Založ si blog

Originálna stavebnica automobilu!

 

Vhodné pre každého chlapca!


Predáva Grand – Ms, s.r.o., cez svoje e-shopy:
Tonery do tlačiarne, Spektrum Shop a Buď Fit.

 

Vhodné pre každého chlapca!

Ak Vás naša ponuka  na  „Stavebnicu automobilu“   zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom spoločnosti Grand – MS, s.r.o., ktorá  má v predaji rôznych výrobkov už  20 ročnú tradíciu Stačí kliknúť na hore zobrazený obrázok Stavebnice automobilu a  vybraný tovar si môžete kúpiť v niektorom z našich nižšie uvedených e-shopov.

 

*********************************************************************

Okrem kamennej predajne, spoločnosť Grand – MS, s.r.o., svoj tovar predáva cez svoje e-shopy „Buď Fit„, „Spektrum Shop“ a „Tonery do tlačiarne„. Každý z uvedených e-shopov je zameraný na iný druh tovaru a môžete ho navštíviť kliknutím na niektorý z nižšie uvedených zobrazení.

 


Sme priamy dovozca tovaru zo zahraničia.
U nás si môžete za výhodné ceny objednať nielen kvalitné atramentové náplne a kazety, či tonerové náplne a kartridge pre laserové tlačiarne, ale i struny pre 3D tlač, fotopapier a množstvo iného tovaru pre tlačiarne a tlač.

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                             PhDr. Michal Hudák   

    

 

    

 

 

 

 

 

Unikátne Darčeky Pre Malých Hrdinov: Personalizované Fotorámy Na Mieru!

11.04.2024

Kúzlo osobných spomienok zachytených v personalizovanom fotorámiku! Vitajte v svete nezabudnuteľných spomienok a jedinečných darčekov! Chcete uchovať tie najdôležitejšie momenty života vašich malých zázrakov? Tak vám predstavujeme náš úžasný personalizovaný fotorámik od spoločnosti Grand-MS, s.r.o.! S týmto jedinečným fotorámikom môžete večne zachytiť [...]

Cigarety takmer zdarma! Šetrite svoju peňaženku!

10.04.2024

Ceny cigariet sa šplhajú stále vyššie a vyššie. Poradíme Vám, ako pri cigaretách ušetriť značné finančné prostriedky! V našej ponuke nájdete až 3 druhy elektrických plničiek cigariet! Vstúpiť do sveta cigariet môže byť pre mnohých z nás v súčasnej dobe malým luxusom a to nie lacným. V dnešnej dobe však existuje inovatívne riešenie, ktoré vám [...]

Kvalitná tlač bez prehnaných nákladov!

09.04.2024

Ušetrite bez zľavy na kvalite! Vitajte v blogu zameranom na tonerové kazety pre laserové tlačiarne HP, ktoré zabezpečujú vynikajúcu tlač bez prehnaných nákladov! S kazetami od spoločnosti Grand – MS, s.r.o. môžete očakávať konzistentnú a vysokokvalitnú tlač bez ohľadu na to, čo potrebujete vytlačiť. Tonery do tlačiarne od spoločnosti Grand – MS, [...]

rokovanie vlády, PVV, Tomáš Taraba

Taraba poprel prerozdeľovanie postov vo vláde, no všetko závisí od veľkorysosti strany Hlas

14.04.2024 12:02

Na rošády podľa ministra nie je žiadny dôvod.

Iran, Izrael

Veľká vojna na Blízkom východe? USA možno budú musieť viac krotiť Izrael ako Irán, myslí si expert

14.04.2024 11:06

Irán zasiahol Izrael až 350 dronmi a balistickými a riadenými strelami. Čo bude nasledovať po tomto bezprecedentnom útoku?

Izrael / Hamas /

Hamas podľa úradu izraelského premiéra odmietol návrh dohody o rukojemníkoch

14.04.2024 10:20, aktualizované: 11:05

Dokument predložili sprostredkovatelia vyjednávaní medzi Izraelčanmi a Hamasom.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 782
Celková čítanosť: 1054672x
Priemerná čítanosť článkov: 1349x

Autor blogu