Založ si blog

Nečakajte na možnú Krízu, Buďte Pripravení s Našim Solárnym Dynamom!

 

Solárne dynamo Vám pomôže prežiť krízové situácie!

V dnešnej dobe nikdy neviete, kedy sa ocitnete v krízovej situácii. Preto je dobré byť pripravený. Multifunkčné solárne dynamo je prioritne určené ako pomoc pri nedostupnosti elektrickej energie. Toto zariadenie vám zabezpečí energiu pre mobil, rádia pre príjem núdzového vysielania, osvetlenie a poskytne svetelný a akustický SOS signál, takže môže poslúžiť aj ako dobrý pomocník umožňujúci prežitie v kritických a núdzových situáciách, do ktorých sa môže nečakane dostať každá osoba. Je však samozrejme, že má využitie aj pri vašich bežných činnostiach.


Solárne dynamo, umožňujúce prežitie v núdzových podmienkach.

Tento úžasný nástroj je vybavený AM/FM rádiom so skvelým príjmom. Vďaka širokému rozsahu príjmu v pásme AM a FM, predĺženej teleskopickej anténe a LED indikátoru sily signálu budete mať vždy presné a jasné informácie. Vstavaný reproduktor zaručuje hlasný a čistý zvuk, ktorý je lepší než u iných podobných zariadení.

Jednou z najväčších výhod je kapacita batérie 5000 mAh a 4 režimy nabíjania. Toto núdzové rádio podporuje mikro USB nabíjanie, solárne nabíjanie a ručnú kľuku, čo znamená, že zariadenie môžete napájať niekoľko dní aj po prechode búrky.


Solárne dynamo, umožňujúce prežitie v núdzových podmienkach.

Super jasná 3 režimová baterka a svetlo na čítanie vám pomôžu v noci. S tromi režimami svietenia je toto rádio ideálne na turistiku alebo kempovanie. Lampička na čítanie vám umožní čítať aj v tme bez toho, aby ste zobudili svoju rodinu.

Extra hlasitý SOS alarm s blikaním bieleho svetla je ďalšou neoceniteľnou funkciou. V prípade núdze stačí stlačiť tlačidlo SOS a zariadenie okamžite vyšle hlasný alarm, ktorý je počuť na míle ďaleko.

Zariadenie je navyše IPX6 vodoodolné a kompaktné. Jeho veľkosť je porovnateľná s iPhonom X, takže je ľahké ho prenášať. Silný materiál ABS zaručuje odolnosť a spoľahlivosť v akýchkoľvek podmienkach.

Ide o malú a lacnú pomôcku, ktorá by mala byť súčasťou každého automobilu. Nezáleží na tom, či ste vodič motorových vozidiel, turista, alebo niekto, kto chce byť pripravený na všetky eventuality. Multifunkčné solárne dynamo je produkt, ktorý vám môže zachrániť život.

Prežite každú krízu s našim multifunkčným solárnym dynamom a zabezpečte si svoju bezpečnosť. Buďte pripravení, buďte v bezpečí!


Solárne dynamo, umožňujúce prežitie v núdzových podmienkach.

 

Multifunkčné Solárne Dynamo: Váš Spoľahlivý Spoločník v Krízových Situáciách!

Ak Vás naša ponuka na  „Multifunkčné solárne dynamo“  zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom spoločnosti Grand – MS, s.r.o., ktorá  má v predaji rôznych výrobkov už 20 ročnú tradíciu Stačí kliknúť na hore zobrazený obrázok „Multifunkčné solárne dynamo“  a  vybraný tovar si môžete kúpiť v niektorom z našich nižšie uvedených e-shopov.

 

*********************************************************************

Zároveň Vás pozývame na návštevu nášho novo pripravovaného e-shopu  „Kupuj Sk“, ktorý doplnil naše 4 staršie e-shopy!

Aj keď ho ešte len začíname plniť tovarom, budeme radi ak sa doň pozriete!

