Založ si blog

Kde kúpiť náplň do laserovej tlačiarne v cene už od 5, 39 € s DPH ?

Rád by som nadviazal na svoj predošlý blog z 20.3.2020, v ktorom som písal o tom, kde je možné zakúpiť kvalitné atramentové kazety a to už v cene od 0,50 € s DPH.

Tak, ako som prisľúbil, zameriam sa v tomto článku na tonery (t.j. kazety, či cartridge) pre „LASEROVÉ TLAČIARNE“.

Tento článok síce nie je určený pre odbornú verejnosť, ale aby som mal čisté svedomie, musí čitateľa na niečo upozorniť. Aj keď obecne hovoríme tlačiarňam, ktoré používajú tonerové cartridge, že sú to laserové tlačiarne, v súčasnej dobe to už celkom nie je pravda, nakoľko je množstvo (akože laserových tlačiarní), ktoré v skutočnosti k tlači nepoužívajú laserový lúč, ale novšiu LED technológiu.

Na trhu je široká ponuka tonerových tlačiarní od množstva výrobcov, ako sú napríklad: Brother, Canon, Dell, Epson, HP, IBM, Konica Minolta, Kyocera, Lexmark, OKI, Samsung, či v našich končinách menej používaných, ako napríklad: Panasonic, Philips, Ricoh, Sharp, …… .

Obecne tu platí to isté, ako som uvádzal pri atramentových tlačiarňach. Ak si pred kúpou tlačiarne nepreveríme, koľko nás budú stáť nové náplne do kupovanej tlačiarne, môže sa stať, že pri každom nákupe nových tonerových cartridge zaplatíme podstatne viac, ako sme zaplatili za nákup celej tlačiarne aj s náplňami. A to je už „značné“, ale hlavne zbytočné mrhanie našimi financiami.

Kde však náplne kupovať, keď ponuka je taká široká. Jednoznačne u firmy, ktorá  sa danou problematikou zaoberá a ktorá je na trhu už dlhšiu dobu. Tu je predpoklad nielen seriózneho jednania, ale i odbornosti.

Kde teda môžeme bez obáv nakúpiť spotrebný materiál pre svoje laserové tlačiarne tak, aby sme mohli tlačiť kvalitne a pritom lacno?

Jednou z takýchto spoločností, pôsobiacich na našom trhu už 19 rokov je spoločnosť Grand – MS, s.r.o., ktorá je predajcom kompatibilného spotrebného materiálu pre tlačiarne. Tovar dodáva nielen predajcom k ďalšiemu predaju, výrobným firmám,  ale i drobným koncovým odberateľom, teda bežným spotrebiteľom. Aby čo najviac zvýšila spokojnosť svojich zákazníkov, týmto poskytuje aj bezplatné poradenstvo. Okrem toho, ako jedna z mála spoločností predávajúcich spotrebný materiál pre tlačiarne, zabezpečuje i pozáručný servis tlačiarní a ich profilaktiku.

Tonery pre laserové tlačiarne, ako i ostatný spotrebný materiál potrebný pre tlač, z portfólia spoločnosti Grand – MS, s.r.o., si môžete kúpiť nielen v jej kamennej predajni, ale i prostredníctvom jedného z jej e-shopov „Tonery do tlačiarne“.

Máme tu však ďalšiu takpovediac „chuťovku“, nakoľko kto je šikovnejší a má z danej problematiky skúsenosti, môže si v spoločnosti Grand – MS, s.r.o. zakúpiť všetko, čo je potrebné k „renovácii“ (opätovné naplnenie tonerovej kazety, výmena čipu, OPC, stierok, …..) svojich kaziet. A to od tonerového prachu až po stierky. A to je už výhra, nakoľko v takomto prípade dokážete oproti novej originálnej kazete ušetriť niekedy aj okolo 70 až 90%  z nákupnej ceny originálu.

