Založ si blog

Neokocka, nielenže zbaví stresu, ale i zabaví !

 

Neokocka Vás dokáže zbaviť nielen stresu, ale dokáže zabaviť celú vašu rodinu.

 

V dôsledku výskytu vírusu KOVID – 19, sme už dlhšiu dobu viac menej väznený v našich bytoch, či iných obmedzených priestoroch. Lepšie sú na tom tí, ktorí majú chatu, či chalupu, kde môžu relaxovať.

Práve v tejto dobe nám môže čas skrátiť cenovo nenáročný výrobok „NEOKOCKA“, pozostávajúca z 216 ks vysokomagnatických farebných guličiek o rôznych priemeroch. Neokocku si môžete zakúpiť  v spoločnosti Grand – MS, s.r.o. , prostredcnístvom niektorého z jej e-shopov, napríklad „Tonery do tlačiarne“.

Neokocka je určená prakticky pre celú rodinu a to tak pre dospelých, ako i pre deti. (Pozor,  z bezpečnostných dôvodov, nie pre deti mladšie 10 rokov). Má žiarivé farby, ktoré sa zachovávajú po celú dobu jej používania.

V našich e-shopoch si ju môžete zakúpiť už od ceny 8,50 € s DPH!

Neokocku zakúpite v spoločnosti Grand – MS, s.r.o., prostredníctvom jej e-shopov.

Prvým je spôsobom využitia je skrátenie času, zabavenie sa a odreagovanie, čo je výhodné pre celú rodinu. Je malá a prenosná v rukách, či každom vrecku odevu. Keď si s ňou začnete krátiť čas, nebudete ju chcieť pustiť z rúk, pričom Vám zabezpečí zábavu po celé hodiny. Z kocky si môžete jednoduchým spôsobom a to v krátkom čase zostrojiť množstvo rôznych geometrických tvarov, s ktorými môžete ďalej experimentovať na neobmedzené množstvo spôsobov. Umožňuje to veľká sila magnetov, ktorá jednotlivé guličky k sebe priťahuje, čo umožňuje stavať rôzne stabilné geometrické tvary. Kocky je možné zakúpiť  v rôznych veľkostiach a to od miniatúrnych až po veľké. Ak je vám jedna kocka zložená z 216 guličiek málo, môžete si k nej prikúpiť ďalšie a tak kocku zväčšiť. Obdobne môžete k jednofarebnej kocke pridať guľôčky inej farby.

Druhým spôsobom využitia kocky, je jej antistresový účinok. A vieme, že v súčasnej dobe je toho stresu skutočne dosť.

Prikladám zopár linkov, na ktorých si môžete pozrieť, ako sa s kockou dá zabávať:

Záverom Vás znovu pozývam na návštevu niektorého z našich e-shopov a to: „Tonery do tlačiarne„, „Spektrum Shop“ a „Buď Fit„.

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                PhDr. Michal Hudák        

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová

STOP COVID! Ako zabrániť roznášaniu COVID prostredníctvom malých predmetov?

25.01.2021

Pandémia COVID trápi svet už pekných pár mesiacov. Snažíme sa robiť opatrenia, ktoré by šírenie vírusu čo najviac obmedzili. Nosíme rúška, dodržiavame odstupy a dezinfikujeme si ruky. Koronavírus sa však môže šíriť aj prostredníctvom rôznych drobných predmetov, ktoré nosíme, či používame pri bežnom živote, ako sú napríklad mobily, hodinky, šperky, perá, [...]

Bolí Vás chrbtica a neviete si rady?

22.01.2021

Aj Vás bolia krčné stavce, či ramenné kĺby a neviete si poradiť? Možností vyskúšať, ako si uľaviť od bolesti je v súčasnej dobe množstvo. Od rôznych masáží, cez terapie, až po lieky proti bolesti. Možno Ste už vyskúšali všetko a nič nepomohlo. Radiť v takejto situácii a ponúkať zaručené riešenie nie je ľahké. Pomerne dobré výsledky a to už po [...]

Kde kúpiť za najlepšiu cenu „len 9, 90 €“ Magický kresliaci tablet vhodný pre deti?

15.01.2021

S nástupom dnešnej digitálnej doby, čoraz viac rodičov sa zamýšľa nad tým, ako svoje ratolesti nielen zabaviť, ale hravým spôsobom ich čo najlepšie pripraviť na dnešnú dobu. Nie vždy je to jednoduché. Niekedy majú perfektnú hračku, avšak jej výchovná hodnota je takmer nulová. Inokedy sa zas dieťa o hračku nezaujíma. A práve v tejto situácii tu máme pre rodičov [...]

Taliansky premiér Giuseppe Conte

Taliansky premiér Conte podá v utorok demisiu

25.01.2021 20:40

Conte, ktorý je premiérom od júna 2018, sa chce po svojom odstúpení pokúsiť o sformovanie novej vlády.

USA Rusko Afganistan Taliban Pentagón DNI-CIA

Biden zrušil nariadenie zakazujúce transrodovým osobám slúžiť v armáde

25.01.2021 19:28

Biden zrušil kontroverzné nariadenie svojho predchodcu Donalda Trumpa z júla 2017.

Knižnica / Kniha / Knihy /

V stredu sa otvoria knižnice, návštevníci budú potrebovať negatívny test

25.01.2021 17:11

Knižnice budú akceptovať i doklad o prekonaní ochorenia nie starší ako tri mesiace, akceptované bude i preukázanie sa potvrdením o očkovaní druhou dávkou vakcíny proti covidu.

Ernest Denis

SAV si pripomína 100 rokov od smrti francúzskeho slavistu a historika Ernesta Denisa

25.01.2021 16:50

Denis výraznou mierou prispel k poznaniu Slovákov v zahraničí a stál aj pri zrode prvej Československej republiky.

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Zároveň niektoré druhy tovaru i vyrába. Na trhu pôsobí už 19 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 94
Celková čítanosť: 98523x
Priemerná čítanosť článkov: 1048x

Autor blogu