Založ si blog

Kvalitná záhradná lavička a záhradný stôl.

 

Kusová ručná výroba – kvalita za prijateľnú cenu!

 

Pekné počasie nás stále častejšie láka von. Tí šťastnejší sa môžu uchýliť na dvor svojho rodinného domu, chalupu, chatu, či aspoň vyjsť si na prechádzku do prírody.

Aby sme si na dvore, trávniku, či záhradke svojho domu, chalupy, prípadne chaty mohli vychutnať príjemnú atmosféru slnečného dňa potrebujeme k tomu lavičku, prípadne i stôl, na ktorý si môžeme položiť nápoje, či knihu s ktorou práve trávime voľný čas.

Väčšina súčasne predávaných lavičiek dovážaných prevažne z Číny, je slabá, nestabilná a nepohodlná.

Kvalitná klasická záhradná lavička a stôl.  Ručná kusová výroba spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

K oddychu však potrebujeme stabilnú, pevnú a pohodlnú lavičku. Práve takúto lavičku si môžete zakúpiť u jej výrobcu  spoločnosti Grand – MS, s.r.o., prostredníctvom niektorých z jej e-shopov.

Grand – MS, s.r.o. realizuje kvalitnú „ručnú“ kusovú výrobu záhradných lavičiek na objednávku. Drevené lavičky vyrábané uvedenou spoločnosťou sú vhodné pre celú rodinu.  Ich konštrukcia je železná a plocha určená na sedenie je obložená drevom. Majú anatomické tvarovanie pre pohodlné sedenie. Nohy lavičky sú upravené proti zatláčaniu do terénu. Lavička je bežne vyrábaná v základnej farbe odtieňu „borovica“. Na želanie zákazníka je však lavičku možné  za príplatok vyhotoviť až v 32 farebných odtieňoch. Maximálna nosnosť lavičky je až 300 kg. Rozmery lavičky sú nasledovné: dĺžka 150 cm, výška 75,5 cm a hĺbka 68 cm. Hmotnosť lavičky je približne 17,8 kg.

Grand – MS, s.r.o. venuje pri výrobe lavičiek mimoriadnu pozornosť ošetreniu dreva a kovu, z ktorého sú lavičky vyrábané. Nechýba náter proti škodcom, drevokazným hubám, plesni, základný náter a náter finálnym odtieňom.

Výhodou je skutočnosť, že záujemca o lavičku si môže spolu s ňou, prípadne i dodatočne objednať aj záhradný stôl, vyhotovený rovnakou technológiou, ako lavička.

Ak máte záujem o kvalitnú záhradnú lavičku, či kvalitný záhradný stôl, navštívte niektorý z e-shop patriacich spoločnosti Grand – MS, s.r.o., v ktorých si môžete tieto výrobky zakúpiť.

 

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  PhDr. Michal Hudák

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová

Stopky – alebo aj „čas beží“ !

21.05.2020

Kúpiť dobré a kvalitné stopky nie je až tak jednoduché, ako sa zdá. Preto je tu s ich ponukou spoločnosť Grand – MS, s.r.o., ktorá pôsobí na trhu už takmer 20 rokov. Stopky si môžete zakúpiť v niektorom z jej e-shopov napr. „Buď Fit“ ! Meranie času má skutočne dlhú históriu. Najskôr sa uskutočňovalo prostredníctvom dní, nocí a ročných [...]

Írska Whisky – Kubánska Cigara a „Vaše“ imidžové hodinky !

20.05.2020

Vychutnajte si chvíľu pohody s kvalitnými vreckovými hodinkami ! Tá whisky nemusí byť len írska, môže byť aj škótska, obe sú dobré. Naproti tomu cigara by mala byť kubánska. Avšak kvalitné vreckové hodinky by mali byť rozhodne od spoločnosti „Grand – MS, s.r.o.“ . Zakúpiť si ich môžete prostredníctvom e-shopov danej spoločnosti. V našich [...]

Neokocka, nielenže zbaví stresu, ale i zabaví !

02.05.2020

Neokocka Vás dokáže zbaviť nielen stresu, ale dokáže zabaviť celú vašu rodinu. V dôsledku výskytu vírusu KOVID – 19, sme už dlhšiu dobu viac menej väznený v našich bytoch, či iných obmedzených priestoroch. Lepšie sú na tom tí, ktorí majú chatu, či chalupu, kde môžu relaxovať. Práve v tejto dobe nám môže čas skrátiť cenovo nenáročný [...]

ZOH, mapa, Kórea

Takmer 70 % juhokórejskej mládeže považuje zjednotenie s KĽDR za nevyhnutné

28.05.2020 16:06

Vyplýva to z prieskumu verejnej mienky, ktorý zverejnil juhokórejský Národný inštitút mládeže.

Maďarsko Hosťovce Polícia Hraničný Priechod hranica

Tlačivo na cestu do Česka a Maďarska, stiahnite si ho tu

28.05.2020 15:35

Tu si stiahnete tlačivo, ktoré potrebujte pred vycestovaním do Českej republiky a Maďarska, ak chcete využiť 48-hodinový vstup.

SR Špecializovaný trestný súd obvinení vražda Basternák B

Vladimíra M. obvinili aj z pokusu o vraždu exprimátora Hurbanova

28.05.2020 15:29

K činu malo dôjsť ešte pred samotnou vraždu politika, ktorá sa odohrala 9. júla 2010.

Zuzana Čaputová

Čaputová vystúpi v parlamente so správou o stave republiky

28.05.2020 15:14

Hlava štátu prednesie prejav pred poslancami prvýkrát od svojho nástupu do funkcie. Urobí tak pár dní pred prvým výročím svojej inaugurácie.

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Zároveň niektoré druhy tovaru i vyrába. Na trhu pôsobí už 19 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 20
Celková čítanosť: 24444x
Priemerná čítanosť článkov: 1222x

Autor blogu