Každého asi bude zaujímať kvalita, cena a servis. V týchto parametroch je spoločnosť Grand – MS, s.r.o. a jej e-shop „Tonery do tlačiarne“ takmer bezkonkurenčný. Takže pozrime sa na to:

1. Ceny tonerových kaziet začínajú už na sume 5,39 € s DPH !
2. Dodávaný tovar je vysokej kvality.
3. Poskytovanie bezplatného poradenstva.
4. Ako jedna z málo spoločností zaoberajúca sa predajom kaziet poskytuje aj pozáručný servis a profilaktiku tlačiarní.

Takže to by bolo úvodom k spoločnosti Grand – MS, s.r.o. a jej predmetu činnosti na úseku atramentových kaziet. Viac informácií si nájdete priamo v e-shope „Tonery do tlačiarne“.

Nabudúce si povieme niečo o ponuke spoločnosti v oblasti fotopapieru.

 

UPOZORNENIE:

V súčasnosti je z dôvodu opatrení realizovaných na území SR v dôsledku šírenia sa koronavírusu „COVID-19“ je kamenná predajňa zatvorená, avšak tovar si môžete objednať prostredníctvom e-shopu „Tonery do talčiarne“.

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  PhDr. Michal Hudák

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov. Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová stránka spoločnosti.

Stopky – alebo aj „čas beží“ !

21.05.2020

Kúpiť dobré a kvalitné stopky nie je až tak jednoduché, ako sa zdá. Preto je tu s ich ponukou spoločnosť Grand – MS, s.r.o., ktorá pôsobí na trhu už takmer 20 rokov. Stopky si môžete zakúpiť v niektorom z jej e-shopov napr. „Buď Fit“ ! Meranie času má skutočne dlhú históriu. Najskôr sa uskutočňovalo prostredníctvom dní, nocí a ročných [...]

Írska Whisky – Kubánska Cigara a „Vaše“ imidžové hodinky !

20.05.2020

Vychutnajte si chvíľu pohody s kvalitnými vreckovými hodinkami ! Tá whisky nemusí byť len írska, môže byť aj škótska, obe sú dobré. Naproti tomu cigara by mala byť kubánska. Avšak kvalitné vreckové hodinky by mali byť rozhodne od spoločnosti „Grand – MS, s.r.o.“ . Zakúpiť si ich môžete prostredníctvom e-shopov danej spoločnosti. V našich [...]

Neokocka, nielenže zbaví stresu, ale i zabaví !

02.05.2020

Neokocka Vás dokáže zbaviť nielen stresu, ale dokáže zabaviť celú vašu rodinu. V dôsledku výskytu vírusu KOVID – 19, sme už dlhšiu dobu viac menej väznený v našich bytoch, či iných obmedzených priestoroch. Lepšie sú na tom tí, ktorí majú chatu, či chalupu, kde môžu relaxovať. Práve v tejto dobe nám môže čas skrátiť cenovo nenáročný [...]

Jaroslav Naď / Daniel Zmeko /

Naď: Vojaci sú denne konfrontovaní s dlhodobo neriešenými problémami

28.05.2020 16:55

Počas pracovného výjazdu minister obrany Jaroslav Naď zhodnotil reálny stav vojenských útvarov v Nitre a Seredi.

ZOH, mapa, Kórea

Takmer 70 % juhokórejskej mládeže považuje zjednotenie s KĽDR za nevyhnutné

28.05.2020 16:06

Vyplýva to z prieskumu verejnej mienky, ktorý zverejnil juhokórejský Národný inštitút mládeže.

Maďarsko Hosťovce Polícia Hraničný Priechod hranica

Tlačivo na cestu do Česka a Maďarska, stiahnite si ho tu

28.05.2020 15:35

Tu si stiahnete tlačivo, ktoré potrebujte pred vycestovaním do Českej republiky a Maďarska, ak chcete využiť 48-hodinový vstup.

SR Špecializovaný trestný súd obvinení vražda Basternák B

Vladimíra M. obvinili aj z pokusu o vraždu exprimátora Hurbanova

28.05.2020 15:29

K činu malo dôjsť ešte pred samotnou vraždu politika, ktorá sa odohrala 9. júla 2010.

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Zároveň niektoré druhy tovaru i vyrába. Na trhu pôsobí už 19 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 20
Celková čítanosť: 24447x
Priemerná čítanosť článkov: 1222x

Autor blogu