Založ si blog

Kvalitná tlač bez prehnaných nákladov!

 

Ušetrite bez zľavy na kvalite!

Vitajte v blogu zameranom na tonerové kazety pre laserové tlačiarne HP, ktoré zabezpečujú vynikajúcu tlač bez prehnaných nákladov! S kazetami od spoločnosti Grand – MS, s.r.o. môžete očakávať konzistentnú a vysokokvalitnú tlač bez ohľadu na to, čo potrebujete vytlačiť.

Tonery do tlačiarne od spoločnosti Grand – MS, s.r.o. sú navrhnuté tak, aby poskytovali ostré a čisté výsledky s minimálnymi nákladmi. S našimi kazetami sa nemusíte obávať, že by ste obetovali kvalitu kvôli cene.

Naše tonerové kazety sú vhodné pre rôzne modely tlačiarní HP, čo znamená, že si môžete byť istí, že nájdete správnu kazetu pre svoju konkrétnu tlačiareň. Okrem toho, naše produkty sú ľahko dostupné cez náš e-shop Tonery do tlačiarne, čo znamená, že si môžete svoje kazety objednať pohodlne aj online.

Napríklad tonerovú kazetu kompatibilnú s kazetami HPQ2612A / FX10 / CRG703 si môžete u nás zakúpiť už za neuveriteľných 5,90 €! Kazeta je určená najmä pre tlačiarne: HP LASERJET 1010, HP LASERJET 1015, HP LASERJET 1018,  HP LASERJET 1020,  HP LASERJET 1022,  HP LASERJET 3015, HP LASERJET 3020, HP LASERJET 3030, HP LASERJET 3050, HP LASERJET 3052, HP LASERJET 3055 a HP LASERJET M1319 MFP.

Ak chcete využiť výhody vynikajúcej tlače bez zbytočných nákladov, neváhajte a objednajte si tonerové kazety pre vašu tlačiareň HP od spoločnosti Grand – MS, s.r.o. ešte dnes!

 


Tonerová kazeta HP.

 

Výnimočná tlač za úžasné ceny!

Ak Vás naša ponuka na tonerovú kazetu kompatibilnú s HPQ2612(A/X) zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom spoločnosti Grand – MS, s.r.o., ktorá  má v predaji rôznych výrobkov už 20 ročnú tradíciu Stačí kliknúť na hore zobrazený obrázok tonerovej kazety kompatibilnej s HPQ2612(A/X) a  vybraný tovar si môžete kúpiť v niektorom z našich nižšie uvedených e-shopov.

 

*********************************************************************


Prírodná medicína, bez chémie zo Spektrum Shopu, ktorú nájdete na:
www.spektrumshop.sk

 

*********************************************************************


E-shop „TONERY DO TLAČIARNE““, má už 20 ročnú tradíciu!
Nájdete v ňom všetko pre vaše tlačiarne a to od kaziet pre atramentové tlačiarne, cez laserové tlačiarne až po foto papier, či struny pre 3D tlač. A to všetko vo vysokej kvalite a prijateľnej cene!
Nájdete nás na : www.tonerydotlaciarne.sk


E-shop „BUĎ FIT“.
Je zameraný na drobné športové pomôcky a výrobu (potlač) tričiek, tielok, mikín, čiapok, pracovných odevov a obdobných vecí. Potlačíme všetko. Vyberte si z našich výrobkov, prípadne pošlite vlastné foto, či návrh.


Prekrásne dekorácie rôzneho druhu, vrátane dekorácií vyrobených podľa vašej objednávky nájdete na našom e-shope:
www.dekoraciesk.sk

 

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                             PhDr. Michal Hudák   

    

 

Buďte pripravení a chráňte to najcennejšie – svoj život a životy svojich blízkych!

18.05.2024

Ak Ste vodič motorového vozidla tak tento malý nástroj, by nemal chýbať vo vašom automobile! V dnešnom svete je bezpečnosť na cestách prioritou pre každého vodiča. Nikdy neviete, kedy sa môžete ocitnúť v núdzovej situácii, kde bude rozhodovať každá sekunda. Preto je dôležité byť pripravený a mať po ruke záchranný nástroj na odstránenie prerezanie pásov a [...]

Ako udržať svoj vzhľad podľa svojich predstáv?

17.05.2024

Jednou z možností je mať k dispozícii vlastný zastrihávač vlasov a brady! Udržiavať si upravený a štýlový vzhľad nebolo nikdy jednoduchšie. Predstavujeme vám moderný bezdrôtový zastrihávač vlasov a brady, ktorý kombinuje univerzálnosť použitia s moderným dizajnom. Tento zastrihávač je ideálny pre každého – či už ste muž, žena, dieťa alebo starší [...]

Spôsob ako si pomôcť pri bolesti krku, ramien, chrbtice, či kolena!

16.05.2024

Osloboďte sa od bolesti a to bez chémie! Dnes sa budeme venovať jedinečnému spôsobu, ako uvoľniť bolesti krku, ramien, chrbtice i kolien bez použitia agresívnej chémie. Pre mnohých z nás môže bolesť krku alebo chrbtice predstavovať každodennú výzvu, ktorá nám bráni v plnohodnotnom živote. Práve preto je dobre byť informovaný o spôsobe, ktorý spoľahlivo a [...]

tbilisi, gruzínsko, protest

Gruzínska prezidentka vetovala sporný zákon o zahraničnom vplyve

18.05.2024 17:08

Vládna strana Gruzínsky sen má však v parlamente dosť poslancov, aby veto hlavy štátu prehlasovala.

handlová, fico, atentát

NAKA obvinila osobu, ktorá sa mala vyhrážať ministrovi a poslancom cez sociálnu sieť

18.05.2024 15:10

Prokurátor sa stotožnil s podnetom polície na vzatie obvineného do väzby, rozhodne o nej súd.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 812
Celková čítanosť: 1101472x
Priemerná čítanosť článkov: 1356x

Autor blogu