Založ si blog

Wow – to je ale osvieženie!

 

Príjemné vodné osvieženie, z rozprášenej vody, ktoré si môžete nosiť stále so sebou – takpovediac vo vrecku.

 

A máme tu leto. Ešte ani poriadne nezačalo a už je vidieť, že nás svojimi neznesiteľnými teplotami poriadne potrápi.

No čo už, musíme to nejako vydržať. Môžeme si však v rámci svojich možností pomôcť, pričom stačí len málo.

Keď slnko neznesiteľne páli a my nechceme ostať len doma s pustenou klimatizáciou, prípadne len ležať na kúpalisku, musíme počítať s tým, že pohyb na priamom slnku nás nielenže poriadne unaví, ale nám môže spôsobiť aj nevoľnosť, či iné zdravotné problémy.

V takomto prípade každý z nás uvíta vodné brány s jemne rozprašovanou vodou, ktoré sa v poslednej dobe začali budovať na námestiach, či iných verejne prístupných priestoroch. Nie však všade takéto miesta na osvieženie nájdete. A to už ani nehovorím o prechádzke v prírode.

Je tu však jedno unikátne a lacné riešenie, pri ktorom si takúto osviežujúcu „sprchu“ nosíte stále so sebou a tým pádom ju máte stále poruke pripravenú k použitiu.

Touto zázračnou vecou je „Športová fľaša s rozprašovačom“, ktorú predáva spoločnosť Grand – MS, s.r,.o., cez svoje e-shopy „Tonery do tlačiarne“, „Spektrum Shop“ a „Buď Fit“. Táto fľaša Vás nielenže dokáže dokonalo osviežiť na celom tele, ale môže predísť aj nevoľnosti, či iným negatívnym príhodám vzniklým práve z tepla.

So športovou fľašou s rozprašovačom, sa môžete aj cez tie najväčšie teploty vybrať na prechádzku a teplo, ani slnečné žiarenie Vás nezaskočí. Ak cítite, že by Vám počas pobytu mimo domova prospelo malé jemné vodné osvieženie, táto špeciálna fľaša Vám pomôže.

„Športová fľaša s vodným rozprašovačom“, je ideálna na letné horúce sni. Fľaša má ochrannú vložku proti vytekaniu pri prevrátení. Je tepelne odolná a pohodlne sa prenáša. Na držanie v ruke má pohodlnú rúčku, ktorá pasuje do ruky. Fľaška je vhodná ako na športovanie, tak i výlety, či prechádzky. Voda v nej nielenže uhasí smäd, ale sa postará aj o jemné rozprášenie vody vo vašom okolí a tým i vaše príjemné osvieženie. Fľaše predáva naša spoločnosť v dvoch veľkostiach a to 600 a 400 ml.

Naša spoločnosť Grand  – MS, s.r.o.  je tu pre Vás už 20 rokov a sme radi, že sa stále tešíme vašej priazni.

Tovar o ktorom píšem si môžete objednať v našich e-shopoch „Tonerydotlačiarne“,  „BuďFit“ a  „SpektrumShop“, kde Vás radi uvítame.

Tešíme sa na vašu návštevu.

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                PhDr. Michal Hudák        

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – of

Buďte pripravení a chráňte to najcennejšie – svoj život a životy svojich blízkych!

18.05.2024

Ak Ste vodič motorového vozidla tak tento malý nástroj, by nemal chýbať vo vašom automobile! V dnešnom svete je bezpečnosť na cestách prioritou pre každého vodiča. Nikdy neviete, kedy sa môžete ocitnúť v núdzovej situácii, kde bude rozhodovať každá sekunda. Preto je dôležité byť pripravený a mať po ruke záchranný nástroj na odstránenie prerezanie pásov a [...]

Ako udržať svoj vzhľad podľa svojich predstáv?

17.05.2024

Jednou z možností je mať k dispozícii vlastný zastrihávač vlasov a brady! Udržiavať si upravený a štýlový vzhľad nebolo nikdy jednoduchšie. Predstavujeme vám moderný bezdrôtový zastrihávač vlasov a brady, ktorý kombinuje univerzálnosť použitia s moderným dizajnom. Tento zastrihávač je ideálny pre každého – či už ste muž, žena, dieťa alebo starší [...]

Spôsob ako si pomôcť pri bolesti krku, ramien, chrbtice, či kolena!

16.05.2024

Osloboďte sa od bolesti a to bez chémie! Dnes sa budeme venovať jedinečnému spôsobu, ako uvoľniť bolesti krku, ramien, chrbtice i kolien bez použitia agresívnej chémie. Pre mnohých z nás môže bolesť krku alebo chrbtice predstavovať každodennú výzvu, ktorá nám bráni v plnohodnotnom živote. Práve preto je dobre byť informovaný o spôsobe, ktorý spoľahlivo a [...]

tbilisi, gruzínsko, protest

Gruzínska prezidentka vetovala sporný zákon o zahraničnom vplyve

18.05.2024 17:08

Vládna strana Gruzínsky sen má však v parlamente dosť poslancov, aby veto hlavy štátu prehlasovala.

handlová, fico, atentát

NAKA obvinila osobu, ktorá sa mala vyhrážať ministrovi a poslancom cez sociálnu sieť

18.05.2024 15:10

Prokurátor sa stotožnil s podnetom polície na vzatie obvineného do väzby, rozhodne o nej súd.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 812
Celková čítanosť: 1101553x
Priemerná čítanosť článkov: 1357x

Autor blogu