Založ si blog

Írska Whisky – Kubánska Cigara a „Vaše“ imidžové hodinky !

 

Vychutnajte si chvíľu pohody s kvalitnými vreckovými hodinkami !

 

whisky nemusí byť len írska, môže byť aj škótska, obe sú dobré. Naproti tomu cigara by mala byť kubánska. Avšak kvalitné vreckové hodinky by mali byť  rozhodne od spoločnosti „Grand – MS, s.r.o.“ . Zakúpiť si ich môžete  prostredníctvom e-shopov danej spoločnosti.

Írska whisky, Kubánska cigara, Vaše imidžové hodinky. Kúpite v Grand – MS, s.r.o.

V našich e-shopoch „Tonerydotlaciarne“, „SpektrumShop“ a „BudFit“ nájdete skutočne široký výber vreckových hodiniek, takže na svoje si môže prísť skutočne každý. Ceny hodiniek vrátane DPH, sú už od 12,80 € !

Široký výber vreckových hodiniek nájdete v e-shopoch spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

V našich e-shopoch je široký výber hodiniek a to nielen čo do cenových kategórií, ale i ich určenia pre jednotlivé kategórie záujemcov.

Široký výber hodiniek s dopravnou tématikou nájdete v e-shopoch spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Ako vidieť nájdu si tu niečo nielen milovníci zvierat, ale i rôznych dopravných prostriedkov, ako napríklad „Motorkári“, „Kamionisti“, „Letci“, „Vodiči motorových vozidiel“, „Milovníci železníc“, …… .

Navštívne e-shopy „Tonery do tlačiarne“ – „Spektrum Shop“ a „Buď Fit“ patriace spoločnosti Grand – MS, s.r.o. v ktorých nájdete široký výber vreckových hodiniek.

Na svoje si môžu prísť aj športovci. Svoje vreckové hodinky si tu nájdu aj milovníci golfu.

Vreckové hodinky s rôznymi témami nájdete v e-shopoch spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Nezabudlo sa ani na staršie osoby, pre ktoré je v ponuke skutočne široký výber rôznych druhov hodiniek s náboženskou tématikou. Takýmto darčekom spravíte určite nielen svojím starším príbuzným radosť.

V e-shopoch spoločnsoti Grand – MS, s.r.o. nájdete šírokú ponuku vreckových hodiniek a to od tých najlacnejších až po drahšie modely.

Samozrejmosťou sú aj rôzne luxusnejšie modely hodiniek, vhodné na rôzne spoločenské podujatia. Tým však naša ponuka nekončí. Celú si ju môžete pozrieť v e-shopoch spoločnosti Grand – MS, s.r.o.  a to napríklad „Tonery do tlačiarne“, „SpektrumShop“ a „BuďFit“.

 

Sme tu pre Vás už 20 rokov a sme radi, že sa stále tešíme vašej priazni.

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                PhDr. Michal Hudák        

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – oficiálna webová

Zdravím pán minister! – Vtipné a kreatívne! – Aby Ste sa mohli odlíšiť od iných.

28.03.2023

Nielen vojenské, či vtipné, ale i iné motívy, podľa vášho želania! * Užitočné linky na lacný a kvalitný tovar, nájdete pod týmto článkom. Dokážeme vyhovieť každému! Ak Vás naša ponuka na „Potlač tričiek a iných predmetov“ zaujala, môžete si na naších stránkach vybrať motív podľa vášho uváženia, prípadne zaslať text, či foto, [...]

Ako si zabezpečiť podmienky na prežitie!

27.03.2023

Výroba elektriny v núdzových podmienkach Vás môže zachrániť! Multifunkčné solárne LED dynamo schopné vyrábať elektrickú energiu v núdzových podmienkach a tým nabíjať mobil, integrované svetlo, vysielať núdzový signál, či v núdzových podmienkach prijímať a počúvať vysielanie rádia, čo môže byť v kritických situáciách mimoriadne dôležité. * [...]

Pomoc pri kŕčových žilách, opuchoch, svrbeniu, necitlivosti, či páleniu dolných končatín?

25.03.2023

Pomoc pri kŕčových žilách, opuchoch, žilovom edéne, kŕčoch, svrbeniu, páleniu, necitlivosti, či bolesti a únave dolných končatín! Neviete si pomôcť s hore menovanými problémami? Vyskúšajte „Náplaste na kŕčové žily, vyskulitídu a flebitídu“. Sú založené na viac ako tisíc rokov skúseností starej čínskej medicíny, ktorá úspešne pomáha [...]

star wars, obi-wan kenobi, darth vader,

Nech ťa sprevádza Sila, prihovára sa Ukrajincom Luke Skywalker

28.03.2023 17:25

Americký herec Mark Hamill prepožičal svoj hlas pre mobilnú aplikáciu oznamujúcu na Ukrajine začiatok a koniec leteckých poplachov.

SR HaZZ požiare ochrana novela zákon TK BAX

U hasičov sa rozhorel spor pre peniaze. Dotácie pre dobrovoľné zbory sa neznížia, deklaruje prezident HaZZ

28.03.2023 17:18

Nedôjde ani k zníženiu počtu dobrovoľných hasičských jednotiek.

Severné Írsko protesty polícia výtržnosti

Britská vláda zvýšila teroristickú hrozbu v Severnom Írsku

28.03.2023 17:10

Urobilo to pred návštevou amerického prezidenta Joea Bidena pri príležitosti 25. výročia podpisu Veľkopiatkovej dohody.

Škótsko SNP líder nový Yousaf

Škótsko má nového premiéra, parlament potvrdil vo funkcii Yousafa

28.03.2023 16:58

Urobil tak deň po jeho víťazstve v súboji o lídra Škótskej národnej strany.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 519
Celková čítanosť: 709793x
Priemerná čítanosť článkov: 1368x

Autor blogu