Založ si blog

Ako spoľahlivo zabiť Baktérie, Vírusy, Roztoče, či Plesne – a ostať v bezpečí?

 

Práve v súčasnej dobe keď je prakticky celý svet postihnutý pandémiou COVIDU, je tu otázka, ako sa čo najlepšie chrániť pred chorobami.

Okrem známych preventívnych opatrení, akými sú rúška, či meranie teploty je tu ešte jedna mimoriadne dôležitá možnosť a tou je práve kvalitná dezinfekcia.

 

Dezinfekcia sa môže robiť rôznymi spôsobmi, avšak medzi najjednoduchšie, ale hlavne najúčinnejšie spôsoby dezinfekcie patrí použitie Germicídnej ÚV lampy, ktorá dokáže spoľahlivo ničiť a zabíjať nielen baktérie, ale i vírusy, roztoče a plesne. Použitie germicídnej ÚV lampy na dezinfekciu priestorov je približne až 3.000 krát rýchlejšie, ako klasická dezinfekcia chlórom a až 25 krát účinnejšie, ako je vykonanie dezinfekcie kyselinou chloritou a pritom nie je odpadovými produktami zaťažované životné prostredie.

Dezinfekcia germicídnou ÚV lampou je určená len do interiéru. Nakoľko žiarenie pôsobí na živé organizmy počas dezinfekcie vykonávanej týmto spôsobom nemôžu byť v dezinfikovaných priestoroch prítomné žiadne živé organizmy (osoby, zvieratá, kvety, …).

Dezinfekcia germicídnou ÚV lampou je určená hlavne pre dodmácnosti, ordinácie, čakárne, reštaurácie, sklady, školy, chodby, obchody, hotely a iné obdobné priestory. Mimoriadne výhodné je ho vykonávať v priestoroch v ktorých sa zdržujú staré choré osoby.

Takýto spôsob dezinfekcie je možné považovať za mimoriadne kvalitný a bezpečný, nakoľko dezinfekcia prebieha nielen priamo prostredníctvom ÚV žiarenia, ale i nepriamo prostredníctvom ozónu (plyn O3).

Frekvencia dezinfekcie je odporúčaná podľa charakteru priestorov a to od 1x až do 3x týžddenne. Germicídne lampy sa vyrábajú v rôznych veľkostiach a tvaroch o rôznych výkonoch.

Novinkou sú malé dezinfekčné boxy, v ktorých si môžete vydezinfikovať drobné predmete denného používania.

Rôzne druhy Germicídnych  dezinfekčných ÚV lámp na náš trh dováža spoločnosť  Grand – MS, s.r.o. Prievidza.  Ich predaj je zabezpečený prostredníctvom e-shopov „Tonery do tlačiarne“ (www.tonerydotlaciarne.sk), „Spektrum Shop“ (www.spektrum-shop.sk) a „Buď Fit“ (www.bud-fit.sk).

 

Germicídna ÚV dezinfekčná lampa.
Priamy dovozca Grand – MS, s.r.o. Predaj cez e-shopy „Tonery do tlačiarne“, „Spektrum Shop“ a „Buď Fit“.


Všetko pre tlačiarne. Priamy dovozca tovaru zo zahraničia.

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o. je však aj dlhoročným priamym dovozcom všetkých druhov spotrebného materiálu pre tlačiarne, ako napríklad atramentových a tonerových kaziet pre tlačiarne Brother, Canon, Dell, Epson, HP,  IBM, Lexmark, Konica Minolta, Kyocera, OKI, Panasonic, Philips, Ricoh, Samsung, Sharp, Xerox a iných. Okrem už uvedených kaziet a náplní pre atramentové a laserové tlačiarne má spoločnosť Grand – MS, s.r.o., prostredníctvom svojho e-shopu „Tonery do tlačiarne“ v ponuke široký výber 3D strún (filament ABS, PLA, HIPS, …)  pre 3D tlačiarne a to vrátane svietiacich strún. Obdobne je v ponuke značné množstvo rôznych druhov foto papieru pre tlačiarne, z ktorých si skutočne môže vybrať každý.

Priamym dovozcom tovaru zo zahraničia je spoločnosti Grand – MS, s.r.o., pričom tovar je predávaný cez jej e-shopy „Tonery do tlačiarne„, „Spektrum Shop“ a „Buď Fit„.

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o. je prevádzkovateľom i bezplatného inzertného portálu „Spotrebáčik„.

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                PhDr. Michal Hudák   

    

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 20 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – of

 

 

 

 

 

Chudnite efektívne!

13.10.2020

Chudnúť sa dá rôznymi spôsobmi. Jeden spôsob je efektívnejší, iný menej efektívny. V dnešnej dobe keď má mnoho obyvateľov problémy s nadváhou, snažíme sa žiť zdravšie a našu váhu udržať tak povediac na „uzde“. Nieto má v tomto úsilí lepšie výsledky, iný zas horšie. Jeden to vzdá, iný bojuje. Snahu má však každý, len ten výsledok je [...]

COVID Vás už neohrozí ani na pracovisku a nemusíte sa pritom tlačiť pred teplomerom!

09.10.2020

Jedným zo základných preventívnych opatrení pri zisťovaní, či nie Ste už infikovaní vírusom COVID, je priebežné zisťovanie teploty vášho tela. Nie každému je príjemné postaviť sa pred cudziu osobu, ktorá mu meria teplotu. Meranie osobnej teploty vykonáva poverená osoba, pričom sa pri výkone tejto činnosti musí dostať k blízkosti meranej osoby, čím [...]

Imidž – nie je nanič!

08.10.2020

Váš vzhľad Vás reprezentuje! Prvý dojem, ktorý utvorite je veľmi dôležitý. Každý mladý človek chce byť „IN“. Ako to však docieliť? Prvým predpokladom je náš vzhľad, ktorý by mal zodpovedať súčasnému trendu. Jednou z prvých vecí, ktoré si na druhom všímame je ako má upravené vlasy. Už dávno sú preč doby,. keď sme chodili holičovi, [...]

trump biden

Trump a Biden budú mať v určitých častiach debaty vypnuté mikrofóny

20.10.2020 08:08

Celkovo 90 minút trvajúca debata je rozdelená na šesť 15-minútových blokov, pričom každý kandidát dostane vždy dve minúty na neprerušované vyjadrenie.

Primár Juraj Krivuš

Prezidentka sa stretla s lekárom, ktorý prekonal koronavírus

20.10.2020 08:00

V súvislosti so zhoršujúcou sa pandemickou situáciou navštívila prezidentka Zuzana Čaputová Univerzitnú nemocnicu v Martine.

Orava, armáda, hygienici, koronavírus

Ako sa bude testovať? Armáda má plán

20.10.2020 06:30

Vojaci predstavili plán, ako bude testovanie vyzerať. Pripravujú sa aj mobilné odberné tímy.

aljaška evakuácia zemetrasenie

Aljašku zasiahlo silné zemetrasenie, úrady varovali pred cunami

20.10.2020 06:27

Veľké zemetrasenie s magnitúdou 7,5 sa vyskytlo pri južnom pobreží.

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Zároveň niektoré druhy tovaru i vyrába. Na trhu pôsobí už 19 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 56
Celková čítanosť: 61417x
Priemerná čítanosť článkov: 1097x

Autor blogu