Založ si blog

Návod na úsmev: Keď humor stretáva módu!

 

Obleč sa s úsmevom a rozdávaj veselú náladu!

Ahoj, milovníci módy a humoru! Vitajte v svete značkových tielok, tričiek, mikín a čiapok RANGER, kde sa humor stretáva s trendmi a každý deň je dôvod na úsmev! V dnešnom článku vám predstavíme svet vtipnej potlače na tričkách, mikinách, čiapkach a ďalších materiáloch, ktoré zaručene vyčaria úsmev na tvári každého a šíria veselú náladu!

Od žartovných citátov a komických obrázkov až po nečakané a originálne dizajny. V našej ponuke nájdete niečo pre každého, kto má rád zábavný a výnimočný štýl. Už si nechcete obliekať nudné a obyčajné oblečenie, ktoré nájdete v predajni na každom rohu? My vám radi pomôžeme zmeniť vašu šatníkovú rutinu na príjemnú a veselú záležitosť!

Nech už máte záľubu v vtipných citátoch, zvieracích postavičkách alebo jedinečných grafických motívoch, naše produkty vám ponúkajú nekonečnú škálu možností, ako vyjadriť svoj štýl a zároveň potešiť ostatných okolo vás a šíriť super náladu! Okrem toho, kto by odolal možnosti vlastniť oblečenie alebo doplnky, ktoré okamžite zvýšia vašu sympatiu a rozjasnia deň každému?

Nenechajte sa unudiť každodennou uniformitou! Dajte svojmu šatníku nový život a pridajte trochu zábavy s našimi vtipnými potlačami. Pretože život je príliš krátky na to, aby ste nosili nudné oblečenie! Zábava sa začína práve teraz, tak neváhajte a vyberte si svoj vtipný štýl ešte dnes!

Ak máte vlastný nápad a chcete, aby vaše oblečenie bolo vyslovene unikátne, či ho chcete prispôsobiť na konkrétnu udalosť, či príležitosť napíšte nám čo požadujete a mi Vám príslušnú časť odevu navrhneme, prípadne zašlite svoje obrázky, fotografie, či texty a my Vám ich potlačíme na požadovaný odev, kufor, kabelku, mobil, …….. .

Tak neváhajte a navštívte náš e-shop na www.bud-fit.sk ešte dnes!

 


Značkové tielka RANGER, s potlačou v rôznych farbách a s rôznymi motívmi.
Možnosť zaslať k potlačeniu aj vlastné foto, grafiku, či text!

Vyrába a predáva Grand – MS, s.r.o., v kamennej predajni, ako i prostredníctvom svojich e-shopov „Spektrum-Shop“, „Buď-Fit“ a „Tonery do tlačiarne“.

 

Obliekaj sa s úsmevom!

Ak Vás naša ponuka na potlačené „Tielka, Tričká, Mikiny, či Čiapky  RANGER zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom spoločnosti Grand – MS, s.r.o., ktorá  má v predaji rôznych výrobkov už 20 ročnú tradíciu Stačí kliknúť na hore zobrazené obrázky značkových „Tielok, Tričiek, Mikíny, či Čiapok  RANGER a  vybraný tovar si môžete kúpiť v niektorom z našich nižšie uvedených e-shopov.

 

*********************************************************************


Prírodná medicína, bez chémie zo Spektrum Shopu, ktorú nájdete na:
www.spektrumshop.sk

 

*********************************************************************


E-shop „TONERY DO TLAČIARNE““, má už 20 ročnú tradíciu!
Nájdete v ňom všetko pre vaše tlačiarne a to od kaziet pre atramentové tlačiarne, cez laserové tlačiarne až po foto papier, či struny pre 3D tlač. A to všetko vo vysokej kvalite a prijateľnej cene!
Nájdete nás na : www.tonerydotlaciarne.sk


E-shop „BUĎ FIT“.
Je zameraný na drobné športové pomôcky a výrobu (potlač) tričiek, tielok, mikín, čiapok, pracovných odevov a obdobných vecí. Potlačíme všetko. Vyberte si z našich výrobkov, prípadne pošlite vlastné foto, či návrh.


Prekrásne dekorácie rôzneho druhu, vrátane dekorácií vyrobených podľa vašej objednávky nájdete na našom e-shope:
www.dekoraciesk.sk

 

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                             PhDr. Michal Hudák   

    

 

Buďte pripravení a chráňte to najcennejšie – svoj život a životy svojich blízkych!

18.05.2024

Ak Ste vodič motorového vozidla tak tento malý nástroj, by nemal chýbať vo vašom automobile! V dnešnom svete je bezpečnosť na cestách prioritou pre každého vodiča. Nikdy neviete, kedy sa môžete ocitnúť v núdzovej situácii, kde bude rozhodovať každá sekunda. Preto je dôležité byť pripravený a mať po ruke záchranný nástroj na odstránenie prerezanie pásov a [...]

Ako udržať svoj vzhľad podľa svojich predstáv?

17.05.2024

Jednou z možností je mať k dispozícii vlastný zastrihávač vlasov a brady! Udržiavať si upravený a štýlový vzhľad nebolo nikdy jednoduchšie. Predstavujeme vám moderný bezdrôtový zastrihávač vlasov a brady, ktorý kombinuje univerzálnosť použitia s moderným dizajnom. Tento zastrihávač je ideálny pre každého – či už ste muž, žena, dieťa alebo starší [...]

Spôsob ako si pomôcť pri bolesti krku, ramien, chrbtice, či kolena!

16.05.2024

Osloboďte sa od bolesti a to bez chémie! Dnes sa budeme venovať jedinečnému spôsobu, ako uvoľniť bolesti krku, ramien, chrbtice i kolien bez použitia agresívnej chémie. Pre mnohých z nás môže bolesť krku alebo chrbtice predstavovať každodennú výzvu, ktorá nám bráni v plnohodnotnom živote. Práve preto je dobre byť informovaný o spôsobe, ktorý spoľahlivo a [...]

tbilisi, gruzínsko, protest

Gruzínska prezidentka vetovala sporný zákon o zahraničnom vplyve

18.05.2024 17:08

Vládna strana Gruzínsky sen má však v parlamente dosť poslancov, aby veto hlavy štátu prehlasovala.

handlová, fico, atentát

NAKA obvinila osobu, ktorá sa mala vyhrážať ministrovi a poslancom cez sociálnu sieť

18.05.2024 15:10

Prokurátor sa stotožnil s podnetom polície na vzatie obvineného do väzby, rozhodne o nej súd.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 812
Celková čítanosť: 1101490x
Priemerná čítanosť článkov: 1357x

Autor blogu