Založ si blog

Nadupaná Powerbanka GP Warrior: Bezchybný Štartér Pre Vaše Vozidlá a Množstvo Iných Funkcií!

 

Univerzálny pomocník nielen pre každého motoristu!

S technologickým prelomom prichádza na trh GP Warrior Powerbanka, ktorá sa stáva nezastupiteľným spoločníkom pre každého motoristu, majiteľa lode, snežného skútra,  či milovníka iných outdoorových aktivít. S úžasnými vlastnosťami a revolučným dizajnom je GP Warrior jedným z víťazov vo svete powerbánk.

Špičkový prúd 2000A a neskutočná rýchlosť – auto naštartuje za jedinú sekundu! Výkon GP Warrior Powerbanky je nezameniteľný, či už ide o osobné auto, dodávku, motorku, loď, snežný skúter, dron, SUV alebo dokonca traktor. S veľkou kapacitou batérie a silným štartovacím objemom nemá konkurenciu.

Absolútna spoľahlivosť v každom prostredí – od mrazivých -20°C po horúcu púšť. GP Warrior Powerbanka je postavená na extrémne odolný ABS V0 ohňovzdorný materiál, ktorý nielenže dosahuje nulové iskry, ale aj minimalizuje riziko poškodenia. Bezpečnosť je na prvom mieste.

Jedinečným atribútom je možnosť naštartovať až 60-krát 2.0-litrové auto po jednom plnom nabití. To znamená, že GP Warrior Powerbanka poskytuje nielen núdzový štart, ale aj dlhodobú spoľahlivú energiu.


Zdroj na štartovanie automobilu so silnou powerbankou 20800mAh.

S dvojitým USB rozhraním môžete Powerbanku rýchlo nabiť, a zároveň si dobíjať svoj mobil či iné elektronické zariadenia. Spotreba energie v pohotovostnom režime je len 20uA, čo zabezpečuje, že GP Warrior Powerbanka je vždy pripravená na akčný štart.

Moderný dizajn spolu s núdzovou baterkou na osvetlenie s tromi režimami svietenia robia z GP Warrior Powerbanky nielen praktický nástroj, ale aj štýlový spoločník pre každodenné dobrodružstvá. S dlhou životnosťou v statickom pohotovostnom režime a odolnosťou voči extrémnym podmienkam je GP Warrior Powerbanka tým najlepším riešením pre každého, kto ocení spoľahlivý štart a neustálu prítomnosť energie na cestách.


Zdroj na štartovanie automobilu so silnou powerbankou 20800mAh

 

Množstvo funkcií v jednom !

Ak Vás naša ponuka na  „Powerbanka GP Warrior „  zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom spoločnosti Grand – MS, s.r.o., ktorá  má v predaji rôznych výrobkov už 20 ročnú tradíciu Stačí kliknúť na hore zobrazený obrázok „Powerbanka GP Warrior“  a  vybraný tovar si môžete kúpiť v niektorom z našich nižšie uvedených e-shopov.

 

*********************************************************************

Linky na ktorých nakúpite za výhodné ceny kvalitný tovar:

 

*********************************************************************

 


E-shop „TONERY DO TLAČIARNE““, s 20 ročnou tradíciou!
Ako priamy dovozca tovaru pre tlačiarne ponúka komplexný sortiment spotrebného materiálu ako pre „ATRAMENTOVÉ“, tak i „TONEROVÉ“ tlačiarne, vrátane foto papieru, strún pre 3D tlač.
V ponuke sú len kvalitný a cenovo prístupný tovar!


E-shop SPEKTRUM SHOP.
Je zameraný na pomoc pri bolestiach chrbtice, kĺbov, končatín, prechladnutí, nespavosti, prostate, hučaní v ušiach, ale i množstve iných problémov.
Ním predávané prípravky nevyužívajú chémiu, ale len liečivú silu prírodných rastlín z Ázie!


E-shop „BUĎ FIT“.
Je zameraný na drobné športové pomôcky a výrobu (potlač) tričiek, tielok, mikín, čiapok, pracovných odevov a obdobných vecí. Potlačíme všetko. Vyberte si z našich výrobkov, prípadne pošlite vlastné foto, či návrh.

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                             PhDr. Michal Hudák   

Kvalitné riešenie pre vaše automobily, motocykle, stroje, vlečky, výťahy, rozvádzače, rozvody, či iné zariadenia!

19.06.2024

Efektívna identifikácia vašich zariadení! Identifikačné štítky sú neoddeliteľnou súčasťou každej firmy, ktorá dbá na poriadok a bezpečnosť svojich zariadení. Avšak veľmi dôležité môžu byť aj pre majiteľov motorových vozidiel a to od automobilov, cez motorky až po rôzne bagre, či iné mechanizmy. Ponúkame kvalitnú „výrobu kovových a plastových [...]

Tak pre MLADÝCH, ako i STARŠÍCH – štýl a pohodlie pre vaše voľné chvíle!

18.06.2024

Pohodlné a štýlové oblečenie pre každú príležitosť! Leto je tu a s ním aj čas na dovolenky a voľnočasové aktivity. Chcete byť štýloví a zároveň sa cítiť pohodlne? Oblečenie značky RANGER® je pre vás tou správnou voľbou. Naše športové tričká, tielka a mikiny sú určené nielen pre turistov, rybárov, poľovníkov, športovcov, školákov, dôchodcov, ale [...]

Záhradný vrták – Váš nový priateľ v záhrade, či záhradke!

17.06.2024

Záhradný vrták, je nepostrádateľným pomocníkom pre každého záhradkára! Ak hľadáte spôsob, ako si zjednodušiť práce v záhradke, záhradný vrták je presne to, čo potrebujete. Tento malý, no mimoriadne efektívny nástroj vám výrazne uľahčí vysádzanie a starostlivosť o vašu záhradu. Záhradný vrták je prioritne určený na rýchle a jednoduché vytváranie [...]

česko, policie

Útočník v Prahe napadol šesť ľudí, zasahovali aj záchranári

19.06.2024 17:32

Polícia muža na mieste zadržala.

Robert Kaliňák, Rimavská Sobota

Rokovanie vlády postavilo Rimavskú Sobotu „do pozoru“. Kaliňák napriek sprísneným opatreniam podával ľuďom ruku

19.06.2024 17:00

Vicepremiér Robert Kaliňák po zasadnutí vlády vyšiel, obklopený ochrankármi, na ulicu, kde debatoval s ľuďmi.

Grécko / Vrtuľník / Hasiči / Požiar /

Hasiči bojujú s požiarom pri Aténach, úrady nariadili evakuáciu

19.06.2024 16:25

Plamene sa pokúša dostať pod kontrolu viac než 70 hasičov, ktorým pomáha aj desať lietadiel a vrtuľníkov zhadzujúcich vodu.

mikulec

Mikulec: V lex atentát nie sú opatrenia o zmene bezpečnostnej situácie

19.06.2024 16:18

Mikulec upozornil, že z návrhu vyplýva aj možnosť prelomenia telekomunikačného tajomstva.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 829
Celková čítanosť: 1131334x
Priemerná čítanosť článkov: 1365x

Autor blogu