Založ si blog

Každý deň je dobrý na to, aby Ste svojim blízkym prejavili svoju lásku a nehu!

 

Potešenie pre vašich blízkych, či priateľov!

Hľadáte originálny darček pre svojich blízkych alebo priateľov? Skvelou voľbou môže byť srdiečko s personalizovaným textom k darovaniu!

Na srdiečku môžete nechať vygravírovať blahoželanie k jubileu, želanie všetkého najlepšieho, poďakovanie alebo len jednoducho meno, počet rokov, či iný text.


Dekorácie – Srdiečko so želaním.

Tento darček nie je len finančne nenáročný, ale aj veľmi osobitý. Každý sa poteší, keď uvidí, že ste si na neho pri kúpe darčeka dali námahu vybrať niečo špeciálne a originálne.

Srdiečko s textom môže byť výbornou voľbou pre akúkoľvek príležitosť – narodeniny, vianoce, svadbu alebo len tak.

Darček srdiečko s textom navyše vydrží dlhé roky a bude vždy pripomínať príjemné chvíle, ktoré ste spolu zažili.

Nebojte sa vyjadriť svoje city a pocity prostredníctvom krásne vygravírovaného textu na srdiečku. Vaši blízki si určite váš darček budú vážiť!

Srdiečko s textom je dokonalým spôsobom, ako ukázať svoju lásku, vďaku, priateľstvo alebo obdiv voči vašim blízkym. Darček, ktorý je na dotyk srdcový.

Takýmto finančne nenáročným a rozhodne nie tuctovým darčekom s textom a urobíte svojim blízkym radosť netradičným darčekom, ktorý si určite obľúbia a ocenia.

Srdiečko s textom k darovaniu – darček, ktorý v srdciach vašich blízkych bude žiť navždy. Neprehliadnite túto jedinečnú možnosť!

Urobte radosť svojim blízkym srdiečkom s textom ešte dnes a uvidíte, aké šťastie môžete vyvolal jedným malým gestom. Potešte svojich blízkych netradičným darčekom, o ktorom budú ešte dlho hovoriť!

 

Milé, netradičné, cenovo prijateľné, ale od srdca!

Ak Vás naša ponuka na   „Srdiečko s textom“  zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom spoločnosti Grand – MS, s.r.o., ktorá  má v predaji rôznych výrobkov už 20 ročnú tradíciu Stačí kliknúť na hore zobrazený obrázok „Srdiečko s textom“  a  vybraný tovar si môžete kúpiť v niektorom z našich nižšie uvedených e-shopov.

 

*********************************************************************

Zároveň Vás pozývame na návštevu nášho novo pripravovaného e-shopu

  „Kupuj Sk“, ktorý doplnil naše 4 staršie e-shopy!

Aj keď ho ešte len začíname plniť tovarom, budeme radi ak sa doň pozriete!

 

*********************************************************************


E-shop „TONERY DO TLAČIARNE““, s 20 ročnou tradíciou!
Ako priamy dovozca tovaru pre tlačiarne ponúka komplexný sortiment spotrebného materiálu ako pre „ATRAMENTOVÉ“, tak i „TONEROVÉ“ tlačiarne, vrátane foto papieru, strún pre 3D tlač.
V ponuke sú len kvalitný a cenovo prístupný tovar!


E-shop SPEKTRUM SHOP.
Je zameraný na pomoc pri bolestiach chrbtice, kĺbov, končatín, prechladnutí, nespavosti, prostate, hučaní v ušiach, ale i množstve iných problémov.
Ním predávané prípravky nevyužívajú chémiu, ale len liečivú silu prírodných rastlín z Ázie!


E-shop „BUĎ FIT“.
Je zameraný na drobné športové pomôcky a výrobu (potlač) tričiek, tielok, mikín, čiapok, pracovných odevov a obdobných vecí. Potlačíme všetko. Vyberte si z našich výrobkov, prípadne pošlite vlastné foto, či návrh.

 

 

 

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                             PhDr. Michal Hudák   

    

 

 

JOCK MAIL: Štýlové Slipy pre Moderného Muža!

19.07.2024

Objavte Štýl a Pohodlie so značkovými Slipmi JOCK MAIL! Keď sa povie JOCK MAIL, hneď si predstavíte luxusné a štýlové slipy, ktoré dokonale kombinujú pohodlie a eleganciu. Tieto značkové slipy sú navrhnuté pre moderných mužov, ktorí si potrpia na kvalitu a štýl v každom detaile. JOCK MAIL je synonymom pre špičkový dizajn a maximálny komfort. Značkové [...]

Dračia skrinka

17.07.2024

Netradičný hodnotný, no cenovo prístupný darček ! Naša spoločnosť sa už roky zaoberá výrobou rôznych dekoračných, ale i úžitkových predmetov, ktoré však nie sú určené len na dekorácia, či darovanie, ale sú i plne funkčné. V poslednom období vzbudil u odberateľov, predajcov a zákazníkov veľký záujem náš nový výrobok „Dračia skrinka“. Ide o [...]

Ako zvládať takmer saharské teplá?

16.07.2024

Štýlové letné tielka RANGER® pre extrémne teploty ! Leto je v plnom prúde a vysoké teploty nás nútia hľadať oblečenie, ktoré je hlavne pohodlné a pomáha nám zvládať extrémne teploty, ktoré nás práve trápia. Oblečenie značky RANGER® – tielka, tričká a mikiny – sú presne tým, čo v takomto prípade potrebujete na nosenie či voľnočasové [...]

Koncert AC/DC, príprava, Bratislava

Na Bratislavu sa valí rockové peklo. Ak idete na nedeľňajší koncert AC/DC, príďte včas

21.07.2024 07:00

Na nedeľňajšom koncerte AC/DC môže byť viac ako 100-tisíc divákov.

Rača, Florián, socha, vandali

Vandali poškodili 300-ročnú sochu svätca. Ľuďom teraz pripomína Tatka Šmolka, pamiatkari hovoria o šokujúcom čine

21.07.2024 07:00

Amatérsky zásah, aj keď s dobrým úmyslom, mohol viesť k nezvratnému poškodeniu diela.

Donald Trump

Trump po atentáte opäť v kampani, bavil sa na účet demokratov

21.07.2024 06:15

Šéfovia Demokratickej strany sa snažia zvrátiť výsledky primárok a vyradiť z volebného boja Joea Bidena, čo nie je práve demokratické, povedal Donald Trump.

jadrové zbrane, ruská televízia

Stačia tri rakety a civilizácia sa zrúti. Rusko opäť pohrozilo jadrovým útokom na európske mestá

21.07.2024 06:00

Berlín, Paríž, Londýn, Praha, Varšava či Bukurešť. To všetko sú ciele, ktoré vymenovali vo vysielaní štátnej ruskej televízie.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 850
Celková čítanosť: 1164358x
Priemerná čítanosť článkov: 1370x

Autor blogu