Založ si blog

Ako jednoducho zistíte, či voda vo vašej studni, bazéne, kotle, či akváriu, je čistá a kvalitná?

 

Už nemusíte vyhľadávať laboratóriá, či testovať vodu papierikmi!

Digitálny tester vody je nenahraditeľným pomocníkom pre všetkých, ktorí dbajú o kvalitu a čistotu vody. Tento šikovný prístroj dokáže merať až tri veličiny: pH, TDS (Total Dissolved Solids) a teplotu vody, čo ho robí ideálnym pre široké spektrum použitia.

Tento tester je vhodný na meranie čistoty a kvality vody v studniach, bazénoch, akváriách, laboratóriách, nádržiach, kotloch a mnohých iných prípadoch. Jeho presnosť je zaistená pokročilou technológiou s mikroprocesorom, čo zaručuje spoľahlivé výsledky pri každom meraní.

S veľkým a dobre čitateľným displejom s podsvietením je používanie digitálneho testera vody jednoduché a prehľadné. Má tvar digitálneho pera, čo z neho robí kompaktný a ľahko prenosný nástroj. Jeho meracie rozsahy sú pH: 0,00-14,00 pH; TDS: 0-19990 ppm, a teploty 0,1-60,0℃; 32,0-140,0°F. Rozlíšenie je 0,01 pH; 1 ppm; 0,1 °C; 0,1 degF a presnosť pH: +/-0,01 pH; TDS: +/-2 %; Teplota: 0,5 ℃.

Jednou z jeho výhod je aj trojbodová automatická kalibrácia (6,86 & 4,00 & 9,18 pH) a automatické vypnutie po 5 minútach nečinnosti, čo šetrí batérie. Batérie, ktoré tester používa, sú 3 * 1,5 V gombíkové batérie LR44.

Ide o malú a lacnú pomôcku, ktorá by mala byť súčasťou každej domácnosti a pracoviska.

Digitálny tester vody je cenovo dostupný nástroj, ktorý výrazne zjednodušuje kontrolu kvality vody. Je to investícia, ktorá sa oplatí, pretože vám poskytuje presné informácie o stave vody ktorú užívate, alebo sa nachádza vo vašom okolí. Uistite sa, že voda, ktorú používate, je čistá a bezpečná pre vás a vašu rodinu. S digitálnym testerom vody to dokážete rýchlo a jednoducho.


PH tester vody.

 


PH tester vody.

 

Meranie vody nebolo nikdy jednoduhšie!

Ak Vás naša ponuka   „Digitálneho testeru vody“  zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom spoločnosti Grand – MS, s.r.o., ktorá  má v predaji rôznych výrobkov už 20 ročnú tradíciu Stačí kliknúť na hore zobrazený obrázok „Digitálneho testeru vody“  a  vybraný tovar si môžete kúpiť v niektorom z našich nižšie uvedených e-shopov.

 

*********************************************************************

Zároveň Vás pozývame na návštevu nášho novo pripravovaného e-shopu

  „Kupuj Sk“, ktorý doplnil naše 4 staršie e-shopy!

Aj keď ho ešte len začíname plniť tovarom, budeme radi ak sa doň pozriete!

 

*********************************************************************


E-shop „TONERY DO TLAČIARNE““, s 20 ročnou tradíciou!
Ako priamy dovozca tovaru pre tlačiarne ponúka komplexný sortiment spotrebného materiálu ako pre „ATRAMENTOVÉ“, tak i „TONEROVÉ“ tlačiarne, vrátane foto papieru, strún pre 3D tlač.
V ponuke sú len kvalitný a cenovo prístupný tovar!


E-shop SPEKTRUM SHOP.
Je zameraný na pomoc pri bolestiach chrbtice, kĺbov, končatín, prechladnutí, nespavosti, prostate, hučaní v ušiach, ale i množstve iných problémov.
Ním predávané prípravky nevyužívajú chémiu, ale len liečivú silu prírodných rastlín z Ázie!


E-shop „BUĎ FIT“.
Je zameraný na drobné športové pomôcky a výrobu (potlač) tričiek, tielok, mikín, čiapok, pracovných odevov a obdobných vecí. Potlačíme všetko. Vyberte si z našich výrobkov, prípadne pošlite vlastné foto, či návrh.

 

 

 

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                             PhDr. Michal Hudák   

    

JOCK MAIL: Štýlové Slipy pre Moderného Muža!

19.07.2024

Objavte Štýl a Pohodlie so značkovými Slipmi JOCK MAIL! Keď sa povie JOCK MAIL, hneď si predstavíte luxusné a štýlové slipy, ktoré dokonale kombinujú pohodlie a eleganciu. Tieto značkové slipy sú navrhnuté pre moderných mužov, ktorí si potrpia na kvalitu a štýl v každom detaile. JOCK MAIL je synonymom pre špičkový dizajn a maximálny komfort. Značkové [...]

Dračia skrinka

17.07.2024

Netradičný hodnotný, no cenovo prístupný darček ! Naša spoločnosť sa už roky zaoberá výrobou rôznych dekoračných, ale i úžitkových predmetov, ktoré však nie sú určené len na dekorácia, či darovanie, ale sú i plne funkčné. V poslednom období vzbudil u odberateľov, predajcov a zákazníkov veľký záujem náš nový výrobok „Dračia skrinka“. Ide o [...]

Ako zvládať takmer saharské teplá?

16.07.2024

Štýlové letné tielka RANGER® pre extrémne teploty ! Leto je v plnom prúde a vysoké teploty nás nútia hľadať oblečenie, ktoré je hlavne pohodlné a pomáha nám zvládať extrémne teploty, ktoré nás práve trápia. Oblečenie značky RANGER® – tielka, tričká a mikiny – sú presne tým, čo v takomto prípade potrebujete na nosenie či voľnočasové [...]

Koncert AC/DC, príprava, Bratislava

Na Bratislavu sa valí rockové peklo. Ak idete na nedeľňajší koncert AC/DC, príďte včas

21.07.2024 07:00

Na nedeľňajšom koncerte AC/DC môže byť viac ako 100-tisíc divákov.

Rača, Florián, socha, vandali

Vandali poškodili 300-ročnú sochu svätca. Ľuďom teraz pripomína Tatka Šmolka, pamiatkari hovoria o šokujúcom čine

21.07.2024 07:00

Amatérsky zásah, aj keď s dobrým úmyslom, mohol viesť k nezvratnému poškodeniu diela.

Donald Trump

Trump po atentáte opäť v kampani, bavil sa na účet demokratov

21.07.2024 06:15

Šéfovia Demokratickej strany sa snažia zvrátiť výsledky primárok a vyradiť z volebného boja Joea Bidena, čo nie je práve demokratické, povedal Donald Trump.

jadrové zbrane, ruská televízia

Stačia tri rakety a civilizácia sa zrúti. Rusko opäť pohrozilo jadrovým útokom na európske mestá

21.07.2024 06:00

Berlín, Paríž, Londýn, Praha, Varšava či Bukurešť. To všetko sú ciele, ktoré vymenovali vo vysielaní štátnej ruskej televízie.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 850
Celková čítanosť: 1164366x
Priemerná čítanosť článkov: 1370x

Autor blogu