Založ si blog

Zmiernite bolesť svojich svalov !

 

Doprajte príjemný relax celému telu !

Určené nielen pre športovcov, ale ako pre mladších, tak i starších s bolesťami svalov.

 

V dnešnej uponáhľanej dobe sa väčšina z nás stretáva s bolesťami rôznych častí tela, pričom z vlastnej skúsenosti vieme, že to nie je nič príjemné.  Bolesťami nie sú postihnutí len starší ľudia, ktorých telá sú v dôsledku dlhodobého pracovnej činnosti už opotrebované, ale i mladšie vekové kategórie na ktorých sa podpísalo rýchle životné tempo. Samostatnou kategóriou sú pritom športovci. Skrátka, ako som už uviedol bolesti svalov nie pre nikoho sú ničím príjemným a každý rád uvíta, ak si môže tieto nepríjemné prejavy únavy nejakým spôsobom aspoň z časti eliminovať.

Masážna digitálna vibračná pištoľ!


Priamy dovozca: Grand – MS, s.r.o.
Predaj cez e-shop „Bud-Fit.sk“

A práve k takej činnosti slúži špeciálna „Svalová masážna pištoľ“, ktorá na princípe rôznych frekvencií vibrácie priaznivo pôsobí na svalové tkanivo, čím pomáha jeho regenerácii, prípadne zmierneniu, či úplnému odstráneniu bolesti jednotlivých svalových partií. Ide o novú metódu a technológiu, ktorá Vás priaznivými účinkami na relax príjemne prekvapí. Masážnu vybračnú pištoľ je možné nadstaviť až na 3200 masážnych úderov za minútu, pričom účinok takejto masáže dokáže preniknúť až 12 mm do hĺbky masírovaného svalu a to je už čo povedať! To je jedno z tajomstiev pozitívneho vplyvu takejto masáže na kvalitnú regeneráciu svalového tkaniva a tým i urýchlenia jeho regenerácie, či odstránenia, alebo aspoň stlmenia bolesti. Na vibračnej masážnej pištoli je možné nadstaviť až 30 rôznych masážnych rýchlostí. Keďže naše telo nie je na všetkých miestach rovnako osvalené, prílohou vibračnej masážnej pištole je aj 6 vymeniteľných nádstavcov, ktoré sa používajú podľa miesta ktoré chceme masírovať, prípadne podľa účelu na ktorý ich chceme použiť.

Túto digitálnu masážnu vibračnú pištoľ, by mal rozhodne mať v osobnom vlastníctve každý športovec. Poskytne mu nenahraditeľné služby a rozhodne mu za platené masáže ušetrí značné finančné prostriedky. Ďalšou výhodou je i skutočnosť, že ak Ste vlastníkom takejto masážnej pištole, je Vám masáž k dispozícii vždy keď to potrebujete – teda aj dome.

To isté však platí aj pre ľudí, ktorí síce nie sú športovcami, avšak bolesti svalov ich trápia taktiež.

 

Medzi hlavné prednosti masážnej pištole patrí, že:

 • Znižuje stuhnutosť svalov.
 • Zmierňuje bolesť svalov.
 • Zlepšuje krvný obeh.
 • Prispieva k zvýšeniu rozsahu pohybu.
 • Zlepšuje stav mäkkých tkanív vášho tela.
 • Príjemný pocit po vykonaní masáže.

 

Nezabudnite však, že masážna pištoľ nie je určená na odstraňovanie chorôb svalov, ale na regeneráciu a uvoľnenie zdravých unavených, či boľavých svalov. Nie je ju vhodné používať ani v prípade, že máte porušené, či inak choré kosti, alebo kĺby. Na masáž svalstva okolo chrbtice je určený špeciálny nádstavec, nakoľko masírovanie chrbtice nie je možné, ináč by mohlo dôjsť k jej poškodeniu. Ak ste starší, či chorý a máte pochybnosť či by bolo použitie digitálnej masážnej pištole pre Vás vhodné, pred jeho použitím sa  poraďte so svojím lekárom.

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                PhDr. Michal Hudák   

    

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 20 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

 • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
 • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
 • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
 • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
 • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – of

 

 

 

 

 

 

 

Chudnite efektívne!

13.10.2020

Chudnúť sa dá rôznymi spôsobmi. Jeden spôsob je efektívnejší, iný menej efektívny. V dnešnej dobe keď má mnoho obyvateľov problémy s nadváhou, snažíme sa žiť zdravšie a našu váhu udržať tak povediac na „uzde“. Nieto má v tomto úsilí lepšie výsledky, iný zas horšie. Jeden to vzdá, iný bojuje. Snahu má však každý, len ten výsledok je [...]

Ako spoľahlivo zabiť Baktérie, Vírusy, Roztoče, či Plesne – a ostať v bezpečí?

12.10.2020

Práve v súčasnej dobe keď je prakticky celý svet postihnutý pandémiou COVIDU, je tu otázka, ako sa čo najlepšie chrániť pred chorobami. Okrem známych preventívnych opatrení, akými sú rúška, či meranie teploty je tu ešte jedna mimoriadne dôležitá možnosť a tou je práve kvalitná dezinfekcia. Dezinfekcia sa môže robiť rôznymi spôsobmi, avšak medzi [...]

COVID Vás už neohrozí ani na pracovisku a nemusíte sa pritom tlačiť pred teplomerom!

09.10.2020

Jedným zo základných preventívnych opatrení pri zisťovaní, či nie Ste už infikovaní vírusom COVID, je priebežné zisťovanie teploty vášho tela. Nie každému je príjemné postaviť sa pred cudziu osobu, ktorá mu meria teplotu. Meranie osobnej teploty vykonáva poverená osoba, pričom sa pri výkone tejto činnosti musí dostať k blízkosti meranej osoby, čím [...]

Orava, armáda, hygienici, koronavírus

Ako sa bude testovať? Armáda má plán

20.10.2020 06:30

Vojaci predstavili plán, ako bude testovanie vyzerať. Pripravujú sa aj mobilné odberné tímy.

aljaška evakuácia zemetrasenie

Aljašku zasiahlo silné zemetrasenie, úrady varovali pred cunami

20.10.2020 06:27

Veľké zemetrasenie s magnitúdou 7,5 sa vyskytlo pri južnom pobreží.

test, koronavírus

ONLINE: Opatrenia proti vírusu v Európe sú stále tvrdšie

20.10.2020 06:00, aktualizované: 07:04

Európa v súčasnosti patrí medzi regióny, v ktorých sa koronavírusová nákaza šíri najrýchlejšie na svete.

Marek Krajčí

Dobrovoľný test? Zabudnite. Štát vás môže zavrieť doma aj tak

19.10.2020 22:34

Test na koronavírus - povinný alebo dobrovoľný? Minister zdravotníctva Marek Krajčí naznačil, ako by vláda mohla tento problém obísť.

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Zároveň niektoré druhy tovaru i vyrába. Na trhu pôsobí už 19 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 56
Celková čítanosť: 61404x
Priemerná čítanosť článkov: 1097x

Autor blogu