Založ si blog

Cigarety takmer zdarma! Šetrite svoju peňaženku!

 

Ceny cigariet sa šplhajú stále vyššie a vyššie.

Poradíme Vám, ako pri cigaretách ušetriť značné finančné prostriedky!

V našej ponuke nájdete až 3 druhy elektrických plničiek cigariet!

 

Vstúpiť do sveta cigariet môže byť pre mnohých z nás v súčasnej dobe malým luxusom a to nie lacným. V dnešnej dobe však existuje inovatívne riešenie, ktoré vám umožní užívať si tú istú kvalitu a chuť, ale za zlomok ceny. Elektrická plnička cigariet je tou správnou voľbou pre tých, ktorí chcú ušetriť finančné prostriedky, ale nechcú sa vzdať svojho obľúbeného zvyku.

Vďaka elektrickej plničke môžete mať kontrolu nad tým, čo fajčíte a ako veľa finančných prostriedkov denne odchádza z vašej peňaženky. Nezáleží na tom, či preferujete tradičné cigarety, či cigarety s vonným tabakom. Elektrická plnička cigariet ich dokáže naplniť s rovnakou ľahkosťou. S touto technológiou môžete plniť cigarety presne podľa vašich predstáv a dokonca ako už bolo uvedené experimentovať s rôznymi príchuťami, čím sa môžete vyhnúť i nákupu drahších variantov cigariet.

Krátke video zobrazujúce prácu s plničkou si môžete pozrieť kliknutím na nižšie zobrazený obrázok.

 

Cena plničky je len 14 € !!!


Video k stroju na cigarety. Autor: Grand – MS, s.r.o.. Stroj si môžete zakúpiť v e-shope Tonery do tlačiarne.

 

Jednou z najväčších výhod použitia elektrickej plničky je jej dlhodobá úspora. Kým cena základných cigariet neustále stúpa, elektrická plnička vám umožňuje kontrolovať náklady a udržiavať ich na minimum. Ušetrené peniaze sa môžu rýchlo nazbierať a poskytnúť vám možnosť investovať ich do iných aspektov vášho života.

Okrem finančných výhod je tu aj aspekt zdravia. Zatiaľ čo tradičné cigarety môžu byť stále rovnako škodlivé pre vaše zdravie, elektrická plnička vám umožňuje prostredníctvom hustoty naplnenia cigariet mať kontrolu nad množstvom nikotínu a ďalších látok, ktoré konzumujete. To znamená, že môžete postupne znížiť množstvo nikotínu, čo môže viesť k zlepšeniu vášho celkového zdravia.

Nakoniec, elektrická plnička cigariet nie je len investíciou do vašej peňaženky a zdravia, ale aj do životného štýlu. Svojimi praktickými a modernými riešeniami vám umožňuje užívať si kvalitný zážitok z fajčenia bez toho, aby ste museli míňať obrovské sumy peňazí. Tak prečo nevybrať túto inteligentnú voľbu a začať šetriť dnes? Elektrická plnička cigariet je cesta k luxusu za menej!

 

Elektrická plnička cigariet, ktorá šetrí vašu peňaženku!

Ak Vás naša ponuka na „Elektrický strojček na plnenie cigariet zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom spoločnosti Grand – MS, s.r.o., ktorá  má v predaji rôznych výrobkov už 20 ročnú tradíciu Stačí kliknúť na hore zobrazený obrázok tonerovej kazety kompatibilnej s „Elektrický strojček na plnenie cigariet a  vybraný tovar si môžete kúpiť v niektorom z našich nižšie uvedených e-shopov.

 

*********************************************************************


Prírodná medicína, bez chémie zo Spektrum Shopu, ktorú nájdete na:
www.spektrumshop.sk

 

*********************************************************************


E-shop „TONERY DO TLAČIARNE““, má už 20 ročnú tradíciu!
Nájdete v ňom všetko pre vaše tlačiarne a to od kaziet pre atramentové tlačiarne, cez laserové tlačiarne až po foto papier, či struny pre 3D tlač. A to všetko vo vysokej kvalite a prijateľnej cene!
Nájdete nás na : www.tonerydotlaciarne.sk


E-shop „BUĎ FIT“.
Je zameraný na drobné športové pomôcky a výrobu (potlač) tričiek, tielok, mikín, čiapok, pracovných odevov a obdobných vecí. Potlačíme všetko. Vyberte si z našich výrobkov, prípadne pošlite vlastné foto, či návrh.


Prekrásne dekorácie rôzneho druhu, vrátane dekorácií vyrobených podľa vašej objednávky nájdete na našom e-shope:
www.dekoraciesk.sk

 

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                             PhDr. Michal Hudák   

    

 

Buďte pripravení a chráňte to najcennejšie – svoj život a životy svojich blízkych!

18.05.2024

Ak Ste vodič motorového vozidla tak tento malý nástroj, by nemal chýbať vo vašom automobile! V dnešnom svete je bezpečnosť na cestách prioritou pre každého vodiča. Nikdy neviete, kedy sa môžete ocitnúť v núdzovej situácii, kde bude rozhodovať každá sekunda. Preto je dôležité byť pripravený a mať po ruke záchranný nástroj na odstránenie prerezanie pásov a [...]

Ako udržať svoj vzhľad podľa svojich predstáv?

17.05.2024

Jednou z možností je mať k dispozícii vlastný zastrihávač vlasov a brady! Udržiavať si upravený a štýlový vzhľad nebolo nikdy jednoduchšie. Predstavujeme vám moderný bezdrôtový zastrihávač vlasov a brady, ktorý kombinuje univerzálnosť použitia s moderným dizajnom. Tento zastrihávač je ideálny pre každého – či už ste muž, žena, dieťa alebo starší [...]

Spôsob ako si pomôcť pri bolesti krku, ramien, chrbtice, či kolena!

16.05.2024

Osloboďte sa od bolesti a to bez chémie! Dnes sa budeme venovať jedinečnému spôsobu, ako uvoľniť bolesti krku, ramien, chrbtice i kolien bez použitia agresívnej chémie. Pre mnohých z nás môže bolesť krku alebo chrbtice predstavovať každodennú výzvu, ktorá nám bráni v plnohodnotnom živote. Práve preto je dobre byť informovaný o spôsobe, ktorý spoľahlivo a [...]

tbilisi, gruzínsko, protest

Gruzínska prezidentka vetovala sporný zákon o zahraničnom vplyve

18.05.2024 17:08

Vládna strana Gruzínsky sen má však v parlamente dosť poslancov, aby veto hlavy štátu prehlasovala.

handlová, fico, atentát

NAKA obvinila osobu, ktorá sa mala vyhrážať ministrovi a poslancom cez sociálnu sieť

18.05.2024 15:10

Prokurátor sa stotožnil s podnetom polície na vzatie obvineného do väzby, rozhodne o nej súd.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 812
Celková čítanosť: 1101486x
Priemerná čítanosť článkov: 1357x

Autor blogu