Založ si blog

Cigaretka na dva ťahy!

 

Áno, máte pravdu, tento názov som si požičal z piesne.

 

Z akej? No predsa z piesne R. Mullera, ktorá má už síce nejaký ten rok, no stále je dobrá. Chcel som tým nenápadne prejsť fa tému fajčenie a cigarety.

Keď mám byť úprimný, nefajčím a tento zlozvyk ani nejako neobhajujem a nenabádam k nemu. Fajčenie škodí.

No ale čo spraviť keď sa takéhoto zlozvyku nemôžeme zbaviť? Tak fajčíme. A fajčenie veru nie lacná záležitosť. Minuté peniaze veru môžu rodinnému rozpočtu chýbať a to nepoteší nikoho.

Stroj na cigarety predávaný spoločnosťou Grand – MS, s.r.o., cez e-shop „Tonery do tlačiarne“.

Tak ako ušetriť a pritom sa tohto zlozvyku nevzdať? Je tu jednoduchá pomoc. Miesto drahých hotových cigariet v krabičke, si môžete kúpiť kvalitný, no lacný tabak a cigaretové dutinky.

Potom nám už stačí kúpiť si skutočne len za pár euro, elektrický strojček na plnenie cigariet. Potom už cigarety, ktoré budete fajčiť, nebudú tak zaťažovať váš rozpočet. S týmto zariadením môžete ušetriť značné finančné prostriedky.

Video k stroju na cigarety. Autor: Grand – MS, s.r.o.. Stroj si môžete zakúpiť v e-shopoch Tonery do tlačiarne a SpektrumShop.

Kde ale môžeme taký stroj na plnenie cigariet kúpiť? No predsa v spoločnosti Grand – MS, s.r.o. alebo cez jej e-shop “Tonery do tlačiarne”.

Strojček je elektrický, skladný a ide skutočne o mimoriadne užitočnú pomôcku pre fajčiarov. Dá sa na ňom pri plnení cigariet nastaviť až 5 stupňov hustoty tabaku. Ďalšou veľkou výhodou je to, že na plnenie cigariet si môžete zakúpiť tabak podľa vlastného výberu. Napríklad ak niekto má rád aromatické tabaky, ako napr. mentolový, vanilkový, ……… nie je žiadny problém.

Možno by Vás ešte zaujímalo, ako rýchlo si dokážete cigaretu naplniť. Za 3 až 5 minút sa dá naplniť až 20 ks cigariet. Čo poviete, šikovné, že ?

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                 PhDr. Michal Hudák       

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová

Zdravím pán minister! – Vtipné a kreatívne! – Aby Ste sa mohli odlíšiť od iných.

28.03.2023

Nielen vojenské, či vtipné, ale i iné motívy, podľa vášho želania! * Užitočné linky na lacný a kvalitný tovar, nájdete pod týmto článkom. Dokážeme vyhovieť každému! Ak Vás naša ponuka na „Potlač tričiek a iných predmetov“ zaujala, môžete si na naších stránkach vybrať motív podľa vášho uváženia, prípadne zaslať text, či foto, [...]

Ako si zabezpečiť podmienky na prežitie!

27.03.2023

Výroba elektriny v núdzových podmienkach Vás môže zachrániť! Multifunkčné solárne LED dynamo schopné vyrábať elektrickú energiu v núdzových podmienkach a tým nabíjať mobil, integrované svetlo, vysielať núdzový signál, či v núdzových podmienkach prijímať a počúvať vysielanie rádia, čo môže byť v kritických situáciách mimoriadne dôležité. * [...]

Pomoc pri kŕčových žilách, opuchoch, svrbeniu, necitlivosti, či páleniu dolných končatín?

25.03.2023

Pomoc pri kŕčových žilách, opuchoch, žilovom edéne, kŕčoch, svrbeniu, páleniu, necitlivosti, či bolesti a únave dolných končatín! Neviete si pomôcť s hore menovanými problémami? Vyskúšajte „Náplaste na kŕčové žily, vyskulitídu a flebitídu“. Sú založené na viac ako tisíc rokov skúseností starej čínskej medicíny, ktorá úspešne pomáha [...]

ČR vysoké školy protest česko

Vysokoškolskí učitelia v Česku demonštrujú za vyššie mzdy

28.03.2023 17:32

Protestujúci v hlavnom meste zamierili na Pražský hrad.

star wars, obi-wan kenobi, darth vader,

Nech ťa sprevádza Sila, prihovára sa Ukrajincom Luke Skywalker

28.03.2023 17:25

Americký herec Mark Hamill prepožičal svoj hlas pre mobilnú aplikáciu oznamujúcu na Ukrajine začiatok a koniec leteckých poplachov.

SR HaZZ požiare ochrana novela zákon TK BAX

U hasičov sa rozhorel spor pre peniaze. Dotácie pre dobrovoľné zbory sa neznížia, deklaruje prezident HaZZ

28.03.2023 17:18

Nedôjde ani k zníženiu počtu dobrovoľných hasičských jednotiek.

Severné Írsko protesty polícia výtržnosti

Britská vláda zvýšila teroristickú hrozbu v Severnom Írsku

28.03.2023 17:10

Urobilo to pred návštevou amerického prezidenta Joea Bidena pri príležitosti 25. výročia podpisu Veľkopiatkovej dohody.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 519
Celková čítanosť: 709967x
Priemerná čítanosť článkov: 1368x

Autor blogu