Založ si blog

Kvalitný detský šijací stroj.

 

Stroj, ktorý si môže vyskúšať aj mamička!

 

Vianoce sú síce už dávno za nami, no deti nikdy neohrdnú darčekom, ktorý ich upúta. Jedným z takýchto darčerkov určených hlavne pre dievčatá je detský šijací stroj „NEEDLE“. Ide o kvalitný plne funkčný šijací stroj, s ktorým sa dievča rozhodne zabaví.

Kvalitný detský šijací stroj.

Musím však uviesť, že stroj nie je len obyčajnou imitáciou a napodobeninou klasického šijacieho stroja, ale ako som už uviedol ide o plne funkčný stroj. Dôkazom toho je aj skutočnosť, že viacero mamičiek, ktoré tento stroj kúpili pre svoje deti, nám napísali, že so strojom si pošili ochranné masky proti koronavírusu a to pre celú rodinu. To nás síce teší, no musím pripomenúť, že to nie je hlavná úloha stroja. Stroj je primárne určený na hranie sa a šitie šatočiek pre bábiky a podobné veci, s ktorými sa naše malé princezničky radi zabávajú. Môžete si s ním však pomôcť aj drobným domácim šitím, drobnými úpravami, prešívaním, či šitím nenáročných dekorácií.

Má veľmi jednoduché ovládanie. Je ľahký, kompaktný, dobre sa prenáša a k skladovaniu nepotrebuje veľký priestor. Môže byť napájaný 4 AA batériami, prípadne sieťovým adaptérom z elektrickej siete. Medzi vychytávky je možné zaradiť skutočnosť, e má rezačku nití, vďaka čomu nepotreujete žiadne nožnice.  Samozrejmosťou je vstavané zariadenie na navíjanie cievok. Výmena spodnej cievky je veľmi ľahká.

Stroj má vrchnú i spodnú niť a šije riadny steh. Má motorček na batérie, ovládaný pedálom na nohu, alebo ručným spínačom.  Má dvojrýchlostnú prevádzku. Má riadne LED osvetlenie.

Je ideálny pre začiatočníkov a milovníkov šitia a to či už menších, alebo väčších. Pre deti je vhodný od 8 rokov, avšak pod dozorom rodičov.

Veľkou výhodou je skutočnosť, že stroj má okrem anglického návodu aj dobre prepracovaný slovenský návod.

Nesmieme však zabúdať, že nakoľko ide o funkčný stroj, dieťa by s ním nemalo pracovať bez prítomnosti rodiča.

Tak čo mamička otecko, neporozmýšľate nad takýmto darčekom? Keď zoberieme do úvahy jeho skutočne „nízku cenu“, myslím si, že nie je nad čím rozmýšľať.

Stroj si môžete zakúpiť v spoločnosti Grand – MS, s.r.o. a to prostredníctvom miektorého z eshopov danej spoločnosti, napríklad „Tonery do tlačiarne„, „Spektrom Shop„, či „Buď Fit„.

Ešte jedno upozornenie, nakoľko v súčasnej dobe z dôvodu mimoriadne veľkého záujmu o daný výrobok sa môže stať, že bude  v eshopoch spoločnosti vypredaný. Nič to, naša spoločnosť dostáva priebežne „nový“ tovar v 14 až 30 dňových intervaloch, takže stačí len chvíľu počkať.

 

—————————————————————————————————————————————————

Najčítanejší článok: „Kvalitná záhraná lavička a stôl(z archívu).

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                 PhDr. Michal Hudák

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová

Bolia Vás kolená, lakte, či máte reumatizmus?

21.09.2023

Bolia Vás kolená, lakte, či máte reumatizmus a neviete si pomôcť? Stará tradičná čínska medicína, už viac ako tisíc rokov úspešne pomáha miliónom ľudí po celom svete. Na tento účel však nevyužíva umelú chémiu, ale prírodné extrakty z liečivých rastlín. Ich aplikácia by mala priniesť rýchly a dlhodobý účinok! Pomôžeme Vám uľaviť od bolesti! [...]

Ako si pomôcť pri bolesti krčnej chrbtice?

21.09.2023

Pomôcť môže stará tradičná čínska medicína, ktorá už viac ako tisíc rokov úspešne pomáha miliónom ľudí po celom svete. Na tento účel však nevyužíva umelú chémiu, ale len prírodné extrakty z liečivých rastlín. Cena 1 ks náplaste pritom stojí len 0,66 €! Pomôžeme Vám uľaviť od bolesti! Ak Vás naša ponuka na prírodnú „Náplasť na úľavu od [...]

Pekný darček pre každého muža, či tínedžera.

20.09.2023

Prestížna pánska značka „JockMail“ už aj na Slovensku! Rôzne strihy, tvary, farby a veľkosti. S týmto darčekom potešíte bez rozdielu každého, muža ! Ak Vás naša ponuka „Luxusné pánske slipy JOCKMAIL„ zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom spoločnosti [...]

Nemecká šéfka diplomacie Annalena Baerbocková

Pokrytectvo? Zelená ministerka jazdila v USA autobusom. Za ňou letel prázdny tryskáč

22.09.2023 16:45

Vodu káže a víno pije. Nemecká šéfka diplomacie Annalena Baerbocková čelí po návšteve USA kritike.

Sídlo Čiernomorskej flotily, Sevastopoľ, vojna na Ukrajine, Krym

Danilov: Po odpálení veliteľstva má ruská Čiernomorská flotila len dve možnosti

22.09.2023 16:14

Proces je bolestivý, ale ukrajinské ozbrojené sily udierajú presne výlučne na objekty vojenskej infraštruktúry,“ uviedol Danilov.

prísaha, vojaci, Banská Bystrica

Slovenskej armáde pribudli cenné posily. Tretinu z nich tvoria ženy

22.09.2023 15:47

Slúžiť vlasti sa rozhodli v čase mnohých kríz, no idú do toho s veľkým odhodlaním.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 636
Celková čítanosť: 846564x
Priemerná čítanosť článkov: 1331x

Autor blogu