Založ si blog

Stop – „KOVID – 19“!

 

Lampa, ktorá zabíja nielen baktérie, ale i vírusy.

 

S radosťou si Vám dovoľujeme predstaviť „Prenosnú sterilizačnú germicídnu mini UVC lampu COD1“, určenú na zabíjanie vírusov a baktérií. Túto sterilizačnú lampu si môžete zakúpiť v spoločnosti Grand – MS, s.r.o., prostredníctvom niektorého z jej e-shopov, napríklad „Tonery do tlačiarne“.

A teraz zopár slov o uvedenej lampe. Germicídne ultrafialové svetlo zabíja až 99% baktérií a vírusov. Zároveň´zabraňuje, či sťažuje aj schopnosť ich množenia. Odstraňuje infikovanie prachu, ktoré môže spôsobovať zápal pľúc, astmu, či rôzne alergie. Lampa zabezpečuje aj dezinfekciu a sterilizáciu ozónom pri 360oC, pričom sa automaticky vypína po 30 minútach, takže čas kontrolovať nemusíte.

Môžete kúpiť v spoločnosti Grand – MS, s.r.o., prostredníctvom e-shopu „Tonery do tlačiarne“.

Dôležitá je skutočnosť, že lampa má medzinárodnú autentifikáciu a certifikát CE.

Je malá, ľahká, prenosná a tak je vhodná nielen na použitie v domácnosti napríklad na dezinfekciu miestnosti, ale i na výlety do prírody, kempovanie, …… .

Jej použitie je veľmi jednoduché, nakoľko ju uvediete do činnosť len jedným klikom a po 30 sekundách sa samá vypne, čo je doba po ktorej by mala byť miestnosť vydezinfikovaná.

Využitie lampy však nie je len jednoúčelové na dezinfekciu miestností, ale je ju možné použiť aj na dezinfekciu rôznych domácich spotrebičov, ako napríklad mobilu, detských hračiek, bielizne, kde stačí vykonávať dezinfekciu len po dobu 10 sekúnd.

Kto by sa ešte zaujímal o trochu viac detailov, tak uvádzame, že lampa pracuje len s napätím  3,7 V, pričom UVC sterilizačné svetlo má výkom 3W. Jej veľkosť je 57 x 57 x 125 mm. Časovač je nadstavený na 30 minút. Pri plnom nabití vydrží 3 až 4 cykly. Žiarenie nepôsobí cez steny. Batéria má 8000 mAh.

Lampa ničiaca vírusy a baktérie. Môžete zakúpiť v Grand – MS, s.r.o. cez e-shop „Tonery do tlačiarne“.

Možno ešte jedno upozornenie. Keďže o lampu je značný záujem, môže sa Vám stať, že už nebude dostupná. Nezúfajte však, spoločnosť Grand – MS, s.r.o. priebežne dopĺňa tovar vo všetkých svojich e-shopoch, teda i v e-shope „Tonery do tlačiarne“ a to približne v 14 až 30 dňových intervaloch. Je síce pravdou, že v súčasnej dobe sú mierne problémy s leteckou dopravou, kde v niektorých prípadoch stúpla cena dopravy až o vyše 100%, no ešte horšie je to, že tovar sa neprepravuje podľa platného harmonogramu, nakoľko sú uprednostňované rôzne iné lety, ktoré sú vyhodnocované prepravcami z rôznych dôvodov, ako naliehavejšie. S trochou trpezlivosti však vyriešime aj túto nepriaznivú skutočnosť a tovaru sa dočkáme nielen my, ale i Vy naši zákazníci.

Záverom Vás znovu pozývam na náštevu nášho e-shopu.

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                PhDr. Michal Hudák        

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová

Stopky – alebo aj „čas beží“ !

21.05.2020

Kúpiť dobré a kvalitné stopky nie je až tak jednoduché, ako sa zdá. Preto je tu s ich ponukou spoločnosť Grand – MS, s.r.o., ktorá pôsobí na trhu už takmer 20 rokov. Stopky si môžete zakúpiť v niektorom z jej e-shopov napr. „Buď Fit“ ! Meranie času má skutočne dlhú históriu. Najskôr sa uskutočňovalo prostredníctvom dní, nocí a ročných [...]

Írska Whisky – Kubánska Cigara a „Vaše“ imidžové hodinky !

20.05.2020

Vychutnajte si chvíľu pohody s kvalitnými vreckovými hodinkami ! Tá whisky nemusí byť len írska, môže byť aj škótska, obe sú dobré. Naproti tomu cigara by mala byť kubánska. Avšak kvalitné vreckové hodinky by mali byť rozhodne od spoločnosti „Grand – MS, s.r.o.“ . Zakúpiť si ich môžete prostredníctvom e-shopov danej spoločnosti. V našich [...]

Neokocka, nielenže zbaví stresu, ale i zabaví !

02.05.2020

Neokocka Vás dokáže zbaviť nielen stresu, ale dokáže zabaviť celú vašu rodinu. V dôsledku výskytu vírusu KOVID – 19, sme už dlhšiu dobu viac menej väznený v našich bytoch, či iných obmedzených priestoroch. Lepšie sú na tom tí, ktorí majú chatu, či chalupu, kde môžu relaxovať. Práve v tejto dobe nám môže čas skrátiť cenovo nenáročný [...]

Najvyšší súd

Zistili porušenia zákona v zákazke rekonštrukcie budovy Najvyššieho súdu

28.05.2020 17:42

Z tohto dôvodu Úrad pre verejné obstarávanie uložil verejnému obstarávateľovi pokutu .

Jaroslav Naď / Daniel Zmeko /

Naď: Vojaci sú denne konfrontovaní s dlhodobo neriešenými problémami

28.05.2020 16:55

Počas pracovného výjazdu minister obrany Jaroslav Naď zhodnotil reálny stav vojenských útvarov v Nitre a Seredi.

ZOH, mapa, Kórea

Takmer 70 % juhokórejskej mládeže považuje zjednotenie s KĽDR za nevyhnutné

28.05.2020 16:06

Vyplýva to z prieskumu verejnej mienky, ktorý zverejnil juhokórejský Národný inštitút mládeže.

Maďarsko Hosťovce Polícia Hraničný Priechod hranica

Tlačivo na cestu do Česka a Maďarska, stiahnite si ho tu

28.05.2020 15:35

Tu si stiahnete tlačivo, ktoré potrebujte pred vycestovaním do Českej republiky a Maďarska, ak chcete využiť 48-hodinový vstup.

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Zároveň niektoré druhy tovaru i vyrába. Na trhu pôsobí už 19 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 20
Celková čítanosť: 24459x
Priemerná čítanosť článkov: 1223x

Autor blogu