER, CANON, HP, EPSON, LEXMARK, XEROX a iné.

 

Z daného vyplýva, že nákup kaziet, či náplní pre atramentové a tonerové tlačiarne v našej kamennej predajni, či našich e-shopoch sa pre každého majiteľa tlačiarne oplatí.

Potvrdzuje to i skutočnosť, že sme na trhu už 20 úspešných rokov!

 

Tlačte lacnejšie!

Ak Vás naša ponuka na kompatibilné   „Atrametové, či tonerové kazety a náplne“  zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom spoločnosti Grand – MS, s.r.o., ktorá  má v predaji rôznych výrobkov už 20 ročnú tradíciu Stačí kliknúť na hore zobrazený obrázok „Atrametovej, či tonerovej kazety a náplne“  a  vybraný tovar si môžete kúpiť v niektorom z našich nižšie uvedených e-shopov.

 

*********************************************************************

Zároveň Vás pozývame na návštevu nášho novo pripravovaného e-shopu

  „Kupuj Sk“, ktorý doplnil naše 4 staršie e-shopy!

Aj keď ho ešte len začíname plniť tovarom, budeme radi ak sa doň pozriete!

 

*********************************************************************


E-shop „TONERY DO TLAČIARNE““, s 20 ročnou tradíciou!
Ako priamy dovozca tovaru pre tlačiarne ponúka komplexný sortiment spotrebného materiálu ako pre „ATRAMENTOVÉ“, tak i „TONEROVÉ“ tlačiarne, vrátane foto papieru, strún pre 3D tlač.
V ponuke sú len kvalitný a cenovo prístupný tovar!


E-shop SPEKTRUM SHOP.
Je zameraný na pomoc pri bolestiach chrbtice, kĺbov, končatín, prechladnutí, nespavosti, prostate, hučaní v ušiach, ale i množstve iných problémov.
Ním predávané prípravky nevyužívajú chémiu, ale len liečivú silu prírodných rastlín z Ázie!


E-shop „BUĎ FIT“.
Je zameraný na drobné športové pomôcky a výrobu (potlač) tričiek, tielok, mikín, čiapok, pracovných odevov a obdobných vecí. Potlačíme všetko. Vyberte si z našich výrobkov, prípadne pošlite vlastné foto, či návrh.

 

 

 

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                             PhDr. Michal Hudák   

    

JOCK MAIL: Štýlové Slipy pre Moderného Muža!

19.07.2024

Objavte Štýl a Pohodlie so značkovými Slipmi JOCK MAIL! Keď sa povie JOCK MAIL, hneď si predstavíte luxusné a štýlové slipy, ktoré dokonale kombinujú pohodlie a eleganciu. Tieto značkové slipy sú navrhnuté pre moderných mužov, ktorí si potrpia na kvalitu a štýl v každom detaile. JOCK MAIL je synonymom pre špičkový dizajn a maximálny komfort. Značkové [...]

Dračia skrinka

17.07.2024

Netradičný hodnotný, no cenovo prístupný darček ! Naša spoločnosť sa už roky zaoberá výrobou rôznych dekoračných, ale i úžitkových predmetov, ktoré však nie sú určené len na dekorácia, či darovanie, ale sú i plne funkčné. V poslednom období vzbudil u odberateľov, predajcov a zákazníkov veľký záujem náš nový výrobok „Dračia skrinka“. Ide o [...]

Ako zvládať takmer saharské teplá?

16.07.2024

Štýlové letné tielka RANGER® pre extrémne teploty ! Leto je v plnom prúde a vysoké teploty nás nútia hľadať oblečenie, ktoré je hlavne pohodlné a pomáha nám zvládať extrémne teploty, ktoré nás práve trápia. Oblečenie značky RANGER® – tielka, tričká a mikiny – sú presne tým, čo v takomto prípade potrebujete na nosenie či voľnočasové [...]

Donald Trump

Trump po atentáte opäť v kampani, bavil sa na účet demokratov

21.07.2024 06:15

Šéfovia Demokratickej strany sa snažia zvrátiť výsledky primárok a vyradiť z volebného boja Joea Bidena, čo nie je práve demokratické, povedal Donald Trump.

jadrové zbrane, ruská televízia

Stačia tri rakety a civilizácia sa zrúti. Rusko opäť pohrozilo jadrovým útokom na európske mestá

21.07.2024 06:00

Berlín, Paríž, Londýn, Praha, Varšava či Bukurešť. To všetko sú ciele, ktoré vymenovali vo vysielaní štátnej ruskej televízie.

borrell

Borrell v mene EÚ podporil verdikt súdu OSN v kauze izraelskej politiky. Židovský národ nie je okupant, bráni sa Netanjahu

20.07.2024 21:05

Vo svojom vyhlásení Borrel súčasne dodal, že stanovisko súdu "bude potrebné dôkladnejšie analyzovať, a to aj vzhľadom na jeho dôsledky pre politiku EÚ".

Motorkár, autonehoda pri Martine

Vážna nehoda pri Martine. Motorkára previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice

20.07.2024 19:01

Z doposiaľ nezistených príčin došlo na ceste z obce Košťany nad Turcom do Martina k zrážke osobného automobilu a motocykla.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 850
Celková čítanosť: 1164305x
Priemerná čítanosť článkov: 1370x

Autor blogu