Založ si blog

Hodinky, ktoré Vás odbremenia a ustrážia bezpečnosť vašich deti.

Skoro každý rodič tŕpne a má strach, aby sa jeho dieťatu nestalo niečo nepríjemné počas cesty do školy, či domov. Nie je to však len cesta do školy, ale i na na rôzne záujmové krúžky,  do obchodov, či iné aktivity mimo bezpečia domova.

Pre rodičov, ktorí chcú mať istotu, že všetko je v poriadku máme riešenie. Sú to  Inteligentné hodinky Smart Q 12S s integrovaným fotoaparátom a GPS lokátorom, ktoré predáva spoločnosť Grand – MS, s.r.o., prostredníctvom svojich e-shopov „Tonery do tlačiarne“, „Spektrum Shop“ a „Buď Fit“.

Detské inteligentné hodinky dováža a predáva spoločnosť Grand – MS, s.r.o., prostredníctvom svojich e-shopov.

Pýtate sa ako Vám môžu pomôcť obyčajné detské hodinky?  Pravdu povediac nie sú to obyčajné hodinky, ale Smart hodinky.  A v čom nám vedia konkrétne pomôcť? Nie je toho skutočne málo.

Tak napríklad pomocou týchto hodiniek môžete:

 • Kedykoľvek telefonovať so svojím dieťaťom. Hovor je obojsmerný, takže dieťa nielen počujete, ale ono počuje aj Vás, takže sa môžete rozprávať.
 • Ak nie Ste si istí, kde sa vaše dieťa práve nachádza, môžete si jeho polohu presne zistiť pomocou aplikácie nainštalovanej v mobile. Tak vidíte, či je dieťa na mieste na ktorom malo byť, či stojí, alebo či je v pohybe. Ak sa Vám niečo nezdá, môžete mu zavolať. Taktiež môžete zistiť, či dieťa išlo skutočne tam kam malo. Obdobne sa môžete uistiť, že s nezdržiava na mietach, ktoré má zakázené. A to všetko môžete kontrolovať tak z pohodlia domova, alebo zo svojej práce.
 • Môžete pre dieťa vytýčiť tzv. bezpečnostnú zónu, to je priestor v ktorom chcete, aby sa dieťa pohybovalo – napríklad na detskomihrisku pred vaším domom. V prípade, že dieťa túto zónu opustí v aplikácii vášho mobilu sa spustí poplach.
 • Tlačidlo „SOS“. V prípade núdze môže dieťa stlačiť na hodinkách tlačítko SOS a v aplikácii vášho mobilu sa spustí poplach. Tak viete, že sa deje niečo zvláštne, alebo je vaše dieťa v nebezpečenstve.
 • Je možné aktivovať odposluch. Citlivý mikrofón zabudovaný v hodinkách umožní počuť zvuky prostredia v ktorom sa dieťa nachádza (napríklad v herni, na stanici, reštaurácii, ….).
 • Množstvo ďalších funkcií, z ktorých spomeniem napríklad: Krokomer, Monitorovanie spánku, Budík, Alarm batérie, Led svetlo, Bluetooth, Dotykový displej, …… .

Detské inteligentné hodinky.

Hodinky sa vyrábajú v dvoch farebných prevedeniach a to rúžovom pre dievčatá a modrom pre chlapcov.

Hodinky si môžete zakúpiť v spoločnosti Grand – MS, s.r.o. prostredníctvom jej e-shopu „Tonery do tlačiarne“, prípadne „Spektrum Shop“, či „Buď Fit“.

 

V súčasnosti je z dôvodu opatrení realizovaných na území SR v dôsledku šírenia sa koronavirusu „COVID-19“ je kamenná predajňa zatvorená, avšak tovar si môžete objednať prostredníctvom e-shopu „Tonery do tlačiarne“.

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  PhDr. Michal Hudák

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

 • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
 • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
 • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
 • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
 • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová stránka spoločnosti.

Darček, ktorý odbúrava stres!

01.12.2023

Magnetická kocka rozvíjajúca kreativitu a potláčajúca stres! Predajný HIT Vianoc! Áno, práve táto nenápadná a lacná „Magnetická kocka“ sa stala neuveriteľným predajným hitom tohto predvianočného obdobia charakterizovaného zvýšeným nákupom darčekov a to aj napriek tomu, že sa už nejaký čas predáva. Kocka pozostáva z 216 magnetických guličiek, [...]

Veľká edukačná skladačka ťahača!

30.11.2023

Prezentovaná stavebnica patrí medzi najväčšie a najprepracovanejšie stavebnice z mini blokov, aké je možné na našom trhu dostať. Táto dokonalá „Stavebnica veľkého ťahača s prívesom“ , je skutočným skvostom medzi stavebnicami a modelmi. Vyčarí úsmev na tvári nielen chlapcovi, ale rozhodne aj jeho otcovi. Ide o skutočne pekný – nie tuctový [...]

Až 788 video hier za jednu cenu!

29.11.2023

Táto nová „Herná konzola“ je nielen cenovo veľmi prístupná a má príjemný vzhľad, ale hlavne dokáže dieťa zabaviť na potrebný čas. Má v sebe zabudovaných až 788 variant rôznych videohier, takže si k nej už nemusíte dokupovať žiadne hry a vaše dieťa sa nebude nudiť. Je vhodným darčekom už od 6 rokov, no s obľubou sa s ňou pohrajú aj mladšie [...]

sneh, počasie, zima, kalamita

Štyrikrát viac nehôd, situácia na prahu kalamity. Sneh zasypal Česko

02.12.2023 10:10

Od piatku napadlo na juhu Čiech a v kraji Vysočina až 45 centimetrov snehu.

Leonardo DiCaprio

Najdivokejšie konšpirácie: Kamene sú mäkké, Walta Disneyho zmrazili, modelka zakliala DiCapria

02.12.2023 09:30

Server BuzzFeed zostavil s pomocou užívateľov serveru Reddit prehľad tých najšialenejších a najdivnejších.

automat, drogy

Automaty s drogami z obchodných centier v Banskej Bystrici zmizli. Na ich negatíva aktívne upozorňovalo mesto

02.12.2023 08:00

Nebezpečné automaty so syntetickými drogami sa nachádzali v troch banskobystrických obchodných centrách. Teraz sú už minulosťou.

Rusko Moskva prehliadka

ONLINE: Viac zbraní, viac vojakov. Putin zväčšuje miliónovú armádu

02.12.2023 07:55

Rusko odôvodňuje zvýšenie počtu príslučníkov ozbrojených síl zvýšenou hrozbou pre vojnu na Ukrajine a zo strany NATO.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 691
Celková čítanosť: 919678x
Priemerná čítanosť článkov: 1331x

Autor blogu