Založ si blog

Germicídna lampa – Účinná dezinfekcia celých miestností, ale i vhodný dizajnový doplnok!

 

Lampa, s ktorou nenecháte nič na náhodu .

Vhodné, ako do bytu, tak i prevádzok, či zdravotníctva!

 

Opatrenia namierené proti koronavírusu sa pomaly uvoľňujú a v vo všetkých oblastiach spoločenského života nastáva čulejší ruch.

Prispela k tomu hlavne skutočnosť, že sa nám na základe našej disciplíny podarilo pomerne dobre zvládnuť danú pandémiu a tak ochrániť množstvo ľudských životov.

Musíme byť však stále ostražitý a snažiť sa čo najviac dbať nielen o svoju bezpečnosť, ale i bezpečnosť svojich blízkych a to ako rodičov, tak i detí.

Výdatným spôsobom k tomu prispejeme aj tak, že sa budeme snažiť čo najdôslednejšie sterilizovať a dezinfikovať prostredie v ktorom žijeme a zdržiavame sa.

K tomuto účelu môžeme s výbornými výsledkami využiť práve „Veľkú sterilizačnú germicídnu lampu COD4“, ktorú môžeme smelo pomenovať „Zabaják vírusov a baktérií“.

Predmetná sterilizačná germicídna lampa COD4 má oproti iným predávaným lampám množstvo výhod. Jednou z jej hladných  výhod je skutočnosť, že pôsobí v rozsahu celých 380o , takže pri jej použití nám vysterilizuje a vydezinfikuje kompletne celú miestnosť. Jej nezanedbateľnou prednosťou je aj 38 W výkon tejto lampy, takže jej žiarenie je skutočne intenzívne a mimoriadne účinné.  U danej sterilizačnej germicídnej lampy COD4, je mimoriadne je výhodný aj pomer cena/výkon. Okrem toho lampu nemusíte schovávať, nakoľko má jeden z najzdarilejších moderných dizajnov, ktoré vzhľad miestnosti nepoškodia, ale naopak prispejú k jeho výnimočnosti.

Lampa predávaná našou spoločnosťou Grand – MS, s.r.o., prostredníctvom našich e-shopov „Tonery do tlačiarne“, „Spektrum Shop“ a „Buď Fit“ má medzinárodný certifikát CE. Prácu s ňou uľahčuje diaľkové ovládanie, prostredníctvom ktorého je možné nastaviť 3 stupne sterilizácie a to 15, 30 a 60 minút.

K sterilizačnej germicídnej lampe COD4, by som ešte rád uviedol, že jej svetlo sterilizuje a zabíja až 99% baktérií, ničí mikroorganizmi, či pliesne. Sterilizácia je vykonávaná jej ultrafialovým žiarením, pričom ide o fyzikálny proces, takže do vzduchu sa nedostávajú žiadne škodlivé chemikálie a nevznikajú ani žiadne vedľajšie toxické produkty, ktoré by mohli vznikať pri iných spôsoboch dezinfekcie. Použitie sterilizačnej germicídnej lampy COD4 je skutočne jedným z najlepších riešení.

Aj keď to už asi každý vie, pripomeniem, kde môžete takúto lampu použiť. Samozrejme, že v prvom rade sú to miestnosti vo vašom dome (spálňa, obývačka, kuchyňa, ….). To však nie je všetko, využitie germicídnej lampy je predsa len najčastejšie v zdravotníctve, ambulanciách, operačných sáloch, čakárňach pre pacientov, farmácii, kozmetike, v potravinárstve, gastronómii, skladových priestoroch, hoteloch, reštauráciách, toaletách, úradoch, skladoch, gastronómii, skladových priestoroch, hoteloch, reštauráciách, toaletách, úradoch, skladoch, archívoch, chovateľstve a mnohých iných.

Naša spoločnosť Grand  – MS, s.r.o.  je tu pre Vás už 20 rokov a sme radi, že sa stále tešíme vašej priazni.

Tovar o ktorom píšem si môžete objednať v našich e-shopoch „Tonerydotlačiarne“,  „BuďFit“ a  „SpektrumShop“, kde Vás radi uvítame.

Tešíme sa na vašu návštevu.

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                PhDr. Michal Hudák        

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – of

Bolí Vás krčná chrbtica?

09.08.2022

Ako si pomôcť, pri bolesti, ktorá je skutočne neprijemna ? Stará tradičná čínska medicína, už viac ako tisíc rokov úspešne pomáha miliónom ľudí. Ak máte problém s krčnou chrbticou a neviete si pomôcť, vyskúšajte aj Vy jej silu, čerpanú najmä z rastlín rastúcich v Ázii a vyskúšajte mimoriadne účinné prírodné náplaste pomáhajúce pri bolesti chrbtice. [...]

Chcete schudnúť? – Nečakajte zázraky! Toto však vášmu telu môže pomôcť!

08.08.2022

Pomoc pri udržaní zdravého a pekného tela ! Stará tradičná čínska medicína, ktorá už viac ako tisíc rokov pomáha ľuďom. Ak patríte medzi tých, ktorí sa už bezvýsledne snažia schudnúť a nevedia ako ďalej, vyskúšajte naše Prírodné náplaste na chudnutie. Nečakajte však žiadny zázrak, ako to popisujú niektorí predajcovia. Naše náplaste Vám pomôžu s [...]

Máte problém so zaspávaním, či kvalitou spánku?

06.08.2022

Pomoc pri zaspávaní a udržaní kvalitného spánku ! Stará tradičná čínska medicína, ktorá už viac ako tisíc rokov pomáha úspešne liečiť milióny ľudí. Ak máte problém a neviete si pomôcť, vyskúšajte aj Vy jej liečivú silu, čerpanú z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Cena náplastí je pritom len symbolická. Pre zdravý spánok! Ak Vás [...]

Ukrajina / UA /

Ukrajinu v rokovaniach bude zastupovať Švajčiarsko. Bude Moskva súhlasiť?

10.08.2022 19:25

Švajčiarsko má bohaté skúsenosti s úlohou diplomatického sprostredkovateľa.

Agrodružstvo Turňa nad Bodvou

Chovateľom chýba krmivo, potraviny opäť zdražejú

10.08.2022 19:23

Na Agrodružstve v Turni nad Bodvou je situácia vážna. Kravy by potrebovali zelené krmivo, ale toho je kvôli suchu málo.

John Bolton

Odveta za Solejmáního. Irán podľa USA plánoval vraždu Boltona

10.08.2022 18:56

Člen Iránskych revolučných gárd sa v USA údajne usiloval objednať si vraždu Trumpovho exporadcu za 300 000 dolárov.

rusko plyn Gas LNG

Vo firmách či domácnostiach 18, na chodbách 10 stupňov. Česko sa pripravuje na stav núdze

10.08.2022 18:41

Cieľom predloženej vyhlášky je reagovať na prípadný výpadok dodávok plynu.

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Zároveň niektoré druhy tovaru i vyrába. Na trhu pôsobí už 20 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 339
Celková čítanosť: 488334x
Priemerná čítanosť článkov: 1441x

Autor blogu