Založ si blog

Stužková a Etiketa!

 

Nielen elegancia, ale i mužnosť!

Luxusná kravatová 3 dielna sada, patrí v rámci etikety rozhodne medzi najvyhľadávanejšie pánske spoločenské doplnky. Svoj oblek by si ňou mal doplniť každý pánsky účastník slávnostných spoločenských akcií, medzi ktoré rozhodne patrí aj stužková. V našej ponuke nájdete široký sortiment luxusných kravatových sád a to čo do farieb, vzorov, či tvarov.


Predáva Grand – MS, s.r.o., v kamennej predajni a cez svoje e-shopy:
„Tonery do tlačiarne“ – „Spektrum Shop“ a „Buď Fit“.

 

Vhodné pre každého muža, bez rozdielu veku!

 

Ak Vás naša ponuka  na  „Luxusnú kravatovú 3 dielnu sadu“   zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom spoločnosti Grand – MS, s.r.o., ktorá  má v predaji rôznych výrobkov už  20 ročnú tradíciu Stačí kliknúť na hore zobrazený obrázok Luxusnej kravatovej 3 dielnej sady a  vybraný tovar si môžete kúpiť v niektorom z našich nižšie uvedených e-shopov.

 

*********************************************************************

Okrem kamennej predajne, spoločnosť Grand – MS, s.r.o., svoj tovar predáva cez svoje e-shopy „Buď Fit„, „Spektrum Shop“ a „Tonery do tlačiarne„. Každý z uvedených e-shopov je zameraný na iný druh tovaru a môžete ho navštíviť kliknutím na niektorý z nižšie uvedených zobrazení.

 


Sme priamy dovozca tovaru zo zahraničia.
U nás si môžete za výhodné ceny objednať nielen kvalitné atramentové náplne a kazety, či tonerové náplne a kartridge pre laserové tlačiarne, ale i struny pre 3D tlač, fotopapier a množstvo iného tovaru pre tlačiarne a tlač.

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                             PhDr. Michal Hudák   

    

 

    

 

 

 

 

 

Šetrný prístup k bolesti krčnej chrbtice: Prírodné riešenie bez chemických látok!

23.02.2024

Zabudnite na chemické prípravky: Tradičná čínska medicína pomáha miliónom ľudí s bolesťami krčnej chrbtice! Už niekoľko tisícročí ľudia z celého sveta hľadajú úľavu od bolesti krčnej chrbtice. V dnešnej dobe, keď sa čoraz viac ľudí snaží vyhnúť umelých chemickým látkam a hľadá prirodzené riešenia, sa stará čínska medicína stáva stále [...]

Drevené dekorácie: Prírodná elegancia pre každý domov a každú dušu!

22.02.2024

Upravte svoj domov za pomoci drevených dekorácií a nechajte vyniknúť „Kársu – Kreativitu a Ekológiu“! Drevené dekorácie majú v sebe niečo magické, čo pritiahne pohľad každého, kto vkročí do vášho domova. Ich kúzlo patrí nielen do interiéru bytu, ale aj do chalúp, chatiek, pracovní, ba dokonca aj do spoločenských sálov. Či ste muž, žena, [...]

Máte bolestivé a chladné chodidlá? Zbavte sa tohto nepríjemného pocitu a to bez liekov!

21.02.2024

Náplasť pre nohy, ktorá mení hru nakoľko bojujte proti chladu a bolestiam nôh prirodzeným spôsobom, teda bez umelej chémie, len s pomocou vekom overenej receptúry čínskej medicíny! Chladné nohy a chodidlá môžu byť skutočným utrpením pre mnohých z nás. Ak ste niekto, kto trpí týmito nepríjemnými pocitmi a hľadáte úľavu bez použitia chemických liekov, máme pre vás [...]

Zdiar I

SHMÚ varuje pred víchricou na horách, platia aj výstrahy pred dažďom

23.02.2024 18:44

V okresoch Michalovce a Trebišov zase platí výstraha druhého stupňa pred povodňami.

valencia

Požiar bytového domu vo Valencii na juhu Španielska si vyžiadal desať životov

23.02.2024 18:24

Zranených je podľa predchádzajúcich správ najmenej 15, z toho šesť hasičov.

SR Ukrajina vojna pomoc utečenci Košice situácia KEX

Rozpočet nepustí. Vláda okresala príspevky na ubytovanie utečencov z Ukrajiny

23.02.2024 17:59

Za tri miestnosti vyplatí štát maximálne 720 eur a za štyri a viac izieb 900 eur.

Alexej Navaľnyj

Ruské úrady chcú tajný pohreb Navaľného, inak ho pochovajú vo väzení

23.02.2024 17:07

Navaľného matka odmietla vyjednávať s vyšetrovateľmi, pretože tí nemajú právomoci rozhodnúť, ako a kde má pochovať syna.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 753
Celková čítanosť: 1009218x
Priemerná čítanosť článkov: 1340x

Autor blogu