Založ si blog

Stopky – alebo aj „čas beží“ !

 

Kúpiť dobré a kvalitné stopky nie je až tak jednoduché, ako sa zdá. Preto je tu s ich ponukou spoločnosť Grand – MS, s.r.o., ktorá pôsobí na trhu už takmer 20 rokov. Stopky si môžete zakúpiť v niektorom z jej e-shopov napr.  „Buď Fit“ !

 

Meranie času má skutočne dlhú históriu. Najskôr sa uskutočňovalo prostredníctvom dní, nocí a ročných období. Neskôr to boli presýpacie, či slnečné hodiny. S vývojom spoločnosti sa však vyvíjal aj spôsob a technika merania času. To dospelo postupne do analógového a neskôr digitálneho merania času. Pre športovcov však bolo potrebné vyvinúť špeciálne meracie prístroje a tými sa stali práve stopky, ktorým sa časom pridávali rôzne ďalšie funkcie ako napríklad vrátenie sekundovky na nulu, medzičas a iné. Aj keď prvé hodinky so sekundovou ručičkou, ktorá sa dala stlačením zastaviť a nasledujúcim stlačením zas spustiť vznikli približne už okolo roku 1831, súčasná podoba elektronických stopiek v podobe, ako ich poznáme dnes, vznikla  len nedávno a to až v roku 1971. Od tej doby však vývoj stopiek ide míľovými krokmi ďalej.

Profesionálne kovové stopky pre trénerov, rozhodcov, športovcov, ale i turistov. Zakúpite v e-shope „BudFit“, spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Takže to by bolo stručne k histórii, ale tá nás až tak nezaujíma. Zameriame sa skôr na stopky, ktoré s príchodom pekného počasia bude využívať čoraz viac športovcov. V ponuke spoločnosti Grand – MS, s.r.o., a jej e-shopov „BuďFit“ , „Tonerydotlačiarne“ a „SpektrumShop“ a  nájdete skutočne široký výber stopiek.

Samozrejme, že stopky nie sú určené len pre športovcov, ale i trénerov, rozhodcov, či turistov. Môžete si vybrať  stopky od tých najlacnejších v cene už od 9,90 € vrátane DPH až po tie drahšie v cene 119,88 €.

V ponuke máme, ako stopky digitálne, tak i mechanické, umelohmotné i kovové, s podsvietením i bez podsvietenia. Stačí si len vybrať.

V našich e-shopoch nájdete skutočne široký výber rôznych druhov stopiek, takže na svoje si môže prísť skutočne každý. Ceny stopiek vrátane DPH, sú už tak, ako bolo uvedené už od 9,90 € !

Verím, že každý kto navštívi naše stránky, si dokáže vybrať to, čo potrebuje.

Možno by som záverom vypichol hodinky strednej kategórie s podsvieteným displejom, o ktoré je mimoriadne veľký záujem, nakoľko ich využívajú aj rôzni tréneri. Výhodou je nielen podsvietenie, ale i veľký displej. Sú predávané pod označením „201L“ (viď. obrázok v blogu).

Tešíme sa na vašu návštevu na stránkach našich e-shopov.

STOP COVID! Ako zabrániť roznášaniu COVID prostredníctvom malých predmetov?

25.01.2021

Pandémia COVID trápi svet už pekných pár mesiacov. Snažíme sa robiť opatrenia, ktoré by šírenie vírusu čo najviac obmedzili. Nosíme rúška, dodržiavame odstupy a dezinfikujeme si ruky. Koronavírus sa však môže šíriť aj prostredníctvom rôznych drobných predmetov, ktoré nosíme, či používame pri bežnom živote, ako sú napríklad mobily, hodinky, šperky, perá, [...]

Bolí Vás chrbtica a neviete si rady?

22.01.2021

Aj Vás bolia krčné stavce, či ramenné kĺby a neviete si poradiť? Možností vyskúšať, ako si uľaviť od bolesti je v súčasnej dobe množstvo. Od rôznych masáží, cez terapie, až po lieky proti bolesti. Možno Ste už vyskúšali všetko a nič nepomohlo. Radiť v takejto situácii a ponúkať zaručené riešenie nie je ľahké. Pomerne dobré výsledky a to už po [...]

Kde kúpiť za najlepšiu cenu „len 9, 90 €“ Magický kresliaci tablet vhodný pre deti?

15.01.2021

S nástupom dnešnej digitálnej doby, čoraz viac rodičov sa zamýšľa nad tým, ako svoje ratolesti nielen zabaviť, ale hravým spôsobom ich čo najlepšie pripraviť na dnešnú dobu. Nie vždy je to jednoduché. Niekedy majú perfektnú hračku, avšak jej výchovná hodnota je takmer nulová. Inokedy sa zas dieťa o hračku nezaujíma. A práve v tejto situácii tu máme pre rodičov [...]

USA Rusko Afganistan Taliban Pentagón DNI-CIA

Biden zrušil nariadenie zakazujúce transrodovým osobám slúžiť v armáde

25.01.2021 19:28

Biden zrušil kontroverzné nariadenie svojho predchodcu Donalda Trumpa z júla 2017.

Knižnica / Kniha / Knihy /

V stredu sa otvoria knižnice, návštevníci budú potrebovať negatívny test

25.01.2021 17:11

Knižnice budú akceptovať i doklad o prekonaní ochorenia nie starší ako tri mesiace, akceptované bude i preukázanie sa potvrdením o očkovaní druhou dávkou vakcíny proti covidu.

Ernest Denis

SAV si pripomína 100 rokov od smrti francúzskeho slavistu a historika Ernesta Denisa

25.01.2021 16:50

Denis výraznou mierou prispel k poznaniu Slovákov v zahraničí a stál aj pri zrode prvej Československej republiky.

hoax koronavírus egypt

Zdieľaný obrázok Egypťanov nemá nič spoločné s testom na Covid-19

25.01.2021 16:26

Stovky používateľov Facebooku opäť zdieľali nepravdivý obrázok.

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Zároveň niektoré druhy tovaru i vyrába. Na trhu pôsobí už 19 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 94
Celková čítanosť: 98488x
Priemerná čítanosť článkov: 1048x

Autor blogu