Založ si blog

Kvalitné riešenie pre vaše automobily, motocykle, stroje, vlečky, výťahy, rozvádzače, rozvody, či iné zariadenia!

 

Efektívna identifikácia vašich zariadení!

Identifikačné štítky sú neoddeliteľnou súčasťou každej firmy, ktorá dbá na poriadok a bezpečnosť svojich zariadení. Avšak veľmi dôležité môžu byť aj pre majiteľov motorových vozidiel a to od automobilov, cez motorky až po rôzne bagre, či iné mechanizmy.

Ponúkame kvalitnú „výrobu kovových a plastových identifikačných štítkovna motorové vozidlá, vlečky, stroje, výťahy, rozvádzače, rozvody a ďalšie zariadenia. Naše štítky sú ideálnym riešením nielen pre jednotlivcov, ale i pre rôzne odvetvia služieb, či priemyslu.

 

Identifikačné štítky,
vhodné pre motorové vozidlá, stroje, motory, rozvody a iné účely.

Štítky je možné pripevňovať na stroje a rozvody nitovaním, skrutkami alebo prilepením. Týmto spôsobom zabezpečíte, že budú pevne a bezpečne uchytené, čo je kľúčové pre ich dlhodobú životnosť a funkčnosť. Zvolený spôsob pripevňovania závisí od zákazníka.

Štítky slúžia nielen na identifikáciu, ale aj na kvalitné označovanie údajov stroja či zariadenia. Takto máte vždy prehľad o dôležitých informáciách, ktoré sú potrebné pre správnu prevádzku a údržbu.

Identifikačné štítky,
vhodné pre motorové vozidlá, stroje, motory, rozvody a iné účely.

 

Identifikačné štítky,
vhodné pre motorové vozidlá, stroje, motory, rozvody a iné účely.

Naši zákazníci si môžu objednať štítok presne podľa svojich potrieb. Farebné prevedenia štítkov sú čierne, strieborné, červené, modré, zelené, hnedé, žlté, alebo iné podľa vášho výberu.

V našom sortimente nájdete výrobné a registračné štítky, so širokým využitím. Sú vhodné najmä pre výrobcov, konštruktérov, servisy a dovozcov.

Identifikačné štítky,
vhodné pre motorové vozidlá, stroje, motory, rozvody a iné účely.


Identifikačné štítky,
vhodné pre motorové vozidlá, stroje, motory, rozvody a iné účely.

Otvory na okrajoch štítku sú len naznačené, no nie sú prevŕtané, čo umožňuje prispôsobiť ich konkrétnym potrebám. Naši odborníci navrhnú a vyrobia štítok podľa vašich požiadaviek. Stačí si vybrať príslušnú veľkosť štítku a dodať údaje, ktoré má obsahovať. Môžete nás informovať zaslaním fotografie, nákresu alebo jednoducho poslať text a čísla, ktoré majú byť na štítku.


Identifikačné štítky,
vhodné pre motorové vozidlá, stroje, motory, rozvody a iné účely.

Pre lepšiu predstavu sú na našich stránkach zobrazené niektoré z nami vyrobených štítkov. Tieto ukážky vám môžu pomôcť pri výbere a ukázať vám možnosti, ktoré ponúkame.

Objednajte si naše kovové a plastové identifikačné štítky a presvedčte sa o ich kvalite a spoľahlivosti. S nami získate nielen poriadok, ale aj zvýšenú bezpečnosť pre vaše zariadenia a stroje. Naše štítky sú malé, cenovo dostupné a nevyhnutné pre každé vozidlo a stroj.


Identifikačné štítky,
vhodné pre motorové vozidlá, stroje, motory, rozvody a iné účely.

Naše identifikačné štítky sú navrhnuté tak, aby splnili všetky vaše potreby a požiadavky. Zabezpečte si kvalitné štítky, ktoré vám pomôžu udržať poriadok a bezpečnosť vo vašej prevádzke. Objednajte si ich ešte dnes!

Identifikačné štítky,
vhodné pre motorové vozidlá, stroje, motory, rozvody a iné účely.

 

Spoľahlivá identifikácia pre vaše zariadenia!

Ak Vás naša ponuka   „Identifikačné štítky“  zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom spoločnosti Grand – MS, s.r.o., ktorá  má v predaji rôznych výrobkov už 20 ročnú tradíciu Stačí kliknúť na hore zobrazený obrázok „Identifikačných štítkov“  a  vybraný tovar si môžete kúpiť v niektorom z našich nižšie uvedených e-shopov.

