Založ si blog

Neokocka, nielenže zbaví stresu, ale i zabaví !

 

Neokocka Vás dokáže zbaviť nielen stresu, ale dokáže zabaviť celú vašu rodinu.

 

V dôsledku výskytu vírusu KOVID – 19, sme už dlhšiu dobu viac menej väznený v našich bytoch, či iných obmedzených priestoroch. Lepšie sú na tom tí, ktorí majú chatu, či chalupu, kde môžu relaxovať.

Práve v tejto dobe nám môže čas skrátiť cenovo nenáročný výrobok „NEOKOCKA“, pozostávajúca z 216 ks vysokomagnatických farebných guličiek o rôznych priemeroch. Neokocku si môžete zakúpiť  v spoločnosti Grand – MS, s.r.o. , prostredcnístvom niektorého z jej e-shopov, napríklad „Tonery do tlačiarne“.

Neokocka je určená prakticky pre celú rodinu a to tak pre dospelých, ako i pre deti. (Pozor,  z bezpečnostných dôvodov, nie pre deti mladšie 10 rokov). Má žiarivé farby, ktoré sa zachovávajú po celú dobu jej používania.

V našich e-shopoch si ju môžete zakúpiť už od ceny 8,50 € s DPH!

Neokocku zakúpite v spoločnosti Grand – MS, s.r.o., prostredníctvom jej e-shopov.

Prvým je spôsobom využitia je skrátenie času, zabavenie sa a odreagovanie, čo je výhodné pre celú rodinu. Je malá a prenosná v rukách, či každom vrecku odevu. Keď si s ňou začnete krátiť čas, nebudete ju chcieť pustiť z rúk, pričom Vám zabezpečí zábavu po celé hodiny. Z kocky si môžete jednoduchým spôsobom a to v krátkom čase zostrojiť množstvo rôznych geometrických tvarov, s ktorými môžete ďalej experimentovať na neobmedzené množstvo spôsobov. Umožňuje to veľká sila magnetov, ktorá jednotlivé guličky k sebe priťahuje, čo umožňuje stavať rôzne stabilné geometrické tvary. Kocky je možné zakúpiť  v rôznych veľkostiach a to od miniatúrnych až po veľké. Ak je vám jedna kocka zložená z 216 guličiek málo, môžete si k nej prikúpiť ďalšie a tak kocku zväčšiť. Obdobne môžete k jednofarebnej kocke pridať guľôčky inej farby.

Druhým spôsobom využitia kocky, je jej antistresový účinok. A vieme, že v súčasnej dobe je toho stresu skutočne dosť.

Prikladám zopár linkov, na ktorých si môžete pozrieť, ako sa s kockou dá zabávať:

Záverom Vás znovu pozývam na návštevu niektorého z našich e-shopov a to: „Tonery do tlačiarne„, „Spektrum Shop“ a „Buď Fit„.

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                PhDr. Michal Hudák        

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová

Zmiernite symptómy cukrovky bez chémie: Objavte účinky diabetických náplastí!

26.02.2024

Prirodzená pomoc pre diabetikov u ktorých ešte nemoc neprepukla v plnom rozsahu. Staroveká čínska medicína prináša novú nádej! Cukrovka je komplexné ochorenie, ktoré ovplyvňuje milióny ľudí po celom svete. Pre mnohých pacientov je každodennou realitou hľadanie spôsobov, ako zmierniť symptómy a zlepšiť kvalitu ich života. Ak patríte medzi nich a preferujete pomoc [...]

Nikdy viac zabudnuté okuliare! Okuliare na čítanie vo veľkosti púzdra, ktoré zmestíte do peňaženky!

25.02.2024

Nielen súčasný hit, ale i inovácia v pohodlnosti: Okuliare na čítanie, ktoré sú vždy po ruke a nezavadzajú! Mnoho z nás pozná ten pocit, keď potrebujete okuliare na čítanie, ale zabudnete ich doma alebo ich nechcete neustále nosiť. Avšak s novými inovatívnymi okuliarmi na čítanie, ktoré sa stali súčasným hitom, sa tento problém stáva minulosťou. Tieto okuliare, [...]

Rozlúčte sa s bolesťou v kolenách! – ALEBO – Ako zmierniť bolesť kolien, či pocit chladu bez vedľajších účinkov!

24.02.2024

Samozahrievacie náplaste, ktoré ohrejú vaše kolená a zmiernia prípadnú bolesť a to prirodzeným spôsobom, teda bez umelej chémie, len s pomocou vekom overenej receptúry čínskej medicíny! Máte problémy s pocitom chladu, či bolesťou kolená? Súvisiaca bolesť môže byť nepríjemná a ovplyvniť vašu pohyblivosť a pohodlie. Ak hľadáte úľavu bez záťaže pre vaše [...]

Joe Biden

Biden: Izrael je pripravený na prímerie v Gaze, ak bude dohoda o rukojemníkoch

27.02.2024 07:20

Americký prezident Joe Biden vyjadril nádej, že do budúceho pondelka bude uzavreté prímerie v konflikte medzi Izraelom a Hamasom.

Švédsko, NATO

NATO verzus Rusko – 2:0. Švédsko má stíhačky i ponorky a Moskvu pokladá za hrozbu

27.02.2024 06:00

Švédsku a Fínsku poslal pozvánku do Severoatlantickej aliancie šéf Kremľa Vladimir Putin.

vojna na Ukrajine, Vladimir Putin

ONLINE: 'Chceme späť Krym'. Zelenskyj žiada spojencov, aby oň spoločne bojovali. Putin posilní špeciálne jednotky

27.02.2024 05:55, aktualizované: 07:07

Ukrajina a jej medzinárodní partneri musia pokračovať v boji za obnovenie ukrajinskej kontroly nad Krymom, povedal prezident Zelenskyj,

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 756
Celková čítanosť: 1013213x
Priemerná čítanosť článkov: 1340x

Autor blogu