Založ si blog

Germicídna lampa – Účinná dezinfekcia celých miestností, ale i vhodný dizajnový doplnok!

 

Lampa, s ktorou nenecháte nič na náhodu .

Vhodné, ako do bytu, tak i prevádzok, či zdravotníctva!

 

Opatrenia namierené proti koronavírusu sa pomaly uvoľňujú a v vo všetkých oblastiach spoločenského života nastáva čulejší ruch.

Prispela k tomu hlavne skutočnosť, že sa nám na základe našej disciplíny podarilo pomerne dobre zvládnuť danú pandémiu a tak ochrániť množstvo ľudských životov.

Musíme byť však stále ostražitý a snažiť sa čo najviac dbať nielen o svoju bezpečnosť, ale i bezpečnosť svojich blízkych a to ako rodičov, tak i detí.

Výdatným spôsobom k tomu prispejeme aj tak, že sa budeme snažiť čo najdôslednejšie sterilizovať a dezinfikovať prostredie v ktorom žijeme a zdržiavame sa.

K tomuto účelu môžeme s výbornými výsledkami využiť práve „Veľkú sterilizačnú germicídnu lampu COD4“, ktorú môžeme smelo pomenovať „Zabaják vírusov a baktérií“.

Predmetná sterilizačná germicídna lampa COD4 má oproti iným predávaným lampám množstvo výhod. Jednou z jej hladných  výhod je skutočnosť, že pôsobí v rozsahu celých 380o , takže pri jej použití nám vysterilizuje a vydezinfikuje kompletne celú miestnosť. Jej nezanedbateľnou prednosťou je aj 38 W výkon tejto lampy, takže jej žiarenie je skutočne intenzívne a mimoriadne účinné.  U danej sterilizačnej germicídnej lampy COD4, je mimoriadne je výhodný aj pomer cena/výkon. Okrem toho lampu nemusíte schovávať, nakoľko má jeden z najzdarilejších moderných dizajnov, ktoré vzhľad miestnosti nepoškodia, ale naopak prispejú k jeho výnimočnosti.

Lampa predávaná našou spoločnosťou Grand – MS, s.r.o., prostredníctvom našich e-shopov „Tonery do tlačiarne“, „Spektrum Shop“ a „Buď Fit“ má medzinárodný certifikát CE. Prácu s ňou uľahčuje diaľkové ovládanie, prostredníctvom ktorého je možné nastaviť 3 stupne sterilizácie a to 15, 30 a 60 minút.

K sterilizačnej germicídnej lampe COD4, by som ešte rád uviedol, že jej svetlo sterilizuje a zabíja až 99% baktérií, ničí mikroorganizmi, či pliesne. Sterilizácia je vykonávaná jej ultrafialovým žiarením, pričom ide o fyzikálny proces, takže do vzduchu sa nedostávajú žiadne škodlivé chemikálie a nevznikajú ani žiadne vedľajšie toxické produkty, ktoré by mohli vznikať pri iných spôsoboch dezinfekcie. Použitie sterilizačnej germicídnej lampy COD4 je skutočne jedným z najlepších riešení.

Aj keď to už asi každý vie, pripomeniem, kde môžete takúto lampu použiť. Samozrejme, že v prvom rade sú to miestnosti vo vašom dome (spálňa, obývačka, kuchyňa, ….). To však nie je všetko, využitie germicídnej lampy je predsa len najčastejšie v zdravotníctve, ambulanciách, operačných sáloch, čakárňach pre pacientov, farmácii, kozmetike, v potravinárstve, gastronómii, skladových priestoroch, hoteloch, reštauráciách, toaletách, úradoch, skladoch, gastronómii, skladových priestoroch, hoteloch, reštauráciách, toaletách, úradoch, skladoch, archívoch, chovateľstve a mnohých iných.

Naša spoločnosť Grand  – MS, s.r.o.  je tu pre Vás už 20 rokov a sme radi, že sa stále tešíme vašej priazni.

Tovar o ktorom píšem si môžete objednať v našich e-shopoch „Tonerydotlačiarne“,  „BuďFit“ a  „SpektrumShop“, kde Vás radi uvítame.

Tešíme sa na vašu návštevu.

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                PhDr. Michal Hudák        

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – of

Akcia na tričká – zaujímavého vzhľadu!

09.06.2023

Akcia na tričká – cena len 9,90 €/kus! Moderný dizajn, ktorý zaujme. Sú určené na cvičenie, voľnočasové aktivity, či bežné nosenie. Nový dizajn dodáva vášmu telu skvelý vzhľad. Dokážeme vyhovieť každému! Ak Vás naša ponuka na „Potlač mikín, tričiek a iných predmetov“ zaujala, môžete si na našich stránkach vybrať motív [...]

Ako na nevoľnosť pri cestovaní a to bez chémie! Účinok až po dobu 72 hodín!

08.06.2023

Ako sa bez chémie, len za použitia prírodných extraktov zbaviť nevoľnosti pri cestovaní? Stará tradičná čínska medicína, ktorá už viac ako tisíc rokov pomáha úspešne miliónom ľudí, úspešne na tento účel využíva len prírodné extrakty z liečivých rastlín. Zbavte sa zvracania, nevoľnosti, závratov a iných symptómov pri cestovaní autom, loďou, lietadlom, [...]

Zdatný pomocník pri sadení kvetov, či iných rastlín!

07.06.2023

S týmto pomocníkom máte zasadené skutočne za pár sekúnd! Je to skutočne tak. Vôbec nezveličujem o čom sa môžete presvedčiť aj na videu pri výrobku na našich stránkach. Stačí skutočne len pár sekúnd a máte vykopané jamky na sedenie rastlín, cibuliek tulipánov, priesad a iných produktov do vašej záhradky! Video k produktu, si môžete pozrieť na našej [...]

sunak, biden

Biden si pomýlil Sunakovu funkciu, nazval ho prezidentom. Pohotovo sa opravil

09.06.2023 06:50

Biden ocenil, že britsko-americké vzťahy sú vo veľmi dobrom stave.

Trump

Trump: Obvinili ma v kauze 'falošných škatúľ'. Je to hoax, som nevinný

09.06.2023 06:31

Donald Trump vo štvrtok oznámil, že bol trestne obvinený z prechovávania utajovaných dokumentov vo svojom floridskom sídle.

vojna na Ukrajine

ONLINE: Zelenskyj: Dobrá práca v Bachmute. Krok za krokom

09.06.2023 06:00, aktualizované: 06:12

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj vyzdvihol "výsledky" ukrajinských síl v ťažkých bojoch v Doneckej oblasti na východe krajiny.

Zochova / Auto smrti /

Mišíková: 15 rokov je prísny trest, súd musí prihliadať na to, že Dědeček skutok oľutoval

09.06.2023 06:00

Politici sa po tragédii na Zochovej predbiehali v tom, kto navrhne drakonickejší trest za alkohol za volantom.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 566
Celková čítanosť: 767983x
Priemerná čítanosť článkov: 1357x

Autor blogu