Založ si blog

Germicídna lampa – Účinná dezinfekcia celých miestností, ale i vhodný dizajnový doplnok!

 

Lampa, s ktorou nenecháte nič na náhodu .

Vhodné, ako do bytu, tak i prevádzok, či zdravotníctva!

 

Opatrenia namierené proti koronavírusu sa pomaly uvoľňujú a v vo všetkých oblastiach spoločenského života nastáva čulejší ruch.

Prispela k tomu hlavne skutočnosť, že sa nám na základe našej disciplíny podarilo pomerne dobre zvládnuť danú pandémiu a tak ochrániť množstvo ľudských životov.

Musíme byť však stále ostražitý a snažiť sa čo najviac dbať nielen o svoju bezpečnosť, ale i bezpečnosť svojich blízkych a to ako rodičov, tak i detí.

Výdatným spôsobom k tomu prispejeme aj tak, že sa budeme snažiť čo najdôslednejšie sterilizovať a dezinfikovať prostredie v ktorom žijeme a zdržiavame sa.

K tomuto účelu môžeme s výbornými výsledkami využiť práve „Veľkú sterilizačnú germicídnu lampu COD4“, ktorú môžeme smelo pomenovať „Zabaják vírusov a baktérií“.

Predmetná sterilizačná germicídna lampa COD4 má oproti iným predávaným lampám množstvo výhod. Jednou z jej hladných  výhod je skutočnosť, že pôsobí v rozsahu celých 380o , takže pri jej použití nám vysterilizuje a vydezinfikuje kompletne celú miestnosť. Jej nezanedbateľnou prednosťou je aj 38 W výkon tejto lampy, takže jej žiarenie je skutočne intenzívne a mimoriadne účinné.  U danej sterilizačnej germicídnej lampy COD4, je mimoriadne je výhodný aj pomer cena/výkon. Okrem toho lampu nemusíte schovávať, nakoľko má jeden z najzdarilejších moderných dizajnov, ktoré vzhľad miestnosti nepoškodia, ale naopak prispejú k jeho výnimočnosti.

Lampa predávaná našou spoločnosťou Grand – MS, s.r.o., prostredníctvom našich e-shopov „Tonery do tlačiarne“, „Spektrum Shop“ a „Buď Fit“ má medzinárodný certifikát CE. Prácu s ňou uľahčuje diaľkové ovládanie, prostredníctvom ktorého je možné nastaviť 3 stupne sterilizácie a to 15, 30 a 60 minút.

K sterilizačnej germicídnej lampe COD4, by som ešte rád uviedol, že jej svetlo sterilizuje a zabíja až 99% baktérií, ničí mikroorganizmi, či pliesne. Sterilizácia je vykonávaná jej ultrafialovým žiarením, pričom ide o fyzikálny proces, takže do vzduchu sa nedostávajú žiadne škodlivé chemikálie a nevznikajú ani žiadne vedľajšie toxické produkty, ktoré by mohli vznikať pri iných spôsoboch dezinfekcie. Použitie sterilizačnej germicídnej lampy COD4 je skutočne jedným z najlepších riešení.

Aj keď to už asi každý vie, pripomeniem, kde môžete takúto lampu použiť. Samozrejme, že v prvom rade sú to miestnosti vo vašom dome (spálňa, obývačka, kuchyňa, ….). To však nie je všetko, využitie germicídnej lampy je predsa len najčastejšie v zdravotníctve, ambulanciách, operačných sáloch, čakárňach pre pacientov, farmácii, kozmetike, v potravinárstve, gastronómii, skladových priestoroch, hoteloch, reštauráciách, toaletách, úradoch, skladoch, gastronómii, skladových priestoroch, hoteloch, reštauráciách, toaletách, úradoch, skladoch, archívoch, chovateľstve a mnohých iných.

Naša spoločnosť Grand  – MS, s.r.o.  je tu pre Vás už 20 rokov a sme radi, že sa stále tešíme vašej priazni.

Tovar o ktorom píšem si môžete objednať v našich e-shopoch „Tonerydotlačiarne“,  „BuďFit“ a  „SpektrumShop“, kde Vás radi uvítame.

Tešíme sa na vašu návštevu.

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                PhDr. Michal Hudák        

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – of

Relax – úplná pohoda!

12.07.2020

Každý z nás relaxuje iným spôsobom. Niekto si rád zašportuje, iný zas sa poprechádza lesom, prípadne si pospí. Skrátka koľko ľudí, toľko chutí. Je však medzi nami množstvo takých, ktorí si radi vychutnajú ticho a pohodu pri vode a to nielen kúpaním, ale napríklad rekreačným rybolovom. Skutočnosť, že k tomu chcú využiť prakticky každú voľnú chvíľku je [...]

Detský ďalekohľad len za 5, 99 € – vhodný darčer pre vaše dieťa.

07.07.2020

Je tu čas prázdnin, dovoleniek a celkove relaxu. Počasie je pekné, takže sa každá rodina, ktorej je to aspoň trochu umožnené snaží oddýchnuť. Na svoje si prídu aj deti, ktoré majú podľa vekovej kategórie rôzne záujmy. Pre tých menších máme lacný a veľmi vďačný darček, ktorým ich môžu rodičia obšťastniť. Je to detský ďalekohľad v cene len 5,99 € [...]

Ďalekohľad s videokamerou a fotoaparátom – 3 v 1.

05.07.2020

Je tu čas relaxu. Nielen že majú deti prázdniny, ale nám praje aj počasie. Niektorých z nás to ťahá oddýchnuť si k moru a nachytať nejaký ten bronz. Iných akčnejších to síce taktiež ťahá k vode, no predstavu o oddychu majú spojenú aj s trochou adrenalínu a tak sa tešia napríklad na splavovanie, vodné lyže, fkyboard, či iné chuťovky. Ďalšia skupina [...]

Ivan Korčok

Korčok: Vzťahy medzi EÚ a Tureckom sa kontinuálne zhoršujú

13.07.2020 19:01

Podľa jeho slov správanie Turecka nezodpovedá ani jeho členstvu v NATO.

Generálna prokuratúra

Ktorého kandidáta na generálneho prokurátora favorizujú dekani?

13.07.2020 19:00

Pri voľbe generálneho prokurátora budú svojich kandidátov navrhovať aj právnické fakulty. Vyskúšali si to už pri voľbe ústavných sudcov. Niektoré už majú aj svojho favorita.

Virus Outbreak Arizona

Imunita na koronavírus trvá iba pár mesiacov

13.07.2020 18:22

Vedci v novej štúdii dospeli k záveru, že protilátky získané po prekonaní ochorenia COVID-19 sa v krvi môžu udržať len niekoľko mesiacov.

pocasie-14-7-2020

Teploty stúpajú, kam sa až dostanú?

13.07.2020 18:15

Prichádza svätomargitské leto, koré by malo priniesť ustálenejšie počasie. Naozaj sa tak stane? Nevrátia sa medardovské dažde?

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Zároveň niektoré druhy tovaru i vyrába. Na trhu pôsobí už 19 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 28
Celková čítanosť: 32230x
Priemerná čítanosť článkov: 1151x

Autor blogu