Založ si blog

Máte bolestivé a chladné chodidlá? Zbavte sa tohto nepríjemného pocitu a to bez liekov!

Náplasť pre nohy, ktorá mení hru nakoľko bojujte proti chladu a bolestiam nôh prirodzeným spôsobom, teda bez umelej chémie, len s pomocou vekom overenej receptúry čínskej medicíny!

Chladné nohy a chodidlá môžu byť skutočným utrpením pre mnohých z nás. Ak ste niekto, kto trpí týmito nepríjemnými pocitmi a hľadáte úľavu bez použitia chemických liekov, máme pre vás dobré správy. Staroveká čínska medicína prináša riešenie, ktoré už viac ako tisíc rokov úspešne pomáha ľuďom po celom svete.

Ak trpíte únavou nôh, svalovou kyselinou či bolesťou kĺbov, nový produkt, ktorý sme pre vás objavili, môže byť odpoveďou na vaše modlitby. Táto jedinečná náplasť nie je len o ochrane pred chladom, ale aj o poskytnutí uvoľnenia a tepla vašim nohám. Nech už sú vaše nohy studené, mokré, boľavé alebo unavené, táto náplasť ich obopne a dodá im potrebné teplo a uvoľnenie.

Náplasť je zložená z prírodných zložiek ako prášok z paliny, železný prášok, aktívne uhlie a ďalšie, táto náplasť je šetrná k vašej pokožke a pohodlná na nosenie. S teplotou dosahujúcou až 40°C po dobu 4-6 hodín, poskytuje nepretržité teplo, ktoré preniká do svalov a uvoľňuje stuhnuté svaly, zatiaľ čo odpudzuje chlad. Samozahrievacia prírodná náplasť na chodidlá je odpoveďou na vaše problémy s chladom a stým spôsobenou bolesťou nôh a chodidiel.

 

 

Čínska medicína sa zachováva svoju popularitu nielen pre svoju účinnosť, ale aj pre svoju prirodzenosť.

Jednoduchá aplikácia a rýchly nástup účinku robia z tejto náplasti ideálneho spoločníka pre každodenné aktivity. Stačí ju upevniť suchým zipsom okolo chodidla a nechať jej silu pôsobiť. S balením obsahujúcim 10 kusov budete mať dostatok na viacero dní plných komfortu a úľavy.

Nečakajte, aby vás chladné nohy a chodidlá brzdili vo vašich každodenných aktivitách. Otestujte túto vekom overenú metódu čínskej medicíny a znovu objavte pohodlie a teplé pocity vo vašich nohách. S touto náplasťou získate úľavu, ktorú ste si vždy zaslúžili, bez akýchkoľvek chemických zásahov. Buďte pripravení cítiť sa lepšie ako kedykoľvek predtým!

Ak Vás naša ponuka na prírodnú  „Samozahrievacia prírodná náplasť na chodidlá“  zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom spoločnosti Grand – MS, s.r.o., ktorá  má v predaji rôznych výrobkov už 20 ročnú tradíciu Stačí kliknúť na hore zobrazený obrázok „Samozahrievacia prírodná náplast na chodidlá“  a  vybraný tovar si môžete kúpiť v niektorom z našich nižšie uvedených e-shopov.

 

*********************************************************************


Prírodná medicína, bez chémie zo Spektrum Shopu, ktorú nájdete na:
www.spektrumshop.sk

 

*********************************************************************


E-shop „TONERY DO TLAČIARNE““, má už 20 ročnú tradíciu!
Nájdete v ňom všetko pre vaše tlačiarne a to od kaziet pre atramentové tlačiarne, cez laserové tlačiarne až po foto papier, či struny pre 3D tlač. A to všetko vo vysokej kvalite a prijateľnej cene!
Nájdete nás na : www.tonerydotlaciarne.sk


E-shop „BUĎ FIT“.
Je zameraný na drobné športové pomôcky a výrobu (potlač) tričiek, tielok, mikín, čiapok, pracovných odevov a obdobných vecí. Potlačíme všetko. Vyberte si z našich výrobkov, prípadne pošlite vlastné foto, či návrh.


Prekrásne dekorácie rôzneho druhu, vrátane dekorácií vyrobených podľa vašej objednávky nájdete na našom e-shope:
www.dekoraciesk.sk

 

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                             PhDr. Michal Hudák   

    

 

Bolia Vás ľadviny, či máte problémy s prostatou?

22.04.2024

Pomôžte svojím ľadvinám a prostate a to bez použitia chemických látok. Trápite sa s problémami s obličkami či prostatou a neviete si poradiť? Vyskúšajte náplasť určenú na tento účel a obsahujúcu len prírodné extrakty. Náplasť je určená na podporu zdravia obličiek, pomáha obnoviť ich činnosť a zlepšiť ich fungovanie. Či už máte problémy s častým močením [...]

Máte bolesti chrbtice, kĺbov, krížov, kolien, lakťa či ramena a neviete si pomôcť?

21.04.2024

Zbavte sa bolesti prirodzene, bez použitia chémie. Vitajte v našom blogu, kde sa dozviete o účinných spôsoboch, ako sa zbaviť bolesti chrbtice, kĺbov, krížov, kolien, lakťa a ramien, a to bez použitia chemických látok. S úžitkom vám môže slúžiť starodávna čínska medicína, ktorá už viac ako tisíc rokov pomáha ľuďom po celom svete. Ak trpíte nepríjemnými [...]

Trpíte bolesťami chrbtice, či kĺbov a neviete si pomôcť?

20.04.2024

Bolesť chrbta a kĺbov je niečo, s čím sa často stretávajú mnohí z nás, a hľadáme spôsoby, ako jej predísť. Čínska medicína ponúka tradičné riešenia, ktoré už viac ako tisíc rokov pomáhajú bez použitia chemických látok. Bolesť chrbta a kĺbov môže výrazne obmedziť váš každodenný život a znížiť vašu kvalitu života. Hľadáte účinný spôsob, ako [...]

Gorazdova 27, bratislava, vila, Danko

Nielen prezidentská vila chátra. Štát odkúpil miliónové nehnuteľnosti aj pre šéfa parlamentu, nikto v nich však nebýva

23.04.2024 09:00

Žiaden šéf Národnej rady SR sa do nej totiž nenasťahoval, ani len v jej priestoroch neprijal žiadnu oficiálnu návštevu.

deviataci, Banská Bystrica, protidrogový vlak

Špeciálny vlak ukazuje, čo spôsobujú tvrdé drogy. Autor projektu Revolution train vychádza z vlastnej skúsenosti

23.04.2024 09:00

Na nebezpečenstvo drog upozorňuje v týchto dňoch slovenských deviatakov špeciálny vlak Revolution train, v ktorom sa o príčinách, vývoji a dôsledkoch závislosti dozvedajú zážitkovou formou.

Russia Victory Day Parade ruskí vojaci

Výdavky na zbrojenie rekordne rastú. Vojna na Ukrajine rozhýbala NATO

23.04.2024 08:00

Celkové vojenské výdavky vo svete dosiahli vlani až 2,443 bilióna dolárov, čo je najvyššia suma od roku 1988.

americkí vojaci

Na americké jednotky v Iraku a Sýrii útočili dvakrát v priebehu 24 hodín

23.04.2024 06:52

Dva drony zostrelili v pondelok neďaleko leteckej základne v západoirackej provincii Anbár.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 788
Celková čítanosť: 1065233x
Priemerná čítanosť článkov: 1352x

Autor blogu