Založ si blog

OXIMETER – Drobnosť, ktorá Vám v čase pandémie môže ZACHRÁNIŤ ŽIVOT !

 

V poslednej dobe, takmer všetci lekári pracujúci s pacientmi postihnutými vírusom COVIDU-19 sa zhodli na jednom. Okrem teplomera, na zisťovanie aktuálnej teploty osoby, je veľmi dôležité, aby bol v každej rodine aspoň jeden malý „PULZNÝ OXIMETER“, ktorý môže postihnutému skutočne zachrániť život.

V čom je tento pulzný oximeter taký dôležitý? Je to preto, že pomocou neho môžete zisťovať takpovediac „nasýtenie krvi kyslíkom“ odborne povedané „saturáciu hemoglobínu kyslíkom“. To znamená, že prístroj Vás dokáže upozorniť na závažné problémy s okysličovaním krvi, čo môže súvisieť s ochorením COVID-19, nakoľko to sa v závažnejších prípadoch prejavuje aj respiračnými ťažkosťami spôsobenými práve nízkym stavom kyslíka v krvi.

Nakoľko v prípade pulzného oximetra ide skutočne o veľmi jednoduché zariadenie, s jednoduchou obsluhou, ktorú zvládne prakticky každý vrátane detí, pričom jeho cena 19,90 € je skutočne nízka, môže si ho dovoliť kúpiť každá domácnosť. Je si potrebné uvedomiť, že je to zdravotná pomôcka, ktorá sa môže uplatniť nielenže v každej rodine, ale hlavne v určitých prípadoch môže zachrániť to najcennejšie čo máme –  život.

Ak Ste zvedaví kde si môžete   „DIGITÁLNY PULZNÝ OXIMETER“  za tak výhodnú cenu zakúpiť, tak ho nájdete v ponuke spoločnosti Grand – MS, s.r.o., ktorá predáva viacero druhov a typov digitálnych pulzných oximetrov už viac rokov cez svoj e-shop „Tonery do tlačiarne„.

Ďalšími e-shopmi spoločnosti sú „Spektrum Shop„, ktorý je zameraný na satelitnú techniku, kamerové systémy a svetelné systémy a e-shop „Buď Fit„, ktorý je zameraný na oblečenie do telocvične, outdoorové voľnočasové aktivity a rôzne fitness doplnky.


Digitálny pulzný OXIMETER. – Prístroj, ktorý Vám môže zachrániť život!


Grand – MS, s.r.o. a jeho e-shopy:
„Tonery do tlačiarne“ – „Buď-Fit“ a „Spektrum-Shop“.


Všetko pre tlačiarne.
Piamy dovozca tovaru zo zahraničia.

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o. je však aj dlhoročným priamym dovozcom všetkých druhov spotrebného materiálu pre tlačiarne, ako napríklad atramentových a tonerových kaziet pre tlačiarne Brother, Canon, Dell, Epson, HP,  IBM, Lexmark, Konica Minolta, Kyocera, OKI, Panasonic, Philips, Ricoh, Samsung, Sharp, Xerox a iných. Okrem už uvedených kaziet a náplní pre atramentové a laserové tlačiarne má spoločnosť Grand – MS, s.r.o., prostredníctvom svojho e-shopu „Tonery do tlačiarne“ v ponuke široký výber 3D strún (filament ABS, PLA, HIPS, …)  pre 3D tlačiarne a to vrátane svietiacich strún. Obdobne je v ponuke značné množstvo rôznych druhov foto papieru pre tlačiarne, z ktorých si skutočne môže vybrať každý.

Priamym dovozcom tovaru zo zahraničia je spoločnosti Grand – MS, s.r.o., pričom tovar je predávaný cez jej e-shopy „Tonery do tlačiarne„, „Spektrum Shop“ a „Buď Fit„.

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o. je prevádzkovateľom i bezplatného inzertného portálu „Spotrebáčik„.

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                PhDr. Michal Hudák   

    

 

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 20 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis vybraných produktov.


Sídlo spoločnosti Grand – MS, s.r.o. a jej e-shopov.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová stránka spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

 

Perfektný detský spoločník na každodenné použitie, prechádzku, či dovolenku!

27.05.2024

Umožnite deťom dokonalejšie sledovať okolie, či prírodu! Detské ďalekohľady sú ideálnym darčekom pre všetky deti vo veku od 3 do 6 rokov. Táto zábavná a vzdelávacia hračka umožňuje deťom objavovať svet okolo nich a podporuje ich prirodzenú zvedavosť. Zároveň ich však začína hravým spôsobom zasvecovať do sveta optiky. Naše ďalekohľady sú dostupné v [...]

Vrecká plné prekvapení! – Od narodením až po školu, či dekoráciu bytu!

25.05.2024

Univerzálne vrecúška, pre deti i dospelých! Ak hľadáte spôsob, ako obdarovať svoje deti či vnúčatá niečím výnimočným a zároveň praktickým, darčekové vrecúška pre deti sú tým správnym riešením. Tieto vrecúška nie sú len obyčajným obalom na darčeky, ale slúžia aj ako štýlový doplnok pre rôzne príležitosti. Darčekové vrecúška sú ideálne na narodeniny, [...]

Bezpečné a zábavné kŕmenie malých detí!

22.05.2024

Už žiadne rozliate, či vyliate jedlo! Každý rodič vie, aké náročné môže byť kŕmenie malých detí. Neustále rozlievanie a rozsýpanie jedla môže byť frustrujúce. Práve preto je tu Gyro Bowl – čarovná miska, ktorá zmení kŕmenie na zábavu! Táto gyroskopická miska je navrhnutá tak, aby sa nikdy nevysypala ani nevyklopila, čo ocení každý rodič a starý rodič. [...]

Viktor Orbán

Orbán pred eurovoľbami pritvrdzuje: Nepošleme mladých Maďarov do vojen cudzích krajín. Gulyás školil Macrona

28.05.2024 18:25

Šéf úradu maďarskej vlády zase vyzval francúzskeho prezidenta, aby rešpektoval fakty v kampani do nadchádzajúcich eurovolieb.

SR Bratislava RTVS protestný pochod BAX

Stíchne RTVS na tri hodiny? Šimkovičová hovorí o koordinovanej akcii organizátorov, vedenia a politických strán

28.05.2024 18:17

Podľa rezortu kultúry nemajú zamestnanci na tento typ protestu „zákonom priznanú možnosť“ a nemôžu „organizovane prerušiť výkon práce".

Pellegrini, Čaputová, atentát, vyhlásenie

Čaputová vetovala novelu zákona o FPU: Legislatíva môže ohroziť slobodu umenia

28.05.2024 18:02

V ustanovení novely vidí rozpor s ústavou, legislatíva môže podľa nej ohroziť slobodu umenia.

tbilisi, gruzínsko, protest

Gruzínsky parlament prelomil veto prezidentky k zákonu o zahraničných agentoch

28.05.2024 17:56

Prezidentka má teraz päť dní na to, aby zákon potvrdila. Ak tak neurobí, podpíše ho predseda parlamentu.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 817
Celková čítanosť: 1112371x
Priemerná čítanosť článkov: 1362x

Autor blogu