Založ si blog

Wow – to je ale osvieženie!

 

Príjemné vodné osvieženie, z rozprášenej vody, ktoré si môžete nosiť stále so sebou – takpovediac vo vrecku.

 

A máme tu leto. Ešte ani poriadne nezačalo a už je vidieť, že nás svojimi neznesiteľnými teplotami poriadne potrápi.

No čo už, musíme to nejako vydržať. Môžeme si však v rámci svojich možností pomôcť, pričom stačí len málo.

Keď slnko neznesiteľne páli a my nechceme ostať len doma s pustenou klimatizáciou, prípadne len ležať na kúpalisku, musíme počítať s tým, že pohyb na priamom slnku nás nielenže poriadne unaví, ale nám môže spôsobiť aj nevoľnosť, či iné zdravotné problémy.

V takomto prípade každý z nás uvíta vodné brány s jemne rozprašovanou vodou, ktoré sa v poslednej dobe začali budovať na námestiach, či iných verejne prístupných priestoroch. Nie však všade takéto miesta na osvieženie nájdete. A to už ani nehovorím o prechádzke v prírode.

Je tu však jedno unikátne a lacné riešenie, pri ktorom si takúto osviežujúcu „sprchu“ nosíte stále so sebou a tým pádom ju máte stále poruke pripravenú k použitiu.

Touto zázračnou vecou je „Športová fľaša s rozprašovačom“, ktorú predáva spoločnosť Grand – MS, s.r,.o., cez svoje e-shopy „Tonery do tlačiarne“, „Spektrum Shop“ a „Buď Fit“. Táto fľaša Vás nielenže dokáže dokonalo osviežiť na celom tele, ale môže predísť aj nevoľnosti, či iným negatívnym príhodám vzniklým práve z tepla.

So športovou fľašou s rozprašovačom, sa môžete aj cez tie najväčšie teploty vybrať na prechádzku a teplo, ani slnečné žiarenie Vás nezaskočí. Ak cítite, že by Vám počas pobytu mimo domova prospelo malé jemné vodné osvieženie, táto špeciálna fľaša Vám pomôže.

„Športová fľaša s vodným rozprašovačom“, je ideálna na letné horúce sni. Fľaša má ochrannú vložku proti vytekaniu pri prevrátení. Je tepelne odolná a pohodlne sa prenáša. Na držanie v ruke má pohodlnú rúčku, ktorá pasuje do ruky. Fľaška je vhodná ako na športovanie, tak i výlety, či prechádzky. Voda v nej nielenže uhasí smäd, ale sa postará aj o jemné rozprášenie vody vo vašom okolí a tým i vaše príjemné osvieženie. Fľaše predáva naša spoločnosť v dvoch veľkostiach a to 600 a 400 ml.

Naša spoločnosť Grand  – MS, s.r.o.  je tu pre Vás už 20 rokov a sme radi, že sa stále tešíme vašej priazni.

Tovar o ktorom píšem si môžete objednať v našich e-shopoch „Tonerydotlačiarne“,  „BuďFit“ a  „SpektrumShop“, kde Vás radi uvítame.

Tešíme sa na vašu návštevu.

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                PhDr. Michal Hudák        

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – of

Bolí Vás krčná chrbtica?

09.08.2022

Ako si pomôcť, pri bolesti, ktorá je skutočne neprijemna ? Stará tradičná čínska medicína, už viac ako tisíc rokov úspešne pomáha miliónom ľudí. Ak máte problém s krčnou chrbticou a neviete si pomôcť, vyskúšajte aj Vy jej silu, čerpanú najmä z rastlín rastúcich v Ázii a vyskúšajte mimoriadne účinné prírodné náplaste pomáhajúce pri bolesti chrbtice. [...]

Chcete schudnúť? – Nečakajte zázraky! Toto však vášmu telu môže pomôcť!

08.08.2022

Pomoc pri udržaní zdravého a pekného tela ! Stará tradičná čínska medicína, ktorá už viac ako tisíc rokov pomáha ľuďom. Ak patríte medzi tých, ktorí sa už bezvýsledne snažia schudnúť a nevedia ako ďalej, vyskúšajte naše Prírodné náplaste na chudnutie. Nečakajte však žiadny zázrak, ako to popisujú niektorí predajcovia. Naše náplaste Vám pomôžu s [...]

Máte problém so zaspávaním, či kvalitou spánku?

06.08.2022

Pomoc pri zaspávaní a udržaní kvalitného spánku ! Stará tradičná čínska medicína, ktorá už viac ako tisíc rokov pomáha úspešne liečiť milióny ľudí. Ak máte problém a neviete si pomôcť, vyskúšajte aj Vy jej liečivú silu, čerpanú z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Cena náplastí je pritom len symbolická. Pre zdravý spánok! Ak Vás [...]

trump

Trump odmietol vypovedať, odvolal sa na piaty dodatok ústavy

10.08.2022 18:14

Prokuratúra Trumpa podozrieva, že jeho firma umelo navyšovala a znižovala hodnotu svojich nehnuteľností.

lucia ďuriš  nicholsonová

Lucia Ďuriš Nicholsonová nevylúčila vstup do nového politického projektu

10.08.2022 17:43

Ako lídra si vie predstaviť súčasného ministra zahraničných vecí Ivana Korčoka.

Miloslavov Alžbetin Dvor šikana alkohol mladistvý gang

Vyšetrovanie prípadu detskej brutality z Miloslavova polícia ukončila, na rade je prokuratúra

10.08.2022 17:20

V prípade je obvinená len „hlavná aktérka" kauzy.

kreston, obnova ukrajiny,

Obnova Ukrajiny má prospieť aj Slovensku. Pomáhať chcú politici aj firmy

10.08.2022 16:46

Ukrajina bol len prvý nárazník, kam totalitná vláda Moskvy udrela. Kremeľ hovorí aj o Košiciach, upozornil na hrozby smerujúce z východu Peter Kremský (OĽaNO).

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Zároveň niektoré druhy tovaru i vyrába. Na trhu pôsobí už 20 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 339
Celková čítanosť: 488284x
Priemerná čítanosť článkov: 1440x

Autor blogu