Založ si blog

Ochráňte seba, ale i svojich blízkych !

 

Multifunkčný sterilizačný box pre domácnosť!

 

Žijeme v neustále sa pohybujúcom svete. Cestujeme nielen po Slovensku, ale i zahraničí, pričom sa sa neustále stýkame s množstvom ľudí, či predmetov. Rôzni ľudia, rôzne kultúry, rôzne choroby. Najlepším príkladom je práve prepuknutá pandémia koronavírusu, ktorá zachvátila postupne celý svet.

Aby sme sa chránili museli sme zmeniť nielen svoje zvyklosti, ale i správanie. Znakom doby sa stali rúška, ktoré majú zachytávať aspoň časť šíriaceho sa vírusu. Svoju ochranu však postupne stále zdokonaľujeme a rozširujeme o nové spôsoby, o spôsoby,  ktoré boli pre bežného človeka pred pár mesiacmi ešte nepredstaviteľné a v prípade, že by sme sa boli s nimi stretli pokladali by sme ich za nemiestny výstrelok.

Multifunkčný sterilizačný box na mobil, hodinky, šperky a iné drobné predmety. Zakúpite v e-shopoch spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Rád by som Vás preto poinformoval o novom spôsobe ochrany našich osobných vecí proti baktériám a vírusom.

Konkrétne ide o malý ľahko vo vrecku prenosný „Multifunkčné sterilizačný box“ určený pre domáce používanie na sterilizáciu drobných predmetov s cieľom zabiť baktérie a vírusy nachádzajúce sa na nich. Tým dokážeme tieto predmety dezinfikovať a zabrániť, aby sa baktérie, či vírusy na nich nešírili ďalej a tým ochránili nielen Vás, ale i osoby, ktoré s vami prichádzajú do styku.

Multifunkčný sterilizačný box má široké pole využiteľnosti. Môžete ho používať na všetky predmety, ktoré sa do neho zmestia, napríklad na dezinfekciu mobilov, šperkov, hodiniek, ochranných rúšok, nástavcov zubných kefiek, drobných zdravotných pomôcok, kozmetických produktov, …. .

Zrejme Vás bude zaujímať aj zopár konkrétnejších informácií k boxu. Takže:

 • Sterilizačný box by mal zabíjať až 99% baktérií a vírusov. Mal by zabraňovať aj ich množeniu.
 • Sterilizácia povrchu predmetov je vykonávaná bezpečne a ekologicky.
 • Sterilizačný box je malý, takže je vhodný nielen do každej domácnosti, ale i na cesty.
 • Box je možné využiť nielen na sterilizáciu a dezinfekciu, ale i na aromaterapiu.
 • Výhodou je jeho nabíjanie cez USB port.
 • Zárukou je certifikácia pre EÚ znakom zhody  „CE“.

Naša spoločnosť Grand  – MS, s.r.o.  je tu pre Vás už 20 rokov a sme radi, že sa stále tešíme vašej priazni.

Tovar o ktorom píšem si môžete objednať v našich e-shopoch „Tonerydotlačiarne“,  „BuďFit“ a  „SpektrumShop“, kde Vás radi uvítame.

Tešíme sa na vašu návštevu.

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                PhDr. Michal Hudák        

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

 • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
 • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
 • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
 • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
 • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – of

Relax – úplná pohoda!

12.07.2020

Každý z nás relaxuje iným spôsobom. Niekto si rád zašportuje, iný zas sa poprechádza lesom, prípadne si pospí. Skrátka koľko ľudí, toľko chutí. Je však medzi nami množstvo takých, ktorí si radi vychutnajú ticho a pohodu pri vode a to nielen kúpaním, ale napríklad rekreačným rybolovom. Skutočnosť, že k tomu chcú využiť prakticky každú voľnú chvíľku je [...]

Detský ďalekohľad len za 5, 99 € – vhodný darčer pre vaše dieťa.

07.07.2020

Je tu čas prázdnin, dovoleniek a celkove relaxu. Počasie je pekné, takže sa každá rodina, ktorej je to aspoň trochu umožnené snaží oddýchnuť. Na svoje si prídu aj deti, ktoré majú podľa vekovej kategórie rôzne záujmy. Pre tých menších máme lacný a veľmi vďačný darček, ktorým ich môžu rodičia obšťastniť. Je to detský ďalekohľad v cene len 5,99 € [...]

Ďalekohľad s videokamerou a fotoaparátom – 3 v 1.

05.07.2020

Je tu čas relaxu. Nielen že majú deti prázdniny, ale nám praje aj počasie. Niektorých z nás to ťahá oddýchnuť si k moru a nachytať nejaký ten bronz. Iných akčnejších to síce taktiež ťahá k vode, no predstavu o oddychu majú spojenú aj s trochou adrenalínu a tak sa tešia napríklad na splavovanie, vodné lyže, fkyboard, či iné chuťovky. Ďalšia skupina [...]

zbraň, pištol

Česká vláda schválila návrh, ktorý do ústavy zavedie právo na zbraň

13.07.2020 20:10

Zbraňou môže byť podľa správy všetko, čo urobí zásah voči ľudskému telu dôraznejším.

Poland Presidential Election

Rozdelené Poľsko si vybralo Dudu

13.07.2020 20:00

Je Poľsko polarizovaná spoločnosť? Potvrdzujú to prezidentské voľby, ktoré vyhrala súčasná hlava štátu Andrzej Duda?

Ivan Korčok

Korčok: Vzťahy medzi EÚ a Tureckom sa kontinuálne zhoršujú

13.07.2020 19:01

Podľa jeho slov správanie Turecka nezodpovedá ani jeho členstvu v NATO.

Generálna prokuratúra

Ktorého kandidáta na generálneho prokurátora favorizujú dekani?

13.07.2020 19:00

Pri voľbe generálneho prokurátora budú svojich kandidátov navrhovať aj právnické fakulty. Vyskúšali si to už pri voľbe ústavných sudcov. Niektoré už majú aj svojho favorita.

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Zároveň niektoré druhy tovaru i vyrába. Na trhu pôsobí už 19 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 28
Celková čítanosť: 32233x
Priemerná čítanosť článkov: 1151x

Autor blogu