Založ si blog

Kvalitný detský šijací stroj.

 

Stroj, ktorý si môže vyskúšať aj mamička!

 

Vianoce sú síce už dávno za nami, no deti nikdy neohrdnú darčekom, ktorý ich upúta. Jedným z takýchto darčerkov určených hlavne pre dievčatá je detský šijací stroj „NEEDLE“. Ide o kvalitný plne funkčný šijací stroj, s ktorým sa dievča rozhodne zabaví.

Kvalitný detský šijací stroj.

Musím však uviesť, že stroj nie je len obyčajnou imitáciou a napodobeninou klasického šijacieho stroja, ale ako som už uviedol ide o plne funkčný stroj. Dôkazom toho je aj skutočnosť, že viacero mamičiek, ktoré tento stroj kúpili pre svoje deti, nám napísali, že so strojom si pošili ochranné masky proti koronavírusu a to pre celú rodinu. To nás síce teší, no musím pripomenúť, že to nie je hlavná úloha stroja. Stroj je primárne určený na hranie sa a šitie šatočiek pre bábiky a podobné veci, s ktorými sa naše malé princezničky radi zabávajú. Môžete si s ním však pomôcť aj drobným domácim šitím, drobnými úpravami, prešívaním, či šitím nenáročných dekorácií.

Má veľmi jednoduché ovládanie. Je ľahký, kompaktný, dobre sa prenáša a k skladovaniu nepotrebuje veľký priestor. Môže byť napájaný 4 AA batériami, prípadne sieťovým adaptérom z elektrickej siete. Medzi vychytávky je možné zaradiť skutočnosť, e má rezačku nití, vďaka čomu nepotreujete žiadne nožnice.  Samozrejmosťou je vstavané zariadenie na navíjanie cievok. Výmena spodnej cievky je veľmi ľahká.

Stroj má vrchnú i spodnú niť a šije riadny steh. Má motorček na batérie, ovládaný pedálom na nohu, alebo ručným spínačom.  Má dvojrýchlostnú prevádzku. Má riadne LED osvetlenie.

Je ideálny pre začiatočníkov a milovníkov šitia a to či už menších, alebo väčších. Pre deti je vhodný od 8 rokov, avšak pod dozorom rodičov.

Veľkou výhodou je skutočnosť, že stroj má okrem anglického návodu aj dobre prepracovaný slovenský návod.

Nesmieme však zabúdať, že nakoľko ide o funkčný stroj, dieťa by s ním nemalo pracovať bez prítomnosti rodiča.

Tak čo mamička otecko, neporozmýšľate nad takýmto darčekom? Keď zoberieme do úvahy jeho skutočne „nízku cenu“, myslím si, že nie je nad čím rozmýšľať.

Stroj si môžete zakúpiť v spoločnosti Grand – MS, s.r.o. a to prostredníctvom miektorého z eshopov danej spoločnosti, napríklad „Tonery do tlačiarne„, „Spektrom Shop„, či „Buď Fit„.

Ešte jedno upozornenie, nakoľko v súčasnej dobe z dôvodu mimoriadne veľkého záujmu o daný výrobok sa môže stať, že bude  v eshopoch spoločnosti vypredaný. Nič to, naša spoločnosť dostáva priebežne „nový“ tovar v 14 až 30 dňových intervaloch, takže stačí len chvíľu počkať.

 

—————————————————————————————————————————————————

Najčítanejší článok: „Kvalitná záhraná lavička a stôl(z archívu).

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                 PhDr. Michal Hudák

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová

STOP COVID! Ako zabrániť roznášaniu COVID prostredníctvom malých predmetov?

25.01.2021

Pandémia COVID trápi svet už pekných pár mesiacov. Snažíme sa robiť opatrenia, ktoré by šírenie vírusu čo najviac obmedzili. Nosíme rúška, dodržiavame odstupy a dezinfikujeme si ruky. Koronavírus sa však môže šíriť aj prostredníctvom rôznych drobných predmetov, ktoré nosíme, či používame pri bežnom živote, ako sú napríklad mobily, hodinky, šperky, perá, [...]

Bolí Vás chrbtica a neviete si rady?

22.01.2021

Aj Vás bolia krčné stavce, či ramenné kĺby a neviete si poradiť? Možností vyskúšať, ako si uľaviť od bolesti je v súčasnej dobe množstvo. Od rôznych masáží, cez terapie, až po lieky proti bolesti. Možno Ste už vyskúšali všetko a nič nepomohlo. Radiť v takejto situácii a ponúkať zaručené riešenie nie je ľahké. Pomerne dobré výsledky a to už po [...]

Kde kúpiť za najlepšiu cenu „len 9, 90 €“ Magický kresliaci tablet vhodný pre deti?

15.01.2021

S nástupom dnešnej digitálnej doby, čoraz viac rodičov sa zamýšľa nad tým, ako svoje ratolesti nielen zabaviť, ale hravým spôsobom ich čo najlepšie pripraviť na dnešnú dobu. Nie vždy je to jednoduché. Niekedy majú perfektnú hračku, avšak jej výchovná hodnota je takmer nulová. Inokedy sa zas dieťa o hračku nezaujíma. A práve v tejto situácii tu máme pre rodičov [...]

Taliansky premiér Giuseppe Conte

Taliansky premiér Conte podá v utorok demisiu

25.01.2021 20:40

Conte, ktorý je premiérom od júna 2018, sa chce po svojom odstúpení pokúsiť o sformovanie novej vlády.

USA Rusko Afganistan Taliban Pentagón DNI-CIA

Biden zrušil nariadenie zakazujúce transrodovým osobám slúžiť v armáde

25.01.2021 19:28

Biden zrušil kontroverzné nariadenie svojho predchodcu Donalda Trumpa z júla 2017.

Knižnica / Kniha / Knihy /

V stredu sa otvoria knižnice, návštevníci budú potrebovať negatívny test

25.01.2021 17:11

Knižnice budú akceptovať i doklad o prekonaní ochorenia nie starší ako tri mesiace, akceptované bude i preukázanie sa potvrdením o očkovaní druhou dávkou vakcíny proti covidu.

Ernest Denis

SAV si pripomína 100 rokov od smrti francúzskeho slavistu a historika Ernesta Denisa

25.01.2021 16:50

Denis výraznou mierou prispel k poznaniu Slovákov v zahraničí a stál aj pri zrode prvej Československej republiky.

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Zároveň niektoré druhy tovaru i vyrába. Na trhu pôsobí už 19 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 94
Celková čítanosť: 98543x
Priemerná čítanosť článkov: 1048x

Autor blogu