Založ si blog

Hodinky, ktoré Vás odbremenia a ustrážia bezpečnosť vašich deti.

Skoro každý rodič tŕpne a má strach, aby sa jeho dieťatu nestalo niečo nepríjemné počas cesty do školy, či domov. Nie je to však len cesta do školy, ale i na na rôzne záujmové krúžky,  do obchodov, či iné aktivity mimo bezpečia domova.

Pre rodičov, ktorí chcú mať istotu, že všetko je v poriadku máme riešenie. Sú to  Inteligentné hodinky Smart Q 12S s integrovaným fotoaparátom a GPS lokátorom, ktoré predáva spoločnosť Grand – MS, s.r.o., prostredníctvom svojich e-shopov „Tonery do tlačiarne“, „Spektrum Shop“ a „Buď Fit“.

Detské inteligentné hodinky dováža a predáva spoločnosť Grand – MS, s.r.o., prostredníctvom svojich e-shopov.

Pýtate sa ako Vám môžu pomôcť obyčajné detské hodinky?  Pravdu povediac nie sú to obyčajné hodinky, ale Smart hodinky.  A v čom nám vedia konkrétne pomôcť? Nie je toho skutočne málo.

Tak napríklad pomocou týchto hodiniek môžete:

 • Kedykoľvek telefonovať so svojím dieťaťom. Hovor je obojsmerný, takže dieťa nielen počujete, ale ono počuje aj Vás, takže sa môžete rozprávať.
 • Ak nie Ste si istí, kde sa vaše dieťa práve nachádza, môžete si jeho polohu presne zistiť pomocou aplikácie nainštalovanej v mobile. Tak vidíte, či je dieťa na mieste na ktorom malo byť, či stojí, alebo či je v pohybe. Ak sa Vám niečo nezdá, môžete mu zavolať. Taktiež môžete zistiť, či dieťa išlo skutočne tam kam malo. Obdobne sa môžete uistiť, že s nezdržiava na mietach, ktoré má zakázené. A to všetko môžete kontrolovať tak z pohodlia domova, alebo zo svojej práce.
 • Môžete pre dieťa vytýčiť tzv. bezpečnostnú zónu, to je priestor v ktorom chcete, aby sa dieťa pohybovalo – napríklad na detskomihrisku pred vaším domom. V prípade, že dieťa túto zónu opustí v aplikácii vášho mobilu sa spustí poplach.
 • Tlačidlo „SOS“. V prípade núdze môže dieťa stlačiť na hodinkách tlačítko SOS a v aplikácii vášho mobilu sa spustí poplach. Tak viete, že sa deje niečo zvláštne, alebo je vaše dieťa v nebezpečenstve.
 • Je možné aktivovať odposluch. Citlivý mikrofón zabudovaný v hodinkách umožní počuť zvuky prostredia v ktorom sa dieťa nachádza (napríklad v herni, na stanici, reštaurácii, ….).
 • Množstvo ďalších funkcií, z ktorých spomeniem napríklad: Krokomer, Monitorovanie spánku, Budík, Alarm batérie, Led svetlo, Bluetooth, Dotykový displej, …… .

Detské inteligentné hodinky.

Hodinky sa vyrábajú v dvoch farebných prevedeniach a to rúžovom pre dievčatá a modrom pre chlapcov.

Hodinky si môžete zakúpiť v spoločnosti Grand – MS, s.r.o. prostredníctvom jej e-shopu „Tonery do tlačiarne“, prípadne „Spektrum Shop“, či „Buď Fit“.

 

V súčasnosti je z dôvodu opatrení realizovaných na území SR v dôsledku šírenia sa koronavirusu „COVID-19“ je kamenná predajňa zatvorená, avšak tovar si môžete objednať prostredníctvom e-shopu „Tonery do tlačiarne“.

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  PhDr. Michal Hudák

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

 • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
 • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
 • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
 • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
 • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová stránka spoločnosti.

Chudnutie pomocou prírodných extraktov. Dlhodobý efekt!

23.03.2023

Pomáha vylučovať toxíny a vlhkosť z tela, čím prispieva nielen detoxu, ale i chudnutiu! Preniká hlboko do tela a tým prispieva k spaľovaniu tukov! 100% prírodné rastlinné extrakty – bez vedľajších účinkov! Vyskúšajte, ak sa chcete cítiť lepšie! Ak Vás naša ponuka na „Prírodnú detoxikačnú náplasť“ zaujala, uvedený produkt a [...]

Kompletne pre celú rodinu!

22.03.2023

Kompletné zobrazenie celej rodiny! Rámiky je možné vyhotoviť pre jednu, dve, tri, štyri, päť i viac osôb. Vhodné nielen ako hodnotný darček, ale i dekorácia! Naše produkty spravia radosť v každej domácnosti! Vyrobíme takmer všetko od hračiek po úžitkové predmety! Vyrábame pre školy, predajcov, či domácnosti! Ak Vás naša ponuka na „Výrobky z [...]

Zaujímate sa o motocykle? Pekný darček nielen pre vnúčika, ale i otecka!

21.03.2023

Tieto mimoriadne kvalitné „Stavebnice motocyklov“ potešia každého staviteľa, či zberateľa a to bez rozdielu, či je malý, alebo veľký. Pekný darček pre každé dieťa, či chlapa! Ak Vás naša ponuka na „Stavebnice motocyklov“ zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom [...]

pavel, scholz

Pre vyjadrenia k Ukrajine je Petr Pavel v „starostlivom“ hľadáčiku Moskvy

23.03.2023 12:44

Český prezident uviedol, že tento rok považuje pre vojnu za rozhodujúcu.

Zochova, Bratislava nehoda zastávka HaZZ polícia BAX

Vyšetrovanie tragickej nehody na Zochovej v Bratislave ukončili

23.03.2023 12:35

Dušan Dědeček vlani 2. októbra pod vplyvom alkoholu nabúral autom do skupiny ľudí na zastávke, zomreli piati študenti.

Putin

Video: Zatkli by na Slovensku Putina? Odpovedá Heger

23.03.2023 12:32

Čo by stalo, keby ruský prezident Vladimír Putin pricestoval na Slovensko? Zadržali by ho na základe zatykača Medzinárodného trestného súdu (ICC)?

protest

Štrajky po celom Francúzku pokračujú. Ochromená je doprava, uzavretých niekoľko škôl

23.03.2023 12:19, aktualizované: 12:25

Vo Francúzsku sa koná ďalšie kolo štrajkov. Po presadení reformy dôchodkového systému narastá hnev medzi protestujúcimi.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 515
Celková čítanosť: 704534x
Priemerná čítanosť článkov: 1368x

Autor blogu