Založ si blog

Buďte pripravení a chráňte to najcennejšie – svoj život a životy svojich blízkych!

 

Ak Ste vodič motorového vozidla tak tento malý nástroj, by nemal chýbať vo vašom automobile!

V dnešnom svete je bezpečnosť na cestách prioritou pre každého vodiča. Nikdy neviete, kedy sa môžete ocitnúť v núdzovej situácii, kde bude rozhodovať každá sekunda. Preto je dôležité byť pripravený a mať po ruke záchranný nástroj na odstránenie prerezanie pásov a rozbitie skla v automobile.

Tento záchranný nástroj je prioritne určený ako „Prvá pomoc do automobilu“, kde v prípade nutnosti dokáže jednoducho rozrezať bezpečnostné pásy, či rozbiť okno automobilu a tak zachrániť život, či inak pomôcť. Je to praktické a spoľahlivé riešenie, ktoré môže rozhodovať medzi životom a smrťou.

V stručnosti môžeme uviesť nasledujúce skutočnosti:

  • Ide o záchranný nástroj s kladivkom a čepeľou ako prívesok na kľúče.
  • Pomocou čepele dokážete odstrániť bezpečnostný pás.
  • Vďaka kladivku rozbijete sklo vo vašom aute.
  • Tento nástroj Vám môže v neľahkých situáciách zachrániť život.

Ide o malú a lacnú pomôcku, ktorá by mala byť súčasťou každého automobilu. Vďaka kompaktným rozmerom ho môžete mať vždy po ruke, či už ho pripevníte na kľúče, alebo ho umiestnite do priehradky vo dverách vášho auta. Jeho jednoduchosť a efektívnosť oceníte najmä v kritických momentoch, keď je potrebné rýchlo konať.

Blog je určený hlavne pre vodičov motorových vozidiel, ktorí majú záujem o svoju bezpečnosť. Tento nástroj je skvelým spôsobom, ako sa pripraviť na nepredvídateľné situácie a zabezpečiť, že budete mať vždy po ruke pomocníka, ktorý môže zachrániť život. Nepodceňujte dôležitosť tejto malej, ale neoceniteľnej pomôcky.

Investícia do tohto záchranného nástroja je investíciou do vlastnej bezpečnosti a bezpečnosti vašich blízkych. Nepremeškajte príležitosť byť pripravený na akúkoľvek nepredvídanú situáciu na cestách. Záchranný nástroj na odstránenie prerezanie pásov a rozbitie skla v automobile je kľúčovým prvkom, ktorý by nemal chýbať vo vašom vozidle.

Cena tohto nástroja je pritom len 3€!!!


Prvá pomoc do automobilu. V núdzi prereže bezpečnostné pásy, či rozbije okno!

 

Pripravte sa na nečakanú núdzovú situáciu na cestách!

Ak Vás naša ponuka na  „Záchranný nástroj na prerezanie bezpečnostných pásov, či rozbitie skla“  zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom spoločnosti Grand – MS, s.r.o., ktorá  má v predaji rôznych výrobkov už 20 ročnú tradíciu Stačí kliknúť na hore zobrazený obrázok „Záchranný nástroj na prerezanie bezpečnostných pásov, či rozbitie skla“  a  vybraný tovar si môžete kúpiť v niektorom z našich nižšie uvedených e-shopov.

 

*********************************************************************

 


E-shop „TONERY DO TLAČIARNE““, s 20 ročnou tradíciou!
Ako priamy dovozca tovaru pre tlačiarne ponúka komplexný sortiment spotrebného materiálu ako pre „ATRAMENTOVÉ“, tak i „TONEROVÉ“ tlačiarne, vrátane foto papieru, strún pre 3D tlač.
V ponuke sú len kvalitný a cenovo prístupný tovar!


E-shop SPEKTRUM SHOP.
Je zameraný na pomoc pri bolestiach chrbtice, kĺbov, končatín, prechladnutí, nespavosti, prostate, hučaní v ušiach, ale i množstve iných problémov.
Ním predávané prípravky nevyužívajú chémiu, ale len liečivú silu prírodných rastlín z Ázie!


E-shop „BUĎ FIT“.
Je zameraný na drobné športové pomôcky a výrobu (potlač) tričiek, tielok, mikín, čiapok, pracovných odevov a obdobných vecí. Potlačíme všetko. Vyberte si z našich výrobkov, prípadne pošlite vlastné foto, či návrh.

 

 

 

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                             PhDr. Michal Hudák   

    

 

Kvalitné riešenie pre vaše automobily, motocykle, stroje, vlečky, výťahy, rozvádzače, rozvody, či iné zariadenia!

19.06.2024

Efektívna identifikácia vašich zariadení! Identifikačné štítky sú neoddeliteľnou súčasťou každej firmy, ktorá dbá na poriadok a bezpečnosť svojich zariadení. Avšak veľmi dôležité môžu byť aj pre majiteľov motorových vozidiel a to od automobilov, cez motorky až po rôzne bagre, či iné mechanizmy. Ponúkame kvalitnú „výrobu kovových a plastových [...]

Tak pre MLADÝCH, ako i STARŠÍCH – štýl a pohodlie pre vaše voľné chvíle!

18.06.2024

Pohodlné a štýlové oblečenie pre každú príležitosť! Leto je tu a s ním aj čas na dovolenky a voľnočasové aktivity. Chcete byť štýloví a zároveň sa cítiť pohodlne? Oblečenie značky RANGER® je pre vás tou správnou voľbou. Naše športové tričká, tielka a mikiny sú určené nielen pre turistov, rybárov, poľovníkov, športovcov, školákov, dôchodcov, ale [...]

Záhradný vrták – Váš nový priateľ v záhrade, či záhradke!

17.06.2024

Záhradný vrták, je nepostrádateľným pomocníkom pre každého záhradkára! Ak hľadáte spôsob, ako si zjednodušiť práce v záhradke, záhradný vrták je presne to, čo potrebujete. Tento malý, no mimoriadne efektívny nástroj vám výrazne uľahčí vysádzanie a starostlivosť o vašu záhradu. Záhradný vrták je prioritne určený na rýchle a jednoduché vytváranie [...]

migranti

Lamanšský prieliv prekročilo v utorok najviac migrantov v tomto roku

19.06.2024 19:26

Celkový počet migrantov, ktorí tento rok túto cestu absolvovali, stúpol na vyše 12-tisíc.

ÚS SR: Sídlo Ústavného súdu SR v Košiciach

Poslanci nezvolili ani jedného kandidáta na sudcu ÚS, voľbu budú opakovať

19.06.2024 19:14

Z piatich uchádzačov nezískal žiaden potrebný počet hlasov.

Robert Kaliňák, Matúš Šutaj Eštok

Lex atentát prechádza expresne a bez diskusie. Odborníci zmeny kritizujú, Kolíková hovorí o hrozbe policajného štátu

19.06.2024 19:00

Výhrady má aj generálny prokurátor Maroš Žilinka, verejný ochranca práv Róbert Dobrovodský, ale aj Súdna rada SR.

izrael, libanon

Hizballáh aj napriek hrozbám opäť útočil na Izrael

19.06.2024 18:54

Hnutie tak spravilo aj napriek utorkovým hrozbám Izraela o totálnej vojne.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 829
Celková čítanosť: 1131437x
Priemerná čítanosť článkov: 1365x

Autor blogu