Založ si blog

Kde kúpiť náplň do laserovej tlačiarne v cene už od 5, 39 € s DPH ?

Rád by som nadviazal na svoj predošlý blog z 20.3.2020, v ktorom som písal o tom, kde je možné zakúpiť kvalitné atramentové kazety a to už v cene od 0,50 € s DPH.

Tak, ako som prisľúbil, zameriam sa v tomto článku na tonery (t.j. kazety, či cartridge) pre „LASEROVÉ TLAČIARNE“.

Tento článok síce nie je určený pre odbornú verejnosť, ale aby som mal čisté svedomie, musí čitateľa na niečo upozorniť. Aj keď obecne hovoríme tlačiarňam, ktoré používajú tonerové cartridge, že sú to laserové tlačiarne, v súčasnej dobe to už celkom nie je pravda, nakoľko je množstvo (akože laserových tlačiarní), ktoré v skutočnosti k tlači nepoužívajú laserový lúč, ale novšiu LED technológiu.

Na trhu je široká ponuka tonerových tlačiarní od množstva výrobcov, ako sú napríklad: Brother, Canon, Dell, Epson, HP, IBM, Konica Minolta, Kyocera, Lexmark, OKI, Samsung, či v našich končinách menej používaných, ako napríklad: Panasonic, Philips, Ricoh, Sharp, …… .

Obecne tu platí to isté, ako som uvádzal pri atramentových tlačiarňach. Ak si pred kúpou tlačiarne nepreveríme, koľko nás budú stáť nové náplne do kupovanej tlačiarne, môže sa stať, že pri každom nákupe nových tonerových cartridge zaplatíme podstatne viac, ako sme zaplatili za nákup celej tlačiarne aj s náplňami. A to je už „značné“, ale hlavne zbytočné mrhanie našimi financiami.

Kde však náplne kupovať, keď ponuka je taká široká. Jednoznačne u firmy, ktorá  sa danou problematikou zaoberá a ktorá je na trhu už dlhšiu dobu. Tu je predpoklad nielen seriózneho jednania, ale i odbornosti.

Kde teda môžeme bez obáv nakúpiť spotrebný materiál pre svoje laserové tlačiarne tak, aby sme mohli tlačiť kvalitne a pritom lacno?

Jednou z takýchto spoločností, pôsobiacich na našom trhu už 19 rokov je spoločnosť Grand – MS, s.r.o., ktorá je predajcom kompatibilného spotrebného materiálu pre tlačiarne. Tovar dodáva nielen predajcom k ďalšiemu predaju, výrobným firmám,  ale i drobným koncovým odberateľom, teda bežným spotrebiteľom. Aby čo najviac zvýšila spokojnosť svojich zákazníkov, týmto poskytuje aj bezplatné poradenstvo. Okrem toho, ako jedna z mála spoločností predávajúcich spotrebný materiál pre tlačiarne, zabezpečuje i pozáručný servis tlačiarní a ich profilaktiku.

Tonery pre laserové tlačiarne, ako i ostatný spotrebný materiál potrebný pre tlač, z portfólia spoločnosti Grand – MS, s.r.o., si môžete kúpiť nielen v jej kamennej predajni, ale i prostredníctvom jedného z jej e-shopov „Tonery do tlačiarne“.

Máme tu však ďalšiu takpovediac „chuťovku“, nakoľko kto je šikovnejší a má z danej problematiky skúsenosti, môže si v spoločnosti Grand – MS, s.r.o. zakúpiť všetko, čo je potrebné k „renovácii“ (opätovné naplnenie tonerovej kazety, výmena čipu, OPC, stierok, …..) svojich kaziet. A to od tonerového prachu až po stierky. A to je už výhra, nakoľko v takomto prípade dokážete oproti novej originálnej kazete ušetriť niekedy aj okolo 70 až 90%  z nákupnej ceny originálu.

