Založ si blog

Neokocka, nielenže zbaví stresu, ale i zabaví !

 

Neokocka Vás dokáže zbaviť nielen stresu, ale dokáže zabaviť celú vašu rodinu.

 

V dôsledku výskytu vírusu KOVID – 19, sme už dlhšiu dobu viac menej väznený v našich bytoch, či iných obmedzených priestoroch. Lepšie sú na tom tí, ktorí majú chatu, či chalupu, kde môžu relaxovať.

Práve v tejto dobe nám môže čas skrátiť cenovo nenáročný výrobok „NEOKOCKA“, pozostávajúca z 216 ks vysokomagnatických farebných guličiek o rôznych priemeroch. Neokocku si môžete zakúpiť  v spoločnosti Grand – MS, s.r.o. , prostredcnístvom niektorého z jej e-shopov, napríklad „Tonery do tlačiarne“.

Neokocka je určená prakticky pre celú rodinu a to tak pre dospelých, ako i pre deti. (Pozor,  z bezpečnostných dôvodov, nie pre deti mladšie 10 rokov). Má žiarivé farby, ktoré sa zachovávajú po celú dobu jej používania.

V našich e-shopoch si ju môžete zakúpiť už od ceny 8,50 € s DPH!

Neokocku zakúpite v spoločnosti Grand – MS, s.r.o., prostredníctvom jej e-shopov.

Prvým je spôsobom využitia je skrátenie času, zabavenie sa a odreagovanie, čo je výhodné pre celú rodinu. Je malá a prenosná v rukách, či každom vrecku odevu. Keď si s ňou začnete krátiť čas, nebudete ju chcieť pustiť z rúk, pričom Vám zabezpečí zábavu po celé hodiny. Z kocky si môžete jednoduchým spôsobom a to v krátkom čase zostrojiť množstvo rôznych geometrických tvarov, s ktorými môžete ďalej experimentovať na neobmedzené množstvo spôsobov. Umožňuje to veľká sila magnetov, ktorá jednotlivé guličky k sebe priťahuje, čo umožňuje stavať rôzne stabilné geometrické tvary. Kocky je možné zakúpiť  v rôznych veľkostiach a to od miniatúrnych až po veľké. Ak je vám jedna kocka zložená z 216 guličiek málo, môžete si k nej prikúpiť ďalšie a tak kocku zväčšiť. Obdobne môžete k jednofarebnej kocke pridať guľôčky inej farby.

Druhým spôsobom využitia kocky, je jej antistresový účinok. A vieme, že v súčasnej dobe je toho stresu skutočne dosť.

Prikladám zopár linkov, na ktorých si môžete pozrieť, ako sa s kockou dá zabávať:

Záverom Vás znovu pozývam na návštevu niektorého z našich e-shopov a to: „Tonery do tlačiarne„, „Spektrum Shop“ a „Buď Fit„.

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                PhDr. Michal Hudák        

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová

Stopky – alebo aj „čas beží“ !

21.05.2020

Kúpiť dobré a kvalitné stopky nie je až tak jednoduché, ako sa zdá. Preto je tu s ich ponukou spoločnosť Grand – MS, s.r.o., ktorá pôsobí na trhu už takmer 20 rokov. Stopky si môžete zakúpiť v niektorom z jej e-shopov napr. „Buď Fit“ ! Meranie času má skutočne dlhú históriu. Najskôr sa uskutočňovalo prostredníctvom dní, nocí a ročných [...]

Írska Whisky – Kubánska Cigara a „Vaše“ imidžové hodinky !

20.05.2020

Vychutnajte si chvíľu pohody s kvalitnými vreckovými hodinkami ! Tá whisky nemusí byť len írska, môže byť aj škótska, obe sú dobré. Naproti tomu cigara by mala byť kubánska. Avšak kvalitné vreckové hodinky by mali byť rozhodne od spoločnosti „Grand – MS, s.r.o.“ . Zakúpiť si ich môžete prostredníctvom e-shopov danej spoločnosti. V našich [...]

Stop – „KOVID – 19“!

29.04.2020

Lampa, ktorá zabíja nielen baktérie, ale i vírusy. S radosťou si Vám dovoľujeme predstaviť „Prenosnú sterilizačnú germicídnu mini UVC lampu COD1“, určenú na zabíjanie vírusov a baktérií. Túto sterilizačnú lampu si môžete zakúpiť v spoločnosti Grand – MS, s.r.o., prostredníctvom niektorého z jej e-shopov, napríklad „Tonery do tlačiarne“. [...]

Jaroslav Naď / Daniel Zmeko /

Naď: Vojaci sú denne konfrontovaní s dlhodobo neriešenými problémami

28.05.2020 16:55

Počas pracovného výjazdu minister obrany Jaroslav Naď zhodnotil reálny stav vojenských útvarov v Nitre a Seredi.

ZOH, mapa, Kórea

Takmer 70 % juhokórejskej mládeže považuje zjednotenie s KĽDR za nevyhnutné

28.05.2020 16:06

Vyplýva to z prieskumu verejnej mienky, ktorý zverejnil juhokórejský Národný inštitút mládeže.

Maďarsko Hosťovce Polícia Hraničný Priechod hranica

Tlačivo na cestu do Česka a Maďarska, stiahnite si ho tu

28.05.2020 15:35

Tu si stiahnete tlačivo, ktoré potrebujte pred vycestovaním do Českej republiky a Maďarska, ak chcete využiť 48-hodinový vstup.

SR Špecializovaný trestný súd obvinení vražda Basternák B

Vladimíra M. obvinili aj z pokusu o vraždu exprimátora Hurbanova

28.05.2020 15:29

K činu malo dôjsť ešte pred samotnou vraždu politika, ktorá sa odohrala 9. júla 2010.

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Zároveň niektoré druhy tovaru i vyrába. Na trhu pôsobí už 19 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 20
Celková čítanosť: 24448x
Priemerná čítanosť článkov: 1222x

Autor blogu