 

*********************************************************************

 


E-shop „TONERY DO TLAČIARNE““, s 20 ročnou tradíciou!
Ako priamy dovozca tovaru pre tlačiarne ponúka komplexný sortiment spotrebného materiálu ako pre „ATRAMENTOVÉ“, tak i „TONEROVÉ“ tlačiarne, vrátane foto papieru, strún pre 3D tlač.
V ponuke sú len kvalitný a cenovo prístupný tovar!


E-shop SPEKTRUM SHOP.
Je zameraný na pomoc pri bolestiach chrbtice, kĺbov, končatín, prechladnutí, nespavosti, prostate, hučaní v ušiach, ale i množstve iných problémov.
Ním predávané prípravky nevyužívajú chémiu, ale len liečivú silu prírodných rastlín z Ázie!


E-shop „BUĎ FIT“.
Je zameraný na drobné športové pomôcky a výrobu (potlač) tričiek, tielok, mikín, čiapok, pracovných odevov a obdobných vecí. Potlačíme všetko. Vyberte si z našich výrobkov, prípadne pošlite vlastné foto, či návrh.

 

 

 

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                             PhDr. Michal Hudák   

    

 

JOCK MAIL: Štýlové Slipy pre Moderného Muža!

19.07.2024

Objavte Štýl a Pohodlie so značkovými Slipmi JOCK MAIL! Keď sa povie JOCK MAIL, hneď si predstavíte luxusné a štýlové slipy, ktoré dokonale kombinujú pohodlie a eleganciu. Tieto značkové slipy sú navrhnuté pre moderných mužov, ktorí si potrpia na kvalitu a štýl v každom detaile. JOCK MAIL je synonymom pre špičkový dizajn a maximálny komfort. Značkové [...]

Dračia skrinka

17.07.2024

Netradičný hodnotný, no cenovo prístupný darček ! Naša spoločnosť sa už roky zaoberá výrobou rôznych dekoračných, ale i úžitkových predmetov, ktoré však nie sú určené len na dekorácia, či darovanie, ale sú i plne funkčné. V poslednom období vzbudil u odberateľov, predajcov a zákazníkov veľký záujem náš nový výrobok „Dračia skrinka“. Ide o [...]

Ako zvládať takmer saharské teplá?

16.07.2024

Štýlové letné tielka RANGER® pre extrémne teploty ! Leto je v plnom prúde a vysoké teploty nás nútia hľadať oblečenie, ktoré je hlavne pohodlné a pomáha nám zvládať extrémne teploty, ktoré nás práve trápia. Oblečenie značky RANGER® – tielka, tričká a mikiny – sú presne tým, čo v takomto prípade potrebujete na nosenie či voľnočasové [...]

Koncert AC/DC, príprava, Bratislava

Na Bratislavu sa valí rockové peklo. Ak idete na nedeľňajší koncert AC/DC, príďte včas

21.07.2024 07:00

Na nedeľňajšom koncerte AC/DC môže byť viac ako 100-tisíc divákov.

Rača, Florián, socha, vandali

Vandali poškodili 300-ročnú sochu svätca. Ľuďom teraz pripomína Tatka Šmolka, pamiatkari hovoria o šokujúcom čine

21.07.2024 07:00

Amatérsky zásah, aj keď s dobrým úmyslom, mohol viesť k nezvratnému poškodeniu diela.

Donald Trump

Trump po atentáte opäť v kampani, bavil sa na účet demokratov

21.07.2024 06:15

Šéfovia Demokratickej strany sa snažia zvrátiť výsledky primárok a vyradiť z volebného boja Joea Bidena, čo nie je práve demokratické, povedal Donald Trump.

jadrové zbrane, ruská televízia

Stačia tri rakety a civilizácia sa zrúti. Rusko opäť pohrozilo jadrovým útokom na európske mestá

21.07.2024 06:00

Berlín, Paríž, Londýn, Praha, Varšava či Bukurešť. To všetko sú ciele, ktoré vymenovali vo vysielaní štátnej ruskej televízie.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 850
Celková čítanosť: 1164364x
Priemerná čítanosť článkov: 1370x

Autor blogu