Založ si blog

Cigaretka na dva ťahy!

 

Áno, máte pravdu, tento názov som si požičal z piesne.

 

Z akej? No predsa z piesne R. Mullera, ktorá má už síce nejaký ten rok, no stále je dobrá. Chcel som tým nenápadne prejsť fa tému fajčenie a cigarety.

Keď mám byť úprimný, nefajčím a tento zlozvyk ani nejako neobhajujem a nenabádam k nemu. Fajčenie škodí.

No ale čo spraviť keď sa takéhoto zlozvyku nemôžeme zbaviť? Tak fajčíme. A fajčenie veru nie lacná záležitosť. Minuté peniaze veru môžu rodinnému rozpočtu chýbať a to nepoteší nikoho.

Stroj na cigarety predávaný spoločnosťou Grand – MS, s.r.o., cez e-shop „Tonery do tlačiarne“.

Tak ako ušetriť a pritom sa tohto zlozvyku nevzdať? Je tu jednoduchá pomoc. Miesto drahých hotových cigariet v krabičke, si môžete kúpiť kvalitný, no lacný tabak a cigaretové dutinky.

Potom nám už stačí kúpiť si skutočne len za pár euro, elektrický strojček na plnenie cigariet. Potom už cigarety, ktoré budete fajčiť, nebudú tak zaťažovať váš rozpočet. S týmto zariadením môžete ušetriť značné finančné prostriedky.

Video k stroju na cigarety. Autor: Grand – MS, s.r.o.. Stroj si môžete zakúpiť v e-shopoch Tonery do tlačiarne a SpektrumShop.

Kde ale môžeme taký stroj na plnenie cigariet kúpiť? No predsa v spoločnosti Grand – MS, s.r.o. alebo cez jej e-shop “Tonery do tlačiarne”.

Strojček je elektrický, skladný a ide skutočne o mimoriadne užitočnú pomôcku pre fajčiarov. Dá sa na ňom pri plnení cigariet nastaviť až 5 stupňov hustoty tabaku. Ďalšou veľkou výhodou je to, že na plnenie cigariet si môžete zakúpiť tabak podľa vlastného výberu. Napríklad ak niekto má rád aromatické tabaky, ako napr. mentolový, vanilkový, ……… nie je žiadny problém.

Možno by Vás ešte zaujímalo, ako rýchlo si dokážete cigaretu naplniť. Za 3 až 5 minút sa dá naplniť až 20 ks cigariet. Čo poviete, šikovné, že ?

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                 PhDr. Michal Hudák       

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová

Stopky – alebo aj „čas beží“ !

21.05.2020

Kúpiť dobré a kvalitné stopky nie je až tak jednoduché, ako sa zdá. Preto je tu s ich ponukou spoločnosť Grand – MS, s.r.o., ktorá pôsobí na trhu už takmer 20 rokov. Stopky si môžete zakúpiť v niektorom z jej e-shopov napr. „Buď Fit“ ! Meranie času má skutočne dlhú históriu. Najskôr sa uskutočňovalo prostredníctvom dní, nocí a ročných [...]

Írska Whisky – Kubánska Cigara a „Vaše“ imidžové hodinky !

20.05.2020

Vychutnajte si chvíľu pohody s kvalitnými vreckovými hodinkami ! Tá whisky nemusí byť len írska, môže byť aj škótska, obe sú dobré. Naproti tomu cigara by mala byť kubánska. Avšak kvalitné vreckové hodinky by mali byť rozhodne od spoločnosti „Grand – MS, s.r.o.“ . Zakúpiť si ich môžete prostredníctvom e-shopov danej spoločnosti. V našich [...]

Neokocka, nielenže zbaví stresu, ale i zabaví !

02.05.2020

Neokocka Vás dokáže zbaviť nielen stresu, ale dokáže zabaviť celú vašu rodinu. V dôsledku výskytu vírusu KOVID – 19, sme už dlhšiu dobu viac menej väznený v našich bytoch, či iných obmedzených priestoroch. Lepšie sú na tom tí, ktorí majú chatu, či chalupu, kde môžu relaxovať. Práve v tejto dobe nám môže čas skrátiť cenovo nenáročný [...]

matovič

Prvá zahraničná cesta premiéra Matoviča bude do Českej republiky

28.05.2020 18:16

Predseda vlády SR Igor Matovič (OĽaNO) sa stretne s predsedom vlády Českej republiky Andrejom Babišom.

Najvyšší súd

Zistili porušenia zákona v zákazke rekonštrukcie budovy Najvyššieho súdu

28.05.2020 17:42

Z tohto dôvodu Úrad pre verejné obstarávanie uložil verejnému obstarávateľovi pokutu .

Jaroslav Naď / Daniel Zmeko /

Naď: Vojaci sú denne konfrontovaní s dlhodobo neriešenými problémami

28.05.2020 16:55

Počas pracovného výjazdu minister obrany Jaroslav Naď zhodnotil reálny stav vojenských útvarov v Nitre a Seredi.

ZOH, mapa, Kórea

Takmer 70 % juhokórejskej mládeže považuje zjednotenie s KĽDR za nevyhnutné

28.05.2020 16:06

Vyplýva to z prieskumu verejnej mienky, ktorý zverejnil juhokórejský Národný inštitút mládeže.

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Zároveň niektoré druhy tovaru i vyrába. Na trhu pôsobí už 19 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 20
Celková čítanosť: 24460x
Priemerná čítanosť článkov: 1223x

Autor blogu