Založ si blog

Kvalitná záhradná lavička a záhradný stôl.

 

Kusová ručná výroba – kvalita za prijateľnú cenu!

 

Pekné počasie nás stále častejšie láka von. Tí šťastnejší sa môžu uchýliť na dvor svojho rodinného domu, chalupu, chatu, či aspoň vyjsť si na prechádzku do prírody.

Aby sme si na dvore, trávniku, či záhradke svojho domu, chalupy, prípadne chaty mohli vychutnať príjemnú atmosféru slnečného dňa potrebujeme k tomu lavičku, prípadne i stôl, na ktorý si môžeme položiť nápoje, či knihu s ktorou práve trávime voľný čas.

Väčšina súčasne predávaných lavičiek dovážaných prevažne z Číny, je slabá, nestabilná a nepohodlná.

Kvalitná klasická záhradná lavička a stôl.  Ručná kusová výroba spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

K oddychu však potrebujeme stabilnú, pevnú a pohodlnú lavičku. Práve takúto lavičku si môžete zakúpiť u jej výrobcu  spoločnosti Grand – MS, s.r.o., prostredníctvom niektorých z jej e-shopov.

Grand – MS, s.r.o. realizuje kvalitnú „ručnú“ kusovú výrobu záhradných lavičiek na objednávku. Drevené lavičky vyrábané uvedenou spoločnosťou sú vhodné pre celú rodinu.  Ich konštrukcia je železná a plocha určená na sedenie je obložená drevom. Majú anatomické tvarovanie pre pohodlné sedenie. Nohy lavičky sú upravené proti zatláčaniu do terénu. Lavička je bežne vyrábaná v základnej farbe odtieňu „borovica“. Na želanie zákazníka je však lavičku možné  za príplatok vyhotoviť až v 32 farebných odtieňoch. Maximálna nosnosť lavičky je až 300 kg. Rozmery lavičky sú nasledovné: dĺžka 150 cm, výška 75,5 cm a hĺbka 68 cm. Hmotnosť lavičky je približne 17,8 kg.

Grand – MS, s.r.o. venuje pri výrobe lavičiek mimoriadnu pozornosť ošetreniu dreva a kovu, z ktorého sú lavičky vyrábané. Nechýba náter proti škodcom, drevokazným hubám, plesni, základný náter a náter finálnym odtieňom.

Výhodou je skutočnosť, že záujemca o lavičku si môže spolu s ňou, prípadne i dodatočne objednať aj záhradný stôl, vyhotovený rovnakou technológiou, ako lavička.

Ak máte záujem o kvalitnú záhradnú lavičku, či kvalitný záhradný stôl, navštívte niektorý z e-shop patriacich spoločnosti Grand – MS, s.r.o., v ktorých si môžete tieto výrobky zakúpiť.

 

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  PhDr. Michal Hudák

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová

STOP COVID! Ako zabrániť roznášaniu COVID prostredníctvom malých predmetov?

25.01.2021

Pandémia COVID trápi svet už pekných pár mesiacov. Snažíme sa robiť opatrenia, ktoré by šírenie vírusu čo najviac obmedzili. Nosíme rúška, dodržiavame odstupy a dezinfikujeme si ruky. Koronavírus sa však môže šíriť aj prostredníctvom rôznych drobných predmetov, ktoré nosíme, či používame pri bežnom živote, ako sú napríklad mobily, hodinky, šperky, perá, [...]

Bolí Vás chrbtica a neviete si rady?

22.01.2021

Aj Vás bolia krčné stavce, či ramenné kĺby a neviete si poradiť? Možností vyskúšať, ako si uľaviť od bolesti je v súčasnej dobe množstvo. Od rôznych masáží, cez terapie, až po lieky proti bolesti. Možno Ste už vyskúšali všetko a nič nepomohlo. Radiť v takejto situácii a ponúkať zaručené riešenie nie je ľahké. Pomerne dobré výsledky a to už po [...]

Kde kúpiť za najlepšiu cenu „len 9, 90 €“ Magický kresliaci tablet vhodný pre deti?

15.01.2021

S nástupom dnešnej digitálnej doby, čoraz viac rodičov sa zamýšľa nad tým, ako svoje ratolesti nielen zabaviť, ale hravým spôsobom ich čo najlepšie pripraviť na dnešnú dobu. Nie vždy je to jednoduché. Niekedy majú perfektnú hračku, avšak jej výchovná hodnota je takmer nulová. Inokedy sa zas dieťa o hračku nezaujíma. A práve v tejto situácii tu máme pre rodičov [...]

USA Rusko Afganistan Taliban Pentagón DNI-CIA

Biden zrušil nariadenie zakazujúce transrodovým osobám slúžiť v armáde

25.01.2021 19:28

Biden zrušil kontroverzné nariadenie svojho predchodcu Donalda Trumpa z júla 2017.

Knižnica / Kniha / Knihy /

V stredu sa otvoria knižnice, návštevníci budú potrebovať negatívny test

25.01.2021 17:11

Knižnice budú akceptovať i doklad o prekonaní ochorenia nie starší ako tri mesiace, akceptované bude i preukázanie sa potvrdením o očkovaní druhou dávkou vakcíny proti covidu.

Ernest Denis

SAV si pripomína 100 rokov od smrti francúzskeho slavistu a historika Ernesta Denisa

25.01.2021 16:50

Denis výraznou mierou prispel k poznaniu Slovákov v zahraničí a stál aj pri zrode prvej Československej republiky.

hoax koronavírus egypt

Zdieľaný obrázok Egypťanov nemá nič spoločné s testom na Covid-19

25.01.2021 16:26

Stovky používateľov Facebooku opäť zdieľali nepravdivý obrázok.

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Zároveň niektoré druhy tovaru i vyrába. Na trhu pôsobí už 19 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 94
Celková čítanosť: 98507x
Priemerná čítanosť článkov: 1048x

Autor blogu