Založ si blog

Detský šijací stroj – Tak pre detičky, ako i pre mamičky !

 

Nielen hračka pre dievčatá, ale i plne funkčný šijací stroj !

 

Hádam každé malé dievčatko sníva o tom, že jej princezné budú mať oblečené najkrajšie šaty, pričom tajne dúfa, že tie šaty jej ušije ona. Je to detský svet plný fantázie v ktorom si naše princezničky plnia svoje sny.

A práve k tomu, aby si tieto sny mohli reálne splniť aj v skutočnosti, im poslúži detský šijací stoj, ktorý nájdete v ponuke spoločnosti Grand – MS, s.r.o., a jej e-shopov „Buď Fit“ , „Tonery do tlačiarne“ a „SpektrumShop“. Cena stroja je pritom len 36 € vrátane DPH.

Detský šijací stroj si môžete zakúpiť v e-shope „Tonery do tlačiarne“.

Uvedený detský šijací stroj je plne funkčný a má takmer všetky funkcie veľkého stroja. Oproti drahému profesionálnemu šijaciemu stroju je však vhodný aj pre dospelých začiatočníkov, či príležitostných milovníkov šitia. Pod dozorom rodičov je pre deti vhodný už od 8 rokov. Má dvojrýchlostnú prevádzku. Šiť je možné za pomoci ručného spínača, alebo nožného pedálu. K napájaniu je možné použiť batérie, alebo sieťový adaptér. Vynikajúcou pomôckou je aj jeho vybavenie LED svetlom. Obecne môžeme zhrnúť, že tento  detský šijací stroj je vhodný nielen na hranie pre deti, ale i drobné domáce šitie, úpravy, prešívanie, či dekorácie.  So strojom sa veľmi dobre manipuluje, nakoľko jeho hmotnosť je len niečo cez pol kila. Naša spoločnosť spolu s týmto šijacím strojom dodáva ja slovenský návod.

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o. je na našom trhu už takmer 20 rokov. Jej tovar si môžete zakúpiť v jej e-shopoch „Tonery do tlačiarne“, „Spektrum Shop“ a „Buď Fit“. Tešíme sa na vašu návštevu.

Bolí Vás krčná chrbtica?

09.08.2022

Ako si pomôcť, pri bolesti, ktorá je skutočne neprijemna ? Stará tradičná čínska medicína, už viac ako tisíc rokov úspešne pomáha miliónom ľudí. Ak máte problém s krčnou chrbticou a neviete si pomôcť, vyskúšajte aj Vy jej silu, čerpanú najmä z rastlín rastúcich v Ázii a vyskúšajte mimoriadne účinné prírodné náplaste pomáhajúce pri bolesti chrbtice. [...]

Chcete schudnúť? – Nečakajte zázraky! Toto však vášmu telu môže pomôcť!

08.08.2022

Pomoc pri udržaní zdravého a pekného tela ! Stará tradičná čínska medicína, ktorá už viac ako tisíc rokov pomáha ľuďom. Ak patríte medzi tých, ktorí sa už bezvýsledne snažia schudnúť a nevedia ako ďalej, vyskúšajte naše Prírodné náplaste na chudnutie. Nečakajte však žiadny zázrak, ako to popisujú niektorí predajcovia. Naše náplaste Vám pomôžu s [...]

Máte problém so zaspávaním, či kvalitou spánku?

06.08.2022

Pomoc pri zaspávaní a udržaní kvalitného spánku ! Stará tradičná čínska medicína, ktorá už viac ako tisíc rokov pomáha úspešne liečiť milióny ľudí. Ak máte problém a neviete si pomôcť, vyskúšajte aj Vy jej liečivú silu, čerpanú z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Cena náplastí je pritom len symbolická. Pre zdravý spánok! Ak Vás [...]

rusko plyn Gas LNG

Vo firmách či domácnostiach 18, na chodbách 10 stupňov. Česko sa pripravuje na stav núdze

10.08.2022 18:41

Cieľom predloženej vyhlášky je reagovať na prípadný výpadok dodávok plynu.

byrokracia, papiere, pero, listovanie

Exšéfku úradu práce v Piešťanoch odsúdili na päť rokov, úplatkom mala byť aj zelenina

10.08.2022 18:32

Bývalá šéfka piešťanského úradu práce prijala nepeňažné dary.

trump

Trump odmietol vypovedať, odvolal sa na piaty dodatok ústavy

10.08.2022 18:14

Prokuratúra Trumpa podozrieva, že jeho firma umelo navyšovala a znižovala hodnotu svojich nehnuteľností.

lucia ďuriš  nicholsonová

Lucia Ďuriš Nicholsonová nevylúčila vstup do nového politického projektu

10.08.2022 17:43

Ako lídra si vie predstaviť súčasného ministra zahraničných vecí Ivana Korčoka.

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Zároveň niektoré druhy tovaru i vyrába. Na trhu pôsobí už 20 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 339
Celková čítanosť: 488301x
Priemerná čítanosť článkov: 1440x

Autor blogu