 

*********************************************************************

Zároveň Vás pozývame na návštevu nášho novo pripravovaného e-shopu

  „Kupuj Sk“, ktorý doplnil naše 4 staršie e-shopy!

Aj keď ho ešte len začíname plniť tovarom, budeme radi ak sa doň pozriete!

 

*********************************************************************


E-shop „TONERY DO TLAČIARNE““, s 20 ročnou tradíciou!
Ako priamy dovozca tovaru pre tlačiarne ponúka komplexný sortiment spotrebného materiálu ako pre „ATRAMENTOVÉ“, tak i „TONEROVÉ“ tlačiarne, vrátane foto papieru, strún pre 3D tlač.
V ponuke sú len kvalitný a cenovo prístupný tovar!


E-shop SPEKTRUM SHOP.
Je zameraný na pomoc pri bolestiach chrbtice, kĺbov, končatín, prechladnutí, nespavosti, prostate, hučaní v ušiach, ale i množstve iných problémov.
Ním predávané prípravky nevyužívajú chémiu, ale len liečivú silu prírodných rastlín z Ázie!


E-shop „BUĎ FIT“.
Je zameraný na drobné športové pomôcky a výrobu (potlač) tričiek, tielok, mikín, čiapok, pracovných odevov a obdobných vecí. Potlačíme všetko. Vyberte si z našich výrobkov, prípadne pošlite vlastné foto, či návrh.

 

 

 

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                             PhDr. Michal Hudák   

    

JOCK MAIL: Štýlové Slipy pre Moderného Muža!

19.07.2024

Objavte Štýl a Pohodlie so značkovými Slipmi JOCK MAIL! Keď sa povie JOCK MAIL, hneď si predstavíte luxusné a štýlové slipy, ktoré dokonale kombinujú pohodlie a eleganciu. Tieto značkové slipy sú navrhnuté pre moderných mužov, ktorí si potrpia na kvalitu a štýl v každom detaile. JOCK MAIL je synonymom pre špičkový dizajn a maximálny komfort. Značkové [...]

Dračia skrinka

17.07.2024

Netradičný hodnotný, no cenovo prístupný darček ! Naša spoločnosť sa už roky zaoberá výrobou rôznych dekoračných, ale i úžitkových predmetov, ktoré však nie sú určené len na dekorácia, či darovanie, ale sú i plne funkčné. V poslednom období vzbudil u odberateľov, predajcov a zákazníkov veľký záujem náš nový výrobok „Dračia skrinka“. Ide o [...]

Ako zvládať takmer saharské teplá?

16.07.2024

Štýlové letné tielka RANGER® pre extrémne teploty ! Leto je v plnom prúde a vysoké teploty nás nútia hľadať oblečenie, ktoré je hlavne pohodlné a pomáha nám zvládať extrémne teploty, ktoré nás práve trápia. Oblečenie značky RANGER® – tielka, tričká a mikiny – sú presne tým, čo v takomto prípade potrebujete na nosenie či voľnočasové [...]

jadrové zbrane, ruská televízia

Stačia tri rakety a civilizácia sa zrúti. Rusko opäť pohrozilo jadrovým útokom na európske mestá

21.07.2024 06:00

Berlín, Paríž, Londýn, Praha, Varšava či Bukurešť. To všetko sú ciele, ktoré vymenovali vo vysielaní štátnej ruskej televízie.

borrell

Borrell v mene EÚ podporil verdikt súdu OSN v kauze izraelskej politiky. Židovský národ nie je okupant, bráni sa Netanjahu

20.07.2024 21:05

Vo svojom vyhlásení Borrel súčasne dodal, že stanovisko súdu "bude potrebné dôkladnejšie analyzovať, a to aj vzhľadom na jeho dôsledky pre politiku EÚ".

Motorkár, autonehoda pri Martine

Vážna nehoda pri Martine. Motorkára previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice

20.07.2024 19:01

Z doposiaľ nezistených príčin došlo na ceste z obce Košťany nad Turcom do Martina k zrážke osobného automobilu a motocykla.

Robert Fico a Denys Šmyhal.

Fico Šmyhaľovi: Slovensko nemieni byť rukojemníkom ukrajinsko-ruských vzťahov. Kritizuje rozhodnutie Zelenského

20.07.2024 18:16, aktualizované: 18:36

Fico podľa úradu vlády v tejto veci komunikuje už niekoľko dní s relevantnými členmi vládneho kabinetu aj s predstaviteľmi maďarskej petrochemickej skupiny MOL.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 850
Celková čítanosť: 1164254x
Priemerná čítanosť článkov: 1370x

Autor blogu