Založ si blog

Stopky – alebo aj „čas beží“ !

 

Kúpiť dobré a kvalitné stopky nie je až tak jednoduché, ako sa zdá. Preto je tu s ich ponukou spoločnosť Grand – MS, s.r.o., ktorá pôsobí na trhu už takmer 20 rokov. Stopky si môžete zakúpiť v niektorom z jej e-shopov napr.  „Buď Fit“ !

 

Meranie času má skutočne dlhú históriu. Najskôr sa uskutočňovalo prostredníctvom dní, nocí a ročných období. Neskôr to boli presýpacie, či slnečné hodiny. S vývojom spoločnosti sa však vyvíjal aj spôsob a technika merania času. To dospelo postupne do analógového a neskôr digitálneho merania času. Pre športovcov však bolo potrebné vyvinúť špeciálne meracie prístroje a tými sa stali práve stopky, ktorým sa časom pridávali rôzne ďalšie funkcie ako napríklad vrátenie sekundovky na nulu, medzičas a iné. Aj keď prvé hodinky so sekundovou ručičkou, ktorá sa dala stlačením zastaviť a nasledujúcim stlačením zas spustiť vznikli približne už okolo roku 1831, súčasná podoba elektronických stopiek v podobe, ako ich poznáme dnes, vznikla  len nedávno a to až v roku 1971. Od tej doby však vývoj stopiek ide míľovými krokmi ďalej.

Profesionálne kovové stopky pre trénerov, rozhodcov, športovcov, ale i turistov. Zakúpite v e-shope „BudFit“, spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Takže to by bolo stručne k histórii, ale tá nás až tak nezaujíma. Zameriame sa skôr na stopky, ktoré s príchodom pekného počasia bude využívať čoraz viac športovcov. V ponuke spoločnosti Grand – MS, s.r.o., a jej e-shopov „BuďFit“ , „Tonerydotlačiarne“ a „SpektrumShop“ a  nájdete skutočne široký výber stopiek.

Samozrejme, že stopky nie sú určené len pre športovcov, ale i trénerov, rozhodcov, či turistov. Môžete si vybrať  stopky od tých najlacnejších v cene už od 9,90 € vrátane DPH až po tie drahšie v cene 119,88 €.

V ponuke máme, ako stopky digitálne, tak i mechanické, umelohmotné i kovové, s podsvietením i bez podsvietenia. Stačí si len vybrať.

V našich e-shopoch nájdete skutočne široký výber rôznych druhov stopiek, takže na svoje si môže prísť skutočne každý. Ceny stopiek vrátane DPH, sú už tak, ako bolo uvedené už od 9,90 € !

Verím, že každý kto navštívi naše stránky, si dokáže vybrať to, čo potrebuje.

Možno by som záverom vypichol hodinky strednej kategórie s podsvieteným displejom, o ktoré je mimoriadne veľký záujem, nakoľko ich využívajú aj rôzni tréneri. Výhodou je nielen podsvietenie, ale i veľký displej. Sú predávané pod označením „201L“ (viď. obrázok v blogu).

Tešíme sa na vašu návštevu na stránkach našich e-shopov.

Máte psíka, mačičku, či iné zvieratko?

03.10.2022

Už sa nemusíte báť, že sa Vám počas prechádzky stratia! Známky pre psov, mačky ale i iné zvieratá, sú dôležité najmä v prípadoch ak s nimi chodíte von na prechádzky. Zabrániť tomu, aby sa Vám stratili môžu práve psie známky, na ktorých je vygravírované ich meno s vaším telefónnym číslom, či adresou. V našej ponuke nájdete rôzne tvary, farby, či [...]

Na stužkovú ako džentlmen!

02.10.2022

Spoločenské doplnky, ktoré z Vás spravia džentlmena! Táto osemdielna Luxusná kravatová sada, patrí medzi to najlepšie, čo môžete použiť k svojmu spoločenskému obleku. Majiteľovi obleku dodá nielen mužnosť, ale i patričnú eleganciu. Je mimoriadne vhodná na oslavy, či iné spoločenské akcie, vrátane zábav, plesov, či bálov. Luxusná kravatová sada je však [...]

Aby Vás nič nezaskočilo – Buďte sebestačný!

01.10.2022

Multifunkčné autonómne solárne LED dynamo s kľukou, powerbankou, rádiom svetlom a SOS signálom! Mimoriadne miesto medzi týmito rôznymi špeciálnymi prostriedkami zastáva „Multifunkčné solárne LED dynamo“ schopné vyrábať elektrickú energiu v núdzových podmienkach a tým nabíjať mobil, integrované svetlo, vysielať núdzový signál, či v núdzových [...]

HRANICE: Kontroly medzi ?eskom a Slovenskom

Dočasné kontroly sa predlžujú. Hranice s Balkánom hlásia najväčší nápor migrantov od roku 2015

03.10.2022 18:10

Policajti môžu na hraničných priechodoch bez dôvodu zastaviť kohokoľvek a vykonať prehliadku vozidla či nahliadnuť do batožiny. Pomôcť má Európska komisia.

Ľubomír Okruhlica

Lekár Okruhlica: Alkohol na Slovensku propagujú aj politici s pohárikom v ruke

03.10.2022 18:04

Hlavný odborník ministerstva zdravotníctva pre medicínu drogových závislostí Ľubomírom Okruhlica hovorí, aký má alkohol na človeka vplyv a čo by mala vláda spraviť, aby sa situácia zlepšila.

Najvyšší správny súd, budova

Jankovskej sestra ostane sudkyňou

03.10.2022 18:01

Andrea Haitová čelila disciplinárnemu návrhu na zbavenie funkcie sudkyne kvôli údajnému klamaniu na vypočutí pred súdnou radou.

nove zdravotne stredisko Kezmarok

Kežmarčania majú bližšie k zdravotnej starostlivosti

03.10.2022 17:55

Nové Centrum integrovanej zdravotnej starostlivosti bude o pár dní slúžiť pacientom.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 382
Celková čítanosť: 543513x
Priemerná čítanosť článkov: 1423x

Autor blogu