Založ si blog

Stopky – alebo aj „čas beží“ !

 

Kúpiť dobré a kvalitné stopky nie je až tak jednoduché, ako sa zdá. Preto je tu s ich ponukou spoločnosť Grand – MS, s.r.o., ktorá pôsobí na trhu už takmer 20 rokov. Stopky si môžete zakúpiť v niektorom z jej e-shopov napr.  „Buď Fit“ !

 

Meranie času má skutočne dlhú históriu. Najskôr sa uskutočňovalo prostredníctvom dní, nocí a ročných období. Neskôr to boli presýpacie, či slnečné hodiny. S vývojom spoločnosti sa však vyvíjal aj spôsob a technika merania času. To dospelo postupne do analógového a neskôr digitálneho merania času. Pre športovcov však bolo potrebné vyvinúť špeciálne meracie prístroje a tými sa stali práve stopky, ktorým sa časom pridávali rôzne ďalšie funkcie ako napríklad vrátenie sekundovky na nulu, medzičas a iné. Aj keď prvé hodinky so sekundovou ručičkou, ktorá sa dala stlačením zastaviť a nasledujúcim stlačením zas spustiť vznikli približne už okolo roku 1831, súčasná podoba elektronických stopiek v podobe, ako ich poznáme dnes, vznikla  len nedávno a to až v roku 1971. Od tej doby však vývoj stopiek ide míľovými krokmi ďalej.

Profesionálne kovové stopky pre trénerov, rozhodcov, športovcov, ale i turistov. Zakúpite v e-shope „BudFit“, spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Takže to by bolo stručne k histórii, ale tá nás až tak nezaujíma. Zameriame sa skôr na stopky, ktoré s príchodom pekného počasia bude využívať čoraz viac športovcov. V ponuke spoločnosti Grand – MS, s.r.o., a jej e-shopov „BuďFit“ , „Tonerydotlačiarne“ a „SpektrumShop“ a  nájdete skutočne široký výber stopiek.

Samozrejme, že stopky nie sú určené len pre športovcov, ale i trénerov, rozhodcov, či turistov. Môžete si vybrať  stopky od tých najlacnejších v cene už od 9,90 € vrátane DPH až po tie drahšie v cene 119,88 €.

V ponuke máme, ako stopky digitálne, tak i mechanické, umelohmotné i kovové, s podsvietením i bez podsvietenia. Stačí si len vybrať.

V našich e-shopoch nájdete skutočne široký výber rôznych druhov stopiek, takže na svoje si môže prísť skutočne každý. Ceny stopiek vrátane DPH, sú už tak, ako bolo uvedené už od 9,90 € !

Verím, že každý kto navštívi naše stránky, si dokáže vybrať to, čo potrebuje.

Možno by som záverom vypichol hodinky strednej kategórie s podsvieteným displejom, o ktoré je mimoriadne veľký záujem, nakoľko ich využívajú aj rôzni tréneri. Výhodou je nielen podsvietenie, ale i veľký displej. Sú predávané pod označením „201L“ (viď. obrázok v blogu).

Tešíme sa na vašu návštevu na stránkach našich e-shopov.

Bolia Vás ľadviny, či máte problémy s prostatou?

22.04.2024

Pomôžte svojím ľadvinám a prostate a to bez použitia chemických látok. Trápite sa s problémami s obličkami či prostatou a neviete si poradiť? Vyskúšajte náplasť určenú na tento účel a obsahujúcu len prírodné extrakty. Náplasť je určená na podporu zdravia obličiek, pomáha obnoviť ich činnosť a zlepšiť ich fungovanie. Či už máte problémy s častým močením [...]

Máte bolesti chrbtice, kĺbov, krížov, kolien, lakťa či ramena a neviete si pomôcť?

21.04.2024

Zbavte sa bolesti prirodzene, bez použitia chémie. Vitajte v našom blogu, kde sa dozviete o účinných spôsoboch, ako sa zbaviť bolesti chrbtice, kĺbov, krížov, kolien, lakťa a ramien, a to bez použitia chemických látok. S úžitkom vám môže slúžiť starodávna čínska medicína, ktorá už viac ako tisíc rokov pomáha ľuďom po celom svete. Ak trpíte nepríjemnými [...]

Trpíte bolesťami chrbtice, či kĺbov a neviete si pomôcť?

20.04.2024

Bolesť chrbta a kĺbov je niečo, s čím sa často stretávajú mnohí z nás, a hľadáme spôsoby, ako jej predísť. Čínska medicína ponúka tradičné riešenia, ktoré už viac ako tisíc rokov pomáhajú bez použitia chemických látok. Bolesť chrbta a kĺbov môže výrazne obmedziť váš každodenný život a znížiť vašu kvalitu života. Hľadáte účinný spôsob, ako [...]

Gorazdova 27, bratislava, vila, Danko

Nielen prezidentská vila chátra. Štát odkúpil miliónové nehnuteľnosti aj pre šéfa parlamentu, nikto v nich však nebýva

23.04.2024 09:00

Žiaden šéf Národnej rady SR sa do nej totiž nenasťahoval, ani len v jej priestoroch neprijal žiadnu oficiálnu návštevu.

deviataci, Banská Bystrica, protidrogový vlak

Špeciálny vlak ukazuje, čo spôsobujú tvrdé drogy. Autor projektu Revolution train vychádza z vlastnej skúsenosti

23.04.2024 09:00

Na nebezpečenstvo drog upozorňuje v týchto dňoch slovenských deviatakov špeciálny vlak Revolution train, v ktorom sa o príčinách, vývoji a dôsledkoch závislosti dozvedajú zážitkovou formou.

Russia Victory Day Parade ruskí vojaci

Výdavky na zbrojenie rekordne rastú. Vojna na Ukrajine rozhýbala NATO

23.04.2024 08:00

Celkové vojenské výdavky vo svete dosiahli vlani až 2,443 bilióna dolárov, čo je najvyššia suma od roku 1988.

americkí vojaci

Na americké jednotky v Iraku a Sýrii útočili dvakrát v priebehu 24 hodín

23.04.2024 06:52

Dva drony zostrelili v pondelok neďaleko leteckej základne v západoirackej provincii Anbár.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 788
Celková čítanosť: 1065203x
Priemerná čítanosť článkov: 1352x

Autor blogu