Založ si blog

Detský šijací stroj – Tak pre detičky, ako i pre mamičky !

 

Nielen hračka pre dievčatá, ale i plne funkčný šijací stroj !

 

Hádam každé malé dievčatko sníva o tom, že jej princezné budú mať oblečené najkrajšie šaty, pričom tajne dúfa, že tie šaty jej ušije ona. Je to detský svet plný fantázie v ktorom si naše princezničky plnia svoje sny.

A práve k tomu, aby si tieto sny mohli reálne splniť aj v skutočnosti, im poslúži detský šijací stoj, ktorý nájdete v ponuke spoločnosti Grand – MS, s.r.o., a jej e-shopov „Buď Fit“ , „Tonery do tlačiarne“ a „SpektrumShop“. Cena stroja je pritom len 36 € vrátane DPH.

Detský šijací stroj si môžete zakúpiť v e-shope „Tonery do tlačiarne“.

Uvedený detský šijací stroj je plne funkčný a má takmer všetky funkcie veľkého stroja. Oproti drahému profesionálnemu šijaciemu stroju je však vhodný aj pre dospelých začiatočníkov, či príležitostných milovníkov šitia. Pod dozorom rodičov je pre deti vhodný už od 8 rokov. Má dvojrýchlostnú prevádzku. Šiť je možné za pomoci ručného spínača, alebo nožného pedálu. K napájaniu je možné použiť batérie, alebo sieťový adaptér. Vynikajúcou pomôckou je aj jeho vybavenie LED svetlom. Obecne môžeme zhrnúť, že tento  detský šijací stroj je vhodný nielen na hranie pre deti, ale i drobné domáce šitie, úpravy, prešívanie, či dekorácie.  So strojom sa veľmi dobre manipuluje, nakoľko jeho hmotnosť je len niečo cez pol kila. Naša spoločnosť spolu s týmto šijacím strojom dodáva ja slovenský návod.

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o. je na našom trhu už takmer 20 rokov. Jej tovar si môžete zakúpiť v jej e-shopoch „Tonery do tlačiarne“, „Spektrum Shop“ a „Buď Fit“. Tešíme sa na vašu návštevu.

Chudnutie pomocou prírodných extraktov. Dlhodobý efekt!

23.03.2023

Pomáha vylučovať toxíny a vlhkosť z tela, čím prispieva nielen detoxu, ale i chudnutiu! Preniká hlboko do tela a tým prispieva k spaľovaniu tukov! 100% prírodné rastlinné extrakty – bez vedľajších účinkov! Vyskúšajte, ak sa chcete cítiť lepšie! Ak Vás naša ponuka na „Prírodnú detoxikačnú náplasť“ zaujala, uvedený produkt a [...]

Kompletne pre celú rodinu!

22.03.2023

Kompletné zobrazenie celej rodiny! Rámiky je možné vyhotoviť pre jednu, dve, tri, štyri, päť i viac osôb. Vhodné nielen ako hodnotný darček, ale i dekorácia! Naše produkty spravia radosť v každej domácnosti! Vyrobíme takmer všetko od hračiek po úžitkové predmety! Vyrábame pre školy, predajcov, či domácnosti! Ak Vás naša ponuka na „Výrobky z [...]

Zaujímate sa o motocykle? Pekný darček nielen pre vnúčika, ale i otecka!

21.03.2023

Tieto mimoriadne kvalitné „Stavebnice motocyklov“ potešia každého staviteľa, či zberateľa a to bez rozdielu, či je malý, alebo veľký. Pekný darček pre každé dieťa, či chlapa! Ak Vás naša ponuka na „Stavebnice motocyklov“ zaujala, uvedený produkt a množstvo iných zaujímavých druhov tovaru si môžete zakúpiť prostredníctvom [...]

Na Bratislavu sa sypal sneh

SHMÚ: Budúci týždeň sa ochladí, očakáva sa sneženie v nižších polohách

23.03.2023 11:06

Na budúci týždeň sa s príchodom ochladenia očakáva sneženie od stredných polôh, neskôr prechodne aj v nižších polohách.

fishing, phishing, hacker, mobil, počítačová kriminalita, počítač,

Pribúdajú podvody s kryptomenami. Muž prišiel o 4700 eur

23.03.2023 10:39

Polícia v Topoľčanoch upozorňuje na pribúdajúce telefonické podvody s kryptomenami.

žilinka

Žilinka: Návrh veľkej novely Trestného zákona má moju plnú podporu

23.03.2023 10:35

Generálny prokurátor považuje navrhovanú novelu Trestného zákona za kvalitný legislatívny materiál.

medveď, ZOO, seriál

Medveď v okrese Prievidza napadol 38-ročného muža

23.03.2023 10:19

Polícia upozorňuje verejnosť, že v súvislosti s príchodom teplejšieho počasia sa naše najväčšie šelmy začínajú prebúdzať.

hudak

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Jej činnosť je zameraná na 5 hlavných oblasti. Prvou, je dovoz a predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne. Druhou, je dovoz a predaj rôznych druhov tovaru. Treťou, je dovoz a predaj prípravkov starej tradičnej čínskej medicíny, vyrobených z liečivých rastlín rastúcich v Ázii. Štvrtou, je výroba a predaj potlačených tričiek, tielok, a iných častí odevu, vrátane pracovných odevov. Poslednou oblasťou je ponuka služieb v oblasti kancelárskych, grafických, reklamných a obdobných činností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 515
Celková čítanosť: 704451x
Priemerná čítanosť článkov: 1368x

Autor blogu