Založ si blog

Nie, nejedná sa o prepadnutie banky, ale o ochranu vášho zdravia!

 

Maska, ktorá skutočne ochráni nielen Vás, ale i osoby vo vašom okolí.

 

Keby sme ešte pred nedávnom videli osobu so zamaskovanou tvárou v blízkosti nejakého peňažného ústavu, mohli sme sa domnievať, že ide o jeho prepad. Časy sa však menia a teraz takto zamaskované osoby vidíme na každom kroku. Dosť bolo, ale žartov.

Donedávna nám ochrana našej tváre bola skutočne cudzia. Občas sme tento úkaz videli v televízii a to hlavne v ázijských krajinách, pričom sme to považovali za nezvyčajné.

Avšak teraz, postupom času v dôsledku pandémie koronavírusu, ktorá zachvátila prakticky celý svet, sme svedkami úplne inej situácie a to, že ten kde sa pohybuje v uzavretých priestoroch bez masky je výnimkou.

Ochranné masky na tvár, sa po vypuknutí koronavírusu stali nedostatkovým tovarom, čo žiaľ v mnohých prípadoch využívali rôzny špekulanti.

Naša spoločnosť Grand – MS, s.r.o., prostredníctvom svojich e-shopov „Tonery do tlačiarne“, „Spektrom Shop“ a „Buď Fit“, ponúkala viacero kvalitných a cenovo prístupných ochranných masiek na tvár a to už v cenách od niekoľko centov za kus. V súčasnej dobe máme v ponuke už len dva modely kvalitnejších masiek v cenách od 2,40 až po 6,20 €, pričom drahšia má i vymeniteľné filtre, čo je značná výhoda.

Rád by som tu uviedol zopár bližších informácií napríklad k modelu zobrazenej ochrannej masky na tvár. Maska zachytí až 90% nečistôt PM2,5. Má vymeniteľný filter. S maskou sú dodávané aj 2 ks týchto filtrov. Nakoľko je maska vyrobená z bavlny pôsobí príjemne mäkko na tvár. Maska má dobrú priepustnosť, pričom zabezpečuje aj odvádzanie vlhkosti, čo udržuje tvár suchú. Časť obsahujúca nosný dielec sa dá dokonale prispôsobiť vašej tvári, čo zabezpečuje kvalitný tesniaci účinok. Maska je vhodná aj pre tých čo nosia okuliare, nakoľko ventilačný otvor znižuje hromadenie tepla a vlhkosti na krytej časti tváre.

Naša spoločnosť Grand  – MS, s.r.o.  je tu pre Vás už 20 rokov a sme radi, že sa stále tešíme vašej priazni.

Tovar o ktorom píšem si môžete objednať v našich e-shopoch „Tonerydotlačiarne“,  „BuďFit“ a  „SpektrumShop“, kde Vás radi uvítame.

Tešíme sa na vašu návštevu.

 

 

 

Za spoločnosť Grand – MS, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                PhDr. Michal Hudák        

 

 

 

 

 

 

Stručná informácia k spoločnosti:

 

Spoločnosť Grand – MS, s.r.o., je stabilným obchodným partnerom, pôsobiacim na našom trhu už 19 rokov. Je nielen predajcom a priamym dovozcom, ale i výrobcom. Zároveň zabezpečuje aj servis niektorých produktov.

Sídlo e-shopov spoločnosti Grand – MS, s.r.o.

Tovar dodáva tak svojim obchodným partnerom na ďalší predaj v ich obchodoch, ako i konečným odberateľom, akými sú rôzne orientované firmy, či fyzické osoby, kupujúce v kamennej predajni spoločnosti Grand – MS, alebo cez niektorý z jej e-shopov.
Grand – MS, s.r.o., má v svojom portfóliu nielen predaj tovaru, ale i poskytovanie rôznych druhov služieb a to ako na úseku spotrebného materiálu pre tlačiarne, či samotných tlačiarní, tak i na úseku reklamy, grafiky, kopírovania a prezentácie. Svoj tovar a služby ponúka okrem kamennej predajne aj prostredníctvom svojich e-shopov, ktorými sú:

