Založ si blog

Hodinky, ktoré Vás odbremenia a ustrážia bezpečnosť vašich deti.

Skoro každý rodič tŕpne a má strach, aby sa jeho dieťatu nestalo niečo nepríjemné počas cesty do školy, či domov. Nie je to však len cesta do školy, ale i na na rôzne záujmové krúžky,  do obchodov, či iné aktivity mimo bezpečia domova.

Pre rodičov, ktorí chcú mať istotu, že všetko je v poriadku máme riešenie. Sú to  Inteligentné hodinky Smart Q 12S s integrovaným fotoaparátom a GPS lokátorom, ktoré predáva spoločnosť Grand – MS, s.r.o., prostredníctvom svojich e-shopov „Tonery do tlačiarne“, „Spektrum Shop“ a „Buď Fit“.

Detské inteligentné hodinky dováža a predáva spoločnosť Grand – MS, s.r.o., prostredníctvom svojich e-shopov.

Pýtate sa ako Vám môžu pomôcť obyčajné detské hodinky?  Pravdu povediac nie sú to obyčajné hodinky, ale Smart hodinky.  A v čom nám vedia konkrétne pomôcť? Nie je toho skutočne málo.

Tak napríklad pomocou týchto hodiniek môžete:

 • Kedykoľvek telefonovať so svojím dieťaťom. Hovor je obojsmerný, takže dieťa nielen počujete, ale ono počuje aj Vás, takže sa môžete rozprávať.
 • Ak nie Ste si istí, kde sa vaše dieťa práve nachádza, môžete si jeho polohu presne zistiť pomocou aplikácie nainštalovanej v mobile. Tak vidíte, či je dieťa na mieste na ktorom malo byť, či stojí, alebo či je v pohybe. Ak sa Vám niečo nezdá, môžete mu zavolať. Taktiež môžete zistiť, či dieťa išlo skutočne tam kam malo. Obdobne sa môžete uistiť, že s nezdržiava na mietach, ktoré má zakázené. A to všetko môžete kontrolovať tak z pohodlia domova, alebo zo svojej práce.
 • Môžete pre dieťa vytýčiť tzv. bezpečnostnú zónu, to je priestor v ktorom chcete, aby sa dieťa pohybovalo – napríklad na detskomihrisku pred vaším domom. V prípade, že dieťa túto zónu opustí v aplikácii vášho mobilu sa spustí poplach.
 • Tlačidlo „SOS“. V prípade núdze môže dieťa stlačiť na hodinkách tlačítko SOS a v aplikácii vášho mobilu sa spustí poplach. Tak viete, že sa deje niečo zvláštne, alebo je vaše dieťa v nebezpečenstve.
 • Je možné aktivovať odposluch. Citlivý mikrofón zabudovaný v hodinkách umožní počuť zvuky prostredia v ktorom sa dieťa nachádza (napríklad v herni, na stanici, reštaurácii, ….).
 • Množstvo ďalších funkcií, z ktorých spomeniem napríklad: Krokomer, Monitorovanie spánku, Budík, Alarm batérie, Led svetlo, Bluetooth, Dotykový displej, …… .

Detské inteligentné hodinky.

Hodinky sa vyrábajú v dvoch farebných prevedeniach a to rúžovom pre dievčatá a modrom pre chlapcov.

Hodinky si môžete zakúpiť v spoločnosti Grand – MS, s.r.o. prostredníctvom jej e-shopu „Tonery do tlačiarne“, prípadne „Spektrum Shop“, či „Buď Fit“.

 

V súčasnosti je z dôvodu opatrení realizovaných na území SR v dôsledku šírenia sa koronavirusu „COVID-19“ je kamenná predajňa zatvorená, avšak tovar si môžete objednať prostredníctvom e-shopu „Tonery do tlačiarne“.

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  PhDr. Michal Hudák

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

 • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
 • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
 • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
 • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
 • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová stránka spoločnosti.

Stopky – alebo aj „čas beží“ !

21.05.2020

Kúpiť dobré a kvalitné stopky nie je až tak jednoduché, ako sa zdá. Preto je tu s ich ponukou spoločnosť Grand – MS, s.r.o., ktorá pôsobí na trhu už takmer 20 rokov. Stopky si môžete zakúpiť v niektorom z jej e-shopov napr. „Buď Fit“ ! Meranie času má skutočne dlhú históriu. Najskôr sa uskutočňovalo prostredníctvom dní, nocí a ročných [...]

Írska Whisky – Kubánska Cigara a „Vaše“ imidžové hodinky !

20.05.2020

Vychutnajte si chvíľu pohody s kvalitnými vreckovými hodinkami ! Tá whisky nemusí byť len írska, môže byť aj škótska, obe sú dobré. Naproti tomu cigara by mala byť kubánska. Avšak kvalitné vreckové hodinky by mali byť rozhodne od spoločnosti „Grand – MS, s.r.o.“ . Zakúpiť si ich môžete prostredníctvom e-shopov danej spoločnosti. V našich [...]

Neokocka, nielenže zbaví stresu, ale i zabaví !

02.05.2020

Neokocka Vás dokáže zbaviť nielen stresu, ale dokáže zabaviť celú vašu rodinu. V dôsledku výskytu vírusu KOVID – 19, sme už dlhšiu dobu viac menej väznený v našich bytoch, či iných obmedzených priestoroch. Lepšie sú na tom tí, ktorí majú chatu, či chalupu, kde môžu relaxovať. Práve v tejto dobe nám môže čas skrátiť cenovo nenáročný [...]

Jaroslav Naď / Daniel Zmeko /

Naď: Vojaci sú denne konfrontovaní s dlhodobo neriešenými problémami

28.05.2020 16:55

Počas pracovného výjazdu minister obrany Jaroslav Naď zhodnotil reálny stav vojenských útvarov v Nitre a Seredi.

ZOH, mapa, Kórea

Takmer 70 % juhokórejskej mládeže považuje zjednotenie s KĽDR za nevyhnutné

28.05.2020 16:06

Vyplýva to z prieskumu verejnej mienky, ktorý zverejnil juhokórejský Národný inštitút mládeže.

Maďarsko Hosťovce Polícia Hraničný Priechod hranica

Tlačivo na cestu do Česka a Maďarska, stiahnite si ho tu

28.05.2020 15:35

Tu si stiahnete tlačivo, ktoré potrebujte pred vycestovaním do Českej republiky a Maďarska, ak chcete využiť 48-hodinový vstup.

SR Špecializovaný trestný súd obvinení vražda Basternák B

Mosnára obvinili aj z pokusu o vraždu exprimátora Hurbanova

28.05.2020 15:29, aktualizované: 17:13

K činu malo dôjsť ešte pred samotnou vraždu politika, ktorá sa odohrala 9. júla 2010.

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Zároveň niektoré druhy tovaru i vyrába. Na trhu pôsobí už 19 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 20
Celková čítanosť: 24456x
Priemerná čítanosť článkov: 1223x

Autor blogu