Založ si blog

Zmiernite bolesť svojich svalov !

 

Doprajte príjemný relax celému telu !

Určené nielen pre športovcov, ale ako pre mladších, tak i starších s bolesťami svalov.

 

V dnešnej uponáhľanej dobe sa väčšina z nás stretáva s bolesťami rôznych častí tela, pričom z vlastnej skúsenosti vieme, že to nie je nič príjemné.  Bolesťami nie sú postihnutí len starší ľudia, ktorých telá sú v dôsledku dlhodobého pracovnej činnosti už opotrebované, ale i mladšie vekové kategórie na ktorých sa podpísalo rýchle životné tempo. Samostatnou kategóriou sú pritom športovci. Skrátka, ako som už uviedol bolesti svalov nie pre nikoho sú ničím príjemným a každý rád uvíta, ak si môže tieto nepríjemné prejavy únavy nejakým spôsobom aspoň z časti eliminovať.

Masážna digitálna vibračná pištoľ!


Priamy dovozca: Grand – MS, s.r.o.
Predaj cez e-shop „Bud-Fit.sk“

A práve k takej činnosti slúži špeciálna „Svalová masážna pištoľ“, ktorá na princípe rôznych frekvencií vibrácie priaznivo pôsobí na svalové tkanivo, čím pomáha jeho regenerácii, prípadne zmierneniu, či úplnému odstráneniu bolesti jednotlivých svalových partií. Ide o novú metódu a technológiu, ktorá Vás priaznivými účinkami na relax príjemne prekvapí. Masážnu vybračnú pištoľ je možné nadstaviť až na 3200 masážnych úderov za minútu, pričom účinok takejto masáže dokáže preniknúť až 12 mm do hĺbky masírovaného svalu a to je už čo povedať! To je jedno z tajomstiev pozitívneho vplyvu takejto masáže na kvalitnú regeneráciu svalového tkaniva a tým i urýchlenia jeho regenerácie, či odstránenia, alebo aspoň stlmenia bolesti. Na vibračnej masážnej pištoli je možné nadstaviť až 30 rôznych masážnych rýchlostí. Keďže naše telo nie je na všetkých miestach rovnako osvalené, prílohou vibračnej masážnej pištole je aj 6 vymeniteľných nádstavcov, ktoré sa používajú podľa miesta ktoré chceme masírovať, prípadne podľa účelu na ktorý ich chceme použiť.

Túto digitálnu masážnu vibračnú pištoľ, by mal rozhodne mať v osobnom vlastníctve každý športovec. Poskytne mu nenahraditeľné služby a rozhodne mu za platené masáže ušetrí značné finančné prostriedky. Ďalšou výhodou je i skutočnosť, že ak Ste vlastníkom takejto masážnej pištole, je Vám masáž k dispozícii vždy keď to potrebujete – teda aj dome.

To isté však platí aj pre ľudí, ktorí síce nie sú športovcami, avšak bolesti svalov ich trápia taktiež.

 

Medzi hlavné prednosti masážnej pištole patrí, že:

 • Znižuje stuhnutosť svalov.
 • Zmierňuje bolesť svalov.
 • Zlepšuje krvný obeh.
 • Prispieva k zvýšeniu rozsahu pohybu.
 • Zlepšuje stav mäkkých tkanív vášho tela.
 • Príjemný pocit po vykonaní masáže.

 

Nezabudnite však, že masážna pištoľ nie je určená na odstraňovanie chorôb svalov, ale na regeneráciu a uvoľnenie zdravých unavených, či boľavých svalov. Nie je ju vhodné používať ani v prípade, že máte porušené, či inak choré kosti, alebo kĺby. Na masáž svalstva okolo chrbtice je určený špeciálny nádstavec, nakoľko masírovanie chrbtice nie je možné, ináč by mohlo dôjsť k jej poškodeniu. Ak ste starší, či chorý a máte pochybnosť či by bolo použitie digitálnej masážnej pištole pre Vás vhodné, pred jeho použitím sa  poraďte so svojím lekárom.

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                PhDr. Michal Hudák   

    

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 20 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

 • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
 • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
 • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
 • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
 • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – of

 

 

 

 

 

 

 

Stavebnica helikoptéry pre vášho syna!

29.11.2022

To by chcel mať snáď každý chlapec! Nezabudnite, že Vianoce sa blížia a ide o darček, ktorý poteší každé chlapčenské, či mužské srdce! Ak Vás naša ponuka na „Stavebnicu bojovej helikoptéry“ zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom spoločnosti Grand – MS, s.r.o., ktorá [...]

Ľahký, lacný a zábavno-vzdelávací projektor pre malé deti.

27.11.2022

Deti sa učia rozpoznávať ovocie, zvieratá, hmyz, či dopravné prostriedky. Nezabudnite, že Vianoce sa blížia! Ak Vás naša ponuka na „Zábavný detský mini projektor FLASHLINGT so 48 obrázkami“ zaujala, uvedený produkt a množstvo iných produktov si môžete zakúpiť prostredníctvom spoločnosti Grand – MS, s.r.o., ktorá má v predaji [...]

Originálna stavebnica automobilu!

26.11.2022

Vhodné pre každého chlapca! Vhodné pre každého chlapca! Ak Vás naša ponuka na „Stavebnicu automobilu“ zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom spoločnosti Grand – MS, s.r.o., ktorá má v predaji rôznych výrobkov už 20 ročnú tradíciu. Stačí kliknúť na hore [...]

Robert Fico

Fico je formálne čistý. Pomôže mu to k navráteniu dôvery?

29.11.2022 22:00

Čo zrušenie obvinenia v kauze Súmrak znamená pre dôveru v spravodlivosť? A ako ovplyvní politické dianie v krajine?

káčer

Káčer: Aliancii sa zbrane nemíňajú, Ukrajinu musí ďalej všestranne podporovať

29.11.2022 20:11

Potvrdil, že na schôdzke sa bude rokovať aj o možnom prijatí Ukrajiny do NATO.

Armáda / Vojak / Ruskí vojaci /

Do Kazachstanu ušli pred mobilizáciou nielen státisíce Rusov, ale aj miliardy rubľov

29.11.2022 18:34

Väčšina Rusov, ktorí prišli do Kazachstanu po vyhlásení mobilizácie, krajinu už aj opustila.

irán

Pri protestoch v Iráne zabili vojaci už 448 ľudí vrátane 60 detí

29.11.2022 18:19

Údaj nezahŕňa členov bezpečnostných síl, dodala organizácia Iran Human Rights.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 429
Celková čítanosť: 595070x
Priemerná čítanosť článkov: 1387x

Autor blogu