Založ si blog

Je tu čas na obnovenie svojej energie a zdravia prirodzenou cestou s „Prírodnými detoxikačnými náplasťami na chodidlá“!

 

Rozlúčte sa s toxínmi a zlepšite svoje zdravie bez použitia chémie, pomocou tradičnej čínskej medicíny! 

Človek je stvorený na pohyb a aktívny životný štýl, avšak moderná doba nás často uväzňuje za pracovnými stolmi a počítačmi. Sedavý životný štýl môže mať značné negatívne dôsledky na naše zdravie, od bolesti chrbta až po problémy so spánkom a metabolizmom. Pre tých, ktorí hľadajú pomoc bez použitia chémie a uprednostňujú prírodné riešenia, Prírodná detoxikačná náplasť na chodidlá FOOT PATCH – môže byť prvou líniou obrany voči nežiaducim účinkom sedavého životného štýlu.

Tento produkt, ktorý vychádza z pravých koreňov čínskej liečivej medicíny, sa využíva už viac ako tisíc rokov a pomáha miliónom ľudí po celom svete. Svojimi jedinečnými vlastnosťami uvoľňuje toxíny, zvyšuje energetickú hladinu, napomáha kvalitnému spánku a znižuje stres a únavu. Jeho účinky sú citeľné aj v oblasti metabolizmu a krvného obehu, pričom môže byť cenným spojencom pre tých, ktorí bojujú s nadváhou.

Jednou z výhod tohto produktu je jeho diskrétnosť a jednoduchá aplikácia. Stačí jednoducho nalepiť náplasť na chodidlo pred spaním a nechať ju pôsobiť počas noci. Ráno sa zobudíte s pocitom osvieženia a nového začiatku.

Balenie obsahuje 10 kusov (5 párov) náplastí v uzavretom sáčku, čo zabezpečuje dlhodobú zásobu pre pravidelné používanie. Preto neváhajte a urobte prvý krok k zdravšiemu a vyváženejšiemu životu s Prírodnými detoxikačnými náplasťami na chodidlá FOOT PATCH!


Prírodná detoxikačná náplasť na chodidlá FOOT PATCH.

 

Rozlúčte sa s toxínmi a zlepšite svoje zdravie bez chémie, pomocou tradičnej čínskej medicíny! 

Ak Vás naša ponuka na  Prírodné detoxikačné náplaste na chodidlá FOOT PATH  zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom spoločnosti Grand – MS, s.r.o., ktorá  má v predaji rôznych výrobkov už 20 ročnú tradíciu Stačí kliknúť na hore zobrazený obrázok „Prírodné detoxikačné náplaste na chodidlá FOOT PATH“  a  vybraný tovar si môžete kúpiť v niektorom z našich nižšie uvedených e-shopov.

 

*********************************************************************


Prírodná medicína, bez chémie zo Spektrum Shopu, ktorú nájdete na:
www.spektrumshop.sk

 

*********************************************************************


E-shop „TONERY DO TLAČIARNE““, má už 20 ročnú tradíciu!
Nájdete v ňom všetko pre vaše tlačiarne a to od kaziet pre atramentové tlačiarne, cez laserové tlačiarne až po foto papier, či struny pre 3D tlač. A to všetko vo vysokej kvalite a prijateľnej cene!
Nájdete nás na : www.tonerydotlaciarne.sk


E-shop „BUĎ FIT“.
Je zameraný na drobné športové pomôcky a výrobu (potlač) tričiek, tielok, mikín, čiapok, pracovných odevov a obdobných vecí. Potlačíme všetko. Vyberte si z našich výrobkov, prípadne pošlite vlastné foto, či návrh. Nájdete nás na linku:
www.bud-fit.sk


E-shop: DEKORÁCIESK
Prekrásne dekorácie rôzneho druhu, vrátane dekorácií vyrobených podľa vašej objednávky nájdete na našom e-shope:
www.dekoraciesk.sk

 

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                             PhDr. Michal Hudák   

    

 

Pomoc pri kŕčových žilách, opuchoch, žilovom edéne, kŕčoch, svrbení, pálení, necitlivosti, bolesti a únave dolných končatín!

23.04.2024

Pomôžte svojím dolným končatinám bez vedľajších účinkov! Dnes vám predstavíme účinný spôsob, ako sa zbaviť bolesti a nepohodlia spojeného s kŕčovými žilami a inými ochoreniami dolných končatín bez použitia chemických látok. Naše riešenie je založené na liečivých účinkoch rastlinných výťažkov a starodávnej čínskej medicíne, ktorá už viac ako [...]

Bolia Vás ľadviny, či máte problémy s prostatou?

22.04.2024

Pomôžte svojím ľadvinám a prostate a to bez použitia chemických látok. Trápite sa s problémami s obličkami či prostatou a neviete si poradiť? Vyskúšajte náplasť určenú na tento účel a obsahujúcu len prírodné extrakty. Náplasť je určená na podporu zdravia obličiek, pomáha obnoviť ich činnosť a zlepšiť ich fungovanie. Či už máte problémy s častým močením [...]

Máte bolesti chrbtice, kĺbov, krížov, kolien, lakťa či ramena a neviete si pomôcť?

21.04.2024

Zbavte sa bolesti prirodzene, bez použitia chémie. Vitajte v našom blogu, kde sa dozviete o účinných spôsoboch, ako sa zbaviť bolesti chrbtice, kĺbov, krížov, kolien, lakťa a ramien, a to bez použitia chemických látok. S úžitkom vám môže slúžiť starodávna čínska medicína, ktorá už viac ako tisíc rokov pomáha ľuďom po celom svete. Ak trpíte nepríjemnými [...]

medveď, svit

Po cyklistickom chodníku vo Svite sa pohyboval medveď

23.04.2024 10:43

Mesto Svit v Popradskom okrese vyzýva obyvateľov i návštevníkov na opatrnosť.

sunak

Rada Európy aj OSN kritizujú plány Británie na deportácie migrantov do Rwandy

23.04.2024 10:35

Migrantov by mali deportovať bez ohľadu na ich pôvod, ak prídu do Británie nelegálne.

Hasičské auto / Hasiči / Požiar / Požiarnik /

Pre požiar vo Výbornej prišli o strechu nad hlavou takmer dve desiatky ľudí

23.04.2024 10:13

Pri požiari štyroch jednoduchých stavieb sa nikto nezranil.

charkov, veža, televízna

List z Charkova: Úder na televíznu veže bolí. Ale nezlomí

23.04.2024 10:00

Vidieť ste ju mohli takmer odkiaľkoľvek v meste, bola najvyššou stavbou Charkova. Pripomínala raketu, ktorá každú chvíľu vzlietne do vesmíru.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 789
Celková čítanosť: 1065389x
Priemerná čítanosť článkov: 1350x

Autor blogu