Založ si blog

Stop – „KOVID – 19“!

 

Lampa, ktorá zabíja nielen baktérie, ale i vírusy.

 

S radosťou si Vám dovoľujeme predstaviť „Prenosnú sterilizačnú germicídnu mini UVC lampu COD1“, určenú na zabíjanie vírusov a baktérií. Túto sterilizačnú lampu si môžete zakúpiť v spoločnosti Grand – MS, s.r.o., prostredníctvom niektorého z jej e-shopov, napríklad „Tonery do tlačiarne“.

A teraz zopár slov o uvedenej lampe. Germicídne ultrafialové svetlo zabíja až 99% baktérií a vírusov. Zároveň´zabraňuje, či sťažuje aj schopnosť ich množenia. Odstraňuje infikovanie prachu, ktoré môže spôsobovať zápal pľúc, astmu, či rôzne alergie. Lampa zabezpečuje aj dezinfekciu a sterilizáciu ozónom pri 360oC, pričom sa automaticky vypína po 30 minútach, takže čas kontrolovať nemusíte.

Môžete kúpiť v spoločnosti Grand – MS, s.r.o., prostredníctvom e-shopu „Tonery do tlačiarne“.

Dôležitá je skutočnosť, že lampa má medzinárodnú autentifikáciu a certifikát CE.

Je malá, ľahká, prenosná a tak je vhodná nielen na použitie v domácnosti napríklad na dezinfekciu miestnosti, ale i na výlety do prírody, kempovanie, …… .

Jej použitie je veľmi jednoduché, nakoľko ju uvediete do činnosť len jedným klikom a po 30 sekundách sa samá vypne, čo je doba po ktorej by mala byť miestnosť vydezinfikovaná.

Využitie lampy však nie je len jednoúčelové na dezinfekciu miestností, ale je ju možné použiť aj na dezinfekciu rôznych domácich spotrebičov, ako napríklad mobilu, detských hračiek, bielizne, kde stačí vykonávať dezinfekciu len po dobu 10 sekúnd.

Kto by sa ešte zaujímal o trochu viac detailov, tak uvádzame, že lampa pracuje len s napätím  3,7 V, pričom UVC sterilizačné svetlo má výkom 3W. Jej veľkosť je 57 x 57 x 125 mm. Časovač je nadstavený na 30 minút. Pri plnom nabití vydrží 3 až 4 cykly. Žiarenie nepôsobí cez steny. Batéria má 8000 mAh.

Lampa ničiaca vírusy a baktérie. Môžete zakúpiť v Grand – MS, s.r.o. cez e-shop „Tonery do tlačiarne“.

Možno ešte jedno upozornenie. Keďže o lampu je značný záujem, môže sa Vám stať, že už nebude dostupná. Nezúfajte však, spoločnosť Grand – MS, s.r.o. priebežne dopĺňa tovar vo všetkých svojich e-shopoch, teda i v e-shope „Tonery do tlačiarne“ a to približne v 14 až 30 dňových intervaloch. Je síce pravdou, že v súčasnej dobe sú mierne problémy s leteckou dopravou, kde v niektorých prípadoch stúpla cena dopravy až o vyše 100%, no ešte horšie je to, že tovar sa neprepravuje podľa platného harmonogramu, nakoľko sú uprednostňované rôzne iné lety, ktoré sú vyhodnocované prepravcami z rôznych dôvodov, ako naliehavejšie. S trochou trpezlivosti však vyriešime aj túto nepriaznivú skutočnosť a tovaru sa dočkáme nielen my, ale i Vy naši zákazníci.

Záverom Vás znovu pozývam na náštevu nášho e-shopu.

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                PhDr. Michal Hudák        

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová

Zmiernite symptómy cukrovky bez chémie: Objavte účinky diabetických náplastí!

26.02.2024

Prirodzená pomoc pre diabetikov u ktorých ešte nemoc neprepukla v plnom rozsahu. Staroveká čínska medicína prináša novú nádej! Cukrovka je komplexné ochorenie, ktoré ovplyvňuje milióny ľudí po celom svete. Pre mnohých pacientov je každodennou realitou hľadanie spôsobov, ako zmierniť symptómy a zlepšiť kvalitu ich života. Ak patríte medzi nich a preferujete pomoc [...]

Nikdy viac zabudnuté okuliare! Okuliare na čítanie vo veľkosti púzdra, ktoré zmestíte do peňaženky!

25.02.2024

Nielen súčasný hit, ale i inovácia v pohodlnosti: Okuliare na čítanie, ktoré sú vždy po ruke a nezavadzajú! Mnoho z nás pozná ten pocit, keď potrebujete okuliare na čítanie, ale zabudnete ich doma alebo ich nechcete neustále nosiť. Avšak s novými inovatívnymi okuliarmi na čítanie, ktoré sa stali súčasným hitom, sa tento problém stáva minulosťou. Tieto okuliare, [...]

Rozlúčte sa s bolesťou v kolenách! – ALEBO – Ako zmierniť bolesť kolien, či pocit chladu bez vedľajších účinkov!

24.02.2024

Samozahrievacie náplaste, ktoré ohrejú vaše kolená a zmiernia prípadnú bolesť a to prirodzeným spôsobom, teda bez umelej chémie, len s pomocou vekom overenej receptúry čínskej medicíny! Máte problémy s pocitom chladu, či bolesťou kolená? Súvisiaca bolesť môže byť nepríjemná a ovplyvniť vašu pohyblivosť a pohodlie. Ak hľadáte úľavu bez záťaže pre vaše [...]

Izrael, Palestína, Hamas, Pásmo Gazy

Ľudskoprávne organizácie: Izrael naďalej blokuje humanitárnu pomoc do Gazy

26.02.2024 21:07, aktualizované: 21:59

Izrael páchanie genocídy v Gaze dôrazne popiera.

Robert Fico, Emmanuel Macron

Macron hovorí k západným štátnikom vrátane Fica: Rusko je stále agresívnejšie, nesmie vyhrať

26.02.2024 20:48

Francúzsky prezident Emmanuel Macron vyzval pri otvorení konferencie, ktorú zvolal, na posilnenie západnej pomoci a na rýchlu akciu v prospech Ukrajiny.

Eurofighter Typhoon so strelami Taurus

733. deň: Scholz: Strely doletia až do Moskvy, nezapojíme sa do vojny. Nemecko zatiaľ nepošle špičkové strely Taurus

26.02.2024 19:35, aktualizované: 21:30

Prezident Zelenskyj očakáva, že Rusko spustí novú ofenzívu v máji alebo v lete. Ukrajina má svoje vlastné bojové plány.

Tamás Sulyok

Maďarský parlament zvolil za prezidenta Tamása Sulyoka

26.02.2024 18:25, aktualizované: 21:42

Maďarské Národné zhromaždenie v tajnom hlasovaní hlasmi poslancov vládneho bloku Fidesz-KDNP zvolilo nového prezidenta.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 756
Celková čítanosť: 1012763x
Priemerná čítanosť článkov: 1340x

Autor blogu