Založ si blog

Kvalitný detský šijací stroj.

 

Stroj, ktorý si môže vyskúšať aj mamička!

 

Vianoce sú síce už dávno za nami, no deti nikdy neohrdnú darčekom, ktorý ich upúta. Jedným z takýchto darčerkov určených hlavne pre dievčatá je detský šijací stroj „NEEDLE“. Ide o kvalitný plne funkčný šijací stroj, s ktorým sa dievča rozhodne zabaví.

Kvalitný detský šijací stroj.

Musím však uviesť, že stroj nie je len obyčajnou imitáciou a napodobeninou klasického šijacieho stroja, ale ako som už uviedol ide o plne funkčný stroj. Dôkazom toho je aj skutočnosť, že viacero mamičiek, ktoré tento stroj kúpili pre svoje deti, nám napísali, že so strojom si pošili ochranné masky proti koronavírusu a to pre celú rodinu. To nás síce teší, no musím pripomenúť, že to nie je hlavná úloha stroja. Stroj je primárne určený na hranie sa a šitie šatočiek pre bábiky a podobné veci, s ktorými sa naše malé princezničky radi zabávajú. Môžete si s ním však pomôcť aj drobným domácim šitím, drobnými úpravami, prešívaním, či šitím nenáročných dekorácií.

Má veľmi jednoduché ovládanie. Je ľahký, kompaktný, dobre sa prenáša a k skladovaniu nepotrebuje veľký priestor. Môže byť napájaný 4 AA batériami, prípadne sieťovým adaptérom z elektrickej siete. Medzi vychytávky je možné zaradiť skutočnosť, e má rezačku nití, vďaka čomu nepotreujete žiadne nožnice.  Samozrejmosťou je vstavané zariadenie na navíjanie cievok. Výmena spodnej cievky je veľmi ľahká.

Stroj má vrchnú i spodnú niť a šije riadny steh. Má motorček na batérie, ovládaný pedálom na nohu, alebo ručným spínačom.  Má dvojrýchlostnú prevádzku. Má riadne LED osvetlenie.

Je ideálny pre začiatočníkov a milovníkov šitia a to či už menších, alebo väčších. Pre deti je vhodný od 8 rokov, avšak pod dozorom rodičov.

Veľkou výhodou je skutočnosť, že stroj má okrem anglického návodu aj dobre prepracovaný slovenský návod.

Nesmieme však zabúdať, že nakoľko ide o funkčný stroj, dieťa by s ním nemalo pracovať bez prítomnosti rodiča.

Tak čo mamička otecko, neporozmýšľate nad takýmto darčekom? Keď zoberieme do úvahy jeho skutočne „nízku cenu“, myslím si, že nie je nad čím rozmýšľať.

Stroj si môžete zakúpiť v spoločnosti Grand – MS, s.r.o. a to prostredníctvom miektorého z eshopov danej spoločnosti, napríklad „Tonery do tlačiarne„, „Spektrom Shop„, či „Buď Fit„.

Ešte jedno upozornenie, nakoľko v súčasnej dobe z dôvodu mimoriadne veľkého záujmu o daný výrobok sa môže stať, že bude  v eshopoch spoločnosti vypredaný. Nič to, naša spoločnosť dostáva priebežne „nový“ tovar v 14 až 30 dňových intervaloch, takže stačí len chvíľu počkať.

 

—————————————————————————————————————————————————

Najčítanejší článok: „Kvalitná záhraná lavička a stôl(z archívu).

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                 PhDr. Michal Hudák

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová

Stopky – alebo aj „čas beží“ !

21.05.2020

Kúpiť dobré a kvalitné stopky nie je až tak jednoduché, ako sa zdá. Preto je tu s ich ponukou spoločnosť Grand – MS, s.r.o., ktorá pôsobí na trhu už takmer 20 rokov. Stopky si môžete zakúpiť v niektorom z jej e-shopov napr. „Buď Fit“ ! Meranie času má skutočne dlhú históriu. Najskôr sa uskutočňovalo prostredníctvom dní, nocí a ročných [...]

Írska Whisky – Kubánska Cigara a „Vaše“ imidžové hodinky !

20.05.2020

Vychutnajte si chvíľu pohody s kvalitnými vreckovými hodinkami ! Tá whisky nemusí byť len írska, môže byť aj škótska, obe sú dobré. Naproti tomu cigara by mala byť kubánska. Avšak kvalitné vreckové hodinky by mali byť rozhodne od spoločnosti „Grand – MS, s.r.o.“ . Zakúpiť si ich môžete prostredníctvom e-shopov danej spoločnosti. V našich [...]

Neokocka, nielenže zbaví stresu, ale i zabaví !

02.05.2020

Neokocka Vás dokáže zbaviť nielen stresu, ale dokáže zabaviť celú vašu rodinu. V dôsledku výskytu vírusu KOVID – 19, sme už dlhšiu dobu viac menej väznený v našich bytoch, či iných obmedzených priestoroch. Lepšie sú na tom tí, ktorí majú chatu, či chalupu, kde môžu relaxovať. Práve v tejto dobe nám môže čas skrátiť cenovo nenáročný [...]

Jaroslav Naď / Daniel Zmeko /

Naď: Vojaci sú denne konfrontovaní s dlhodobo neriešenými problémami

28.05.2020 16:55

Počas pracovného výjazdu minister obrany Jaroslav Naď zhodnotil reálny stav vojenských útvarov v Nitre a Seredi.

ZOH, mapa, Kórea

Takmer 70 % juhokórejskej mládeže považuje zjednotenie s KĽDR za nevyhnutné

28.05.2020 16:06

Vyplýva to z prieskumu verejnej mienky, ktorý zverejnil juhokórejský Národný inštitút mládeže.

Maďarsko Hosťovce Polícia Hraničný Priechod hranica

Tlačivo na cestu do Česka a Maďarska, stiahnite si ho tu

28.05.2020 15:35

Tu si stiahnete tlačivo, ktoré potrebujte pred vycestovaním do Českej republiky a Maďarska, ak chcete využiť 48-hodinový vstup.

SR Špecializovaný trestný súd obvinení vražda Basternák B

Vladimíra M. obvinili aj z pokusu o vraždu exprimátora Hurbanova

28.05.2020 15:29

K činu malo dôjsť ešte pred samotnou vraždu politika, ktorá sa odohrala 9. júla 2010.

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Zároveň niektoré druhy tovaru i vyrába. Na trhu pôsobí už 19 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 20
Celková čítanosť: 24449x
Priemerná čítanosť článkov: 1222x

Autor blogu