Založ si blog

Inovácia pre vašu kúpeľňu: Poznáte už najnovší typ kúpeľňovej zátky so sitkom?

 

Elegantná, hygienická, ale hlavne dokonale funkčná ochrana vášho odtoku !

Zvykli ste sa už obávať, že váš prsteň či iné drobné predmety skončia v odtoku vášho umývadla? Alebo vás trápia neustále upchaté odtoky, ktoré spôsobujú značné nepríjemnosti a starosti? Našťastie, tu je riešenie, ktoré vám prináša nielen pokojné spanie, ale aj úplnú slobodu od týchto starostí – kúpeľňová zátka so sitkom do umývadla!

Tento drobný, no geniálny vynález je skutočným pomocníkom v každej kúpeľni. Jeho funkcia je zásadná. Zabezpečuje, že do odpadu vám nespadne žiadny prsteň či iná drobnosť, a zároveň predchádza upchatiu odtoku.

S vysoko praktickou kúpeľňovou zátkou so sitkom môžete prepínať medzi dvoma režimami jednoduchým stlačením horného krytu. Buď môžete mať zátku úplne zatvorenú, alebo otvorenú s filtrom, ktorý zadržiava nečistoty a zabraňuje upchávaniu odtoku. Tento systém s košom proti upchávaniu dokáže zachytiť aj tie najmenšie čiastočky, ktoré by inak mohli spôsobiť problémy.

Kúpeľňová zátka so sitkom je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 304. Je nielen odolná voči poškodeniu, ale aj pôsobí elegantne a štýlovo. Je hladká na dotyk a jej inštalácia je taká jednoduchá, že ju zvládne úplne každý – stačí jednoducho vybrať starú zátku a vložiť novú.

S kúpeľňovou zátkou so sitkom sa vaša kúpeľňa stane lepším a praktickejším miestom. Či už ide o prevenciu straty cenných predmetov, alebo o zachovanie čistoty vášho odtoku. Kúpeľňová zátka so sitkom do umývadla je pre vaše umývadlo ten najlepší spoločník, akého si môžete predstaviť. Choďte teda do kúpeľne s istotou, že vaše starosti o stratu drobných predmetov, či upchania odtoku sú už minulosťou!

Kúpeľňová zátka so sitkom do umývadla.


Video k popisovanému výrobku.

Objavte tajomstvo uvoľnenia a zábavy na vašich prstoch! 

Ak Vás naša ponuka na  Kúpeľňová zátka so sitkom  zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom spoločnosti Grand – MS, s.r.o., ktorá  má v predaji rôznych výrobkov už 20 ročnú tradíciu Stačí kliknúť na hore zobrazený obrázok „Kúpeľňovej zátky so sitkom“  a  vybraný tovar si môžete kúpiť v niektorom z našich nižšie uvedených e-shopov.

 

*********************************************************************


Prírodná medicína, bez chémie zo Spektrum Shopu, ktorú nájdete na:
www.spektrumshop.sk

 

*********************************************************************


E-shop „TONERY DO TLAČIARNE““, má už 20 ročnú tradíciu!
Nájdete v ňom všetko pre vaše tlačiarne a to od kaziet pre atramentové tlačiarne, cez laserové tlačiarne až po foto papier, či struny pre 3D tlač. A to všetko vo vysokej kvalite a prijateľnej cene!
Nájdete nás na : www.tonerydotlaciarne.sk


E-shop „BUĎ FIT“.
Je zameraný na drobné športové pomôcky a výrobu (potlač) tričiek, tielok, mikín, čiapok, pracovných odevov a obdobných vecí. Potlačíme všetko. Vyberte si z našich výrobkov, prípadne pošlite vlastné foto, či návrh.


Prekrásne dekorácie rôzneho druhu, vrátane dekorácií vyrobených podľa vašej objednávky nájdete na našom e-shope:
www.dekoraciesk.sk

 

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                             PhDr. Michal Hudák   

    

 

Bolia Vás ľadviny, či máte problémy s prostatou?

22.04.2024

Pomôžte svojím ľadvinám a prostate a to bez použitia chemických látok. Trápite sa s problémami s obličkami či prostatou a neviete si poradiť? Vyskúšajte náplasť určenú na tento účel a obsahujúcu len prírodné extrakty. Náplasť je určená na podporu zdravia obličiek, pomáha obnoviť ich činnosť a zlepšiť ich fungovanie. Či už máte problémy s častým močením [...]

Máte bolesti chrbtice, kĺbov, krížov, kolien, lakťa či ramena a neviete si pomôcť?

21.04.2024

Zbavte sa bolesti prirodzene, bez použitia chémie. Vitajte v našom blogu, kde sa dozviete o účinných spôsoboch, ako sa zbaviť bolesti chrbtice, kĺbov, krížov, kolien, lakťa a ramien, a to bez použitia chemických látok. S úžitkom vám môže slúžiť starodávna čínska medicína, ktorá už viac ako tisíc rokov pomáha ľuďom po celom svete. Ak trpíte nepríjemnými [...]

Trpíte bolesťami chrbtice, či kĺbov a neviete si pomôcť?

20.04.2024

Bolesť chrbta a kĺbov je niečo, s čím sa často stretávajú mnohí z nás, a hľadáme spôsoby, ako jej predísť. Čínska medicína ponúka tradičné riešenia, ktoré už viac ako tisíc rokov pomáhajú bez použitia chemických látok. Bolesť chrbta a kĺbov môže výrazne obmedziť váš každodenný život a znížiť vašu kvalitu života. Hľadáte účinný spôsob, ako [...]

charkov, veža, televízna

List z Charkova: Úder na televíznu veže bolí. Ale nezlomí

23.04.2024 10:00

Vidieť ste ju mohli takmer odkiaľkoľvek v meste, bola najvyššou stavbou Charkova. Pripomínala raketu, ktorá každú chvíľu vzlietne do vesmíru.

povina, krízový štáb

V okrese Kysucké N. Mesto vyhlásili mimoriadnu situáciu pre medvede

23.04.2024 09:56

Rozhodol o tom krízový štáb, ktorý zvolali pre nedeľňajší útok medvedice na 34-ročného muža v Chránenej krajinnej oblasti Kysuce.

Gorazdova 27, bratislava, vila, Danko

Nielen prezidentská vila chátra. Štát odkúpil miliónové nehnuteľnosti aj pre šéfa parlamentu, nikto v nich však nebýva

23.04.2024 09:00

Žiaden šéf Národnej rady SR sa do nej totiž nenasťahoval, ani len v jej priestoroch neprijal žiadnu oficiálnu návštevu.

deviataci, Banská Bystrica, protidrogový vlak

Špeciálny vlak ukazuje, čo spôsobujú tvrdé drogy. Autor projektu Revolution train vychádza z vlastnej skúsenosti

23.04.2024 09:00

Na nebezpečenstvo drog upozorňuje v týchto dňoch slovenských deviatakov špeciálny vlak Revolution train, v ktorom sa o príčinách, vývoji a dôsledkoch závislosti dozvedajú zážitkovou formou.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 788
Celková čítanosť: 1065269x
Priemerná čítanosť článkov: 1352x

Autor blogu