Založ si blog

Zmiernite bolesť svojich svalov !

 

Doprajte príjemný relax celému telu !

Určené nielen pre športovcov, ale ako pre mladších, tak i starších s bolesťami svalov.

 

V dnešnej uponáhľanej dobe sa väčšina z nás stretáva s bolesťami rôznych častí tela, pričom z vlastnej skúsenosti vieme, že to nie je nič príjemné.  Bolesťami nie sú postihnutí len starší ľudia, ktorých telá sú v dôsledku dlhodobého pracovnej činnosti už opotrebované, ale i mladšie vekové kategórie na ktorých sa podpísalo rýchle životné tempo. Samostatnou kategóriou sú pritom športovci. Skrátka, ako som už uviedol bolesti svalov nie pre nikoho sú ničím príjemným a každý rád uvíta, ak si môže tieto nepríjemné prejavy únavy nejakým spôsobom aspoň z časti eliminovať.

Masážna digitálna vibračná pištoľ!


Priamy dovozca: Grand – MS, s.r.o.
Predaj cez e-shop „Bud-Fit.sk“

A práve k takej činnosti slúži špeciálna „Svalová masážna pištoľ“, ktorá na princípe rôznych frekvencií vibrácie priaznivo pôsobí na svalové tkanivo, čím pomáha jeho regenerácii, prípadne zmierneniu, či úplnému odstráneniu bolesti jednotlivých svalových partií. Ide o novú metódu a technológiu, ktorá Vás priaznivými účinkami na relax príjemne prekvapí. Masážnu vybračnú pištoľ je možné nadstaviť až na 3200 masážnych úderov za minútu, pričom účinok takejto masáže dokáže preniknúť až 12 mm do hĺbky masírovaného svalu a to je už čo povedať! To je jedno z tajomstiev pozitívneho vplyvu takejto masáže na kvalitnú regeneráciu svalového tkaniva a tým i urýchlenia jeho regenerácie, či odstránenia, alebo aspoň stlmenia bolesti. Na vibračnej masážnej pištoli je možné nadstaviť až 30 rôznych masážnych rýchlostí. Keďže naše telo nie je na všetkých miestach rovnako osvalené, prílohou vibračnej masážnej pištole je aj 6 vymeniteľných nádstavcov, ktoré sa používajú podľa miesta ktoré chceme masírovať, prípadne podľa účelu na ktorý ich chceme použiť.

Túto digitálnu masážnu vibračnú pištoľ, by mal rozhodne mať v osobnom vlastníctve každý športovec. Poskytne mu nenahraditeľné služby a rozhodne mu za platené masáže ušetrí značné finančné prostriedky. Ďalšou výhodou je i skutočnosť, že ak Ste vlastníkom takejto masážnej pištole, je Vám masáž k dispozícii vždy keď to potrebujete – teda aj dome.

To isté však platí aj pre ľudí, ktorí síce nie sú športovcami, avšak bolesti svalov ich trápia taktiež.

 

Medzi hlavné prednosti masážnej pištole patrí, že:

 • Znižuje stuhnutosť svalov.
 • Zmierňuje bolesť svalov.
 • Zlepšuje krvný obeh.
 • Prispieva k zvýšeniu rozsahu pohybu.
 • Zlepšuje stav mäkkých tkanív vášho tela.
 • Príjemný pocit po vykonaní masáže.

 

Nezabudnite však, že masážna pištoľ nie je určená na odstraňovanie chorôb svalov, ale na regeneráciu a uvoľnenie zdravých unavených, či boľavých svalov. Nie je ju vhodné používať ani v prípade, že máte porušené, či inak choré kosti, alebo kĺby. Na masáž svalstva okolo chrbtice je určený špeciálny nádstavec, nakoľko masírovanie chrbtice nie je možné, ináč by mohlo dôjsť k jej poškodeniu. Ak ste starší, či chorý a máte pochybnosť či by bolo použitie digitálnej masážnej pištole pre Vás vhodné, pred jeho použitím sa  poraďte so svojím lekárom.

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                PhDr. Michal Hudák   

    

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 20 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

 • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
 • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
 • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
 • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
 • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – of

 

 

 

 

 

 

 

Chudnutie pomocou prírodných extraktov. Dlhodobý efekt!

23.03.2023

Pomáha vylučovať toxíny a vlhkosť z tela, čím prispieva nielen detoxu, ale i chudnutiu! Preniká hlboko do tela a tým prispieva k spaľovaniu tukov! 100% prírodné rastlinné extrakty – bez vedľajších účinkov! Vyskúšajte, ak sa chcete cítiť lepšie! Ak Vás naša ponuka na „Prírodnú detoxikačnú náplasť“ zaujala, uvedený produkt a [...]

Kompletne pre celú rodinu!

22.03.2023

Kompletné zobrazenie celej rodiny! Rámiky je možné vyhotoviť pre jednu, dve, tri, štyri, päť i viac osôb. Vhodné nielen ako hodnotný darček, ale i dekorácia! Naše produkty spravia radosť v každej domácnosti! Vyrobíme takmer všetko od hračiek po úžitkové predmety! Vyrábame pre školy, predajcov, či domácnosti! Ak Vás naša ponuka na „Výrobky z [...]

Zaujímate sa o motocykle? Pekný darček nielen pre vnúčika, ale i otecka!

21.03.2023

Tieto mimoriadne kvalitné „Stavebnice motocyklov“ potešia každého staviteľa, či zberateľa a to bez rozdielu, či je malý, alebo veľký. Pekný darček pre každé dieťa, či chlapa! Ak Vás naša ponuka na „Stavebnice motocyklov“ zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom [...]

Na Bratislavu sa sypal sneh

SHMÚ: Budúci týždeň sa ochladí, očakáva sa sneženie v nižších polohách

23.03.2023 11:06

Na budúci týždeň sa s príchodom ochladenia očakáva sneženie od stredných polôh, neskôr prechodne aj v nižších polohách.

fishing, phishing, hacker, mobil, počítačová kriminalita, počítač,

Pribúdajú podvody s kryptomenami. Muž prišiel o 4700 eur

23.03.2023 10:39

Polícia v Topoľčanoch upozorňuje na pribúdajúce telefonické podvody s kryptomenami.

žilinka

Žilinka: Návrh veľkej novely Trestného zákona má moju plnú podporu

23.03.2023 10:35

Generálny prokurátor považuje navrhovanú novelu Trestného zákona za kvalitný legislatívny materiál.

medveď, ZOO, seriál

Medveď v okrese Prievidza napadol 38 ročného muža

23.03.2023 10:19

Polícia upozorňuje verejnosť, že v súvislosti s príchodom teplejšieho počasia sa naše najväčšie šelmy začínajú prebúdzať.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 515
Celková čítanosť: 704424x
Priemerná čítanosť článkov: 1368x

Autor blogu