Založ si blog

Ďalekohľad s videokamerou a fotoaparátom – 3 v 1.

Je tu čas relaxu. Nielen že majú deti prázdniny, ale nám praje aj počasie. Niektorých z nás to ťahá oddýchnuť si k moru a nachytať nejaký ten bronz.

Iných akčnejších to síce taktiež ťahá k vode, no predstavu o oddychu majú spojenú aj s trochou adrenalínu a tak sa tešia napríklad na splavovanie, vodné lyže, fkyboard, či iné chuťovky.

Ďalekohľad s kamerou a fotoaparátom.
Kúpite v spoločnosti Grand – MS, s.r.o., prostredníctvom jej e-shopov „Tonery do tlačiarne“, „Buď Fit“ a „Spektrum Shop“.

Ďalšia skupina dovolenkárov si však chce vychutnať slobodný pohyb a tak ich lákajú rôzne túry po našich horách, či prechádzky po dolinách.

Nemalá percento z nás, dá prednosť liečivému tichu lesa a pozorovaniu našej prekrásnej fluory a fauny.

Skrátka každý má možnosť vybrať si to, čo ho najviac láka. Zároveň každý z nás by si rád odniesol domov na pamiatku, čo najviac spomienok.

S týmto problémom Vám dokáže pomôcť naša spoločnosť, ktorá Vám ponúka špeciálny ďalekohľad, s ktorým si môžete nielen priblížiť sledovaný dej, ale si ho môžete rovno nahrať ako na videokamere, či zachytiť na obrázok ako na fotoaparáte. Je vhodný ako na výlety, turistiku, lov, koncerty, šport, či iné účely.

Touto takpovediac zázračnou vecou je „Digitálny ďalekohľad s teleskopickou videokamerou FS 608 HD“, ktorý predáva spoločnosť Grand – MS, s.r,.o., cez svoje e-shopy „Tonery do tlačiarne“, „Spektrum Shop“ a „Buď Fit“. Digitálny ďalekohľad s videokamerou je vynikajúcou pomôckou pre každého turistu, dovolenkára, športovca, či návštevníka koncertu.

Digitálny ďalekohľad s teleskopickou videokamerou, má množstvo výhod. Pri sledovaní záujmového deja si môžete tento priblížiť a vidieť aj detaily. Pri sledovaní nemusíte zatvárať jedno oko, nakoľko dej vidíte na obrazovke. Ďalekohľad je určený na sledovanie dejov z veľkej diaľky. Jeho dizajn je nielen elegantný, ale i módny. Ľahko sa prenáša. Aj v tmavšom prostredí ma jasný obraz. LCD displej ja 2“ LTPS 4:3. Teleskop ďalekohľadu je 12×32. Formát videa je AVI, formát statických obrázkov JPG. Maximálna kapacita uložených údajov je až 32 GB, ktorá sa však dá rozšíriť prostredníctvom TF karty. Ďalekohľad sa dá napojiť na PC.

Naša spoločnosť Grand  – MS, s.r.o.  je tu pre Vás už 20 rokov a sme radi, že sa stále tešíme vašej priazni.

Tovar o ktorom píšem si môžete objednať v našich e-shopoch „Tonerydotlačiarne“,  „BuďFit“ a  „SpektrumShop“, kde Vás radi uvítame.

Tešíme sa na vašu návštevu.

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                PhDr. Michal Hudák        

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – of

Všetko pre Vaše tlačiarne – Lacno a kvalitne!

03.08.2020

Komplexný sortiment atramentových kaziet, náplní, farieb, cartridge, tonerových kaziet a náplní, vrátane foto papieru, ako i zvyšných druhov spotrebného materiálu pre tlačiarne! Spoločnost Grand – MS, s.r.o patrí už 20 rokov medzi priamych dovozcov a výrobcov spotrebného materiálu pre tlačiarne. Vo svojom potrfóliu ponúka komplexnú škálu [...]

Až 10. 000 hier zadarmo ! Nová herná konzola – nepretržitý zdroj zábavy!

01.08.2020

V dlho očakávanej novej hernej konzole „MP9“ je nainštalovaných podľa výrobcu až 10 tisíc rôznych varijan hier! Áno dočkali sme sa. Je tu nová herná konzola „MP9“ v ktorej ja zabudovaných podľa výrobcu až 10 tisíc variant rôznych hier. Túto konzolu dodáva spoločnosť Grand – MS, s.r.o., ktorá ich predáva cez svoje e-shopy [...]

Kvalitné jedinečné športové tielka, tričká, prádlo.

28.07.2020

Značka „RANGER – US“ z Vás spraví jedničku! Kvalitné tielka, tričká a spodné prádlo určené na fitness a outdoorové športy dodáva spoločnosť Grand – MS, s.r.o., ktorá ich predáva cez svoj e-shop „Buď-Fit“, kde Vás radi uvítame. Spoločnosť Grand – MS, s.r.o. je tu pre Vás už 20 rokov a sme radi, že sa stále tešíme vašej [...]

generálna prokuratúra

Hľadá sa Čižnárov náhradník

04.08.2020 09:00

Parlament by mal začať proces výberu nástupcu dosluhujúceho generálneho prokurátora Jaromíra Čižnára pravdepodobne najskôr v októbri.

Brigita Schmögnerová

Schmögnerová: Ľudia sú nenásytní a dajú sa zviesť

04.08.2020 08:30

Ľudia rýchlo zabúdajú a dajú sa znovu a znovu zviesť na pochybnú cestu, hovorí Brigita Schmögnerová o nebankovách - a nielen o nich.

Not Real News

ONLINE: Trump šíri optimizmus, členka jeho štábu nie

04.08.2020 05:55, aktualizované: 09:05

Donald Trump hovorí o povzbudzujich signáloch a ústupe vírusu v niektorých oblastiach, členka jeho štábu, že ohrození sú aj tí, ktorí neboli.

pocasie 4 8 2020

Čo príde po dažďoch? Opäť dusno?

04.08.2020 00:00

Cez Slovensko prechádza studený front, ale dôležité je to, čo prichádza za ním. Ako sa nám zmení počasie?

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Zároveň niektoré druhy tovaru i vyrába. Na trhu pôsobí už 19 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 37
Celková čítanosť: 40411x
Priemerná čítanosť článkov: 1092x

Autor blogu