Založ si blog

Zmiernite bolesť svojich svalov !

 

Doprajte príjemný relax celému telu !

Určené nielen pre športovcov, ale ako pre mladších, tak i starších s bolesťami svalov.

 

V dnešnej uponáhľanej dobe sa väčšina z nás stretáva s bolesťami rôznych častí tela, pričom z vlastnej skúsenosti vieme, že to nie je nič príjemné.  Bolesťami nie sú postihnutí len starší ľudia, ktorých telá sú v dôsledku dlhodobého pracovnej činnosti už opotrebované, ale i mladšie vekové kategórie na ktorých sa podpísalo rýchle životné tempo. Samostatnou kategóriou sú pritom športovci. Skrátka, ako som už uviedol bolesti svalov nie pre nikoho sú ničím príjemným a každý rád uvíta, ak si môže tieto nepríjemné prejavy únavy nejakým spôsobom aspoň z časti eliminovať.

Masážna digitálna vibračná pištoľ!


Priamy dovozca: Grand – MS, s.r.o.
Predaj cez e-shop „Bud-Fit.sk“

A práve k takej činnosti slúži špeciálna „Svalová masážna pištoľ“, ktorá na princípe rôznych frekvencií vibrácie priaznivo pôsobí na svalové tkanivo, čím pomáha jeho regenerácii, prípadne zmierneniu, či úplnému odstráneniu bolesti jednotlivých svalových partií. Ide o novú metódu a technológiu, ktorá Vás priaznivými účinkami na relax príjemne prekvapí. Masážnu vybračnú pištoľ je možné nadstaviť až na 3200 masážnych úderov za minútu, pričom účinok takejto masáže dokáže preniknúť až 12 mm do hĺbky masírovaného svalu a to je už čo povedať! To je jedno z tajomstiev pozitívneho vplyvu takejto masáže na kvalitnú regeneráciu svalového tkaniva a tým i urýchlenia jeho regenerácie, či odstránenia, alebo aspoň stlmenia bolesti. Na vibračnej masážnej pištoli je možné nadstaviť až 30 rôznych masážnych rýchlostí. Keďže naše telo nie je na všetkých miestach rovnako osvalené, prílohou vibračnej masážnej pištole je aj 6 vymeniteľných nádstavcov, ktoré sa používajú podľa miesta ktoré chceme masírovať, prípadne podľa účelu na ktorý ich chceme použiť.

Túto digitálnu masážnu vibračnú pištoľ, by mal rozhodne mať v osobnom vlastníctve každý športovec. Poskytne mu nenahraditeľné služby a rozhodne mu za platené masáže ušetrí značné finančné prostriedky. Ďalšou výhodou je i skutočnosť, že ak Ste vlastníkom takejto masážnej pištole, je Vám masáž k dispozícii vždy keď to potrebujete – teda aj dome.

To isté však platí aj pre ľudí, ktorí síce nie sú športovcami, avšak bolesti svalov ich trápia taktiež.

 

Medzi hlavné prednosti masážnej pištole patrí, že:

 • Znižuje stuhnutosť svalov.
 • Zmierňuje bolesť svalov.
 • Zlepšuje krvný obeh.
 • Prispieva k zvýšeniu rozsahu pohybu.
 • Zlepšuje stav mäkkých tkanív vášho tela.
 • Príjemný pocit po vykonaní masáže.

 

Nezabudnite však, že masážna pištoľ nie je určená na odstraňovanie chorôb svalov, ale na regeneráciu a uvoľnenie zdravých unavených, či boľavých svalov. Nie je ju vhodné používať ani v prípade, že máte porušené, či inak choré kosti, alebo kĺby. Na masáž svalstva okolo chrbtice je určený špeciálny nádstavec, nakoľko masírovanie chrbtice nie je možné, ináč by mohlo dôjsť k jej poškodeniu. Ak ste starší, či chorý a máte pochybnosť či by bolo použitie digitálnej masážnej pištole pre Vás vhodné, pred jeho použitím sa  poraďte so svojím lekárom.

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                PhDr. Michal Hudák   

    

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 20 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

 • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
 • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
 • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
 • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
 • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – of

 

 

 

 

 

 

 

Buďte pripravení a chráňte to najcennejšie – svoj život a životy svojich blízkych!

18.05.2024

Ak Ste vodič motorového vozidla tak tento malý nástroj, by nemal chýbať vo vašom automobile! V dnešnom svete je bezpečnosť na cestách prioritou pre každého vodiča. Nikdy neviete, kedy sa môžete ocitnúť v núdzovej situácii, kde bude rozhodovať každá sekunda. Preto je dôležité byť pripravený a mať po ruke záchranný nástroj na odstránenie prerezanie pásov a [...]

Ako udržať svoj vzhľad podľa svojich predstáv?

17.05.2024

Jednou z možností je mať k dispozícii vlastný zastrihávač vlasov a brady! Udržiavať si upravený a štýlový vzhľad nebolo nikdy jednoduchšie. Predstavujeme vám moderný bezdrôtový zastrihávač vlasov a brady, ktorý kombinuje univerzálnosť použitia s moderným dizajnom. Tento zastrihávač je ideálny pre každého – či už ste muž, žena, dieťa alebo starší [...]

Spôsob ako si pomôcť pri bolesti krku, ramien, chrbtice, či kolena!

16.05.2024

Osloboďte sa od bolesti a to bez chémie! Dnes sa budeme venovať jedinečnému spôsobu, ako uvoľniť bolesti krku, ramien, chrbtice i kolien bez použitia agresívnej chémie. Pre mnohých z nás môže bolesť krku alebo chrbtice predstavovať každodennú výzvu, ktorá nám bráni v plnohodnotnom živote. Práve preto je dobre byť informovaný o spôsobe, ktorý spoľahlivo a [...]

tbilisi, gruzínsko, protest

Gruzínska prezidentka vetovala sporný zákon o zahraničnom vplyve

18.05.2024 17:08

Vládna strana Gruzínsky sen má však v parlamente dosť poslancov, aby veto hlavy štátu prehlasovala.

handlová, fico, atentát

NAKA obvinila osobu, ktorá sa mala vyhrážať ministrovi a poslancom cez sociálnu sieť

18.05.2024 15:10

Prokurátor sa stotožnil s podnetom polície na vzatie obvineného do väzby, rozhodne o nej súd.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 812
Celková čítanosť: 1101410x
Priemerná čítanosť článkov: 1356x

Autor blogu