Každého asi bude zaujímať kvalita, cena a servis. V týchto parametroch je spoločnosť Grand – MS, s.r.o. a jej e-shop „Tonery do tlačiarne“ takmer bezkonkurenčný. Takže pozrime sa na to:

1. Ceny tonerových kaziet začínajú už na sume 5,39 € s DPH !
2. Dodávaný tovar je vysokej kvality.
3. Poskytovanie bezplatného poradenstva.
4. Ako jedna z málo spoločností zaoberajúca sa predajom kaziet poskytuje aj pozáručný servis a profilaktiku tlačiarní.

Takže to by bolo úvodom k spoločnosti Grand – MS, s.r.o. a jej predmetu činnosti na úseku atramentových kaziet. Viac informácií si nájdete priamo v e-shope „Tonery do tlačiarne“.

Nabudúce si povieme niečo o ponuke spoločnosti v oblasti fotopapieru.

 

UPOZORNENIE:

V súčasnosti je z dôvodu opatrení realizovaných na území SR v dôsledku šírenia sa koronavírusu „COVID-19“ je kamenná predajňa zatvorená, avšak tovar si môžete objednať prostredníctvom e-shopu „Tonery do talčiarne“.

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  PhDr. Michal Hudák

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov. Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová stránka spoločnosti.

Máte psíka, mačičku, či iné zvieratko?

03.10.2022

Už sa nemusíte báť, že sa Vám počas prechádzky stratia! Známky pre psov, mačky ale i iné zvieratá, sú dôležité najmä v prípadoch ak s nimi chodíte von na prechádzky. Zabrániť tomu, aby sa Vám stratili môžu práve psie známky, na ktorých je vygravírované ich meno s vaším telefónnym číslom, či adresou. V našej ponuke nájdete rôzne tvary, farby, či [...]

Na stužkovú ako džentlmen!

02.10.2022

Spoločenské doplnky, ktoré z Vás spravia džentlmena! Táto osemdielna Luxusná kravatová sada, patrí medzi to najlepšie, čo môžete použiť k svojmu spoločenskému obleku. Majiteľovi obleku dodá nielen mužnosť, ale i patričnú eleganciu. Je mimoriadne vhodná na oslavy, či iné spoločenské akcie, vrátane zábav, plesov, či bálov. Luxusná kravatová sada je však [...]

Aby Vás nič nezaskočilo – Buďte sebestačný!

01.10.2022

Multifunkčné autonómne solárne LED dynamo s kľukou, powerbankou, rádiom svetlom a SOS signálom! Mimoriadne miesto medzi týmito rôznymi špeciálnymi prostriedkami zastáva „Multifunkčné solárne LED dynamo“ schopné vyrábať elektrickú energiu v núdzových podmienkach a tým nabíjať mobil, integrované svetlo, vysielať núdzový signál, či v núdzových [...]

HRANICE: Kontroly medzi ?eskom a Slovenskom

Dočasné kontroly sa predlžujú. Hranice s Balkánom hlásia najväčší nápor migrantov od roku 2015

03.10.2022 18:10

Policajti môžu na hraničných priechodoch bez dôvodu zastaviť kohokoľvek a vykonať prehliadku vozidla či nahliadnuť do batožiny. Pomôcť má Európska komisia.

Ľubomír Okruhlica

Lekár Okruhlica: Alkohol na Slovensku propagujú aj politici s pohárikom v ruke

03.10.2022 18:04

Hlavný odborník ministerstva zdravotníctva pre medicínu drogových závislostí Ľubomírom Okruhlica hovorí, aký má alkohol na človeka vplyv a čo by mala vláda spraviť, aby sa situácia zlepšila.

Najvyšší správny súd, budova

Jankovskej sestra ostane sudkyňou

03.10.2022 18:01

Andrea Haitová čelila disciplinárnemu návrhu na zbavenie funkcie sudkyne kvôli údajnému klamaniu na vypočutí pred súdnou radou.

nove zdravotne stredisko Kezmarok

Kežmarčania majú bližšie k zdravotnej starostlivosti

03.10.2022 17:55

Nové Centrum integrovanej zdravotnej starostlivosti bude o pár dní slúžiť pacientom.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 382
Celková čítanosť: 543544x
Priemerná čítanosť článkov: 1423x

Autor blogu