Založ si blog

Stopky – alebo aj „čas beží“ !

 

Kúpiť dobré a kvalitné stopky nie je až tak jednoduché, ako sa zdá. Preto je tu s ich ponukou spoločnosť Grand – MS, s.r.o., ktorá pôsobí na trhu už takmer 20 rokov. Stopky si môžete zakúpiť v niektorom z jej e-shopov napr.  „Buď Fit“ !

 

Meranie času má skutočne dlhú históriu. Najskôr sa uskutočňovalo prostredníctvom dní, nocí a ročných období. Neskôr to boli presýpacie, či slnečné hodiny. S vývojom spoločnosti sa však vyvíjal aj spôsob a technika merania času. To dospelo postupne do analógového a neskôr digitálneho merania času. Pre športovcov však bolo potrebné vyvinúť špeciálne meracie prístroje a tými sa stali práve stopky, ktorým sa časom pridávali rôzne ďalšie funkcie ako napríklad vrátenie sekundovky na nulu, medzičas a iné. Aj keď prvé hodinky so sekundovou ručičkou, ktorá sa dala stlačením zastaviť a nasledujúcim stlačením zas spustiť vznikli približne už okolo roku 1831, súčasná podoba elektronických stopiek v podobe, ako ich poznáme dnes, vznikla  len nedávno a to až v roku 1971. Od tej doby však vývoj stopiek ide míľovými krokmi ďalej.

Profesionálne kovové stopky pre trénerov, rozhodcov, športovcov, ale i turistov. Zakúpite v e-shope „BudFit“, spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Takže to by bolo stručne k histórii, ale tá nás až tak nezaujíma. Zameriame sa skôr na stopky, ktoré s príchodom pekného počasia bude využívať čoraz viac športovcov. V ponuke spoločnosti Grand – MS, s.r.o., a jej e-shopov „BuďFit“ , „Tonerydotlačiarne“ a „SpektrumShop“ a  nájdete skutočne široký výber stopiek.

Samozrejme, že stopky nie sú určené len pre športovcov, ale i trénerov, rozhodcov, či turistov. Môžete si vybrať  stopky od tých najlacnejších v cene už od 9,90 € vrátane DPH až po tie drahšie v cene 119,88 €.

V ponuke máme, ako stopky digitálne, tak i mechanické, umelohmotné i kovové, s podsvietením i bez podsvietenia. Stačí si len vybrať.

V našich e-shopoch nájdete skutočne široký výber rôznych druhov stopiek, takže na svoje si môže prísť skutočne každý. Ceny stopiek vrátane DPH, sú už tak, ako bolo uvedené už od 9,90 € !

Verím, že každý kto navštívi naše stránky, si dokáže vybrať to, čo potrebuje.

Možno by som záverom vypichol hodinky strednej kategórie s podsvieteným displejom, o ktoré je mimoriadne veľký záujem, nakoľko ich využívajú aj rôzni tréneri. Výhodou je nielen podsvietenie, ale i veľký displej. Sú predávané pod označením „201L“ (viď. obrázok v blogu).

Tešíme sa na vašu návštevu na stránkach našich e-shopov.

Chudnutie pomocou prírodných extraktov. Dlhodobý efekt!

23.03.2023

Pomáha vylučovať toxíny a vlhkosť z tela, čím prispieva nielen detoxu, ale i chudnutiu! Preniká hlboko do tela a tým prispieva k spaľovaniu tukov! 100% prírodné rastlinné extrakty – bez vedľajších účinkov! Vyskúšajte, ak sa chcete cítiť lepšie! Ak Vás naša ponuka na „Prírodnú detoxikačnú náplasť“ zaujala, uvedený produkt a [...]

Kompletne pre celú rodinu!

22.03.2023

Kompletné zobrazenie celej rodiny! Rámiky je možné vyhotoviť pre jednu, dve, tri, štyri, päť i viac osôb. Vhodné nielen ako hodnotný darček, ale i dekorácia! Naše produkty spravia radosť v každej domácnosti! Vyrobíme takmer všetko od hračiek po úžitkové predmety! Vyrábame pre školy, predajcov, či domácnosti! Ak Vás naša ponuka na „Výrobky z [...]

Zaujímate sa o motocykle? Pekný darček nielen pre vnúčika, ale i otecka!

21.03.2023

Tieto mimoriadne kvalitné „Stavebnice motocyklov“ potešia každého staviteľa, či zberateľa a to bez rozdielu, či je malý, alebo veľký. Pekný darček pre každé dieťa, či chlapa! Ak Vás naša ponuka na „Stavebnice motocyklov“ zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom [...]

Na Bratislavu sa sypal sneh

SHMÚ: Budúci týždeň sa ochladí, očakáva sa sneženie v nižších polohách

23.03.2023 11:06

Na budúci týždeň sa s príchodom ochladenia očakáva sneženie od stredných polôh, neskôr prechodne aj v nižších polohách.

fishing, phishing, hacker, mobil, počítačová kriminalita, počítač,

Pribúdajú podvody s kryptomenami. Muž prišiel o 4700 eur

23.03.2023 10:39

Polícia v Topoľčanoch upozorňuje na pribúdajúce telefonické podvody s kryptomenami.

žilinka

Žilinka: Návrh veľkej novely Trestného zákona má moju plnú podporu

23.03.2023 10:35

Generálny prokurátor považuje navrhovanú novelu Trestného zákona za kvalitný legislatívny materiál.

medveď, ZOO, seriál

Medveď v okrese Prievidza napadol 38-ročného muža

23.03.2023 10:19

Polícia upozorňuje verejnosť, že v súvislosti s príchodom teplejšieho počasia sa naše najväčšie šelmy začínajú prebúdzať.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 515
Celková čítanosť: 704454x
Priemerná čítanosť článkov: 1368x

Autor blogu