Založ si blog

Cigaretka na dva ťahy!

 

Áno, máte pravdu, tento názov som si požičal z piesne.

 

Z akej? No predsa z piesne R. Mullera, ktorá má už síce nejaký ten rok, no stále je dobrá. Chcel som tým nenápadne prejsť fa tému fajčenie a cigarety.

Keď mám byť úprimný, nefajčím a tento zlozvyk ani nejako neobhajujem a nenabádam k nemu. Fajčenie škodí.

No ale čo spraviť keď sa takéhoto zlozvyku nemôžeme zbaviť? Tak fajčíme. A fajčenie veru nie lacná záležitosť. Minuté peniaze veru môžu rodinnému rozpočtu chýbať a to nepoteší nikoho.

Stroj na cigarety predávaný spoločnosťou Grand – MS, s.r.o., cez e-shop „Tonery do tlačiarne“.

Tak ako ušetriť a pritom sa tohto zlozvyku nevzdať? Je tu jednoduchá pomoc. Miesto drahých hotových cigariet v krabičke, si môžete kúpiť kvalitný, no lacný tabak a cigaretové dutinky.

Potom nám už stačí kúpiť si skutočne len za pár euro, elektrický strojček na plnenie cigariet. Potom už cigarety, ktoré budete fajčiť, nebudú tak zaťažovať váš rozpočet. S týmto zariadením môžete ušetriť značné finančné prostriedky.

Video k stroju na cigarety. Autor: Grand – MS, s.r.o.. Stroj si môžete zakúpiť v e-shopoch Tonery do tlačiarne a SpektrumShop.

Kde ale môžeme taký stroj na plnenie cigariet kúpiť? No predsa v spoločnosti Grand – MS, s.r.o. alebo cez jej e-shop “Tonery do tlačiarne”.

Strojček je elektrický, skladný a ide skutočne o mimoriadne užitočnú pomôcku pre fajčiarov. Dá sa na ňom pri plnení cigariet nastaviť až 5 stupňov hustoty tabaku. Ďalšou veľkou výhodou je to, že na plnenie cigariet si môžete zakúpiť tabak podľa vlastného výberu. Napríklad ak niekto má rád aromatické tabaky, ako napr. mentolový, vanilkový, ……… nie je žiadny problém.

Možno by Vás ešte zaujímalo, ako rýchlo si dokážete cigaretu naplniť. Za 3 až 5 minút sa dá naplniť až 20 ks cigariet. Čo poviete, šikovné, že ?

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                 PhDr. Michal Hudák       

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová

STOP COVID! Ako zabrániť roznášaniu COVID prostredníctvom malých predmetov?

25.01.2021

Pandémia COVID trápi svet už pekných pár mesiacov. Snažíme sa robiť opatrenia, ktoré by šírenie vírusu čo najviac obmedzili. Nosíme rúška, dodržiavame odstupy a dezinfikujeme si ruky. Koronavírus sa však môže šíriť aj prostredníctvom rôznych drobných predmetov, ktoré nosíme, či používame pri bežnom živote, ako sú napríklad mobily, hodinky, šperky, perá, [...]

Bolí Vás chrbtica a neviete si rady?

22.01.2021

Aj Vás bolia krčné stavce, či ramenné kĺby a neviete si poradiť? Možností vyskúšať, ako si uľaviť od bolesti je v súčasnej dobe množstvo. Od rôznych masáží, cez terapie, až po lieky proti bolesti. Možno Ste už vyskúšali všetko a nič nepomohlo. Radiť v takejto situácii a ponúkať zaručené riešenie nie je ľahké. Pomerne dobré výsledky a to už po [...]

Kde kúpiť za najlepšiu cenu „len 9, 90 €“ Magický kresliaci tablet vhodný pre deti?

15.01.2021

S nástupom dnešnej digitálnej doby, čoraz viac rodičov sa zamýšľa nad tým, ako svoje ratolesti nielen zabaviť, ale hravým spôsobom ich čo najlepšie pripraviť na dnešnú dobu. Nie vždy je to jednoduché. Niekedy majú perfektnú hračku, avšak jej výchovná hodnota je takmer nulová. Inokedy sa zas dieťa o hračku nezaujíma. A práve v tejto situácii tu máme pre rodičov [...]

Anna Záborská

Záborská tlačí duchovných do nemocníc

25.01.2021 21:15

Možno sa poskytovatelia duchovnej služby stanú zdravotníkmi. Takými, ako sú logopédi či psychológovia.

Taliansky premiér Giuseppe Conte

Taliansky premiér Conte podá v utorok demisiu

25.01.2021 20:40

Conte, ktorý je premiérom od júna 2018, sa chce po svojom odstúpení pokúsiť o sformovanie novej vlády.

USA Rusko Afganistan Taliban Pentagón DNI-CIA

Biden zrušil nariadenie zakazujúce transrodovým osobám slúžiť v armáde

25.01.2021 19:28

Biden zrušil kontroverzné nariadenie svojho predchodcu Donalda Trumpa z júla 2017.

Knižnica / Kniha / Knihy /

V stredu sa otvoria knižnice, návštevníci budú potrebovať negatívny test

25.01.2021 17:11

Knižnice budú akceptovať i doklad o prekonaní ochorenia nie starší ako tri mesiace, akceptované bude i preukázanie sa potvrdením o očkovaní druhou dávkou vakcíny proti covidu.

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Zároveň niektoré druhy tovaru i vyrába. Na trhu pôsobí už 19 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 94
Celková čítanosť: 98668x
Priemerná čítanosť článkov: 1050x

Autor blogu