Založ si blog

Wow – to je ale osvieženie!

 

Príjemné vodné osvieženie, z rozprášenej vody, ktoré si môžete nosiť stále so sebou – takpovediac vo vrecku.

 

A máme tu leto. Ešte ani poriadne nezačalo a už je vidieť, že nás svojimi neznesiteľnými teplotami poriadne potrápi.

No čo už, musíme to nejako vydržať. Môžeme si však v rámci svojich možností pomôcť, pričom stačí len málo.

Keď slnko neznesiteľne páli a my nechceme ostať len doma s pustenou klimatizáciou, prípadne len ležať na kúpalisku, musíme počítať s tým, že pohyb na priamom slnku nás nielenže poriadne unaví, ale nám môže spôsobiť aj nevoľnosť, či iné zdravotné problémy.

V takomto prípade každý z nás uvíta vodné brány s jemne rozprašovanou vodou, ktoré sa v poslednej dobe začali budovať na námestiach, či iných verejne prístupných priestoroch. Nie však všade takéto miesta na osvieženie nájdete. A to už ani nehovorím o prechádzke v prírode.

Je tu však jedno unikátne a lacné riešenie, pri ktorom si takúto osviežujúcu „sprchu“ nosíte stále so sebou a tým pádom ju máte stále poruke pripravenú k použitiu.

Touto zázračnou vecou je „Športová fľaša s rozprašovačom“, ktorú predáva spoločnosť Grand – MS, s.r,.o., cez svoje e-shopy „Tonery do tlačiarne“, „Spektrum Shop“ a „Buď Fit“. Táto fľaša Vás nielenže dokáže dokonalo osviežiť na celom tele, ale môže predísť aj nevoľnosti, či iným negatívnym príhodám vzniklým práve z tepla.

So športovou fľašou s rozprašovačom, sa môžete aj cez tie najväčšie teploty vybrať na prechádzku a teplo, ani slnečné žiarenie Vás nezaskočí. Ak cítite, že by Vám počas pobytu mimo domova prospelo malé jemné vodné osvieženie, táto špeciálna fľaša Vám pomôže.

„Športová fľaša s vodným rozprašovačom“, je ideálna na letné horúce sni. Fľaša má ochrannú vložku proti vytekaniu pri prevrátení. Je tepelne odolná a pohodlne sa prenáša. Na držanie v ruke má pohodlnú rúčku, ktorá pasuje do ruky. Fľaška je vhodná ako na športovanie, tak i výlety, či prechádzky. Voda v nej nielenže uhasí smäd, ale sa postará aj o jemné rozprášenie vody vo vašom okolí a tým i vaše príjemné osvieženie. Fľaše predáva naša spoločnosť v dvoch veľkostiach a to 600 a 400 ml.

Naša spoločnosť Grand  – MS, s.r.o.  je tu pre Vás už 20 rokov a sme radi, že sa stále tešíme vašej priazni.

Tovar o ktorom píšem si môžete objednať v našich e-shopoch „Tonerydotlačiarne“,  „BuďFit“ a  „SpektrumShop“, kde Vás radi uvítame.

Tešíme sa na vašu návštevu.

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                PhDr. Michal Hudák        

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – of

Relax – úplná pohoda!

12.07.2020

Každý z nás relaxuje iným spôsobom. Niekto si rád zašportuje, iný zas sa poprechádza lesom, prípadne si pospí. Skrátka koľko ľudí, toľko chutí. Je však medzi nami množstvo takých, ktorí si radi vychutnajú ticho a pohodu pri vode a to nielen kúpaním, ale napríklad rekreačným rybolovom. Skutočnosť, že k tomu chcú využiť prakticky každú voľnú chvíľku je [...]

Detský ďalekohľad len za 5, 99 € – vhodný darčer pre vaše dieťa.

07.07.2020

Je tu čas prázdnin, dovoleniek a celkove relaxu. Počasie je pekné, takže sa každá rodina, ktorej je to aspoň trochu umožnené snaží oddýchnuť. Na svoje si prídu aj deti, ktoré majú podľa vekovej kategórie rôzne záujmy. Pre tých menších máme lacný a veľmi vďačný darček, ktorým ich môžu rodičia obšťastniť. Je to detský ďalekohľad v cene len 5,99 € [...]

Ďalekohľad s videokamerou a fotoaparátom – 3 v 1.

05.07.2020

Je tu čas relaxu. Nielen že majú deti prázdniny, ale nám praje aj počasie. Niektorých z nás to ťahá oddýchnuť si k moru a nachytať nejaký ten bronz. Iných akčnejších to síce taktiež ťahá k vode, no predstavu o oddychu majú spojenú aj s trochou adrenalínu a tak sa tešia napríklad na splavovanie, vodné lyže, fkyboard, či iné chuťovky. Ďalšia skupina [...]

Andrej Kiska / Za ľudí /

Kiska odchádza. Zvoní strane Za ľudí umieráčik?

13.07.2020 17:17

Andrej Kiska (Za ľudí) chce Veroniku Remišovú za svoju nástupkyňu. „Je to v rozpore s vnútrostraníckou demokraciou,“ odkázala mu politologička Aneta Világi.

Branislav Gröhling

Minister školstva Gröhling mal pochybne získať vysokoškolský titul

13.07.2020 16:31, aktualizované: 17:44

Gröhling mal navyše požiadať Paneurópsku vysokú školu, kde titul získal, aby stiahla jeho práce z webu knižnice.

koronavírus

Superkontrola. Polícia preverila pre koronavírus 72-tisíc ľudí

13.07.2020 15:34

Za 24 hodín skontrolovala polícia na hraniciach v súvislosti s dodržiavaním opatrení proti šíreniu koronavírusu vyše 73- tisíc ľudí.

Za spravodlivosť a zákon Lex Haščák

Vyšetrovateľ NAKA začal trestné stíhanie pre skartáciu nahrávky Gorily

13.07.2020 15:06

Spis Gorila má zachytávať rozhovor medzi akcionárom finančnej skupiny Penta Jaroslavom Haščákom a politikmi o províziách v štátnych obchodoch v rokoch 2005 a 2006.

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Zároveň niektoré druhy tovaru i vyrába. Na trhu pôsobí už 19 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 28
Celková čítanosť: 32217x
Priemerná čítanosť článkov: 1151x

Autor blogu