Založ si blog

Trápi Vás hučanie, pišťanie, zvonenie, či šelest v ušiach?

 

Zbavte sa hučania v ušiach prirodzenou cestou: Účinná čínska terapia pre TINITUS bez vedľajších účinkov! 

Tinitus, to nepretržité hučanie, pišťanie a zvonenie v ušiach, môže byť pre trpiacich veľmi nepríjemnou záťažou. Pre tých, ktorí hľadajú úľavu bez použitia chémie, existuje starobylé riešenie, ktoré už viac ako tisíc rokov pomáha miliónom ľudí po celom svete – čínska medicína. S účinkom založeným na prírodnej báze a bez umelej chémie, táto terapia ponúka nádej pre všetkých, ktorí trpia nepríjemnými pocitmi spojenými s tinitusom.

Liečivé účinky týchto prírodných náplastí spočívajú v starostlivo vybraných bylinách, ktoré sa aplikujú na presne určené akupunktúrne body Tinghui, Tinggong alebo Yifeng (body sú presne znázornené na balení výrobku). Tieto náplaste pomáhajú nielen zmierniť bzučanie, syčanie a zvonenie v ušiach, ale tiež prispievajú k zmierneniu bolestí hlavy, svrbenia uší a iných nepríjemných symptómov súvisiacich s tinitusom.

Ich štruktúra a zloženie zahŕňajú rôzne prírodné zložky, ako je svetlica, medovka, angelica sinensis a ďalšie. Táto špeciálna kombinácia prírodných látok v správnom pomere poskytuje rýchly účinok s dlhodobými výsledkami, čo robí tieto náplaste atraktívnym riešením pre všetkých, ktorí hľadajú úľavu od tinitusu.

Balenie obsahuje 12 kusov náplastí, čo zabezpečuje dlhodobú liečbu a možnosť pohodlného použitia v priebehu času. Takže ak trpíte tinitusom a hľadáte účinné, bezpečné a prírodné riešenie, vyskúšajte čínsku medicínu a objavte úľavu, ktorú ste tak dlho hľadali. Naša spoločnosť je na trhu už viac ako 20 rokov.


Náplasť na hučanie, pískanie, bolesť a šelest v ušiach /tinitus/.

 

Čínska medicína v akcii – Účinné zmiernenie tinitusu bez chemických liekov! 

Ak Vás naša ponuka na  Náplasť na hučanie, pískanie, bolesť a šelest v ušiach /tinitus/  zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom spoločnosti Grand – MS, s.r.o., ktorá  má v predaji rôznych výrobkov už 20 ročnú tradíciu Stačí kliknúť na hore zobrazený obrázok Náplasť na hučanie, pískanie, bolesť a šelest v ušiach /tinitus/  a  vybraný tovar si môžete kúpiť v niektorom z našich nižšie uvedených e-shopov.

 

*********************************************************************


Prírodná medicína, bez chémie zo Spektrum Shopu, ktorú nájdete na:
www.spektrumshop.sk

 

*********************************************************************


E-shop „TONERY DO TLAČIARNE““, má už 20 ročnú tradíciu!
Nájdete v ňom všetko pre vaše tlačiarne a to od kaziet pre atramentové tlačiarne, cez laserové tlačiarne až po foto papier, či struny pre 3D tlač. A to všetko vo vysokej kvalite a prijateľnej cene!
Nájdete nás na : www.tonerydotlaciarne.sk


E-shop „BUĎ FIT“.
Je zameraný na drobné športové pomôcky a výrobu (potlač) tričiek, tielok, mikín, čiapok, pracovných odevov a obdobných vecí. Potlačíme všetko. Vyberte si z našich výrobkov, prípadne pošlite vlastné foto, či návrh. Nájdete nás na linku:
www.bud-fit.sk


E-shop: DEKORÁCIESK
Prekrásne dekorácie rôzneho druhu, vrátane dekorácií vyrobených podľa vašej objednávky nájdete na našom e-shope:
www.dekoraciesk.sk

 

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                             PhDr. Michal Hudák   

    

 

Buďte pripravení a chráňte to najcennejšie – svoj život a životy svojich blízkych!

18.05.2024

Ak Ste vodič motorového vozidla tak tento malý nástroj, by nemal chýbať vo vašom automobile! V dnešnom svete je bezpečnosť na cestách prioritou pre každého vodiča. Nikdy neviete, kedy sa môžete ocitnúť v núdzovej situácii, kde bude rozhodovať každá sekunda. Preto je dôležité byť pripravený a mať po ruke záchranný nástroj na odstránenie prerezanie pásov a [...]

Ako udržať svoj vzhľad podľa svojich predstáv?

17.05.2024

Jednou z možností je mať k dispozícii vlastný zastrihávač vlasov a brady! Udržiavať si upravený a štýlový vzhľad nebolo nikdy jednoduchšie. Predstavujeme vám moderný bezdrôtový zastrihávač vlasov a brady, ktorý kombinuje univerzálnosť použitia s moderným dizajnom. Tento zastrihávač je ideálny pre každého – či už ste muž, žena, dieťa alebo starší [...]

Spôsob ako si pomôcť pri bolesti krku, ramien, chrbtice, či kolena!

16.05.2024

Osloboďte sa od bolesti a to bez chémie! Dnes sa budeme venovať jedinečnému spôsobu, ako uvoľniť bolesti krku, ramien, chrbtice i kolien bez použitia agresívnej chémie. Pre mnohých z nás môže bolesť krku alebo chrbtice predstavovať každodennú výzvu, ktorá nám bráni v plnohodnotnom živote. Práve preto je dobre byť informovaný o spôsobe, ktorý spoľahlivo a [...]

tbilisi, gruzínsko, protest

Gruzínska prezidentka vetovala sporný zákon o zahraničnom vplyve

18.05.2024 17:08

Vládna strana Gruzínsky sen má však v parlamente dosť poslancov, aby veto hlavy štátu prehlasovala.

handlová, fico, atentát

NAKA obvinila osobu, ktorá sa mala vyhrážať ministrovi a poslancom cez sociálnu sieť

18.05.2024 15:10

Prokurátor sa stotožnil s podnetom polície na vzatie obvineného do väzby, rozhodne o nej súd.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 812
Celková čítanosť: 1101481x
Priemerná čítanosť článkov: 1357x

Autor blogu