Založ si blog

Darujte svojmu dieťaťu ideálny kľúč k tvorivosti: Detský šijací stroj NEEDLE!

 

Rozvíjajte tvorivosť svojich malých princezien!

Vitajte v úžasnom svete detskej šikovnosti, kreativity a módy! Dnešný blog je venovaný jednému z najkrajších a najkreatívnejších darčekov, aký môžete svojej „malej príncezne“ dať –  a to detskému plne funkčnému šijaciemu stroju NEEDLE.
Pre rodičov, ktorí chcú podporovať tvorivého ducha svojich malých princezien, je to skvelá voľba. Ak sa pýtate prečo, uvediem aspoň  5 dôvodov:
  1. Rozvíja tvorivosť vašich malých princezien s detským šijacím strojom NEEDLE!** Šitie je jednou z najkrajších foriem sebarealizácie a teraz môžu vaše deti začať objavovať tento úžasný svet s naším šijacím strojom. S jednoduchým ovládaním a bezpečným používaním je ideálny pre začiatočníkov aj skúsených šičiek.
  2. S daným šijacím strojom môžu vaše deti nechať naplno rozvíjať svoje kreativitu. Môžu vytvoriť šaty, sukne, čiernu či biele, a dokonca aj šaty pre svoje bábiky. Šitie nie je len zručnosť, je to spôsob, ako vyjadriť svoj jedinečný štýl!
  3. Šijací stroj je vhodný pre dievčatá už od 8 rokov, ktoré pod dozorom rodičov môžu svoje šikovné ručičky vyskúšať na prvých šijacích projektoch a objavovať krásu šitia. Tak si môžu overovať reálnosť svojich nápadov.
  4. Okrem toho, že môžu šiť jednoduché veci a doplnky nielen pre bábiky, ale i pre seba. Tvorba ich vlastného módneho sveta pre bábiky je skvelý spôsob, ako tráviť čas a rozvíjať svoju fantáziu.
  5. Šitie, móda a zábava idú spolu ruka v ruke a to nielen v detskom veku. Preto je detský šijací stroj NEEDLE ideálny darček! Šijací stroj NEEDLE nie je len šijací stroj, je to kľúč k nekonečnej tvorivosti a radosti!


Detský šijací stroj a mnoho iných hračiek a vecí pre dievčatá a chlapcov.
Predaj v našej kamennej predajni, či niektorý z našich e-shopov.

 

Vytvorte svoj vlastný magický svet módy pre bábiky!

Ak Vás naša ponuka na  „Detský šijací stroj NEEDLE“  zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom spoločnosti Grand – MS, s.r.o., ktorá  má v predaji rôznych výrobkov už 20 ročnú tradíciu Stačí kliknúť na hore zobrazený obrázok „Detský šijací stroj NEEDLE“  a  vybraný tovar si môžete kúpiť v niektorom z našich nižšie uvedených e-shopov.

 

*********************************************************************


E-shop „TONERY DO TLAČIARNE““, s 20 ročnou tradíciou!
Ako priamy dovozca tovaru pre tlačiarne ponúka komplexný sortiment spotrebného materiálu ako pre „ATRAMENTOVÉ“, tak i „TONEROVÉ“ tlačiarne, vrátane foto papieru, strún pre 3D tlač.
V ponuke sú len kvalitný a cenovo prístupný tovar!


E-shop SPEKTRUM SHOP.
Je zameraný na pomoc pri bolestiach chrbtice, kĺbov, končatín, prechladnutí, nespavosti, prostate, hučaní v ušiach, ale i množstve iných problémov.
Ním predávané prípravky nevyužívajú chémiu, ale len liečivú silu prírodných rastlín z Ázie!


E-shop „BUĎ FIT“.
Je zameraný na drobné športové pomôcky a výrobu (potlač) tričiek, tielok, mikín, čiapok, pracovných odevov a obdobných vecí. Potlačíme všetko. Vyberte si z našich výrobkov, prípadne pošlite vlastné foto, či návrh.

 

 

 

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                             PhDr. Michal Hudák   

    

 

Buďte pripravení a chráňte to najcennejšie – svoj život a životy svojich blízkych!

18.05.2024

Ak Ste vodič motorového vozidla tak tento malý nástroj, by nemal chýbať vo vašom automobile! V dnešnom svete je bezpečnosť na cestách prioritou pre každého vodiča. Nikdy neviete, kedy sa môžete ocitnúť v núdzovej situácii, kde bude rozhodovať každá sekunda. Preto je dôležité byť pripravený a mať po ruke záchranný nástroj na odstránenie prerezanie pásov a [...]

Ako udržať svoj vzhľad podľa svojich predstáv?

17.05.2024

Jednou z možností je mať k dispozícii vlastný zastrihávač vlasov a brady! Udržiavať si upravený a štýlový vzhľad nebolo nikdy jednoduchšie. Predstavujeme vám moderný bezdrôtový zastrihávač vlasov a brady, ktorý kombinuje univerzálnosť použitia s moderným dizajnom. Tento zastrihávač je ideálny pre každého – či už ste muž, žena, dieťa alebo starší [...]

Spôsob ako si pomôcť pri bolesti krku, ramien, chrbtice, či kolena!

16.05.2024

Osloboďte sa od bolesti a to bez chémie! Dnes sa budeme venovať jedinečnému spôsobu, ako uvoľniť bolesti krku, ramien, chrbtice i kolien bez použitia agresívnej chémie. Pre mnohých z nás môže bolesť krku alebo chrbtice predstavovať každodennú výzvu, ktorá nám bráni v plnohodnotnom živote. Práve preto je dobre byť informovaný o spôsobe, ktorý spoľahlivo a [...]

tbilisi, gruzínsko, protest

Gruzínska prezidentka vetovala sporný zákon o zahraničnom vplyve

18.05.2024 17:08

Vládna strana Gruzínsky sen má však v parlamente dosť poslancov, aby veto hlavy štátu prehlasovala.

handlová, fico, atentát

NAKA obvinila osobu, ktorá sa mala vyhrážať ministrovi a poslancom cez sociálnu sieť

18.05.2024 15:10

Prokurátor sa stotožnil s podnetom polície na vzatie obvineného do väzby, rozhodne o nej súd.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 812
Celková čítanosť: 1101408x
Priemerná čítanosť článkov: 1356x

Autor blogu