Založ si blog

Tonerová kazeta pre tlačiarne HP a to až na 5000 strán, len za 14 €!

 

Kvalitné veľkokapacitné kazety s čipom za prijateľnú cenu!

Vitajte v našom laserovom tlačiarenskom raji, kde spoľahlivé a cenovo dostupné tonerové kazety sú kľúčom k úspešnému tlačovému procesu. Ak ste majiteľom tlačiarne HP z radu 107 alebo 130 a hľadáte spoľahlivý spôsob, ako výrazne znížiť náklady na tlač, máme pre vás neuveriteľnú ponuku, ktorá vás ohromí.

Naša kompatibilná tonerová veľkokapacitná kazeta HP W1106A / 106X s čipom, je práve tým, čo potrebujete pre bezproblémové a kvalitné tlačenie. S kapacitou až 5000 strán a to všetko za neuveriteľných 14 €, vám tento produkt prinesie nielen vynikajúcu hodnotu, ale aj nezabudnuteľný pocit spokojnosti s vašou tlačiarňou.

Nezáleží na tom, či tlačíte dennodenne v kancelárii alebo občasne doma, naša tonerová kazeta je navrhnutá tak, aby poskytovala konzistentnú kvalitu a výkonnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Okrem toho, že šetríte peniaze s našou cenovo dostupnou alternatívou, môžete si byť istí aj tým, že tlačíte s produktom, ktorý je rovnako spoľahlivý ako originálne kazety – avšak za neporovnateľne nižšiu cenu!

Ponúkame kompatibilitu s celým radom tlačiarní HP, vrátane populárnych modelov ako HP LASER 107A, HP LASER 107 SERIES, HP LASER 107W, HP LASER MFP 130 SERIES a ďalších (HP LASER 107A, HP LASER 107 SERIES, HP LASER 107W, HP LASER MFP 130 SERIES, HP LASER MFP 135AG, HP LASER MFP 135WG, HP LASER MFP 137FNW, HP LASER MFP 137FW, HP LASER MFP 138FNW, HP LASER MFP 138FW, HP LASER MFP 138P, HP LASER MFP 138PN, HP LASER MFP 138PNW, HP LASER MFP 135). S našou tonerovou kazetou môžete mať istotu, že váš tlačový proces bude plynulý a bezproblémový.

Ak ste pripravení vylepšiť svoje tlačové prostredie a ušetriť pri tom peniaze, neváhajte a investujte do našej tonerovej kazety už dnes. S cenou 14 € a kapacitou až 5000 strán nebudete ľutovať. Urobte krok k efektívnemu a spoľahlivému tlačovému procesu s našou tonerovou kazetou HP W1106A / 106X.

 


Tonerová kazeta pre tlačiarne HP s čipom až na neuveriteľných 5000 strán za super cenu!

 

Vynikajúci pomer cena/výkon!

Ak Vás naša ponuka na tonerovú kazetu kompatibilnú s HP W1106A / 106X zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom spoločnosti Grand – MS, s.r.o., ktorá  má v predaji rôznych výrobkov už 20 ročnú tradíciu Stačí kliknúť na hore zobrazený obrázok tonerovej kazety kompatibilnej s HP W1106A / 106X a  vybraný tovar si môžete kúpiť v niektorom z našich nižšie uvedených e-shopov.

 

*********************************************************************


Prírodná medicína, bez chémie zo Spektrum Shopu, ktorú nájdete na:
www.spektrumshop.sk

 

*********************************************************************


E-shop „TONERY DO TLAČIARNE““, má už 20 ročnú tradíciu!
Nájdete v ňom všetko pre vaše tlačiarne a to od kaziet pre atramentové tlačiarne, cez laserové tlačiarne až po foto papier, či struny pre 3D tlač. A to všetko vo vysokej kvalite a prijateľnej cene!
Nájdete nás na : www.tonerydotlaciarne.sk


E-shop „BUĎ FIT“.
Je zameraný na drobné športové pomôcky a výrobu (potlač) tričiek, tielok, mikín, čiapok, pracovných odevov a obdobných vecí. Potlačíme všetko. Vyberte si z našich výrobkov, prípadne pošlite vlastné foto, či návrh.


Prekrásne dekorácie rôzneho druhu, vrátane dekorácií vyrobených podľa vašej objednávky nájdete na našom e-shope:
www.dekoraciesk.sk

 

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                             PhDr. Michal Hudák   

    

 

Buďte pripravení a chráňte to najcennejšie – svoj život a životy svojich blízkych!

18.05.2024

Ak Ste vodič motorového vozidla tak tento malý nástroj, by nemal chýbať vo vašom automobile! V dnešnom svete je bezpečnosť na cestách prioritou pre každého vodiča. Nikdy neviete, kedy sa môžete ocitnúť v núdzovej situácii, kde bude rozhodovať každá sekunda. Preto je dôležité byť pripravený a mať po ruke záchranný nástroj na odstránenie prerezanie pásov a [...]

Ako udržať svoj vzhľad podľa svojich predstáv?

17.05.2024

Jednou z možností je mať k dispozícii vlastný zastrihávač vlasov a brady! Udržiavať si upravený a štýlový vzhľad nebolo nikdy jednoduchšie. Predstavujeme vám moderný bezdrôtový zastrihávač vlasov a brady, ktorý kombinuje univerzálnosť použitia s moderným dizajnom. Tento zastrihávač je ideálny pre každého – či už ste muž, žena, dieťa alebo starší [...]

Spôsob ako si pomôcť pri bolesti krku, ramien, chrbtice, či kolena!

16.05.2024

Osloboďte sa od bolesti a to bez chémie! Dnes sa budeme venovať jedinečnému spôsobu, ako uvoľniť bolesti krku, ramien, chrbtice i kolien bez použitia agresívnej chémie. Pre mnohých z nás môže bolesť krku alebo chrbtice predstavovať každodennú výzvu, ktorá nám bráni v plnohodnotnom živote. Práve preto je dobre byť informovaný o spôsobe, ktorý spoľahlivo a [...]

tbilisi, gruzínsko, protest

Gruzínska prezidentka vetovala sporný zákon o zahraničnom vplyve

18.05.2024 17:08

Vládna strana Gruzínsky sen má však v parlamente dosť poslancov, aby veto hlavy štátu prehlasovala.

handlová, fico, atentát

NAKA obvinila osobu, ktorá sa mala vyhrážať ministrovi a poslancom cez sociálnu sieť

18.05.2024 15:10

Prokurátor sa stotožnil s podnetom polície na vzatie obvineného do väzby, rozhodne o nej súd.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 812
Celková čítanosť: 1101509x
Priemerná čítanosť článkov: 1357x

Autor blogu