Založ si blog

Rozvíjajte prirodzenú zvedavosť a šikovnosť svojich detí hravým spôsobom!

Zábava a vzdelanie v jednom!

V dnešnej dobe je dôležité podporovať prirodzenú zvedavosť a vzdelávanie detí. Detský mikroskop s až 1200-násobným zväčšením je perfektným nástrojom na kombináciu zábavy a vzdelávania. Tento produkt je určený nielen na zábavu, ale aj na rozvoj osobnosti detí, čím sa stáva nenahraditeľnou pomôckou.

Tento mikroskop je ideálny pre mladých bádateľov či ako edukačný nástroj do školy. Ponúka tri rôzne úrovne zväčšenia – 100x, 400x a 1200x, čo umožňuje deťom preskúmať mikrosvet do najmenších detailov. Navyše obsahuje aj prepínač svetiel, čo zvyšuje jeho funkčnosť a jednoduchú manipuláciu.

Detský mikroskop je skvelým darčekom nielen pod stromček, k narodeninám či meninám, vhodný pre chlapcov i dievčatá. Je vhodný pre deti od troch rokov, avšak pod dohľadom dospelých, čím sa zabezpečuje ich bezpečnosť pri objavovaní.

Tento produkt nie je len hračka, ale aj hodnotná edukačná pomôcka. Rozvíja vedomosti detí a podporuje ich prirodzenú zvedavosť, čo je dôležité pre ich celkový rozvoj. Mikroskop sa stane obľúbeným spoločníkom vašich detí, ktorý im otvorí dvere do fascinujúceho sveta vedy.

Detský mikroskop s až 1200 násobným zväčšenín.
Kúpite v kamennej predajni, prípadne e-shopoch našej spoločnosti.

Jeho cena je pritom len 17,40 € !

Mikroskop je malý, cenovo dostupný a ľahko prenosný, čo z neho robí praktickú pomôcku na každý deň. Rodičia a starí rodičia, ktorí chcú podporiť rozvoj osobnosti svojich detí a vnúčat, by mali zvážiť jeho kúpu. Detský mikroskop ponúka prirodzenú, hravú formu vzdelávania, ktorá je zábavná a zároveň veľmi poučná.

V súhrne, detský mikroskop s až 1200-násobným zväčšením je skvelou investíciou do vzdelania a rozvoja vašich detí. Podporuje ich zvedavosť, vzdelávanie a celkový rozvoj osobnosti. Vďaka svojim funkciám a jednoduchej manipulácii sa stane nenahraditeľným pomocníkom v každej domácnosti.

Nezabúdajte, že deťom s týmto mikroskopom môžete otvoriť dvere do sveta vedy a objavov a to už dnes!

Detský mikroskop s až 1200 násobným zväčšenín.
Kúpite v kamennej predajni, prípadne e-shopoch našej spoločnosti.

Ideálny darček pre deti!

Ak Vás naša ponuka na  „Detský mikroskop“  zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom spoločnosti Grand – MS, s.r.o., ktorá  má v predaji rôznych výrobkov už 20 ročnú tradíciu Stačí kliknúť na hore zobrazený obrázok „Detský mikroskop“  a  vybraný tovar si môžete kúpiť v niektorom z našich nižšie uvedených e-shopov.

 

*********************************************************************

 


E-shop „TONERY DO TLAČIARNE““, s 20 ročnou tradíciou!
Ako priamy dovozca tovaru pre tlačiarne ponúka komplexný sortiment spotrebného materiálu ako pre „ATRAMENTOVÉ“, tak i „TONEROVÉ“ tlačiarne, vrátane foto papieru, strún pre 3D tlač.
V ponuke sú len kvalitný a cenovo prístupný tovar!


E-shop SPEKTRUM SHOP.
Je zameraný na pomoc pri bolestiach chrbtice, kĺbov, končatín, prechladnutí, nespavosti, prostate, hučaní v ušiach, ale i množstve iných problémov.
Ním predávané prípravky nevyužívajú chémiu, ale len liečivú silu prírodných rastlín z Ázie!


E-shop „BUĎ FIT“.
Je zameraný na drobné športové pomôcky a výrobu (potlač) tričiek, tielok, mikín, čiapok, pracovných odevov a obdobných vecí. Potlačíme všetko. Vyberte si z našich výrobkov, prípadne pošlite vlastné foto, či návrh.

 

 

 

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                             PhDr. Michal Hudák   

    

 

JOCK MAIL: Štýlové Slipy pre Moderného Muža!

19.07.2024

Objavte Štýl a Pohodlie so značkovými Slipmi JOCK MAIL! Keď sa povie JOCK MAIL, hneď si predstavíte luxusné a štýlové slipy, ktoré dokonale kombinujú pohodlie a eleganciu. Tieto značkové slipy sú navrhnuté pre moderných mužov, ktorí si potrpia na kvalitu a štýl v každom detaile. JOCK MAIL je synonymom pre špičkový dizajn a maximálny komfort. Značkové [...]

Dračia skrinka

17.07.2024

Netradičný hodnotný, no cenovo prístupný darček ! Naša spoločnosť sa už roky zaoberá výrobou rôznych dekoračných, ale i úžitkových predmetov, ktoré však nie sú určené len na dekorácia, či darovanie, ale sú i plne funkčné. V poslednom období vzbudil u odberateľov, predajcov a zákazníkov veľký záujem náš nový výrobok „Dračia skrinka“. Ide o [...]

Ako zvládať takmer saharské teplá?

16.07.2024

Štýlové letné tielka RANGER® pre extrémne teploty ! Leto je v plnom prúde a vysoké teploty nás nútia hľadať oblečenie, ktoré je hlavne pohodlné a pomáha nám zvládať extrémne teploty, ktoré nás práve trápia. Oblečenie značky RANGER® – tielka, tričká a mikiny – sú presne tým, čo v takomto prípade potrebujete na nosenie či voľnočasové [...]

borrell

Borrell v mene EÚ podporil verdikt súdu OSN v kauze izraelskej politiky. Židovský národ nie je okupant, bráni sa Netanjahu

20.07.2024 21:05

Vo svojom vyhlásení Borrel súčasne dodal, že stanovisko súdu "bude potrebné dôkladnejšie analyzovať, a to aj vzhľadom na jeho dôsledky pre politiku EÚ".

Motorkár, autonehoda pri Martine

Vážna nehoda pri Martine. Motorkára previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice

20.07.2024 19:01

Z doposiaľ nezistených príčin došlo na ceste z obce Košťany nad Turcom do Martina k zrážke osobného automobilu a motocykla.

Robert Fico a Denys Šmyhal.

Fico Šmyhaľovi: Slovensko nemieni byť rukojemníkom ukrajinsko-ruských vzťahov. Kritizuje rozhodnutie Zelenského

20.07.2024 18:16, aktualizované: 18:36

Fico podľa úradu vlády v tejto veci komunikuje už niekoľko dní s relevantnými členmi vládneho kabinetu aj s predstaviteľmi maďarskej petrochemickej skupiny MOL.

Krasnodar, Rusko, protest

Kolaps v Krasnodare: Rusi vyšli do ulíc, starosta sa chcel pripútať k stĺpu. Umlčala ich až polícia

20.07.2024 18:02, aktualizované: 20:25

Problémy s elektrinou na juhu Ruska a na okupovanom ukrajinskom polostrove Krym sa začali 16. júla po skrate na Rostovskej jadrovej elektrárni.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 850
Celková čítanosť: 1164192x
Priemerná čítanosť článkov: 1370x

Autor blogu