Založ si blog

Írska Whisky – Kubánska Cigara a „Vaše“ imidžové hodinky !

 

Vychutnajte si chvíľu pohody s kvalitnými vreckovými hodinkami !

 

whisky nemusí byť len írska, môže byť aj škótska, obe sú dobré. Naproti tomu cigara by mala byť kubánska. Avšak kvalitné vreckové hodinky by mali byť  rozhodne od spoločnosti „Grand – MS, s.r.o.“ . Zakúpiť si ich môžete  prostredníctvom e-shopov danej spoločnosti.

Írska whisky, Kubánska cigara, Vaše imidžové hodinky. Kúpite v Grand – MS, s.r.o.

V našich e-shopoch „Tonerydotlaciarne“, „SpektrumShop“ a „BudFit“ nájdete skutočne široký výber vreckových hodiniek, takže na svoje si môže prísť skutočne každý. Ceny hodiniek vrátane DPH, sú už od 12,80 € !

Široký výber vreckových hodiniek nájdete v e-shopoch spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

V našich e-shopoch je široký výber hodiniek a to nielen čo do cenových kategórií, ale i ich určenia pre jednotlivé kategórie záujemcov.

Široký výber hodiniek s dopravnou tématikou nájdete v e-shopoch spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Ako vidieť nájdu si tu niečo nielen milovníci zvierat, ale i rôznych dopravných prostriedkov, ako napríklad „Motorkári“, „Kamionisti“, „Letci“, „Vodiči motorových vozidiel“, „Milovníci železníc“, …… .

Navštívne e-shopy „Tonery do tlačiarne“ – „Spektrum Shop“ a „Buď Fit“ patriace spoločnosti Grand – MS, s.r.o. v ktorých nájdete široký výber vreckových hodiniek.

Na svoje si môžu prísť aj športovci. Svoje vreckové hodinky si tu nájdu aj milovníci golfu.

Vreckové hodinky s rôznymi témami nájdete v e-shopoch spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Nezabudlo sa ani na staršie osoby, pre ktoré je v ponuke skutočne široký výber rôznych druhov hodiniek s náboženskou tématikou. Takýmto darčekom spravíte určite nielen svojím starším príbuzným radosť.

V e-shopoch spoločnsoti Grand – MS, s.r.o. nájdete šírokú ponuku vreckových hodiniek a to od tých najlacnejších až po drahšie modely.

Samozrejmosťou sú aj rôzne luxusnejšie modely hodiniek, vhodné na rôzne spoločenské podujatia. Tým však naša ponuka nekončí. Celú si ju môžete pozrieť v e-shopoch spoločnosti Grand – MS, s.r.o.  a to napríklad „Tonery do tlačiarne“, „SpektrumShop“ a „BuďFit“.

 

Sme tu pre Vás už 20 rokov a sme radi, že sa stále tešíme vašej priazni.

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                PhDr. Michal Hudák        

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová

Stopky – alebo aj „čas beží“ !

21.05.2020

Kúpiť dobré a kvalitné stopky nie je až tak jednoduché, ako sa zdá. Preto je tu s ich ponukou spoločnosť Grand – MS, s.r.o., ktorá pôsobí na trhu už takmer 20 rokov. Stopky si môžete zakúpiť v niektorom z jej e-shopov napr. „Buď Fit“ ! Meranie času má skutočne dlhú históriu. Najskôr sa uskutočňovalo prostredníctvom dní, nocí a ročných [...]

Neokocka, nielenže zbaví stresu, ale i zabaví !

02.05.2020

Neokocka Vás dokáže zbaviť nielen stresu, ale dokáže zabaviť celú vašu rodinu. V dôsledku výskytu vírusu KOVID – 19, sme už dlhšiu dobu viac menej väznený v našich bytoch, či iných obmedzených priestoroch. Lepšie sú na tom tí, ktorí majú chatu, či chalupu, kde môžu relaxovať. Práve v tejto dobe nám môže čas skrátiť cenovo nenáročný [...]

Stop – „KOVID – 19“!

29.04.2020

Lampa, ktorá zabíja nielen baktérie, ale i vírusy. S radosťou si Vám dovoľujeme predstaviť „Prenosnú sterilizačnú germicídnu mini UVC lampu COD1“, určenú na zabíjanie vírusov a baktérií. Túto sterilizačnú lampu si môžete zakúpiť v spoločnosti Grand – MS, s.r.o., prostredníctvom niektorého z jej e-shopov, napríklad „Tonery do tlačiarne“. [...]

Jaroslav Naď / Daniel Zmeko /

Naď: Vojaci sú denne konfrontovaní s dlhodobo neriešenými problémami

28.05.2020 16:55

Počas pracovného výjazdu minister obrany Jaroslav Naď zhodnotil reálny stav vojenských útvarov v Nitre a Seredi.

ZOH, mapa, Kórea

Takmer 70 % juhokórejskej mládeže považuje zjednotenie s KĽDR za nevyhnutné

28.05.2020 16:06

Vyplýva to z prieskumu verejnej mienky, ktorý zverejnil juhokórejský Národný inštitút mládeže.

Maďarsko Hosťovce Polícia Hraničný Priechod hranica

Tlačivo na cestu do Česka a Maďarska, stiahnite si ho tu

28.05.2020 15:35

Tu si stiahnete tlačivo, ktoré potrebujte pred vycestovaním do Českej republiky a Maďarska, ak chcete využiť 48-hodinový vstup.

SR Špecializovaný trestný súd obvinení vražda Basternák B

Mosnára obvinili aj z pokusu o vraždu exprimátora Hurbanova

28.05.2020 15:29, aktualizované: 17:13

K činu malo dôjsť ešte pred samotnou vraždu politika, ktorá sa odohrala 9. júla 2010.

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Zároveň niektoré druhy tovaru i vyrába. Na trhu pôsobí už 19 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 20
Celková čítanosť: 24455x
Priemerná čítanosť článkov: 1223x

Autor blogu