Založ si blog

Kvalitný detský šijací stroj.

 

Stroj, ktorý si môže vyskúšať aj mamička!

 

Vianoce sú síce už dávno za nami, no deti nikdy neohrdnú darčekom, ktorý ich upúta. Jedným z takýchto darčerkov určených hlavne pre dievčatá je detský šijací stroj „NEEDLE“. Ide o kvalitný plne funkčný šijací stroj, s ktorým sa dievča rozhodne zabaví.

Kvalitný detský šijací stroj.

Musím však uviesť, že stroj nie je len obyčajnou imitáciou a napodobeninou klasického šijacieho stroja, ale ako som už uviedol ide o plne funkčný stroj. Dôkazom toho je aj skutočnosť, že viacero mamičiek, ktoré tento stroj kúpili pre svoje deti, nám napísali, že so strojom si pošili ochranné masky proti koronavírusu a to pre celú rodinu. To nás síce teší, no musím pripomenúť, že to nie je hlavná úloha stroja. Stroj je primárne určený na hranie sa a šitie šatočiek pre bábiky a podobné veci, s ktorými sa naše malé princezničky radi zabávajú. Môžete si s ním však pomôcť aj drobným domácim šitím, drobnými úpravami, prešívaním, či šitím nenáročných dekorácií.

Má veľmi jednoduché ovládanie. Je ľahký, kompaktný, dobre sa prenáša a k skladovaniu nepotrebuje veľký priestor. Môže byť napájaný 4 AA batériami, prípadne sieťovým adaptérom z elektrickej siete. Medzi vychytávky je možné zaradiť skutočnosť, e má rezačku nití, vďaka čomu nepotreujete žiadne nožnice.  Samozrejmosťou je vstavané zariadenie na navíjanie cievok. Výmena spodnej cievky je veľmi ľahká.

Stroj má vrchnú i spodnú niť a šije riadny steh. Má motorček na batérie, ovládaný pedálom na nohu, alebo ručným spínačom.  Má dvojrýchlostnú prevádzku. Má riadne LED osvetlenie.

Je ideálny pre začiatočníkov a milovníkov šitia a to či už menších, alebo väčších. Pre deti je vhodný od 8 rokov, avšak pod dozorom rodičov.

Veľkou výhodou je skutočnosť, že stroj má okrem anglického návodu aj dobre prepracovaný slovenský návod.

Nesmieme však zabúdať, že nakoľko ide o funkčný stroj, dieťa by s ním nemalo pracovať bez prítomnosti rodiča.

Tak čo mamička otecko, neporozmýšľate nad takýmto darčekom? Keď zoberieme do úvahy jeho skutočne „nízku cenu“, myslím si, že nie je nad čím rozmýšľať.

Stroj si môžete zakúpiť v spoločnosti Grand – MS, s.r.o. a to prostredníctvom miektorého z eshopov danej spoločnosti, napríklad „Tonery do tlačiarne„, „Spektrom Shop„, či „Buď Fit„.

Ešte jedno upozornenie, nakoľko v súčasnej dobe z dôvodu mimoriadne veľkého záujmu o daný výrobok sa môže stať, že bude  v eshopoch spoločnosti vypredaný. Nič to, naša spoločnosť dostáva priebežne „nový“ tovar v 14 až 30 dňových intervaloch, takže stačí len chvíľu počkať.

 

—————————————————————————————————————————————————

Najčítanejší článok: „Kvalitná záhraná lavička a stôl(z archívu).

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                 PhDr. Michal Hudák

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová

Kvalitné riešenie pre vaše automobily, motocykle, stroje, vlečky, výťahy, rozvádzače, rozvody, či iné zariadenia!

19.06.2024

Efektívna identifikácia vašich zariadení! Identifikačné štítky sú neoddeliteľnou súčasťou každej firmy, ktorá dbá na poriadok a bezpečnosť svojich zariadení. Avšak veľmi dôležité môžu byť aj pre majiteľov motorových vozidiel a to od automobilov, cez motorky až po rôzne bagre, či iné mechanizmy. Ponúkame kvalitnú „výrobu kovových a plastových [...]

Tak pre MLADÝCH, ako i STARŠÍCH – štýl a pohodlie pre vaše voľné chvíle!

18.06.2024

Pohodlné a štýlové oblečenie pre každú príležitosť! Leto je tu a s ním aj čas na dovolenky a voľnočasové aktivity. Chcete byť štýloví a zároveň sa cítiť pohodlne? Oblečenie značky RANGER® je pre vás tou správnou voľbou. Naše športové tričká, tielka a mikiny sú určené nielen pre turistov, rybárov, poľovníkov, športovcov, školákov, dôchodcov, ale [...]

Záhradný vrták – Váš nový priateľ v záhrade, či záhradke!

17.06.2024

Záhradný vrták, je nepostrádateľným pomocníkom pre každého záhradkára! Ak hľadáte spôsob, ako si zjednodušiť práce v záhradke, záhradný vrták je presne to, čo potrebujete. Tento malý, no mimoriadne efektívny nástroj vám výrazne uľahčí vysádzanie a starostlivosť o vašu záhradu. Záhradný vrták je prioritne určený na rýchle a jednoduché vytváranie [...]

izrael, libanon

Hizballáh aj napriek hrozbám opäť útočil na Izrael

19.06.2024 18:54

Hnutie tak spravilo aj napriek utorkovým hrozbám Izraela o totálnej vojne.

Podvod

Stavebný inžinier pracujúci v Sýrii si privyrobil. Od Slovenky vylákal podvodník takmer 60-tisíc eur

19.06.2024 18:11

Neznámy muž žiadal od poškodenej uhradenie platieb na rôzne účely.

česko, policie

Útočník v Prahe napadol šesť ľudí, zasahovali aj záchranári

19.06.2024 17:32, aktualizované: 18:09

Polícia muža na mieste zadržala. Bol pod vplyvom alkoholu.

Robert Kaliňák, Rimavská Sobota

Rokovanie vlády postavilo Rimavskú Sobotu „do pozoru“. Kaliňák napriek sprísneným opatreniam podával ľuďom ruku

19.06.2024 17:00

Vicepremiér Robert Kaliňák po zasadnutí vlády vyšiel, obklopený ochrankármi, na ulicu, kde debatoval s ľuďmi.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 829
Celková čítanosť: 1131401x
Priemerná čítanosť článkov: 1365x

Autor blogu