Založ si blog

Relax – úplná pohoda!

Každý z nás relaxuje iným spôsobom. Niekto si rád zašportuje, iný zas sa poprechádza lesom, prípadne si pospí. Skrátka koľko ľudí, toľko chutí.

Je však medzi nami množstvo takých, ktorí si radi vychutnajú ticho a pohodu pri vode a to nielen kúpaním, ale napríklad rekreačným rybolovom. Skutočnosť, že k tomu chcú využiť prakticky každú voľnú chvíľku je prirodzená, nakoľko v dnešnej uponáhľanej dobe, je cenná každá minúta ticha a relaxu.

Výsuvné teleskopické udice.
Predáva Grand – MS, s.r.o., cez svoje e-shopy: „Tonery do tlačiarne“, „Spektrum Shop“ a „Buď Fit“.

Tento článok je určený práve pre nich. Pýtate sa prečo? No preto, že Vám chceme predstaviť malé teleskopické udice, ktoré z dôvodu ich skutočne malých rozmerov, môžete mať stále pri sebe. Nebudú Vám zavadzať v aute, bicykli, ale ani pri pešej chôdzi. Môžete ich mať takpovediac „vo vrecku“ a tým pádom ich použiť pri každej vhodnej príležitosti.

Predmetné výsuvné teleskopická mini udice sú vhodné na chytanie rýb z priehrady, člna, pevniny, ale i ľadu. Miniudica je vhodná nielen pre rybárskych nadšencov a turistov, ale i ako štýlový darček, ktorý dokáže potešiť. Je vyrobená z kvalitných hliníkových zliatin a sklenených vlákien. Môžete ju zakúpiť v rôznych variantoch a farebných vyhotoveniach. Jej cena vrátane DPH je len 15 €.

Popisované vysúvacie teleskopické miniudice, predáva spoločnosť Grand – MS, s.r,.o., cez svoje e-shopy „ „Tonery do tlačiarne“, „Spektrum Shop“ a „Buď Fit“. Popisované výsuvné teleskopické miniudice sú vhodným doplnkom počas vašich prechádzok prírodou.

Naša spoločnosť Grand  – MS, s.r.o.  je tu pre Vás už 20 rokov a sme radi, že sa stále tešíme vašej priazni.

Tovar o ktorom píšem si môžete objednať v našich e-shopoch „Tonerydotlačiarne“,  „BuďFit“ a  „SpektrumShop“, kde Vás radi uvítame.

 

Tešíme sa na vašu návštevu.

 

Záverom pripomíname, že náš e-shop „Tonery do tlačiarne“ ponúka jeden z najširších sortimentov spotrebného materiálu pre tlačiarne (atramentové či tonerové kazety, náplne, farby, foto papier, ….). Ide o vysoko kvalitný tovar, za jedny z najnižších cien na našom trhu. Pre svojich zákazníkov ponúkame bezplatné poradenstvo.

Všetko pre tlačiarne od priameho dovozcu.
Priamy dovozca tovaru Grand – MS, s.r.o. predáva svoj tovar cez e-shop „Tonery do tlačiarne“.

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                PhDr. Michal Hudák        

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – of

 

 

 

Všetko pre Vaše tlačiarne – Lacno a kvalitne!

03.08.2020

Komplexný sortiment atramentových kaziet, náplní, farieb, cartridge, tonerových kaziet a náplní, vrátane foto papieru, ako i zvyšných druhov spotrebného materiálu pre tlačiarne! Spoločnost Grand – MS, s.r.o patrí už 20 rokov medzi priamych dovozcov a výrobcov spotrebného materiálu pre tlačiarne. Vo svojom potrfóliu ponúka komplexnú škálu [...]

Až 10. 000 hier zadarmo ! Nová herná konzola – nepretržitý zdroj zábavy!

01.08.2020

V dlho očakávanej novej hernej konzole „MP9“ je nainštalovaných podľa výrobcu až 10 tisíc rôznych varijan hier! Áno dočkali sme sa. Je tu nová herná konzola „MP9“ v ktorej ja zabudovaných podľa výrobcu až 10 tisíc variant rôznych hier. Túto konzolu dodáva spoločnosť Grand – MS, s.r.o., ktorá ich predáva cez svoje e-shopy [...]

Kvalitné jedinečné športové tielka, tričká, prádlo.

28.07.2020

Značka „RANGER – US“ z Vás spraví jedničku! Kvalitné tielka, tričká a spodné prádlo určené na fitness a outdoorové športy dodáva spoločnosť Grand – MS, s.r.o., ktorá ich predáva cez svoj e-shop „Buď-Fit“, kde Vás radi uvítame. Spoločnosť Grand – MS, s.r.o. je tu pre Vás už 20 rokov a sme radi, že sa stále tešíme vašej [...]

KĽDR / Kim Čong-un /

OSN: KĽDR pravdepodobne pokročila vo vývoji jadrových zbraní

04.08.2020 09:58

Severná Kórea má pokračovať vo vývoji svojho jadrového programu vrátane výroby vysoko obohateného uránu a experimentálneho ľahkovodného reaktora.

Virus Outbreak Greece Tourists

V pondelok na Slovensku pribudlo 14 nakazených koronavírusom

04.08.2020 09:38, aktualizované: 10:18

Laboratóriá vykonali 1 320 testov.

Alexander Lukašenko

Lukašenko chce do piatich rokov referendum o ústavných zmenách

04.08.2020 09:34

Bieloruský prezident to uviedol vo svojom predvolebnom programe.

generálna prokuratúra

Hľadá sa Čižnárov náhradník

04.08.2020 09:00

Parlament by mal začať proces výberu nástupcu dosluhujúceho generálneho prokurátora Jaromíra Čižnára pravdepodobne najskôr v októbri.

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Zároveň niektoré druhy tovaru i vyrába. Na trhu pôsobí už 19 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 37
Celková čítanosť: 40456x
Priemerná čítanosť článkov: 1093x

Autor blogu