Založ si blog

Wow – to je ale osvieženie!

 

Príjemné vodné osvieženie, z rozprášenej vody, ktoré si môžete nosiť stále so sebou – takpovediac vo vrecku.

 

A máme tu leto. Ešte ani poriadne nezačalo a už je vidieť, že nás svojimi neznesiteľnými teplotami poriadne potrápi.

No čo už, musíme to nejako vydržať. Môžeme si však v rámci svojich možností pomôcť, pričom stačí len málo.

Keď slnko neznesiteľne páli a my nechceme ostať len doma s pustenou klimatizáciou, prípadne len ležať na kúpalisku, musíme počítať s tým, že pohyb na priamom slnku nás nielenže poriadne unaví, ale nám môže spôsobiť aj nevoľnosť, či iné zdravotné problémy.

V takomto prípade každý z nás uvíta vodné brány s jemne rozprašovanou vodou, ktoré sa v poslednej dobe začali budovať na námestiach, či iných verejne prístupných priestoroch. Nie však všade takéto miesta na osvieženie nájdete. A to už ani nehovorím o prechádzke v prírode.

Je tu však jedno unikátne a lacné riešenie, pri ktorom si takúto osviežujúcu „sprchu“ nosíte stále so sebou a tým pádom ju máte stále poruke pripravenú k použitiu.

Touto zázračnou vecou je „Športová fľaša s rozprašovačom“, ktorú predáva spoločnosť Grand – MS, s.r,.o., cez svoje e-shopy „Tonery do tlačiarne“, „Spektrum Shop“ a „Buď Fit“. Táto fľaša Vás nielenže dokáže dokonalo osviežiť na celom tele, ale môže predísť aj nevoľnosti, či iným negatívnym príhodám vzniklým práve z tepla.

So športovou fľašou s rozprašovačom, sa môžete aj cez tie najväčšie teploty vybrať na prechádzku a teplo, ani slnečné žiarenie Vás nezaskočí. Ak cítite, že by Vám počas pobytu mimo domova prospelo malé jemné vodné osvieženie, táto špeciálna fľaša Vám pomôže.

„Športová fľaša s vodným rozprašovačom“, je ideálna na letné horúce sni. Fľaša má ochrannú vložku proti vytekaniu pri prevrátení. Je tepelne odolná a pohodlne sa prenáša. Na držanie v ruke má pohodlnú rúčku, ktorá pasuje do ruky. Fľaška je vhodná ako na športovanie, tak i výlety, či prechádzky. Voda v nej nielenže uhasí smäd, ale sa postará aj o jemné rozprášenie vody vo vašom okolí a tým i vaše príjemné osvieženie. Fľaše predáva naša spoločnosť v dvoch veľkostiach a to 600 a 400 ml.

Naša spoločnosť Grand  – MS, s.r.o.  je tu pre Vás už 20 rokov a sme radi, že sa stále tešíme vašej priazni.

Tovar o ktorom píšem si môžete objednať v našich e-shopoch „Tonerydotlačiarne“,  „BuďFit“ a  „SpektrumShop“, kde Vás radi uvítame.

Tešíme sa na vašu návštevu.

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                PhDr. Michal Hudák        

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – of

Chudnutie pomocou prírodných extraktov. Dlhodobý efekt!

23.03.2023

Pomáha vylučovať toxíny a vlhkosť z tela, čím prispieva nielen detoxu, ale i chudnutiu! Preniká hlboko do tela a tým prispieva k spaľovaniu tukov! 100% prírodné rastlinné extrakty – bez vedľajších účinkov! Vyskúšajte, ak sa chcete cítiť lepšie! Ak Vás naša ponuka na „Prírodnú detoxikačnú náplasť“ zaujala, uvedený produkt a [...]

Kompletne pre celú rodinu!

22.03.2023

Kompletné zobrazenie celej rodiny! Rámiky je možné vyhotoviť pre jednu, dve, tri, štyri, päť i viac osôb. Vhodné nielen ako hodnotný darček, ale i dekorácia! Naše produkty spravia radosť v každej domácnosti! Vyrobíme takmer všetko od hračiek po úžitkové predmety! Vyrábame pre školy, predajcov, či domácnosti! Ak Vás naša ponuka na „Výrobky z [...]

Zaujímate sa o motocykle? Pekný darček nielen pre vnúčika, ale i otecka!

21.03.2023

Tieto mimoriadne kvalitné „Stavebnice motocyklov“ potešia každého staviteľa, či zberateľa a to bez rozdielu, či je malý, alebo veľký. Pekný darček pre každé dieťa, či chlapa! Ak Vás naša ponuka na „Stavebnice motocyklov“ zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom [...]

Na Bratislavu sa sypal sneh

SHMÚ: Budúci týždeň sa ochladí, očakáva sa sneženie v nižších polohách

23.03.2023 11:06

Na budúci týždeň sa s príchodom ochladenia očakáva sneženie od stredných polôh, neskôr prechodne aj v nižších polohách.

fishing, phishing, hacker, mobil, počítačová kriminalita, počítač,

Pribúdajú podvody s kryptomenami. Muž prišiel o 4700 eur

23.03.2023 10:39

Polícia v Topoľčanoch upozorňuje na pribúdajúce telefonické podvody s kryptomenami.

žilinka

Žilinka: Návrh veľkej novely Trestného zákona má moju plnú podporu

23.03.2023 10:35

Generálny prokurátor považuje navrhovanú novelu Trestného zákona za kvalitný legislatívny materiál.

medveď, ZOO, seriál

Medveď v okrese Prievidza napadol 38 ročného muža

23.03.2023 10:19

Polícia upozorňuje verejnosť, že v súvislosti s príchodom teplejšieho počasia sa naše najväčšie šelmy začínajú prebúdzať.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 515
Celková čítanosť: 704415x
Priemerná čítanosť článkov: 1368x

Autor blogu