Založ si blog

Cigaretka na dva ťahy! – Alebo, ako dokáže fajčiar ušetriť!

 

Áno, máte pravdu, tento názov som si požičal z piesne.

Z akej? No predsa z piesne R. Mullera, ktorá má už síce nejaký ten rok, no stále je dobrá. Chcel som tým nenápadne prejsť fa tému fajčenie a cigarety.

Keď mám byť úprimný, nefajčím a tento zlozvyk ani nejako neobhajujem a nenabádam k nemu. Fajčenie škodí.

No ale čo spraviť keď sa takéhoto zlozvyku nemôžeme zbaviť? Tak fajčíme. A fajčenie veru nie lacná záležitosť. Minuté peniaze veru môžu rodinnému rozpočtu chýbať a to nepoteší nikoho.

Stroj na cigarety predávaný spoločnosťou Grand – MS, s.r.o., cez e-shop „Tonery do tlačiarne“.

Tak ako ušetriť a pritom sa tohto zlozvyku nevzdať? Je tu jednoduchá pomoc. Miesto drahých hotových cigariet v krabičke, si môžete kúpiť kvalitný, no lacný tabak a cigaretové dutinky.

Potom nám už stačí kúpiť si skutočne len za pár euro, elektrický strojček na plnenie cigariet. Potom už cigarety, ktoré budete fajčiť, nebudú tak zaťažovať váš rozpočet. S týmto zariadením môžete ušetriť značné finančné prostriedky.

Video k stroju na cigarety. Autor: Grand – MS, s.r.o.. Stroj si môžete zakúpiť v e-shopoch Tonery do tlačiarne a SpektrumShop.

 

Plnička cigariet s ktorou ušetríte!

Ak Vás naša ponuka na  „Plničku cigariet“  zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom spoločnosti Grand – MS, s.r.o., ktorá  má v predaji rôznych výrobkov už 20 ročnú tradíciu Stačí kliknúť na 1. hore zobrazený obrázok „Plničky cigariet“  a  vybraný tovar si môžete kúpiť v niektorom z našich nižšie uvedených e-shopov.  Prípadne ak si chcete pozrieť krátke video s ukážkou používania plničky, kliknite na 2. zobrazený obrázok.

 

*********************************************************************

Linky na ktorých nakúpite za výhodné ceny kvalitný tovar:

 

*********************************************************************

 


E-shop „TONERY DO TLAČIARNE““, s 20 ročnou tradíciou!
Ako priamy dovozca tovaru pre tlačiarne ponúka komplexný sortiment spotrebného materiálu ako pre „ATRAMENTOVÉ“, tak i „TONEROVÉ“ tlačiarne, vrátane foto papieru, strún pre 3D tlač.
V ponuke sú len kvalitný a cenovo prístupný tovar!


E-shop SPEKTRUM SHOP.
Je zameraný na pomoc pri bolestiach chrbtice, kĺbov, končatín, prechladnutí, nespavosti, prostate, hučaní v ušiach, ale i množstve iných problémov.
Ním predávané prípravky nevyužívajú chémiu, ale len liečivú silu prírodných rastlín z Ázie!


E-shop „BUĎ FIT“.
Je zameraný na drobné športové pomôcky a výrobu (potlač) tričiek, tielok, mikín, čiapok, pracovných odevov a obdobných vecí. Potlačíme všetko. Vyberte si z našich výrobkov, prípadne pošlite vlastné foto, či návrh.

 

 

 

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                             PhDr. Michal Hudák   

    

Záhradný vrták – Váš nový priateľ v záhrade, či záhradke!

17.06.2024

Záhradný vrták, je nepostrádateľným pomocníkom pre každého záhradkára! Ak hľadáte spôsob, ako si zjednodušiť práce v záhradke, záhradný vrták je presne to, čo potrebujete. Tento malý, no mimoriadne efektívny nástroj vám výrazne uľahčí vysádzanie a starostlivosť o vašu záhradu. Záhradný vrták je prioritne určený na rýchle a jednoduché vytváranie [...]

Vaše riešenie na bolesť chrbtice a kĺbov – Bez použitia chémie – A hlavne bez vedľajších účinkov!

16.06.2024

Úľava od bolesti prirodzenou cestou a vez vedľajších účinkov! Pomoc čisto na rastlinnej báze! Bolesť chrbtice a kĺbov môže byť nepríjemná a obmedzujúca, najmä pre starších ľudí a tých, ktorí trpia chronickými problémami. Našťastie, existuje prirodzená cesta, ako túto bolesť zmierniť bez použitia chemických liekov. Pomocou liečivých účinkov rastlinných [...]

Zápichy do torty: Elegancia, Krása a Kvalita pre vaše slávnostné chvíle!

14.06.2024

Personalizované zápichy: Vyrobené na mieru pre vašu oslavu! Chceli by ste svoju tortu ozdobiť niečím výnimočným? Naše zápichy do torty sú ideálnym riešením pre každého cukrára, cukráreň aj domáceho kuchára. Tieto elegantné a štýlové doplnky dodajú vašim tortám a iným slávnostným dezertom unikátny vzhľad, ktorý zaujme každého hosťa. Keďže naše [...]

Peru, drogy, kokaín

Rekordný nemecký nález kokaínu: na trhu by mal hodnotu 2,6 miliardy eur

17.06.2024 19:38

Nemeckí vyšetrovatelia dostali tip na kontraband od kolumbijských úradov.

fregata,  Admirál Gorškov

Ruské vojnové lode opustili Havanu

17.06.2024 19:21

Žiadne z týchto plavidiel nemalo na palube jadrové zbrane, čo potvrdili aj Spojené štáty.

Pellegrini

Pellegrini v Bruseli: Budeme chcieť ponuku pre Šefčoviča a nie sme nadšení Kallasovou

17.06.2024 18:26, aktualizované: 20:46

Prezident Peter Pellegrini je na summite Bruseli, kde sa rozhoduje o rozdelení hlavných pozícií v Európskej únii.

anna putina-2

Putin sa postaral o praneter. Vymenoval ju za námestníčku ministra obrany. Jej manžel šéfuje rezortu energetiky

17.06.2024 17:54

Dcéra Putinovho bratranca mesiac po svojom manželovi tiež zasadne v ruskej vláde. Jej prastrýko jej venoval kreslo v ministerstve obrany.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 827
Celková čítanosť: 1128636x
Priemerná čítanosť článkov: 1365x

Autor blogu