Založ si blog

Neokocka, nielenže zbaví stresu, ale i zabaví !

 

Neokocka Vás dokáže zbaviť nielen stresu, ale dokáže zabaviť celú vašu rodinu.

 

V dôsledku výskytu vírusu KOVID – 19, sme už dlhšiu dobu viac menej väznený v našich bytoch, či iných obmedzených priestoroch. Lepšie sú na tom tí, ktorí majú chatu, či chalupu, kde môžu relaxovať.

Práve v tejto dobe nám môže čas skrátiť cenovo nenáročný výrobok „NEOKOCKA“, pozostávajúca z 216 ks vysokomagnatických farebných guličiek o rôznych priemeroch. Neokocku si môžete zakúpiť  v spoločnosti Grand – MS, s.r.o. , prostredcnístvom niektorého z jej e-shopov, napríklad „Tonery do tlačiarne“.

Neokocka je určená prakticky pre celú rodinu a to tak pre dospelých, ako i pre deti. (Pozor,  z bezpečnostných dôvodov, nie pre deti mladšie 10 rokov). Má žiarivé farby, ktoré sa zachovávajú po celú dobu jej používania.

V našich e-shopoch si ju môžete zakúpiť už od ceny 8,50 € s DPH!

Neokocku zakúpite v spoločnosti Grand – MS, s.r.o., prostredníctvom jej e-shopov.

Prvým je spôsobom využitia je skrátenie času, zabavenie sa a odreagovanie, čo je výhodné pre celú rodinu. Je malá a prenosná v rukách, či každom vrecku odevu. Keď si s ňou začnete krátiť čas, nebudete ju chcieť pustiť z rúk, pričom Vám zabezpečí zábavu po celé hodiny. Z kocky si môžete jednoduchým spôsobom a to v krátkom čase zostrojiť množstvo rôznych geometrických tvarov, s ktorými môžete ďalej experimentovať na neobmedzené množstvo spôsobov. Umožňuje to veľká sila magnetov, ktorá jednotlivé guličky k sebe priťahuje, čo umožňuje stavať rôzne stabilné geometrické tvary. Kocky je možné zakúpiť  v rôznych veľkostiach a to od miniatúrnych až po veľké. Ak je vám jedna kocka zložená z 216 guličiek málo, môžete si k nej prikúpiť ďalšie a tak kocku zväčšiť. Obdobne môžete k jednofarebnej kocke pridať guľôčky inej farby.

Druhým spôsobom využitia kocky, je jej antistresový účinok. A vieme, že v súčasnej dobe je toho stresu skutočne dosť.

Prikladám zopár linkov, na ktorých si môžete pozrieť, ako sa s kockou dá zabávať:

Záverom Vás znovu pozývam na návštevu niektorého z našich e-shopov a to: „Tonery do tlačiarne„, „Spektrum Shop“ a „Buď Fit„.

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                PhDr. Michal Hudák        

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová

Zdravím pán minister! – Vtipné a kreatívne! – Aby Ste sa mohli odlíšiť od iných.

28.03.2023

Nielen vojenské, či vtipné, ale i iné motívy, podľa vášho želania! * Užitočné linky na lacný a kvalitný tovar, nájdete pod týmto článkom. Dokážeme vyhovieť každému! Ak Vás naša ponuka na „Potlač tričiek a iných predmetov“ zaujala, môžete si na naších stránkach vybrať motív podľa vášho uváženia, prípadne zaslať text, či foto, [...]

Ako si zabezpečiť podmienky na prežitie!

27.03.2023

Výroba elektriny v núdzových podmienkach Vás môže zachrániť! Multifunkčné solárne LED dynamo schopné vyrábať elektrickú energiu v núdzových podmienkach a tým nabíjať mobil, integrované svetlo, vysielať núdzový signál, či v núdzových podmienkach prijímať a počúvať vysielanie rádia, čo môže byť v kritických situáciách mimoriadne dôležité. * [...]

Pomoc pri kŕčových žilách, opuchoch, svrbeniu, necitlivosti, či páleniu dolných končatín?

25.03.2023

Pomoc pri kŕčových žilách, opuchoch, žilovom edéne, kŕčoch, svrbeniu, páleniu, necitlivosti, či bolesti a únave dolných končatín! Neviete si pomôcť s hore menovanými problémami? Vyskúšajte „Náplaste na kŕčové žily, vyskulitídu a flebitídu“. Sú založené na viac ako tisíc rokov skúseností starej čínskej medicíny, ktorá úspešne pomáha [...]

Škótsko SNP líder nový Yousaf

Škótsko má nového premiéra, parlament potvrdil vo funkcii Yousafa

28.03.2023 16:58

Urobil tak deň po jeho víťazstve v súboji o lídra Škótskej národnej strany.

vláda heger mikulec

Vláda: Národná stratégia určí priority a ciele SR v oblasti výskumu a vývoja

28.03.2023 16:12

Heger po rokovaní vlády povedal, že spolu so stratégiou bol schválený aj akčný plán na nasledujúce tri roky.

kalinak brhel

Kaliňáka a Brhela obžalovali. Sú podozriví z podplácania Imreczeho a hrozí im 5 až 12 rokov

28.03.2023 16:09

Dôvodom sú podozrenia súvisiace s „dorovnávaním“ platu Františkovi Imreczemu.

SR vláda 135. schôdza zasadnutie BAX

Karas pozastavil legislatívny proces k trestnej zodpovednosti šéfov nemocníc

28.03.2023 15:12

Odborári podľa jeho slov trvajú na zavedení postihovania štatutárov nemocníc za úmyselné porušenie povinnosti zabezpečiť dostatok zdravotníkov.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 519
Celková čítanosť: 709676x
Priemerná čítanosť článkov: 1367x

Autor blogu