Založ si blog

Cigaretka na dva ťahy!

 

Áno, máte pravdu, tento názov som si požičal z piesne.

 

Z akej? No predsa z piesne R. Mullera, ktorá má už síce nejaký ten rok, no stále je dobrá. Chcel som tým nenápadne prejsť fa tému fajčenie a cigarety.

Keď mám byť úprimný, nefajčím a tento zlozvyk ani nejako neobhajujem a nenabádam k nemu. Fajčenie škodí.

No ale čo spraviť keď sa takéhoto zlozvyku nemôžeme zbaviť? Tak fajčíme. A fajčenie veru nie lacná záležitosť. Minuté peniaze veru môžu rodinnému rozpočtu chýbať a to nepoteší nikoho.

Stroj na cigarety predávaný spoločnosťou Grand – MS, s.r.o., cez e-shop „Tonery do tlačiarne“.

Tak ako ušetriť a pritom sa tohto zlozvyku nevzdať? Je tu jednoduchá pomoc. Miesto drahých hotových cigariet v krabičke, si môžete kúpiť kvalitný, no lacný tabak a cigaretové dutinky.

Potom nám už stačí kúpiť si skutočne len za pár euro, elektrický strojček na plnenie cigariet. Potom už cigarety, ktoré budete fajčiť, nebudú tak zaťažovať váš rozpočet. S týmto zariadením môžete ušetriť značné finančné prostriedky.

Video k stroju na cigarety. Autor: Grand – MS, s.r.o.. Stroj si môžete zakúpiť v e-shopoch Tonery do tlačiarne a SpektrumShop.

Kde ale môžeme taký stroj na plnenie cigariet kúpiť? No predsa v spoločnosti Grand – MS, s.r.o. alebo cez jej e-shop “Tonery do tlačiarne”.

Strojček je elektrický, skladný a ide skutočne o mimoriadne užitočnú pomôcku pre fajčiarov. Dá sa na ňom pri plnení cigariet nastaviť až 5 stupňov hustoty tabaku. Ďalšou veľkou výhodou je to, že na plnenie cigariet si môžete zakúpiť tabak podľa vlastného výberu. Napríklad ak niekto má rád aromatické tabaky, ako napr. mentolový, vanilkový, ……… nie je žiadny problém.

Možno by Vás ešte zaujímalo, ako rýchlo si dokážete cigaretu naplniť. Za 3 až 5 minút sa dá naplniť až 20 ks cigariet. Čo poviete, šikovné, že ?

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                 PhDr. Michal Hudák       

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová

Buďte pripravení a chráňte to najcennejšie – svoj život a životy svojich blízkych!

18.05.2024

Ak Ste vodič motorového vozidla tak tento malý nástroj, by nemal chýbať vo vašom automobile! V dnešnom svete je bezpečnosť na cestách prioritou pre každého vodiča. Nikdy neviete, kedy sa môžete ocitnúť v núdzovej situácii, kde bude rozhodovať každá sekunda. Preto je dôležité byť pripravený a mať po ruke záchranný nástroj na odstránenie prerezanie pásov a [...]

Ako udržať svoj vzhľad podľa svojich predstáv?

17.05.2024

Jednou z možností je mať k dispozícii vlastný zastrihávač vlasov a brady! Udržiavať si upravený a štýlový vzhľad nebolo nikdy jednoduchšie. Predstavujeme vám moderný bezdrôtový zastrihávač vlasov a brady, ktorý kombinuje univerzálnosť použitia s moderným dizajnom. Tento zastrihávač je ideálny pre každého – či už ste muž, žena, dieťa alebo starší [...]

Spôsob ako si pomôcť pri bolesti krku, ramien, chrbtice, či kolena!

16.05.2024

Osloboďte sa od bolesti a to bez chémie! Dnes sa budeme venovať jedinečnému spôsobu, ako uvoľniť bolesti krku, ramien, chrbtice i kolien bez použitia agresívnej chémie. Pre mnohých z nás môže bolesť krku alebo chrbtice predstavovať každodennú výzvu, ktorá nám bráni v plnohodnotnom živote. Práve preto je dobre byť informovaný o spôsobe, ktorý spoľahlivo a [...]

tbilisi, gruzínsko, protest

Gruzínska prezidentka vetovala sporný zákon o zahraničnom vplyve

18.05.2024 17:08

Vládna strana Gruzínsky sen má však v parlamente dosť poslancov, aby veto hlavy štátu prehlasovala.

handlová, fico, atentát

NAKA obvinila osobu, ktorá sa mala vyhrážať ministrovi a poslancom cez sociálnu sieť

18.05.2024 15:10

Prokurátor sa stotožnil s podnetom polície na vzatie obvineného do väzby, rozhodne o nej súd.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 812
Celková čítanosť: 1101508x
Priemerná čítanosť článkov: 1357x

Autor blogu