  • Tonery do tlačiarne (www.tonerydotlaciarne.sk) – obchod je zameraný na komplexný sortiment pre tlačiarne, ale i iné druhy tovaru.
  • Spektrum Shop (www.spektrum-shop.sk ) – obchod na satelitnú techniku, kamerové systémy, priemyselné, kancelárske a domáce osvetlenie, ale i iný tovar.
  • Buď Fit (www.bud-fit.sk ) – obchod zameraný na odevy pre rôzne druhy fitness cvičení, fitness náradia, či rôzne fitness doplnky.
  • Spotrebáčik (www.spotrebacik.sk) – bezplatný inzertný portál, na ktorom môže inzerovať každý.
  • Grand – MS, s.r.o. (www.grand-ms.sk) – of

Relax – úplná pohoda!

12.07.2020

Každý z nás relaxuje iným spôsobom. Niekto si rád zašportuje, iný zas sa poprechádza lesom, prípadne si pospí. Skrátka koľko ľudí, toľko chutí. Je však medzi nami množstvo takých, ktorí si radi vychutnajú ticho a pohodu pri vode a to nielen kúpaním, ale napríklad rekreačným rybolovom. Skutočnosť, že k tomu chcú využiť prakticky každú voľnú chvíľku je [...]

Detský ďalekohľad len za 5, 99 € – vhodný darčer pre vaše dieťa.

07.07.2020

Je tu čas prázdnin, dovoleniek a celkove relaxu. Počasie je pekné, takže sa každá rodina, ktorej je to aspoň trochu umožnené snaží oddýchnuť. Na svoje si prídu aj deti, ktoré majú podľa vekovej kategórie rôzne záujmy. Pre tých menších máme lacný a veľmi vďačný darček, ktorým ich môžu rodičia obšťastniť. Je to detský ďalekohľad v cene len 5,99 € [...]

Ďalekohľad s videokamerou a fotoaparátom – 3 v 1.

05.07.2020

Je tu čas relaxu. Nielen že majú deti prázdniny, ale nám praje aj počasie. Niektorých z nás to ťahá oddýchnuť si k moru a nachytať nejaký ten bronz. Iných akčnejších to síce taktiež ťahá k vode, no predstavu o oddychu majú spojenú aj s trochou adrenalínu a tak sa tešia napríklad na splavovanie, vodné lyže, fkyboard, či iné chuťovky. Ďalšia skupina [...]

Ivan Korčok

Korčok: Vzťahy medzi EÚ a Tureckom sa kontinuálne zhoršujú

13.07.2020 19:01

Podľa jeho slov správanie Turecka nezodpovedá ani jeho členstvu v NATO.

Generálna prokuratúra

Ktorého kandidáta na generálneho prokurátora favorizujú dekani?

13.07.2020 19:00

Pri voľbe generálneho prokurátora budú svojich kandidátov navrhovať aj právnické fakulty. Vyskúšali si to už pri voľbe ústavných sudcov. Niektoré už majú aj svojho favorita.

Virus Outbreak Arizona

Imunita na koronavírus trvá iba pár mesiacov

13.07.2020 18:22

Vedci v novej štúdii dospeli k záveru, že protilátky získané po prekonaní ochorenia COVID-19 sa v krvi môžu udržať len niekoľko mesiacov.

pocasie-14-7-2020

Teploty stúpajú, kam sa až dostanú?

13.07.2020 18:15

Prichádza svätomargitské leto, koré by malo priniesť ustálenejšie počasie. Naozaj sa tak stane? Nevrátia sa medardovské dažde?

hudak

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. je priamym dovozcom a predajcom nielen spotrebného tovaru pre tlačiarne, ale i rôznych iných druhov tovaru. Zároveň niektoré druhy tovaru i vyrába. Na trhu pôsobí už 19 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 28
Celková čítanosť: 32231x
Priemerná čítanosť článkov: 1151x

Autor blogu