Založ si blog

Tlačme takmer ZDARMA, —- doplnenie info na základe dotazov.

Chcel som si dať zopár dní pauzu, avšak dostal som zopár naliehavých e-mailov, aby som viac upresnil, ako je to s čipmi pri doma plniteľných atramentových kazetách, lebo tomu celkom neporozumeli. Takže len v stručnosti a čo najjednoduhšie.

Opakovateľne plniteľné kazety je podľa toho do ktorej tlačiarne sa používajú a ktoré originálne kazety majú nahradiť rozdeliť do nasledovných skupín:

  1. Bez čipu: Tieto kazety, či náplne neobsahujú žiadny čip. Sú robené tak, že ich tlačiareň prijme a v pohode s nimi môžeme tlačiť. Stačí do nich len naliať atrament.
  2. S čipom, ktorý je potrebné resetovať: Do tejto skupiny kaziet patria opakovateľne plniteľné kazety, ktoré sú vybavené čipom, ktorý je po naplnení potrebné zresetovať. Zresetovanie sa vykonáva tzv. „resetérom“, ktorý môžete zakúpiť napríklad v ponuke spoločnosti „Grand – MS, s.r.o.“ , prostredníctvom jej e-shopu „Tonery do tlačiarne“.
  3. S čipom, ktorý je samoresetovateľný: V tomto prípade ide o opakovateľne plniteľné kazety, ktoré sú síce vybavené čipom, ale nie je ich potrebné resetovať, nakoľko po opakovanom vložení do tlačiarne sa automaticky samé zresetujú. Tieto kazety môžete taktiež zakúpiť prostredníctvom spoločnosti „Grand – MS, s.r.o.“ , a jej e-shopu „Tonery do tlačiarne“.
  4. S čipom, ktorý nie je potrebné resetovať: Do tejto skupiny patria opakovateľne plniteľné kazety, ktoré sú síce vybavené čipom, ale tento pracuje aj bez resetovania. Tieto kazety môžete taktiež zakúpiť prostredníctvom spoločnosti „Grand – MS, s.r.o.“ , a jej e-shopu „Tonery do tlačiarne“.
  5. Rôzne čipy – potom je ešte viacero rôznych iných typov čipov, napr. ktoré počítajú počet výtlačokov, ……. ale to už pre bežného užívateľa nie je potrebná informácia a to by sme už zabiehali do profesionálnejšej problematiky, čo nie je cieľom tohto blogu.

Jeden z mnohých typov resetérov, ktoré si môžete zakúpiť v e-shope „Tonery do tlačiarne“.

 

Nabudúce si povieme niečo o samostatných atramentoch, ktorými si môžeme doma sami naplniť atramentové kazety.

V súčasnosti je z dôvodu opatrení realizovaných na území SR v dôsledku šírenia sa koronavirusu „COVID-19“ je kamenná predajňa zatvorená, avšak tovar si môžete objednať prostredníctvom e-shopu „Tonery do tlačiarne“.

 

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  PhDr. Michal Hudák

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov. Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová stránka spoločnosti.

Zostaňte svieži aj v týchto teplách!

24.07.2024

Tielka, tričká, mikiny, ale i iné! Leto je v plnom prúde a teploty stúpajú, čo znamená, že je čas prehodnotiť svoj šatník. Tielka RANGER® sú tým najlepším riešením pre horúce dni, keď potrebujete ostať svieži a pohodlný. Naše tielka sú vyrobené z priedušných materiálov, ktoré zaručujú maximálny komfort aj počas tých najteplejších dní. Okrem [...]

Dokonalý komfort pre vaše nohy!

22.07.2024

Pohodlie na každý deň! Objavte výhody našich moderných krátkych ponožiek, ktoré sú ideálne na bežné nosenie, cvičenie aj voľnočasové aktivity. Vďaka silikónovej protisklzovej úprave vnútra päty sa nemusíte obávať zošmykovania ponožiek počas pohybu. Naše ponožky sú navrhnuté tak, aby absorbovali pot, poskytovali antibakteriálnu priedušnosť a zároveň boli [...]

Štýl a Komfort v Jednom!

21.07.2024

JOCK MAIL nielen štýl, ale i pohodlie! Či už hľadáte spodné prádlo na každodenné nosenie, šport alebo špeciálne príležitosti, JOCK MAIL má pre vás ideálny výber. Naše slipy sú vyrobené z prvotriednych materiálov, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť a pohodlie po celý deň. Jedinečné dizajny a precízne spracovanie robia z JOCK MAIL voľbu číslo jedna pre [...]

vojna na Ukrajine, Oleksander Syrskyj, Kyrylo Budanov

ONLINE: Syrskyj: Máme plán, ako opäť získať Krym. Rusi majú ohromujúce straty ľudí

25.07.2024 06:20

Je realistické znovu získať Krym, tvrdí hlavný veliteľ ukrajinskej armády Syrskyj. Rusi podľa neho postupujú, lebo majú oveľa lepšie zdroje, viac všetkého.

Mikuláš Černák, výstupný oddiel

Väzni majú šancu na návrat, projektom prešiel aj Černák. Psychiater: Ako by reagovala spoločnosť na jeho prepustenie, je dilema

25.07.2024 06:00

Ak by sa Mikuláš Černák dostal na slobodu, stal by sa prvým na doživotie odsúdeným, ktorého by podmienečne prepustili.

NATO, výcvik

Môže NATO urobiť niečo, čo Rusko zabolí? Odpovedá austrálsky generál

25.07.2024 06:00

Po viac ako dvoch rokoch od invázie na Ukrajine sú Rusi skúsenejší a sú nebezpečnejším protivníkom. Myslí si to austrálsky generálmajor vo výslužbe Mick Ryan.

Joe Biden

Biden vysvetľoval, prečo nekandiduje. 'Odovzdal pochodeň' novej generácii, aby 'zachránil demokraciu'

25.07.2024 05:35

Prezident USA Joe Biden v stredu vyhlásil, že sa vzdal kandidatúry v novembrových prezidentských voľbách, aby ochránil demokraciu.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 853
Celková čítanosť: 1167889x
Priemerná čítanosť článkov: 1369x

Autor blogu