Založ si blog

Hučí, píska, či zvoní Vám v ušiach a neviete si pomôcť?

 

TINITUS nie je nič príjemné!

Našťastie sú náplaste, ktoré zmierňujú jeho nepríjemné príznaky!

Ušné trable môžu byť dosť nepríjemné a ovplyvniť kvalitu vášho života. Od hučania a zvonenia v ušiach po bolesti a stratu sluchu, môže to byť skutočne frustrujúce. Našťastie, existuje stará čínska medicína, ktorá sa osvedčila po tisícročia a môže poskytnúť úľavu miliónom ľudí po celom svete. Je to prírodná alternatíva bez použitia chémie, ktorá môže pomôcť zmierniť vaše ušné problémy a zlepšiť váš každodenný život.

Táto starodávna liečba nie je len ďalšou modernou vymoženosťou. Základom jej účinkov sú prírodné zložky, ktoré majú liečivé vlastnosti, bez umelých chemikálií, ktoré môžu mať nežiaduce vedľajšie účinky. Táto liečba je vhodná pre širokú škálu ušných problémov, od bolestí ucha a straty sluchu po tinitus a nepríjemné pocitmi spojené s bolesťami hlavy či svrbením uší.

Hlavnou výhodou tejto prírodnej liečby je jej jednoduchá aplikácia. Stačí aplikovať náplasť na určité akupunktúrne body, ako sú Tinghui, Tinggong alebo Yifeng, a nechať ju pôsobiť. Zloženie týchto náplastí je dôkladne premyslené, obsahujú zložky ako svetlicu, euphorbia kansui, medovku a ďalšie byliny známe svojimi liečivými účinkami.

Náplasti nelen zmierňujú bolesti a nepohodlie, ale aj redukujú hučanie, bzučanie, syčanie a zvonenie v ušiach, čo môže viesť k výraznému zlepšeniu kvality života pre tých, ktorí trpia ušnými problémami. Navyše, ich účinok nastupuje rýchlo a môže mať dlhodobší efekt, čo z nich robí vynikajúcu voľbu pre tých, ktorí hľadajú prirodzené riešenie bez vedľajších účinkov.


Náplasť na hučanie, pískanie, bolesť a šelest v ušiach /tinitus/.

 

Osloboďte sa od nepríjemných dlhodobých bolestí a pocitov v ušiach!

Ak Vás naša ponuka na prírodnú „Náplasť na hučanie, pískanie, bolesť a šelest v ušiach – Tinitus“ zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom spoločnosti Grand – MS, s.r.o., ktorá  má v predaji rôznych výrobkov už 20 ročnú tradíciu Stačí kliknúť na hore zobrazený obrázok „Náplasť na hučanie, pískanie, bolesť a šelest v ušiach – Tinitusa  vybraný tovar si môžete kúpiť v niektorom z našich nižšie uvedených e-shopov.

 

*********************************************************************


Prírodná medicína, bez chémie zo Spektrum Shopu, ktorú nájdete na:
www.spektrumshop.sk

 

*********************************************************************


E-shop „TONERY DO TLAČIARNE““, má už 20 ročnú tradíciu!
Nájdete v ňom všetko pre vaše tlačiarne a to od kaziet pre atramentové tlačiarne, cez laserové tlačiarne až po foto papier, či struny pre 3D tlač. A to všetko vo vysokej kvalite a prijateľnej cene!
Nájdete nás na : www.tonerydotlaciarne.sk


E-shop „BUĎ FIT“.
Je zameraný na drobné športové pomôcky a výrobu (potlač) tričiek, tielok, mikín, čiapok, pracovných odevov a obdobných vecí. Potlačíme všetko. Vyberte si z našich výrobkov, prípadne pošlite vlastné foto, či návrh.


Prekrásne dekorácie rôzneho druhu, vrátane dekorácií vyrobených podľa vašej objednávky nájdete na našom e-shope:
www.dekoraciesk.sk

 

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                             PhDr. Michal Hudák   

    

 

Bolia Vás ľadviny, či máte problémy s prostatou?

22.04.2024

Pomôžte svojím ľadvinám a prostate a to bez použitia chemických látok. Trápite sa s problémami s obličkami či prostatou a neviete si poradiť? Vyskúšajte náplasť určenú na tento účel a obsahujúcu len prírodné extrakty. Náplasť je určená na podporu zdravia obličiek, pomáha obnoviť ich činnosť a zlepšiť ich fungovanie. Či už máte problémy s častým močením [...]

Máte bolesti chrbtice, kĺbov, krížov, kolien, lakťa či ramena a neviete si pomôcť?

21.04.2024

Zbavte sa bolesti prirodzene, bez použitia chémie. Vitajte v našom blogu, kde sa dozviete o účinných spôsoboch, ako sa zbaviť bolesti chrbtice, kĺbov, krížov, kolien, lakťa a ramien, a to bez použitia chemických látok. S úžitkom vám môže slúžiť starodávna čínska medicína, ktorá už viac ako tisíc rokov pomáha ľuďom po celom svete. Ak trpíte nepríjemnými [...]

Trpíte bolesťami chrbtice, či kĺbov a neviete si pomôcť?

20.04.2024

Bolesť chrbta a kĺbov je niečo, s čím sa často stretávajú mnohí z nás, a hľadáme spôsoby, ako jej predísť. Čínska medicína ponúka tradičné riešenia, ktoré už viac ako tisíc rokov pomáhajú bez použitia chemických látok. Bolesť chrbta a kĺbov môže výrazne obmedziť váš každodenný život a znížiť vašu kvalitu života. Hľadáte účinný spôsob, ako [...]

Gorazdova 27, bratislava, vila, Danko

Nielen prezidentská vila chátra. Štát odkúpil miliónové nehnuteľnosti aj pre šéfa parlamentu, nikto v nich však nebýva

23.04.2024 09:00

Žiaden šéf Národnej rady SR sa do nej totiž nenasťahoval, ani len v jej priestoroch neprijal žiadnu oficiálnu návštevu.

deviataci, Banská Bystrica, protidrogový vlak

Špeciálny vlak ukazuje, čo spôsobujú tvrdé drogy. Autor projektu Revolution train vychádza z vlastnej skúsenosti

23.04.2024 09:00

Na nebezpečenstvo drog upozorňuje v týchto dňoch slovenských deviatakov špeciálny vlak Revolution train, v ktorom sa o príčinách, vývoji a dôsledkoch závislosti dozvedajú zážitkovou formou.

Russia Victory Day Parade ruskí vojaci

Výdavky na zbrojenie rekordne rastú. Vojna na Ukrajine rozhýbala NATO

23.04.2024 08:00

Celkové vojenské výdavky vo svete dosiahli vlani až 2,443 bilióna dolárov, čo je najvyššia suma od roku 1988.

americkí vojaci

Na americké jednotky v Iraku a Sýrii útočili dvakrát v priebehu 24 hodín

23.04.2024 06:52

Dva drony zostrelili v pondelok neďaleko leteckej základne v západoirackej provincii Anbár.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 788
Celková čítanosť: 1065247x
Priemerná čítanosť článkov: 1352x

Autor blogu