Založ si blog

Írska Whisky – Kubánska Cigara a „Vaše“ imidžové hodinky !

 

Vychutnajte si chvíľu pohody s kvalitnými vreckovými hodinkami !

 

whisky nemusí byť len írska, môže byť aj škótska, obe sú dobré. Naproti tomu cigara by mala byť kubánska. Avšak kvalitné vreckové hodinky by mali byť  rozhodne od spoločnosti „Grand – MS, s.r.o.“ . Zakúpiť si ich môžete  prostredníctvom e-shopov danej spoločnosti.

Írska whisky, Kubánska cigara, Vaše imidžové hodinky. Kúpite v Grand – MS, s.r.o.

V našich e-shopoch „Tonerydotlaciarne“, „SpektrumShop“ a „BudFit“ nájdete skutočne široký výber vreckových hodiniek, takže na svoje si môže prísť skutočne každý. Ceny hodiniek vrátane DPH, sú už od 12,80 € !

Široký výber vreckových hodiniek nájdete v e-shopoch spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

V našich e-shopoch je široký výber hodiniek a to nielen čo do cenových kategórií, ale i ich určenia pre jednotlivé kategórie záujemcov.

Široký výber hodiniek s dopravnou tématikou nájdete v e-shopoch spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Ako vidieť nájdu si tu niečo nielen milovníci zvierat, ale i rôznych dopravných prostriedkov, ako napríklad „Motorkári“, „Kamionisti“, „Letci“, „Vodiči motorových vozidiel“, „Milovníci železníc“, …… .

Navštívne e-shopy „Tonery do tlačiarne“ – „Spektrum Shop“ a „Buď Fit“ patriace spoločnosti Grand – MS, s.r.o. v ktorých nájdete široký výber vreckových hodiniek.

Na svoje si môžu prísť aj športovci. Svoje vreckové hodinky si tu nájdu aj milovníci golfu.

Vreckové hodinky s rôznymi témami nájdete v e-shopoch spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Nezabudlo sa ani na staršie osoby, pre ktoré je v ponuke skutočne široký výber rôznych druhov hodiniek s náboženskou tématikou. Takýmto darčekom spravíte určite nielen svojím starším príbuzným radosť.

V e-shopoch spoločnsoti Grand – MS, s.r.o. nájdete šírokú ponuku vreckových hodiniek a to od tých najlacnejších až po drahšie modely.

Samozrejmosťou sú aj rôzne luxusnejšie modely hodiniek, vhodné na rôzne spoločenské podujatia. Tým však naša ponuka nekončí. Celú si ju môžete pozrieť v e-shopoch spoločnosti Grand – MS, s.r.o.  a to napríklad „Tonery do tlačiarne“, „SpektrumShop“ a „BuďFit“.

 

Sme tu pre Vás už 20 rokov a sme radi, že sa stále tešíme vašej priazni.

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                PhDr. Michal Hudák        

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová

STOP COVID! Ako zabrániť roznášaniu COVID prostredníctvom malých predmetov?

25.01.2021

Pandémia COVID trápi svet už pekných pár mesiacov. Snažíme sa robiť opatrenia, ktoré by šírenie vírusu čo najviac obmedzili. Nosíme rúška, dodržiavame odstupy a dezinfikujeme si ruky. Koronavírus sa však môže šíriť aj prostredníctvom rôznych drobných predmetov, ktoré nosíme, či používame pri bežnom živote, ako sú napríklad mobily, hodinky, šperky, perá, [...]

Bolí Vás chrbtica a neviete si rady?

22.01.2021

Aj Vás bolia krčné stavce, či ramenné kĺby a neviete si poradiť? Možností vyskúšať, ako si uľaviť od bolesti je v súčasnej dobe množstvo. Od rôznych masáží, cez terapie, až po lieky proti bolesti. Možno Ste už vyskúšali všetko a nič nepomohlo. Radiť v takejto situácii a ponúkať zaručené riešenie nie je ľahké. Pomerne dobré výsledky a to už po [...]

Kde kúpiť za najlepšiu cenu „len 9, 90 €“ Magický kresliaci tablet vhodný pre deti?

15.01.2021

S nástupom dnešnej digitálnej doby, čoraz viac rodičov sa zamýšľa nad tým, ako svoje ratolesti nielen zabaviť, ale hravým spôsobom ich čo najlepšie pripraviť na dnešnú dobu. Nie vždy je to jednoduché. Niekedy majú perfektnú hračku, avšak jej výchovná hodnota je takmer nulová. Inokedy sa zas dieťa o hračku nezaujíma. A práve v tejto situácii tu máme pre rodičov [...]

Anna Záborská

Záborská tlačí duchovných do nemocníc

25.01.2021 21:15

Možno sa poskytovatelia duchovnej služby stanú zdravotníkmi. Takými, ako sú logopédi či psychológovia.

Taliansky premiér Giuseppe Conte

Taliansky premiér Conte podá v utorok demisiu

25.01.2021 20:40

Conte, ktorý je premiérom od júna 2018, sa chce po svojom odstúpení pokúsiť o sformovanie novej vlády.

USA Rusko Afganistan Taliban Pentagón DNI-CIA

Biden zrušil nariadenie zakazujúce transrodovým osobám slúžiť v armáde

25.01.2021 19:28

Biden zrušil kontroverzné nariadenie svojho predchodcu Donalda Trumpa z júla 2017.

Knižnica / Kniha / Knihy /

V stredu sa otvoria knižnice, návštevníci budú potrebovať negatívny test

25.01.2021 17:11

Knižnice budú akceptovať i doklad o prekonaní ochorenia nie starší ako tri mesiace, akceptované bude i preukázanie sa potvrdením o očkovaní druhou dávkou vakcíny proti covidu.

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Zároveň niektoré druhy tovaru i vyrába. Na trhu pôsobí už 19 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 94
Celková čítanosť: 98599x
Priemerná čítanosť článkov: 1049x

Autor blogu