Založ si blog

Detský šijací stroj – Tak pre detičky, ako i pre mamičky !

 

Nielen hračka pre dievčatá, ale i plne funkčný šijací stroj !

 

Hádam každé malé dievčatko sníva o tom, že jej princezné budú mať oblečené najkrajšie šaty, pričom tajne dúfa, že tie šaty jej ušije ona. Je to detský svet plný fantázie v ktorom si naše princezničky plnia svoje sny.

A práve k tomu, aby si tieto sny mohli reálne splniť aj v skutočnosti, im poslúži detský šijací stoj, ktorý nájdete v ponuke spoločnosti Grand – MS, s.r.o., a jej e-shopov „Buď Fit“ , „Tonery do tlačiarne“ a „SpektrumShop“. Cena stroja je pritom len 36 € vrátane DPH.

Detský šijací stroj si môžete zakúpiť v e-shope „Tonery do tlačiarne“.

Uvedený detský šijací stroj je plne funkčný a má takmer všetky funkcie veľkého stroja. Oproti drahému profesionálnemu šijaciemu stroju je však vhodný aj pre dospelých začiatočníkov, či príležitostných milovníkov šitia. Pod dozorom rodičov je pre deti vhodný už od 8 rokov. Má dvojrýchlostnú prevádzku. Šiť je možné za pomoci ručného spínača, alebo nožného pedálu. K napájaniu je možné použiť batérie, alebo sieťový adaptér. Vynikajúcou pomôckou je aj jeho vybavenie LED svetlom. Obecne môžeme zhrnúť, že tento  detský šijací stroj je vhodný nielen na hranie pre deti, ale i drobné domáce šitie, úpravy, prešívanie, či dekorácie.  So strojom sa veľmi dobre manipuluje, nakoľko jeho hmotnosť je len niečo cez pol kila. Naša spoločnosť spolu s týmto šijacím strojom dodáva ja slovenský návod.

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o. je na našom trhu už takmer 20 rokov. Jej tovar si môžete zakúpiť v jej e-shopoch „Tonery do tlačiarne“, „Spektrum Shop“ a „Buď Fit“. Tešíme sa na vašu návštevu.

Najpredávanejšie kazety pre LASEROVÉ tlačiarne za rok 2020.

26.02.2021

V tomto príspevku, by som Vás rád informoval o najpredávanejších kazetách a náplniach pre „LASEROVÉ“ tlačiarne zákazníkmi najčastejšie používaných výrobcov na Slovensku. Nezabudnite, že len u nás môžete nakúpiť kazety pre LASEROVÉ tlačiarne už od 4,90 €, a to v špičkovej kvalite! Za spoločnosť Grand – MS, [...]

Najpredávanejšie kazety pre atramentové tlačiarne za rok 2020.

22.02.2021

Tak, ako začiatkom každého roku, by som Vás rád informoval o predajnosti cartridge (kaziet, náplní, farieb) pre atramentové tlačiarne. Orientačné vyhodnotenie som pripravil z údajov o predajnosti v našej kamenej predajni, ako údajov nášho e-shopu a to za obdobie uplynulého roku 2020. Musím skonštatovať, že v popredí sa stále umiestnili atramentové kazety pre tlačiarne [...]

Pociťujete v topánkach chlad na chodidlá, alebo trpíte bolesťami chodidiel?

15.02.2021

Nejeden z nás pociťuje v topánkach na chodidlá nepríjemný chlad, prípadne trpí inými bolesťami chodidiel. Kto to pozná, vie, že to nie je nič príjemné. Riešením môžu byť „Samozahrievacie vložky do topánok s turmalínom a magnetmi„. Samozahrievacie vložky akcelerujú teplo absorvované z vášho tela a zahrievajú miesto aplikácie, ktorým je v podstate plocha [...]

Syria, výbuch, utok, nálet, bombardovanie

USA podnikli odvetu za Irak a bombardovali ciele v Sýrii

26.02.2021 06:49

Išlo o prvú vojenskú akciu administratívy prezidenta Joea Bidena.

koronavírus, hokej

ONLINE: Bulhari sa boja očkovania, Talianom sa zhoršuje situácia

26.02.2021 05:50, aktualizované: 07:00

Bulharsko otvorilo očkovanie všetkých obyvateľov, lebo v kritických skupinách je o neho prekvapujúco malý záujem.

pocasie-26-2-2021

Po dvadsiatkach sa počas víkendu zozimí

26.02.2021 00:00

Teploty na Slovensku stúpli aj nad dvadsať stupňov Celzia, ale nerátajte, že víkend bude takto teplý. Kam spadnú teploty?

Igor Matovič, Boris Kollár, Richard Sulík

Vypne vláda Slovensko? Možno už budúci týždeň príde drsný lockdown

26.02.2021 00:00

Uzavretie krajiny, aj časti priemyselných podnikov. Vojaci a policajti v uliciach. Zatvorené školy. Aj tak môže čoskoro vyzerať Slovensko.

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Zároveň niektoré druhy tovaru i vyrába. Na trhu pôsobí už 19 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 105
Celková čítanosť: 120280x
Priemerná čítanosť článkov: 1146x

Autor blogu