Založ si blog

Stop – „KOVID – 19“!

 

Lampa, ktorá zabíja nielen baktérie, ale i vírusy.

 

S radosťou si Vám dovoľujeme predstaviť „Prenosnú sterilizačnú germicídnu mini UVC lampu COD1“, určenú na zabíjanie vírusov a baktérií. Túto sterilizačnú lampu si môžete zakúpiť v spoločnosti Grand – MS, s.r.o., prostredníctvom niektorého z jej e-shopov, napríklad „Tonery do tlačiarne“.

A teraz zopár slov o uvedenej lampe. Germicídne ultrafialové svetlo zabíja až 99% baktérií a vírusov. Zároveň´zabraňuje, či sťažuje aj schopnosť ich množenia. Odstraňuje infikovanie prachu, ktoré môže spôsobovať zápal pľúc, astmu, či rôzne alergie. Lampa zabezpečuje aj dezinfekciu a sterilizáciu ozónom pri 360oC, pričom sa automaticky vypína po 30 minútach, takže čas kontrolovať nemusíte.

Môžete kúpiť v spoločnosti Grand – MS, s.r.o., prostredníctvom e-shopu „Tonery do tlačiarne“.

Dôležitá je skutočnosť, že lampa má medzinárodnú autentifikáciu a certifikát CE.

Je malá, ľahká, prenosná a tak je vhodná nielen na použitie v domácnosti napríklad na dezinfekciu miestnosti, ale i na výlety do prírody, kempovanie, …… .

Jej použitie je veľmi jednoduché, nakoľko ju uvediete do činnosť len jedným klikom a po 30 sekundách sa samá vypne, čo je doba po ktorej by mala byť miestnosť vydezinfikovaná.

Využitie lampy však nie je len jednoúčelové na dezinfekciu miestností, ale je ju možné použiť aj na dezinfekciu rôznych domácich spotrebičov, ako napríklad mobilu, detských hračiek, bielizne, kde stačí vykonávať dezinfekciu len po dobu 10 sekúnd.

Kto by sa ešte zaujímal o trochu viac detailov, tak uvádzame, že lampa pracuje len s napätím  3,7 V, pričom UVC sterilizačné svetlo má výkom 3W. Jej veľkosť je 57 x 57 x 125 mm. Časovač je nadstavený na 30 minút. Pri plnom nabití vydrží 3 až 4 cykly. Žiarenie nepôsobí cez steny. Batéria má 8000 mAh.

Lampa ničiaca vírusy a baktérie. Môžete zakúpiť v Grand – MS, s.r.o. cez e-shop „Tonery do tlačiarne“.

Možno ešte jedno upozornenie. Keďže o lampu je značný záujem, môže sa Vám stať, že už nebude dostupná. Nezúfajte však, spoločnosť Grand – MS, s.r.o. priebežne dopĺňa tovar vo všetkých svojich e-shopoch, teda i v e-shope „Tonery do tlačiarne“ a to približne v 14 až 30 dňových intervaloch. Je síce pravdou, že v súčasnej dobe sú mierne problémy s leteckou dopravou, kde v niektorých prípadoch stúpla cena dopravy až o vyše 100%, no ešte horšie je to, že tovar sa neprepravuje podľa platného harmonogramu, nakoľko sú uprednostňované rôzne iné lety, ktoré sú vyhodnocované prepravcami z rôznych dôvodov, ako naliehavejšie. S trochou trpezlivosti však vyriešime aj túto nepriaznivú skutočnosť a tovaru sa dočkáme nielen my, ale i Vy naši zákazníci.

Záverom Vás znovu pozývam na náštevu nášho e-shopu.

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                PhDr. Michal Hudák        

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová

STOP COVID! Ako zabrániť roznášaniu COVID prostredníctvom malých predmetov?

25.01.2021

Pandémia COVID trápi svet už pekných pár mesiacov. Snažíme sa robiť opatrenia, ktoré by šírenie vírusu čo najviac obmedzili. Nosíme rúška, dodržiavame odstupy a dezinfikujeme si ruky. Koronavírus sa však môže šíriť aj prostredníctvom rôznych drobných predmetov, ktoré nosíme, či používame pri bežnom živote, ako sú napríklad mobily, hodinky, šperky, perá, [...]

Bolí Vás chrbtica a neviete si rady?

22.01.2021

Aj Vás bolia krčné stavce, či ramenné kĺby a neviete si poradiť? Možností vyskúšať, ako si uľaviť od bolesti je v súčasnej dobe množstvo. Od rôznych masáží, cez terapie, až po lieky proti bolesti. Možno Ste už vyskúšali všetko a nič nepomohlo. Radiť v takejto situácii a ponúkať zaručené riešenie nie je ľahké. Pomerne dobré výsledky a to už po [...]

Kde kúpiť za najlepšiu cenu „len 9, 90 €“ Magický kresliaci tablet vhodný pre deti?

15.01.2021

S nástupom dnešnej digitálnej doby, čoraz viac rodičov sa zamýšľa nad tým, ako svoje ratolesti nielen zabaviť, ale hravým spôsobom ich čo najlepšie pripraviť na dnešnú dobu. Nie vždy je to jednoduché. Niekedy majú perfektnú hračku, avšak jej výchovná hodnota je takmer nulová. Inokedy sa zas dieťa o hračku nezaujíma. A práve v tejto situácii tu máme pre rodičov [...]

Anna Záborská

Záborská tlačí duchovných do nemocníc

25.01.2021 21:15

Možno sa poskytovatelia duchovnej služby stanú zdravotníkmi. Takými, ako sú logopédi či psychológovia.

Taliansky premiér Giuseppe Conte

Taliansky premiér Conte podá v utorok demisiu

25.01.2021 20:40

Conte, ktorý je premiérom od júna 2018, sa chce po svojom odstúpení pokúsiť o sformovanie novej vlády.

USA Rusko Afganistan Taliban Pentagón DNI-CIA

Biden zrušil nariadenie zakazujúce transrodovým osobám slúžiť v armáde

25.01.2021 19:28

Biden zrušil kontroverzné nariadenie svojho predchodcu Donalda Trumpa z júla 2017.

Knižnica / Kniha / Knihy /

V stredu sa otvoria knižnice, návštevníci budú potrebovať negatívny test

25.01.2021 17:11

Knižnice budú akceptovať i doklad o prekonaní ochorenia nie starší ako tri mesiace, akceptované bude i preukázanie sa potvrdením o očkovaní druhou dávkou vakcíny proti covidu.

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Zároveň niektoré druhy tovaru i vyrába. Na trhu pôsobí už 19 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 94
Celková čítanosť: 98659x
Priemerná čítanosť článkov: 1050x

Autor blogu