Založ si blog

Bolí Vás krčná chrbtica a neviete si pomôcť?

 

Je tu stará čínska medicína!

Bolí Vás krčná chrbtica, pričom Ste vyskúšali už takmer všetko a nepomohlo? Skúste túto osvedčenú starú čínsku medicínu založenú na prírodnej rastlinnej báze, bez chémie. Účinok by mal byť citeľný približne po 30 minútach. Vyskúšajte „Náplasť na krčnú chrbticu – z prírodnej Paliny“.

 


Predáva Grand – MS, s.r.o., v kamennej predajni a cez svoje e-shopy:
„Tonery do tlačiarne“ – „Spektrum Shop“ a „Buď Fit“.

 

Pomôže pri bolesti krčnej chrbtice !

Ak Vás naša ponuka   Náplaste na krčnú chrbticu – z prírodnej Paliny  zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom spoločnosti Grand – MS, s.r.o., ktorá  má v predaji rôznych výrobkov už 20 ročnú tradíciu Stačí kliknúť na hore zobrazený obrázok Náplaste na krčnú chrbticu – z prírodnej Paliny  a  vybraný tovar si môžete kúpiť v niektorom z našich nižšie uvedených e-shopov.

 

*********************************************************************

Okrem kamennej predajne, spoločnosť Grand – MS, s.r.o., svoj tovar predáva cez svoje e-shopy „Buď Fit„, „Spektrum Shop“ a „Tonery do tlačiarne„. Každý z uvedených e-shopov je zameraný na iný druh tovaru a môžete ho navštíviť kliknutím na niektorý z nižšie uvedených zobrazení.

 


Sme priamy dovozca tovaru zo zahraničia.
U nás si môžete za výhodné ceny objednať nielen kvalitné atramentové náplne a kazety, či tonerové náplne a kartridge pre laserové tlačiarne, ale i struny pre 3D tlač, fotopapier a množstvo iného tovaru pre tlačiarne a tlač.

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                             PhDr. Michal Hudák   

    

 

 

 

Drevené dekorácie: Prírodná elegancia pre každý domov a každú dušu!

22.02.2024

Upravte svoj domov za pomoci drevených dekorácií a nechajte vyniknúť „Kársu – Kreativitu a Ekológiu“! Drevené dekorácie majú v sebe niečo magické, čo pritiahne pohľad každého, kto vkročí do vášho domova. Ich kúzlo patrí nielen do interiéru bytu, ale aj do chalúp, chatiek, pracovní, ba dokonca aj do spoločenských sálov. Či ste muž, žena, [...]

Máte bolestivé a chladné chodidlá? Zbavte sa tohto nepríjemného pocitu a to bez liekov!

21.02.2024

Náplasť pre nohy, ktorá mení hru nakoľko bojujte proti chladu a bolestiam nôh prirodzeným spôsobom, teda bez umelej chémie, len s pomocou vekom overenej receptúry čínskej medicíny! Chladné nohy a chodidlá môžu byť skutočným utrpením pre mnohých z nás. Ak ste niekto, kto trpí týmito nepríjemnými pocitmi a hľadáte úľavu bez použitia chemických liekov, máme pre vás [...]

Bolia Vás kolená, ramená, zápästia, či iné kĺby a neviete si pomôcť? Pomôžte si a to bez chémie!

20.02.2024

Objavte tajomstvo starej tradičnej čínskej medicíny. Je to už viac ako tisíc rokov, čo pomáha miliónom ľudí po celom svete. A to všetko len na báze prírodných zdrojov, teda bez umelej chémie! Už ste vyskúšali všetky možné krémy, masti a tabletky na zmiernenie bolesti kĺbov, no žiadne nepriniesli trvalú úľavu? Možno je čas pozrieť sa na alternatívne metódy, ktoré [...]

Sergej Lavrov

G20 vrátane Ruska vyzvali na veľkú reformu svetových organizácií. Blíži sa koniec práva veta v OSN?

23.02.2024 08:11

Reformou majú prejsť Svetová obchodná organizácia, Svetová banka či MMF, ako aj Bezpečnostná rada OSN.

EÚ, Európska únia, vlajka

Mihál vyzval Brusel brániť právny štát na Slovensku, Hajšel hovoril o politickom boji

23.02.2024 06:58

Vo štvrtok bolo vypočúvanie zástupcov Európskej komisie v Európskom parlamente vo Výbore pre kontrolu rozpočtu (CONT) s účasťou slovenských poslancov.

Pranie špinavých peňazí / Peniaze / Euro /

Sídlom nového úradu EÚ na boj proti praniu špinavých peňazí bude Frankfurt

23.02.2024 06:41

V závažných prípadoch alebo pri opakovanom porušení zákona bude mať tento úrad právomoc uvaliť aj sankcie.

cannabis, marihuana, konope

Bundestag hlasuje o legalizácii konope na rekreačné účely

23.02.2024 06:26

Prípadné schválenie umožní dospelým ľuďom obmedzené pestovanie a tiež vlastnenie až 50 gramov tejto drogy na rekreačné účely.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 752
Celková čítanosť: 1008491x
Priemerná čítanosť článkov: 1341x

Autor blogu