Založ si blog

Hodinky, ktoré Vás odbremenia a ustrážia bezpečnosť vašich deti.

Skoro každý rodič tŕpne a má strach, aby sa jeho dieťatu nestalo niečo nepríjemné počas cesty do školy, či domov. Nie je to však len cesta do školy, ale i na na rôzne záujmové krúžky,  do obchodov, či iné aktivity mimo bezpečia domova.

Pre rodičov, ktorí chcú mať istotu, že všetko je v poriadku máme riešenie. Sú to  Inteligentné hodinky Smart Q 12S s integrovaným fotoaparátom a GPS lokátorom, ktoré predáva spoločnosť Grand – MS, s.r.o., prostredníctvom svojich e-shopov „Tonery do tlačiarne“, „Spektrum Shop“ a „Buď Fit“.

Detské inteligentné hodinky dováža a predáva spoločnosť Grand – MS, s.r.o., prostredníctvom svojich e-shopov.

Pýtate sa ako Vám môžu pomôcť obyčajné detské hodinky?  Pravdu povediac nie sú to obyčajné hodinky, ale Smart hodinky.  A v čom nám vedia konkrétne pomôcť? Nie je toho skutočne málo.

Tak napríklad pomocou týchto hodiniek môžete:

 • Kedykoľvek telefonovať so svojím dieťaťom. Hovor je obojsmerný, takže dieťa nielen počujete, ale ono počuje aj Vás, takže sa môžete rozprávať.
 • Ak nie Ste si istí, kde sa vaše dieťa práve nachádza, môžete si jeho polohu presne zistiť pomocou aplikácie nainštalovanej v mobile. Tak vidíte, či je dieťa na mieste na ktorom malo byť, či stojí, alebo či je v pohybe. Ak sa Vám niečo nezdá, môžete mu zavolať. Taktiež môžete zistiť, či dieťa išlo skutočne tam kam malo. Obdobne sa môžete uistiť, že s nezdržiava na mietach, ktoré má zakázené. A to všetko môžete kontrolovať tak z pohodlia domova, alebo zo svojej práce.
 • Môžete pre dieťa vytýčiť tzv. bezpečnostnú zónu, to je priestor v ktorom chcete, aby sa dieťa pohybovalo – napríklad na detskomihrisku pred vaším domom. V prípade, že dieťa túto zónu opustí v aplikácii vášho mobilu sa spustí poplach.
 • Tlačidlo „SOS“. V prípade núdze môže dieťa stlačiť na hodinkách tlačítko SOS a v aplikácii vášho mobilu sa spustí poplach. Tak viete, že sa deje niečo zvláštne, alebo je vaše dieťa v nebezpečenstve.
 • Je možné aktivovať odposluch. Citlivý mikrofón zabudovaný v hodinkách umožní počuť zvuky prostredia v ktorom sa dieťa nachádza (napríklad v herni, na stanici, reštaurácii, ….).
 • Množstvo ďalších funkcií, z ktorých spomeniem napríklad: Krokomer, Monitorovanie spánku, Budík, Alarm batérie, Led svetlo, Bluetooth, Dotykový displej, …… .

Detské inteligentné hodinky.

Hodinky sa vyrábajú v dvoch farebných prevedeniach a to rúžovom pre dievčatá a modrom pre chlapcov.

Hodinky si môžete zakúpiť v spoločnosti Grand – MS, s.r.o. prostredníctvom jej e-shopu „Tonery do tlačiarne“, prípadne „Spektrum Shop“, či „Buď Fit“.

 

V súčasnosti je z dôvodu opatrení realizovaných na území SR v dôsledku šírenia sa koronavirusu „COVID-19“ je kamenná predajňa zatvorená, avšak tovar si môžete objednať prostredníctvom e-shopu „Tonery do tlačiarne“.

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  PhDr. Michal Hudák

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

 • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
 • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
 • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
 • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
 • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová stránka spoločnosti.

Najpredávanejšie kazety pre LASEROVÉ tlačiarne za rok 2020.

26.02.2021

V tomto príspevku, by som Vás rád informoval o najpredávanejších kazetách a náplniach pre „LASEROVÉ“ tlačiarne zákazníkmi najčastejšie používaných výrobcov na Slovensku. Nezabudnite, že len u nás môžete nakúpiť kazety pre LASEROVÉ tlačiarne už od 4,90 €, a to v špičkovej kvalite! Za spoločnosť Grand – MS, [...]

Najpredávanejšie kazety pre atramentové tlačiarne za rok 2020.

22.02.2021

Tak, ako začiatkom každého roku, by som Vás rád informoval o predajnosti cartridge (kaziet, náplní, farieb) pre atramentové tlačiarne. Orientačné vyhodnotenie som pripravil z údajov o predajnosti v našej kamenej predajni, ako údajov nášho e-shopu a to za obdobie uplynulého roku 2020. Musím skonštatovať, že v popredí sa stále umiestnili atramentové kazety pre tlačiarne [...]

Pociťujete v topánkach chlad na chodidlá, alebo trpíte bolesťami chodidiel?

15.02.2021

Nejeden z nás pociťuje v topánkach na chodidlá nepríjemný chlad, prípadne trpí inými bolesťami chodidiel. Kto to pozná, vie, že to nie je nič príjemné. Riešením môžu byť „Samozahrievacie vložky do topánok s turmalínom a magnetmi„. Samozahrievacie vložky akcelerujú teplo absorvované z vášho tela a zahrievajú miesto aplikácie, ktorým je v podstate plocha [...]

kórea, rusko

VIDEO: Cestovanie diplomatov v 21. storočí? Aj na ručnej drezine

26.02.2021 08:17

Hlavným "motorom" bol tretí tajomník ruskej ambasády Vladislav Sorokin.

ľad

Štyria ľudia zahynuli po prepadnutí sa ľadu na švédskom jazere

26.02.2021 07:37

Za nešťastím je výrazné oteplenie sa. Vo štvrtok namerali vo Švédsku absolútny februárový teplotný rekord.

Syria, výbuch, utok, nálet, bombardovanie

USA podnikli odvetu za Irak a bombardovali ciele v Sýrii

26.02.2021 06:49

Išlo o prvú vojenskú akciu administratívy prezidenta Joea Bidena.

koronavírus, hokej

ONLINE: Bulhari sa boja očkovania, Talianom sa zhoršuje situácia

26.02.2021 05:50, aktualizované: 08:02

Bulharsko otvorilo očkovanie všetkých obyvateľov, lebo v kritických skupinách je o neho prekvapujúco malý záujem.

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Zároveň niektoré druhy tovaru i vyrába. Na trhu pôsobí už 19 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 105
Celková čítanosť: 120321x
Priemerná čítanosť článkov: 1146x

Autor blogu