Založ si blog

Detský šijací stroj – Tak pre detičky, ako i pre mamičky !

 

Nielen hračka pre dievčatá, ale i plne funkčný šijací stroj !

 

Hádam každé malé dievčatko sníva o tom, že jej princezné budú mať oblečené najkrajšie šaty, pričom tajne dúfa, že tie šaty jej ušije ona. Je to detský svet plný fantázie v ktorom si naše princezničky plnia svoje sny.

A práve k tomu, aby si tieto sny mohli reálne splniť aj v skutočnosti, im poslúži detský šijací stoj, ktorý nájdete v ponuke spoločnosti Grand – MS, s.r.o., a jej e-shopov „Buď Fit“ , „Tonery do tlačiarne“ a „SpektrumShop“. Cena stroja je pritom len 36 € vrátane DPH.

Detský šijací stroj si môžete zakúpiť v e-shope „Tonery do tlačiarne“.

Uvedený detský šijací stroj je plne funkčný a má takmer všetky funkcie veľkého stroja. Oproti drahému profesionálnemu šijaciemu stroju je však vhodný aj pre dospelých začiatočníkov, či príležitostných milovníkov šitia. Pod dozorom rodičov je pre deti vhodný už od 8 rokov. Má dvojrýchlostnú prevádzku. Šiť je možné za pomoci ručného spínača, alebo nožného pedálu. K napájaniu je možné použiť batérie, alebo sieťový adaptér. Vynikajúcou pomôckou je aj jeho vybavenie LED svetlom. Obecne môžeme zhrnúť, že tento  detský šijací stroj je vhodný nielen na hranie pre deti, ale i drobné domáce šitie, úpravy, prešívanie, či dekorácie.  So strojom sa veľmi dobre manipuluje, nakoľko jeho hmotnosť je len niečo cez pol kila. Naša spoločnosť spolu s týmto šijacím strojom dodáva ja slovenský návod.

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o. je na našom trhu už takmer 20 rokov. Jej tovar si môžete zakúpiť v jej e-shopoch „Tonery do tlačiarne“, „Spektrum Shop“ a „Buď Fit“. Tešíme sa na vašu návštevu.

Relax – úplná pohoda!

12.07.2020

Každý z nás relaxuje iným spôsobom. Niekto si rád zašportuje, iný zas sa poprechádza lesom, prípadne si pospí. Skrátka koľko ľudí, toľko chutí. Je však medzi nami množstvo takých, ktorí si radi vychutnajú ticho a pohodu pri vode a to nielen kúpaním, ale napríklad rekreačným rybolovom. Skutočnosť, že k tomu chcú využiť prakticky každú voľnú chvíľku je [...]

Detský ďalekohľad len za 5, 99 € – vhodný darčer pre vaše dieťa.

07.07.2020

Je tu čas prázdnin, dovoleniek a celkove relaxu. Počasie je pekné, takže sa každá rodina, ktorej je to aspoň trochu umožnené snaží oddýchnuť. Na svoje si prídu aj deti, ktoré majú podľa vekovej kategórie rôzne záujmy. Pre tých menších máme lacný a veľmi vďačný darček, ktorým ich môžu rodičia obšťastniť. Je to detský ďalekohľad v cene len 5,99 € [...]

Ďalekohľad s videokamerou a fotoaparátom – 3 v 1.

05.07.2020

Je tu čas relaxu. Nielen že majú deti prázdniny, ale nám praje aj počasie. Niektorých z nás to ťahá oddýchnuť si k moru a nachytať nejaký ten bronz. Iných akčnejších to síce taktiež ťahá k vode, no predstavu o oddychu majú spojenú aj s trochou adrenalínu a tak sa tešia napríklad na splavovanie, vodné lyže, fkyboard, či iné chuťovky. Ďalšia skupina [...]

zbraň, pištol

Česká vláda schválila návrh, ktorý do ústavy zavedie právo na zbraň

13.07.2020 20:10

Zbraňou môže byť podľa správy všetko, čo urobí zásah voči ľudskému telu dôraznejším.

Poland Presidential Election

Rozdelené Poľsko si vybralo Dudu

13.07.2020 20:00

Je Poľsko polarizovaná spoločnosť? Potvrdzujú to prezidentské voľby, ktoré vyhrala súčasná hlava štátu Andrzej Duda?

Ivan Korčok

Korčok: Vzťahy medzi EÚ a Tureckom sa kontinuálne zhoršujú

13.07.2020 19:01

Podľa jeho slov správanie Turecka nezodpovedá ani jeho členstvu v NATO.

Generálna prokuratúra

Ktorého kandidáta na generálneho prokurátora favorizujú dekani?

13.07.2020 19:00

Pri voľbe generálneho prokurátora budú svojich kandidátov navrhovať aj právnické fakulty. Vyskúšali si to už pri voľbe ústavných sudcov. Niektoré už majú aj svojho favorita.

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Zároveň niektoré druhy tovaru i vyrába. Na trhu pôsobí už 19 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 28
Celková čítanosť: 32233x
Priemerná čítanosť článkov: 1151x

Autor blogu